• hanness

    Ahojte,mam moznost si koupit tento komputer,viz vyse.Doporucite mi ho a jake zkusenosti s nim mate,dik

    0 0
    • Zubak  

      Mám tento tacháč, ale už jen v šuplíku. Neustálé problémy s přenosem signálu 2 roky mě sr.l, teď jsem se vrátil zpět k starému osvedčenému drátu. :-)( u sigmy probíhaly výměny baterek, štelování výšky atd.. někdy dokázal jet měsíc v kuse pak přišlo období kdy to vypadávalo pořád)možná špatný kus jinak fakt nevím…

      0 0
      • Barak  

        Podobné zkušenosti. Tenhle tacháč už mi na kolo nesmí.

        0 0
    • hanness  

      No prave,cetl jsem recenze a nic moc,tak jsem chtel nazory hlavne tady od vas.

      0 0
    • pstasek  

      Pokud chceš spolehlivej, nenáročnej tacháč, tenhle to fakt není. Ukazuje toho hromadu, ale za cenu, že se o něj musíš furt „starat“

      Pokud jsou baterky v dobré kondici, funguje dobře, ale před každou jízdou to znamená nastavit výšku, vynulovat po jedné veličiny, které chceš vynulovat, nebo všechny najednou (kromě celkových km apod.), zkontrolovat spárování s tepákem a čidlem a pak už se může jet.

      U starýho 8 funkčního drátovýho Cateye stačilo prostě vynulovat denní počítadlo a jelo se.

      0 0
      • hanness  

        Chtel bych hlavne funkci vyskomeru,tenhle teda asi neberu,no a tepak koupim zvlast,stary dosluhuje.Tak teda sem s komputerem,ktery ma i vyskomer.

        0 0
        • hanness  

          PS:a co takhle VDO MC 1 ???

          0 0
        • bochov  

          mam c 2006 podobny zkusenosti ted mam sigmu 2209 a bez problemu

          0 0
    • Vhalasta  

      Ne.

      0 0
    • kovar  

      Nejlepší zkušenost jsem s ním udělat tu, že jsem jej vyhodil. Za ty peníze nemělo žádnou cenu se sním dál trápit.

      0 0
      • Vhalasta  

        Tak to je myslím zbytečné. Stejně ti časem někde uletí sám.

        0 0
    • mknd810  

      Tak jestli mohu napsat svůj názor na tento tachometr, tak jej mám víc než rok a zatím naprosto bez problémů. Vše funguje na 100%. Zatím jsem měnil jen jednou baterie ve všech komponentech (asi po roce užívání), což si myslím, že je docela slušná výdrž. Posledního půl roků jezdím skoro denně včetně asi 10 závodů MTB kol, kdy byl používám v dešti a blátu. Ale možná jsem narazil na bezproblémový kus :-)

      Kupoval jsem ho nový za cenu asi 1700 Kč a oceňuji hlavně měření nadmořské výšky a tepovky.

      Ale abych jen nechválil. Výhrady bych měl k nočnímu podsvícení displeje, které je podle mě nedostatečné a ANO, jednou mi vypadl tachometr při jízdě, když jsem nuloval stopky.

      Jinak pokud vše funguje jak má (což u mě funguje), mohu jen doporučit.

      0 0
      • Vhalasta  

        Ale jo, pokud fungoval, tak jsem s ním byl vcelku spokojen – výškoměr a tepák za nejnižší cenu.

        Jenže on často nefungoval:

        • nenaskočilo spojení po jakékoliv zastávce (takže vyhodit na chvíliz objímky a znovu nasdadit);
        • někdy vypadavalo spojení i během jízdy (vyměna baterek a 20 Kč+manipulace);
        • maximálka tepu se obšas objevily hausnumera typu 220t/m –bych byl už po smrti);
        • snadno vypadával z objímky a jednou se mi poté i schoval nekdev křoví a blátě.

        Tak jezdím bez computeru a zkoučím, jestli si zvyknu. Vice než aktuální rychlost mi teda chybí ten tepák a někdy i výškoměr.

        0 0
      • kyl  

        Taky jsem ho měl víc jak rok a nebylo na co si stěžovat,vždy fungoval spolehlivě,baterky jsem měnil jednou.Měl bych ho dýl ale blbě sem ho nasadil a vypadl pod zadní kolo :-(.Teď mám ROX.9 a sním byla teprve bída,druhej kus je snad už funkční ale skoro nepoužitej a ten stříbrnej rámeček se začíná už loupat.:-(

        0 0
        • bochov  

          Skus tu 2209 neni tak vymakana.ale funguje skvele.

          0 0
        • Martin11  

          ROX běhá dobře…

          0 0
      • stan64  

        jezdim s nim sic jen 2 roky, ale naprosta spokojenost /baterie bez vymeny/ – v soucasnosti bych nemenil

        0 0
    • Hornet  

      Máme s ním dvojaké skúsenosti. Dával som ho vlani Hornetke na bike, zo začiatku fungoval ok, ale potom začal pri krátkych zastávkach zaspávať, stačilo vybrať z držiaku a zasunúť, fugoval ďalej-ale bola to riadna otrava…už ho chcela pár x zahodiť :-D

      Ale je zaujímavé, že snáď od začiatku roka fuguje tak ako má(klop,klop,klop), baterky som ešte nemenil.

      Znovu by som ho nekúpil, aj výrobca ho nahradil novým modelom 2209, takže asi bolo dosť reklamácií.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce