• vzduch

    Blíží se velký sportovní svátek. Ošidíte trochu svého bika ve prospěch fotbalového zážitku ? Koho tipujete na vítěze ?

    0 0
    • pepino  

      Kanadu?

      0 0
    • cabbage  

      Radek Broz, nááááástup!!;-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Jsem byl jezdit a pak udrzba biku a relaxace… Koukam, ze me zastoupilo dost pravych bikeru, za coz jim dekuji – jsem rad mezi lidmi, kteri mi rozumeji;-)

        0 0
    • Pinocio  

      ****** s fotbalem!

      0 0
    • Meesha  

      je mi to uplne u ( Y )

      0 0
    • RUMcajs  

      Fotbal je vopruz a nuda… Nekaz s nim BF.

      0 0
    • prodi  

      Nemyslím,že bych kvůli fotbalu nesed na bika…

      0 0
    • pepek  

      To nemyslíš vážně, tady jsou bikeři a ne blbý mičudy. Už dost na tom, že těm hajzlíkům přispěju za naši rodinu: 400 Kč na ten jejich zasranej stadion.(plus další peníze na policajty, kteří je tam budou chránit, aby si nerozbili huby!)

      0 0
      • pepino  

        Když pujdou ožralý ze schodů:-)

        0 0
        • pepek  

          Tak, tak, každý fanoušek Sparty dostane svého policajta sparťana a baníkovec policajta z Ostravy a pak si všichni dají do držky za naše daně.

          0 0
    • Jirik123  

      šidit bajka kvuli fotablu? nikdy!:-)

      0 0
    • Páník  

      ja se teda jako urcite semtam kouknu

      0 0
      • pepino  

        Pokud bysme hráli finále,byl bych ochotnej zajít do hospody-kvůlivá atmosféře:-)No,ožrat se můžu i tak,pravda:-)

        0 0
    • grafik  

      nejsem zapalenej fanda, ale urcite kouknu.Sazim na anglany.

      0 0
    • Marcinka  

      No, tak to vůbec ne.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Fotbal ??? Co to je ??? :))

      0 0
    • Vrci  

      Už se na to těšim, doufám, že české mužstvo postoupí co nejdál. Nikdy totiž nejsou silnice tak prázdný, jako když se hraje fotbal nebo hokej.

      Do toho, do toho! Ať se mi lépe jezdí.

      0 0
      • Vrci  

        Jen hlavně ať nezískají medaili, můj pes nemá rád ohňostroje. Semifínále a finále budou čeští znalci sledovat ať tam bude co tam bude.

        Vyhovovala by mi samá vítězství 1:0 v prodloužení se samou hrou ve středním pásmu. Jedna střela a jeden gól na zápas. Bylo by to takové pěkné tiché mistrovství.

        0 0
      • miche  

        Kdyz sem v kauflandu videl ty foukacky a spreje na vytvareni hluku … tak mi „fanousci“ na stadionech MS zkazi jak MS v hokeji … Jeste ted slysim to piskani a sireny ..... Jinak nasi snad aspon postoupi ze skupiny, doufam :-))

        0 0
      • Radek Broz  

        Uz jsem si rikal, ze jsi divnej… Ale s timhle duvodem naprosto souhlasim, taky rad jezdim behem hokeje, nikde neprekazej pesaci;-)

        0 0
    • Radek Broz  
      1. Jak „sportovni“? Co ma ta blba hra se sportem spolecnyho?
      2. Neosidil bych kvuli tomu nic a bika bych neosidil kvuli nicemu, takze odpoved si das dohromady.
      3. Lance Armstrong?
      0 0
      • enjoy  

        ja bych te nechal zkusebne prespurtovat na dylku fotbalovy hriste,tak 4× tam a zpatky.a kdybysi pak jeste mohl dychat tak bych te nechal mi rict,ze to je jenom blba hra:-).myslim ze by me to hodne pobavilo:-D

        0 0
        • Radek Broz  

          Jsem to fotbalistu jeste 4× prespurtovat nevidel, vetsinou se tam chvili okopavaj, pak to chyti brankar, chvili zdrzuje, vsichni se pomalu premisti, on to k nim vykopne, pak se zase okopavaj, pak jim to vyleti za caru…

          0 0
          • enjoy  

            ty moc sledujes ceskou ligu:-)

            0 0
            • Radek Broz  

              jj, nic jinyho nedelam :D

              0 0
              • pepek  

                Ještě zapomněls na pády v nulové rychlosti s tak těžkými následky, že fotbalista leží a válí se v bolestech, dokud nezjistí, že mu to rozhodčí nežere a pak vyskočí jak čamrda.

                0 0
                • Radek Broz  

                  JJ, videl jsem treba dojizdet zavod v dualu se zlomenou rukou, ale kdyz se fotbalisti sebe dotknou (pitom na spoluhrace po golu sahaji napadne radi;-), tak maji hned strasny bebicko, se kterym je musej odnest:o)

                  0 0
        • Maara  

          4× přespurtovat hřiště tam a zpátky? To ale počítáš za celou sezónu ne? Vždyť tam ty kopačky jenom chodí, jednou za zápas se rozběhnou, aby se vzápětí váleli, že maj minimálně zlomenou nohu nebo rakovinu, sorry, podle mýho já to považuju za hru a rozhodně ne za sport. Nebo chceš to jejich chození a simulování srovnávat např. s absolvováním Paříž-Roubaix, nebo Gira či Tour? Nebo i s jinejma sportama – běžky, plavání, výškové horolezectví atd.? Tak to sorry

          0 0
          • enjoy  

            muzu ti smele rict,ze absolutne nemas tuseni o fotbalu a jeho narocnosti:-).snad ani nema cenu brat te vazne:-) ps:kdyz uz jses u tech ubrecenejch fotbalistu,tak neznam skoro nic zabavnejsiho nez kdyz v myrny zatacce sebou flakne silnicar(kteryho na trenazeru naucili jezdit rovne) v maly rychlosti a hrozne breci jak ma cely kolo a sebe na sracky a ze proste nemuze dal!:-))

            0 0
            • Thidney  

              No muj bratr chvili hral americkej fotbal a pak ragby
              jednou se mnou šel na nějakou 3 ligu či co to bylo. Po půlhodině jeho pokřikování o simulantech co se kácí s křikem jen ucítí dech protihráče na zádaech nás vyvedli. No on na ně pořvával podstatně sprostší věci, ale psina to byla .-)

              0 0
        • MARIN  

          no jo ale to si asi pletes fotbal s atletikou a to uz sport je :)

          0 0
    • Gung-Ho  

      Aspon bude v lese votravovat míň idiotů co radši čumí na bednu

      0 0
    • Thidney  

      Budu si nesmírně užívat, že jsem doma a ne v bývalé práci. Ty stresy když začátek mače je v 20.45 a prodloužená uzávěrka titulni strany je 21.00. Čeká se jen na titulní fotku ze hry. Fotograf má 3 min na to ji pořídit, pak lupne kartu do laptopu stáhne obrázky vybere jednu požadovaného formátu, pokusí se připojit do sítě, leč nový úžasný systém nefunguje a shazuje. To začíná ten správnej adrenalinovej odvaz, na mobilu mám histerického fotografa ječícího že se na to vysere a půjde do hospody, za mnou stojí nejlépe šéfredaktor, šéfeditor a pár dalších chytrých hlav se spoustou nápadů, též velmi nervózních. Na pevný lince chlapík zodpovědný za včasné a korektní doručení stránek do tiskárny – vzteklej a neuvěřitelně sprostej. Naviguju fotografa k připojení na 8 let starý pc přes modem, hledám ten počítač v síti. Otevřít fotku v photoshopu provést pokus o úpravu barevnosti a s výkřikem není čas na hrdinství to naprat do stránky a bič a pryč. kafe cigáro cigáro kafe poločas a uzávěrka druhýho vydání, konec a uzávěrka třetího. Po zápas se objeví chlap z it podpory a ptá se jestli šlo všechno v pohodě… Nesnáším fotbal…áááááááá fakt ne

      0 0
      • Medunka  

        Jo, tohle znam ;-( docela me to vzdy sr*

        Kvuli fotbalu/hokeji, 5 lidi nemelo do ceho pichnout, pac data chodi i s dvouhodinovym zpozdenim a nikdo z redakce neni spochen poslat aspon cast ;-(

        BTW – 3 vydani.. me napada ze 3 vydani ma snad jen Pravo ne

        0 0
        • Thidney  

          njn pošli část když nic nemáš .-))) a co když se ještě jelo přes nabírák se stenografkama.. takovej ráčkující sporťák hádající se s babou o brankáře jménem Irbe /Ivbe, ne Ivbe ty kvavo nebeská/ všechny noviny jedou na tři 1 část čech a moravy 2 zbytek čech a moravy 3 praha případně střední čechy ve frontě uměj i mutace titulky pro jednotlivý kraje, ale to je mazec..vnitřní stránky 3 vydání už si nepamatuju kraje jak to bylo rozhozený..jen si pamatuju že jihočeský vydání šlo první tudíž si tam užívali nejvíc různých excesů, překlepů, tupláků atd.. BTW kdes dělala?

