Ploché dráty vs. Computer Sigma BC 1609 STS

11 nepřečtených
  • unavix

    Čeká mě nějaký problém se Sigma BC 1609 STS když mám ve výpletu plochý dráty? Nebo bude vše v pohodě funkční?

    0 0
    • Rychlej turista  

      Bude ti to ukazovat víc.

      0 0
      • unavix  

        Ach jo.Srandičky. Ptám se proto že sem chtěl prozatím dát na fulla počítadlo z Lidlu co mam na silničním kole jenže nejde nasadit magnet na dráty, není uzpůsoben pro plochý dráty.

        Proto mě zajímá jak to má sigma, abych jí neobjednal a v pondělí neposílal zpátky.

        0 0
        • Rychlej turista  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • couffy  

          když ji budeš objednávat,tak se podívej jestli nemají v nabídce samostatné magnety,tak ho vem je to pár kaček a máš to vyřešené

          0 0
      • honza.cl  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Flegmatik  

      Na plochý drát si myslím, že nedáš ten magnet, co je v balení, takže si přikup magnet na plochý dráty. Ale zkontroluj si to, co v tom balení je, teď z hlavy ti to neřeknu na 100 %.

      http://www.bartonicek.cz/…0,00392.html

      0 0
    • Adin  

      1609 STS mám na žiletce, drží v pohodě ten co byl v balení. Dráty jsou plochý, kola Mavic Aksimu 2011. Úchyt toho čidla je široký asi 6mm. Na bajkovi mám stejné čidlo, dráty kulatý a skoro bych řekl, že na plochým drátu to drží lépe.

      0 0
      • unavix  

        Díky za info. Už sem i něco dohledal na webu výrobce.

        0 0
    • unavix  

      Dneska dorazila a v pohodě.Je tam magnet kterej je i pro plochý dráty.Je jinej než u drátový 1609.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce