• scoo

    Jak se biker /ka vyrovna s nedostatkem tras a bikeru u Prahy? Kdo jezdí sám a kdo nechce jezdit sam? ..da se jet na severu Prahy jinam nez na Sarku?

    0 0
    • cabbage  

      nedostatkem tras a bikeru u Prahy- to neznám, bikerů je tu hodně a tras tu taky neni poskrovnu, prostě se přihlaš v nějakym threadu „vyjížďka Praha“ nebo tak nějak, případně si založ vlastní thread. da se jet na severu Prahy jinam nez na Sarku určitě, ale na Jihu je toho (mnohem)víc… hlavní organizátoři vyjížďek jsou momentálně v Alpách, to ale neznamená, že tu teď nikdo nejezdí…

      0 0
      • mawerick  

        ha!;) ivan!;) kam jedem o víkendu?;) nemám co dělat (asi teda) a doma se mi sedět nechce;)

        0 0
      • jivo  

        No, ja se minule vtirnul na akci z fora nakole. Dosela super. Doporucuju. Ale napis si priblizne trasu a urcite te tu nekdo poradi nebo se prida. Ja jezdim ale spis jih a zapad. Nejhezi je okoly Sazavy a Berounky a mista mezi. Na sever doporucuju Kokorinsko. Ale to je uz dal. Kamos se jezdi na silnicce koupat na Lhotu, par lidi z for nedavno jelo na Okor. Hodne stesti

        0 0
      • Beloch  

        …trasy na jih a zapad znam docela dobre, bydlim v Krci takze pohoda, ale budu se stehovat na Palmovku a tam moc nevim. Znate tam nekdo nejake rozumne trasy na bike ? Da se to podel Rokytky na východ (Kyjske rybniky, Úvaly, atd.). Jeste bych se Vas chtel zeptat na nejlepsi trasu nekde z Holesovic ci Palmovky na Podoli. Diky moc.

        0 0
    • ydaho  

      Zejtra ráno cca 10.00 h se chystám na vyjížďku Točná, Davle, Vrané… Popř. Štěchovice… V poklidu, cca 50–60 km. Přidá se někdo ?? :)

      0 0
    • cabbage  

      takže 8.7. v 10:00 pod baranďákem na branický straně. trasa: krčák, modřanská rokle, maturita, hálkáč, ohrobec okrouhlo, záhořanské údolí, štěchovice.
      z5 podle stavu všech zůčastněných( bojovský potok, nebo cukrák/pigi:)…

      0 0
    • mawerick  

      Tak teď koukám na předpověď a vypadá to že bude hnus velebnosti… jakože vítr a déšť a možná spadnou i trakařea ho*na s háčkama sou prej na programu večír…:/

      0 0
      • enjoy  

        jo aha.. to bylo to me podvedome znejistelo:-)

        0 0
      • cabbage  

        nestraš!

        0 0
        • mawerick  

          nestraším;) To bych si nedovolil;) jen upozorňuju na možnej hnus;) Ale je to stejně jedno:) blatníky nemám tak co;)

          0 0
      • ydaho  

        je dusno zlý, buřina přijde… do rána se to zklidní. každopádně k Václavovi dorazim za každýho počasí, pak se kdyžtak operativně uvidí… ale já mám na počasí štěstí, takže bude 22°C polojasno, mírnej větřík atd. :)

        0 0
    • Pebe  

      tak já vám to budu brzdit vzadu, v 10.00 budu pod Baranďákem

      0 0
    • ydaho  

      tak tedy pro shrnutí, sraz 10.00 barrandov a cca 10.30 Krčský les…

      0 0
    • Jogador  

      Myslim že si nemáme na co stěžovat,tras tu je habaděj, jen musíš vědět… ted jsem trávil týáden v Český kamenici a je to mnohem horší než v okolí Prahy… A nedostatek Bikerů, tomu nerozumim, jsme přemnožený:)

      0 0
    • ydaho  

      tak se ta pohodová padesátka nakonec ukázala, podle tachometru Veverky, muj to nerozchodil :)jako cca 96 km v celkem slušným tempu… slušný kopečky, jak to má bejt.. takže zase někdy

      0 0
    • cabbage  

      jako pěkná vyjížďka, 104km a přes 1000m převýšení. jeli: cabbage(s kibicem se počítaj jako 1 biker), maverick, PeBe, wewerka, ydaho, ondra?(sorry za změnu nicku, jsem skelrotik) a v Davli se připojila Elwíra. tempo pohodové ikdyž pár jedinců na konci pelotonu si myslelo pravý opak:) taky byla zaznamenána velká úmrtnost účastníků- PeBe hned v břežanskym( btw: pěkná tlama v úžlabině;) wewerka a ydaho ve štěchovicích, u pigiho už sme byli jen 3(vlastně 5– přijeli šelmíra s lubošem) maverick po asi 5 pivu začal objednávat něco s příchutí zubní pasty s odůvodněnim, že jsem moc střízlivej(ikdyž ho asi navedla elwíra-jako vždy:) konečně se taky povedlo vykoupat El v Berounce:o) ikdyž ne na 100%. cesta z5 rozhodně nebyla plynulá:
      El: 3 pády- objímání sloupku na cyklostezce(tunění dualcontrolu), frontflip přes mavericka a nakonec křoví kdesi na barandově. doufám že ruka je jen naražená a bude zase ok, držka rozhodně nabyla pěkná :-( maverick: 2 držky- pád do pole a pokus o projetí křoví(neúspěšný) a následné přejetí El, nějak ho bolí rameno…:/

      p.s. čí krev to mám na ruce?! p.p.s. El hlásila dojetí home. Mev. to snad taky přežil…

      sorry to scoo za zneužití threadu:)

      0 0
      • PIWNIK PONURY  

        dokonaly shrnuti! jsem zvedav jaxe bude lisit od reportu jinych ucastniku:-)

        0 0
        • wewerka  

          No moc se to lisit nebude :) Diky za provedeni terenem, ktery mam kousek od baraku a jeste jsem tam nebyla (stydim se). Urcite si to projedu znova (ted vim cemu se mam vyhnout :))

          0 0
        • ydaho  

          hodnocení je naprosto v pořádku :)

          0 0
      • ydaho  

        koukám, že cestou ze Štěchovic se přidala i letecká vložka :) doufám, že budou všichni v pořádku..

        0 0
      • McBlacky  

        no co na to říct… snad jen: klasické přetrénování :)

        0 0
      • o.ndra3  

        Jo, bylo tu super. Jenom jsem očekával něco kratšího, tak jsem to jel na jednu müsli tyčinku a ke konci už jsem měl hroznýho hlaďáka. Moje údaje (bez výšlapu na Cukrák, ale s urban-jungle na Letnou: 114 km, nastoupáno 1508 m, naštěstí jsem měl čím domazat řetěz, protože po těch X brodech byl úplně suchej. Jinak bych asi nedojel. Přikládám tracklog.

        0 0
        • ydaho  

          no ale v kopcích si do toho dupal pořádně… jinak GPS má něco do sebe, asi taky popřemejšlim

          0 0
        • o.ndra3  

          Sakra, ono se to nějak hrozně zmenšilo. Až se vzpamatuje webzdarma, tak to tam hodím fullsize.

          0 0
          • o.ndra3  

            Fullsize: ovi.wz.cz/bf2.jpg

            0 0
            • black.horse  

              ehh…

              0 0
            • cabbage  

              hehe, někde sme jeli i po jižní spoce- v protisměru:o)

              0 0
            • SoLaX  

              Zdar, vcera sme si tuhle trasu dali s kamarady a byla super – jen sme museli zmenit zaver – nejak sem nepobral Vasi cestu z Bojanovic podel trati k Vltave do Mechenic. To ste tam jeli po kolejich, nebo tam pri trati vede nejaka stezka? My tam nic nenasli.. :(

              0 0
              • o.ndra3  

                Je tam taková cesta-necesta se spoustou brodů. Sem tam to vede dost křovím, tak se to asi špatně hledá.

                0 0
                • SoLaX  

                  Aha.. a po ktery strane trate? A vede to hned u trate, nebo nekde dal?

                  0 0
              • cabbage  

                bohužel se jede po silnici:/ až do z. Bojova, tam se za vesnicí odbočuje na takovou nepříliš patrnou pěšinu podél potoka(nebát se kopřiv)- silnice tam odbočuje doleva a nahoru, odbočka je jěště před mostem přes potok.

                0 0
                • SoLaX  

                  U toho mostu pres potok po levy strane je nejaky hotylek, ze jo..? Po ty pesine sme myslim koukaly, ale mysleli sme, ze vede jen dolu k tem chatam..

                  0 0
                  • cabbage  

                    hotýlek? nevim, a ta cesta vlastně vede kolem chatek(ale na druhý-pravý straně potoka), za chatkama podjedeš brodem most pod kolejema a dál už je to jednoduchý…

                    0 0
      • mawerick  

        Mawerick to skoro přežil:) jen to přeskakování El se nějak nezdařilo a teď jsem chudáček zlámán:( klíční kost je prosím na dva a půl kousku… Ale jináč to bylo fajn:D

        0 0
      • cabbage  

        aktualizace: Maverick- zlomená klíční kost a Elwing zatím beze zpráv, ale kdo ví jestli nepotkala po cestě na ambulanci hospodu…

        0 0
        • mawerick  

          he he:) mám na měsíc utrum:(

          0 0
          • cabbage  

            nechceš půjčit trenažér?;o)

            0 0
            • mawerick  

              radši asi ani ne:) já bych se zabil i na něm:)

              0 0
              • Manas  

                Bys moh mit obe ruce a pak by sme ti zmenili prezdivku na „Robot“ :-)

                Jinak uprimnou soustrast, v tomhle pocasi to je o hovne.

                0 0
                • mawerick  

                  to mi teda přeješ pěkný věci:( no od teď chdím k pigimu pěšky:D :D

                  a co Elwíra? už je zpátky z bulofky?

                  0 0
        • charvosh  

          cece to ho nemuzes hlidat? dyt vis ze mu to nejde ani kdyz je strizlivej a ty ho vopijes… :-P

          0 0
          • mawerick  

            ty si taky podpora vopicaku…:/ misto aby ses zastal nemocnyho polamanyho kamarada…:) :)

            0 0
            • Palec_82  

              To že se opiješ to je tvoje věc :-) ale že si se tím připravil o dovču už mě celkem štve :-/

              0 0
              • mawerick  

                nepřipravcil:) o mojí povznášející přítomnost určo nepříjedte nebojte;) jen s tím bajkováním je to na pováženou:(

                0 0
                • Palec_82  

                  Pováženou asi není to správné slovo :-)

                  0 0
                  • mawerick  

                    nepruuuuď;) ty ještěš nemáš na čem jet tak se chovej slusně ať máš aspoň šanci že ti toho svýho krasdavce půjčím:)

                    0 0
                    • charvosh  

                      Krasavce, prej… Žádná přízeň, pane! Až se budu chtit pohoupat tak si dojdu na matějskou…

                      0 0
                      • mawerick  

                        ale no jo ty rejpale;) :D ty si taky odchovanej HTčkář a nevíš co má vlstně full dělat;) :D

                        0 0
        • Meesha  

          vy ste dobytci… :-D

          0 0
          • mawerick  

            ne e:)ú my jsme akorát nešikovný:) teda já:)

            0 0
            • Darkson  

              příště budete pít pod dozorem starších a rozumnějších, tj. Blackyho, Fousáče nebo mne!

              :-)))

              0 0
              • Meesha  

                Manas by mel Elwing taky zacit trosku trenovat… Nachlastavat objemy :-D

                0 0
                • mawerick  

                  hlavně by jí měl naučit skákat:) by pak chudákům spoluopilcobajkerům nalámala kosti:)

                  0 0
                  • Manas  

                    Priste za tebou pojedu ja na sjezdaku. To poznas stredovek :-)

                    0 0
                    • mawerick  

                      to ne:) to poberou tlumič a vidle;) to se mi nic nestane:)

                      0 0
                      • Manas  

                        Hahahaha :-)

                        0 0
                        • mawerick  

                          leda bys na mě skočil;) a to bys kamarádovi určo neudělkal:)

                          0 0
                          • Manas  

                            Sem tuhle psal jak jsem v CP DH prejel par lidi :-) Tak si to predstav, ja 76kg, sjezdak 20kg, na zadech camel + laptop 8kg. I tech 230 vzadu by pekne syklo :-)

                            0 0
                            • mawerick  

                              hade… už po mě svezla tvoje žena (škoda že to bylo taskhle mohlo to bejt aspoň příjemný;)))))))) a teď ty takhle… No fuj! to se mi teda nelíbí:)

                              0 0
                              • Manas  

                                Ale tuhle me fakt Darkson lakal k Pigimu, ja ze nemam kolo jen sjezdaka. On – tak prijed aspon si zaslapes :-) Nekdy tam na nem treba prijedu. Ale teda nevim jak s povinnou vybavou na cestu zpet :-)

                                0 0
                • cabbage  

                  nachlastávat objemy už umí;o) ty mam prej na Dýmáka natrénovat já;-(

                  0 0
              • mawerick  

                jsem pro:) ale příětš (ještě tak měsíc) to mám k pigimu tak max pěšky:(

                0 0
              • Manas  

                Hele ale ty si pekne predvadel tuhle manual – takze to brat s rezervou :-)

                0 0
              • charvosh  

                To by taky nemuselo dobře dopadnout… Von kdyz je nalitej tak este umi bezva chameleona… Kazky voko jinam… :-D

                0 0
                • mawerick  

                  sem čekal kdy to přijde;) :D :D ale to už se mi hoooodně dlouho nestalo:)

                  0 0
      • mawerick  

        já protestuju:) já objednal jen první rundu a ještě po konzultaci všech zůčastněných;)

        0 0
      • Elwing  

        Tak za prví nejsem Elvíra. Za druhý ty panáky byl nápad mawericka, za třetí přeskakovala sem já jeho, on si ani nepamatuje jak dojel dom :) za čtvrtý mám kosti stejně tvrdý jako játra takže bez sádry :)

        jinak vyjížďka byla suprová!

        0 0
        • cabbage  

          Vim, proto jseš Elwíra;-P bod dva: nojono, ale svůj podíl nepopřeš… 3: přeskakovala je příliš nadnesený výraz, spíš přejela/přepadla;) sem to moc dobře viděl…

          1. gratujuji:) ikdyž to taky neni moc výhra(s těma játrama;)
          0 0
          • mawerick  

            no a je to jasný;) Elwíra mě polámala;)

            0 0
          • Bulda  

            koukam, Elwíra se chytla :)) myslim tu přezdívku, zbytek netřeba komentovat :))

            0 0
          • Bulda  

            koukam, Elwíra se chytla :)) myslim tu přezdívku, zbytek netřeba komentovat :))

            0 0
      • fousac  

        nelezte na kola, kdyz neumite chlastat s citem.. :-P

        0 0
      • cabbage  

        Což mi připomíná že Mewrika sem od tý doby ještě neviděl..

        0 0
    • scoo  

      Tak to me sere, ze jsem nejel s vama na seznamovaci bikemasakr :) ja si to daval sam na slapech, Rabyne,Merin a Zivohost, ale ble jsem byl unaven, a taky tygr, Priste snad priste, tzn vikend?

      0 0
      • cabbage  

        to se jede Salckhemmergut Trophy, takže absolutně bez chrtů a beze mě:-(

        0 0
    • Pinocio  

      No taky jsem v Praze a taky zatím marně hledám nějaký další cyklisty…

      0 0
      • cabbage  

        pár jich tuhle vyjížďku i přežilo…

        0 0
        • Pinocio  

          V jaké části Prahy jezdíte…já to zatím zkouším kolem Hostivaře a kromě důchodců tu vážně nikoho jiného nepotkám:-)

          0 0
          • scoo  

            no ja jezdim opravdu jen Sarku, nebo potom jedine autem do Berouna, nebo Revnice a potom Brdy. Muzes se nekam taky cuknout autem? by jsme dali treba hrebeny Brd, tam je to parada.

            0 0
          • black.horse  

            já sem ze Strašnic, takže kolem Hostíku čas od času projedu, ale je to tam jen na chvilku… vyraž s těma cvokama na Točnou:-)

            0 0
          • ydaho  

            Jestli máš v plánu o víkendu se projet, můžu tě protáhnout tou trasou, která se jela včera… včetně všech kopců :)

            0 0
            • Pinocio  

              O víkendu by to snad šlo..nech mi třeba vzkaz na mailu nebo tady, snad se na to stihnu podívat…

              0 0
              • ydaho  

                založim Thread na téma sobotní vyjížďka cca ve čtvrtek, tak se pak přihlaš…

                0 0
        • ydaho  

          koukám, že se sem odpojil včas :) dneska už mám za sebou 65 km na vyjetí a jdu odpočívat…

          Přeju o víkendu hodně štěstí a železný plíce… Na tohle nemám, ale o tom Drtiči zauvažuju

          0 0
      • snowfil  

        Taky bych o vikendu nekam vyrazil. Vetsinou jedu smer Tocna, Zavist a dal k Sazave nebo autem do Jiloveho a pak do Pozarskych lesu. Prednost davam kamzicim stezkam pred race trackem :-)

        0 0
    • Johy  

      No jak tak koukám a čtu tohle muselo být opravdu velmi zajímavé.....mawe to je mi líto doufám, že tě to moc nebolí, bych ti to pofoukala, aby se ti ulevilo, ale asi by to moc nepomohlo:)) El taky hezký, ono to není nic přijemného mít v tomhle počasí sádru tohle znám, takže ještě že tak a nemáš ji, ale i když si myslím, že i tak to musí bolet… (naražený):)

      0 0
      • mawerick  

        no tak jo;) :D to beru;) (čím to je že když se člověku něco stane tak se najednou můžou všechny žeský přetrhnout v opečovávání;) :D :D)

        0 0
        • Elwing  

          já například bych ti to nepofoukala :-P páč si na mě drzej!

          0 0
          • mawerick  

            to není pavda:) ale já bych od tebe stejně nechtěl:)

            0 0
            • Manas  

              Muzu pofoukat jak, mam tu palku na badminton :-)

              0 0
              • Manas  

                *pofoukat ja

                0 0
                • mawerick  

                  a můžu ti pak na oplátku něco pofoukat baseballkou?;)

                  0 0
                  • Manas  

                    Pohladit po zadech :-)

                    To na kamose jednou hulakala nakej duchodce skvelou vetu: „Chec pohladit holi?!“ :-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Ja dneska neumim psat.

                      Spravne: „Chces pohladit holi?!“

                      0 0
                      • mawerick  

                        no vidíš;) a to píšeš dvěma;) Já píšu jednou a ještě dobře;)

                        0 0
                      • Johy  

                        No jak to tak ctu tak se ti opravdu nejak motala, utikala a priplitala pismenka a slova:)))Teda teda na co ty myslis kdyz to pises:)

                        0 0
                        • mawerick  

                          ¨no to jsem psal s ortézou… takže jednou rukou:) a to se píše blbě;)

                          0 0
                          • Johy  

                            Promin spatne razeny, to melo byt na mamlase:)

                            0 0
                            • mawerick  

                              aha:) ale pořád nevím jak je to s tím foukáním;) :P

                              0 0
                              • Johy  

                                No to je jednoduchy…no proste jednoduchy…zkus hadat:)

                                0 0
                                • mawerick  

                                  no to já nevím;) proto se právě ptám:)

                                  0 0
                                  • Johy  

                                    Je to skoro stejný jako v té básničce o mravenečkovi, a od nepaměti ženy (ne děti) jsou takové ty ošetřovatelky:)

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      jo tak:) a jak dlouho ti to opečovávatelství vydrží?;) :P

                                      0 0
                                      • Johy  

                                        se zepte, jista osoba by ti na to mohla odpovedet:)

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          a která?;)

                                          0 0
                                          • Johy  

                                            hloupa otazka:) ale kdyz to chces vedet, kdyz je tomu clovickovi zle tak mi to vydrzi celkem dlouho…:)

                                            0 0
                                            • mawerick  

                                              Tak to je dobrý;) Tak to já až budu s kámošema v beskydech za ty tři tejdny tak se stavím na pofoukání;) :P :D :D

                                              0 0
                                              • Johy  

                                                Ale ja jsem v liberci, ale stavit se muzes:)

                                                0 0
                                                • mawerick  

                                                  Tak to hje zrada;) Tak proč máš v profilu frenštát;) :D

                                                  0 0
                                                  • Johy  

                                                    Protože jsem z Frenu, ale studuju studovala jsem v Libiku tak jsem tam puvodem jsem, z frenu:) krasne to mesto:)))Ted jsem byla tady pul roku a ted jsem zase zpet v liberci a v praze uz jen pracuju:) takze asi tak, ale az se uzdravis nic ti nebrani udelat si vylet do libiku:)

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    no nevím nevím hele;) :D ne že bych se chtěl někoho dotknout ale fren je docela díra;) :D

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    To tam neznas:) kdys tam naposled byl?

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    před rokem;)

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    No tak vidis tak to neznas:) Tolik kopcu kolem dokola a dost se to tam zmenilo a je tam fajn koupaliste a ja ho mam zadarmo…a kdyz jsem ted byla doma, krasne jsem si pojezdila na kole, ktere sice bylo uplne na ho*no, ale na projizdku stacilo.))

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    no když to říkáš;) :D

                                                    0 0
                                                  • Johy  

                                                    Říkám:)

                                                    0 0
                                    • Pebe  

                                      "čtyři stáli u postýlky, pátý!! (ne pátá) těšil, "Neplakej… :-))

                                      0 0
                            • Pebe  

                              dyť to taky je, akorát mawerick odpovídá na co nemá :-))

                              0 0
                    • mawerick  

                      hulakala duchodce?;) to jako hermafrodit?;)

                      0 0
                      • Manas  

                        Kua, ty me taky nachytas na vsem :-)

                        Puvodne sem chtel napsat ze hulakala duchodkyne, ale pak sem si to rozmyslel :-)

                        Dneska toho v praci moc neudelam :-)

                        0 0
        • Johy  

          To neni až tak v tom:)

          0 0
    • mawerick  

      jináč mi včera vyměnili ortézu za křídílka:) Prej je ortéza na fixaci pletence rameního nejhorší léčba zlomeniny klíční kosti:) Takže v krči jsou fakt docela řeznící:) Nevím jak by mi to srůstalo kdybych jim věřil…

      0 0
    • cabbage  

      Tam mě napadlo, žije ještě mawerick?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.