Dá se někde sehnat samostatný analogový přijímač Sigma k BC 1200?

12 nepřečtených
  • Blondak24

    Mám nasledující tachometr:

    http://malyobchod.cz/?…

    A vinou špatného zacvaknutí mi upadl přijímač signálu. Protijedoucí auto ho ihned rozjelo. Proto jej sháním, nicméně na netu jsem našel pouze celý set tachometru a bezdrátové sady. Mně by stačila bezdrátová sada, potažmo i jen přijímač signálu, za nějaké rozumné peníze. Tachometr je už cca 5 let starý, proto nechci dávat za nový přijímač pětikilo či více.

    0 0
    • MaPa  

      Zkus napsat do Bikestore, sháněli mi taky analogový (RCS) systém a nebyl problém – ještě na starý systém kolejniček. Mívali komplet příslušenství Sig­my…

      0 0
    • slavekRM  

      Nevím jestli ti to pomůže, ale tady mají samostatnou bezdrátovou sadu. Ovšem nevím jestli to má smysl kupovat, cena je poměrně vysoká…

      0 0
      • Blondak24  

        Počítač je sice nadmíru spolehlivý, bez výpadků, ale asi dám na zbytek sezony na kolo jeden starý drátový, který se mi válí doma a třeba VDO přijde s nástupcem MC 1.0+, který by se mi zamlouval. Výškoměr se v současné době asi to jediné, co mi u BC1200 chybělo. Za ten přijímač bych dal tak do 2 stovek, více je vzhledem ke stáří tachometru už přehnané. Každopádně díky za linik

        0 0
    • Blondak24  

      A neválí se někomu doma samotný příjímač k Sigmě BC1200, třeba od zničeného tachometru? Za rozumný peníz bych ho koupil. Když tu pročítám spolehlivost nových tachometrů, tak mi připadá asi nejvhodnější zůstat právě u té sigmy.

      0 0
      • Hornet  

        Nuz veru ta spolahlivost je u Sigmy je dost slaba :-( Hornetke som daval BC 2006 DTS, velmi sa jej pacil, chcela vyskomer a pulz, tok joo, ma ho… ani nie po mesiaci prevadzky sa hocikedy zabudne rozbehnut, az ked ho vyberie z drziaka a da naspat, tak si to rozmysli a funguje…osobne Sigmu by som nezobral ani zadarmo.

        0 0
        • Blondak24  

          Sigmu 2006 DTS jsem dal k Vánocům přítelkyni a má úplně stejné problémy se stejným řešením. Po sezóně ho vyreklamujeme. Moje stará sigma je absolutně bez výpadků (teda pokud omylem nepootočím snímačem amgnetu. Jediné dva dnesotatky jsou, že se musí ručně zapínat po cca 5 minutách „spánku“ a pro mě pak nevýhoda v absenci výškoměru. Jinak na puls používám Suunto T1C a maximálně spokojenej (oni to jsou zároveň i stylové hodinky, které mi už na rozdíl od běžných hodinek nejeden člověk pochválil). A přítelkyně si po vyzkoušení pulsmetru na Sigmě také koupila Sunnto T1C.

          0 0
          • Hornet  

            S tym problemom to tu spominalo dost ludi, vsetky funkcie inac funguju dobre, zatial to nechce reklamovat, uvidime ako ty na konci sezony.

            Suunto sa paci aj mne :-) na pulz pouzivam starucky Cateye HB100 (14rokov) a stale ok :-)

            0 0
            • hradman  

              přítelka ode mne dostala ten stejný tachometr..a když jsme byli na výletě tak mi ho po 30 km zahodila do pole, prostě chvilkama měřil a chvilkama ne…musel jsem ho hledat v kukuřici kvuli reklamaci, ted mám starší typ sigmy a ta funguje bez problémů. Já si zvykl na Cateye

              0 0
              • Hornet  

                Keby si ho nenasiel, tak to by bol sakra drahy hod :-D

                Uz si to reklamoval?

                0 0
                • hradman  

                  jo, vyměnili mi ho za starší model, řada 7000 a museli jsme si koupit jeste nejaké drobnosti do ceny tohoto

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.