• kukin

    Má někdo zkušenosti s computerem Sigma BC 1609 STS? Hlavně jaká je výdrž baterií a přenos.Dost cyklistů nadává na špatnej přenos a rušení.Jak jste na tom vy?

    0 0
    • Frostty  

      Kdo nadáva? tahle informace se snad týkala starých modelů. Mám 2209 a rušení žádné není, přenos bez problému, výdrž baterek je asi taková že od dubna nebo od kdy ho mám nebyly měněny baterky v tacháču, tepáku, ani v dalších čidlech..Jezdím 3–4× týdně.

      0 0
      • kukin  

        Máš možná pravdu že to bylo u starších modelů,nevím.A co přichycení vysílače,je to ok?

        0 0
        • DAWE25  

          Mám BC1009 (nižší model – rozdíl že neni pro 2 kola, ale pouze pro jedno a nemá snad kadenci). Přichycení naprosto v pohodě, buď použiješ originální gumičky nebo spíš doporučuju plastové zdrhovací pásky.Ty nepovolí.

          0 0
        • Frostty  

          Já si myslím že novou modelovou řadou asi chybu neuděláš, přichycení vysílače je OK, já jsem ho heftnul páskama a nemám problém.

          0 0
    • Rose  

      dobrej dotaz.

      Chtěl bych si koupit stejnej model, ale dokonce v krámech, kde Sigmu prodávají mi nabízí jiné modely s tím, že u sigmy se jim vrací každá 3tí na reklamaci…

      a každý třetí z mých kamarádů na Sigmu nadává

      1. měl problémy s komunikací a uchycením
      2. s komunikací
      3. ji stratil před hospodou (blb)

      …jenže ta 1609STS je tak hezká, asi si ji stejně koupim k Vánocům ;-)

      0 0
    • ancistrus  

      Má někdo zkušenosti s tímto computerem při teplotách pod budem mrazu?

      Váhám mezi Sigmou BC 1609 STS a Cateye Strada Wireless.

      Na Sigmě mě lákají rozšířené funkce, pro Cateye zase spolehlivost.

      0 0
    • Davos000  

      Tak tuto sigmu vozím od Dubna tohoto roku a zatím naprosta spokojenost, jen když jsem měl GPSku na představci tak to nedělalo dobrotu ale stejnak jezdím bez GPSky tak mi to nevadí. Uchycení je ok, ale raději jsem to ještě stáhnul páskama, jak snímač tak i držák computeru. Jestli se ti líbí tak ho ber, já jsem ho sehnal za 590,– NOVÝ!!!

      0 0
      • ancistrus  

        za 590 bezdrat. verze? kde?

        co tlačítka, mačkají se dobře, nebo je potřeba víc „zabrat“?

        0 0
        • Davos000  

          byl to omyl prodávajícího, misto sigmy bc 1609 mi poslal sigmu bc 1609STS za 590,– místo 1000,– :D a talčítka se mačkají dobře, podle mě

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.