          0 0
    • Lance  

      No na MS se tesim, hlavne na mimoevropske tymy, nasi mi jsou ukradeni, ty primadony nemusim. Holt nejsem ten spravny patriot! Bika? Co to je?:) Vitez Brazilie. Ronaldinho vypada sice jak opicka, ale co ten dokaze s tim balonem. Je treba rozlisit MS, LM a ten prebor, ktery u nas nazyvaji GL.

      0 0
    • náčelník  

      Já to téměř nesleduju, ale potácím se mezi dvěma extrémními názory. Těm klukům, co jsou na hřišti, přeju úspěch. Ale na druhou stranu kvůli těm nafoukanejm a zkorumpovanejm bafuňářům a rozhodčím si přeju, aby totálně vybouchli. Aspoň by pak nikoho nenapadlo tahat peníze daňových poplatníků na stavbu nějakýho národního stadionu.

      0 0
    • yetti  

      Tolik nenavisti vuci tak oblibenymmu sportu jsem od bikeru fakt necekal. Je to zvlastni, ale cyklisti s kterejma ja jezdim se na MS tesi vsichni.

      0 0
      • Lance  

        Ano, ale je rozdil mezi cyklistou a nekym kdo jezdi na necem co pripomina kozu:)

        0 0
        • yetti  

          To by me zajimalo co Ti pripomina kozu. krome casovkarsky kozy, kterou tak nejak bezne nepotkavam.

          0 0
          • Lance  

            cokoliv co neni HT nebo ziletka:)

            0 0
          • fousek  

            on asi myslel kola na kterejch se da jezdit i jinde nez na cestach kde je sklon max. 12%. Ne ty na kterejch kdyz prejedes kanal prorazis duse a udelas 8 na kole

            0 0
        • orca  

          A ty jsi raději ani své kolo nevystavil – máš vůbec nějaké ???

          0 0
    • dalimil  

      už moc se teším,je to pro mě opravdu svátek fotbalu.

      Minule v době ME2004 jsme byly na cyklodovolené po Česku a nebyla větší paráda dojet do kempu,osprcho­vat,dát si véču,pivka a koukat na fotbal…

      0 0
    • dakon  

      Taky mě překvapuje, kolik bikerů na tomto fóru je zapřísáhlým antifotblistou!!! Já osobně se nemůžu už tohoto „VELKÉHO FOTBALOVÉHO SVÁTKU“ pro celý svět a také hlavně pro naši republiku dočkat!!! Když už Vás ten fotbal nezajímá, nebo nudí, tak je to Vaše věc a respektuji to, ale přát našemu mužstvu, aby tam totálně vybouchli – to svědčí o ubohosti a hlouposti tohoto člověka !!! Tipuju Brazílii. Biku zdar a fotbalu zvláště !!!

      0 0
      • Radek Broz  

        Proc je to „svatek pro republiku“?

        0 0
      • náčelník  

        Než mě začneš hodnotit, tak si přečti pořádně ten můj příspěvek a zkus o tom přemýšlet.

        0 0
      • fousek  

        no vis ono je to trochu otravny, kdyz ve sportovnich zpravach jsou zpravy z fobalu, z fotbalu, z hokeje, z tenisu, z fotbalu a na konec z fotbalu, takze myslim ze sme docela pravem nastvany, ze se vsechny ostatni sporty vejdou do 1/10 vysilaciho casu urcenemu pro sport, ale televize by mi byla ukradena, ale miliarda na nakej stadion, ktera mohla prijit do jinejch dulezitejch veci, ta mi vadi fest

        0 0
        • pepino  

          Právě začíná Handicap královny Viktorie,na prvním místě královna Viktorie,násle­dována královnou Viktorií,v závěsu královna Viktorie.Královna Viktorie nasazuje tempo,předbíhá královnu Viktorii a usilovně se drží za královnou Viktorií..:-)

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Dobre. Tvoje fotbalova agitka mela uspech. Vysledek nasich fotbalistu je mi u ******. Spokojenej?

        0 0
    • dakon  

      Svátek proto, protože to je jednou za 4 roky a pro naši malou zemičku je to velká událost, jelikož jsme tam poprvé v historii naší samostatné ČR. A pokud tam uspějem, tak náš kredit ČR v tomto světě opět stoupne. Jen si vzpomeňte jak pozdvihli naši zemi hokejisté, když vyhráli velký turnaj v Naganu atd., oproti nějakým politikům . . . . Aspoň já to tak cítím a myslím, že nejsem jedinej. Prostě, když k tomu nemáš vztah, tak to nemůžeš pochopit.

      0 0
      • dakon  

        soráč, blbě jsem to zařadil, for Radek Broz

        0 0
      • Maara  

        No myslim si že jediný co se zvedne je spousta vožralej aby si mohli zahulákat na ulici a převrátit pár popelnic, a taky aby si na chvíli posílili svý zakomplexovaný ego

        0 0
      • Radek Broz  

        Takze kdyz je neco jednou za 4 roky, je to svatek? Uvedom si, ze tam nejsme „my“, ale nekolik hracu, kteri maji shodou okolnosti stejne obcanstvi a urciti lide se chteji trosku prihrat na jejich uspechu, ktery vztahuji i na sebe.

        Kredit CR nejakej fotbal neovlivni.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pevne doufam, protoze o nejakym uspechu (i kdyz pro nase fotbalove fanousky bude uspech asi cokoliv) silne pochybuju. To se vracime k tomu svatku. Takze uz nam zbyva jen ta periodicita. Prestupny rok je vetsi svatek :)

          0 0
        • enjoy  

          no:-),ja jsem po kterymkoliv uspechu nasich sportovcu zadnou zmenu na vejplate nepocitil:-).

          0 0
      • fousek  

        Se v tom nejak neorientuju, ale rek bych ze naky mistrovstvi ve fotbale se hraje kazdej rok, teda spis porad. At nad tim premejsil jak nad tim premejsim, tak me to ze nekdo vyhral hokej, nic neprineslo. Jediny komu to neco prineslo je odvaha nasich nacionalne zamerenym spoluobcanum, coz se mi zas ta vyhony nezda

        0 0
        • RUMcajs  

          U me to opovrzeni fotbale, hokejem a podobnejma blbostma doslo tak daleko, ze kdyz se mne ptaji jak jsme hrali, tak se ptam v jakem sportu :-)

          0 0
      • pepek  

        Při spojení slov FOTBAL A REPUBLIKA se mě dělá blivno. Btw: Nejbližší dalčí národ, který svou zemi nazývá republikou je: Středoafrická republika.

        0 0
        • cabbage  

          pořád lepší ČR než Česko…

          0 0
          • Vrci  

            Jak zvedne kredit vítězství ve fotbale, Moodys nebo S&P zvednou raiting ČR? Nebo Škoda odstoupí ze svého rozhodnutí udělat v Rusku vedle montovny i karosárny? Koh-i-noor přesune výrobu znovu do ČR? Američani se nás přestanou ptát jesli máme taky videohry?

            Víš jaká byla odpověď Američanů (když jsem byl v USA) na otázku: Kdo je MS v hokeji? NewJersey

            0 0
          • pepek  

            Proč ne Česko? Když je Polsko, Rusko, Ma´darsko…tak proč ne Česko? (Protože blbí „Moravani“ by to nezkousli (a to su taky z Moravy)

            0 0
            • Radek Broz  

              Musi se to vic opakovat, casem si na to zvykne i Kibic… Moravani s jejich nacionalismem to ale stejne neprekousnou. Jednoslovny nazev by byl lepsi, Cesko je imho nejlepsi varianta.

              0 0
            • pepino  

              Bať.Když bylo Československo,taky nikdo neřval,že má bejt Česko-moravsko-slovensko.Tam to česko nikomu nevadilo.

              0 0
      • Vrci  

        Jak zvedne kredit vítězství ve fotbale, Moodys nebo S&P zvednou raiting ČR? Nebo Škoda odstoupí ze svého rozhodnutí udělat v Rusku vedle montovny i karosárny? Koh-i-noor přesune výrobu znovu do ČR? Američani se nás přestanou ptát jesli máme taky videohry?

        Víš jaká byla odpověď Američanů (když jsem byl v USA) na otázku: Kdo je MS v hokeji? NewJersey

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Jako dostat se na MS by byl docela dobrej zazitek, ale jednak mam uz neco v planu a druhak me nejak nepozvali nebo co, tak asi zase pujdu na to kolo. A rekl bych, ze vyhraje nejaka particka uprostred toho bouriciho davu. btw. nechapu proc je fotbal spojovan se slovem sport, ale svatek by nam dat mohli.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Po ránu jsou zase něteří z vás na pěst. Na fotbale nikdo nikdy nebyl, neví co to je, pohoršuje se nad chováním fandů – s tím souhlasím, a přesto ho zná každej.....je to sport stejně jako vaše funění na kole.

      0 0
      • pepino  

        Jak,naše? Áá,pán je estét,von nefuní:-))

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Neni to sport. Je to hra. Muzes o funeni na kole rict, ze to je jen hra? Jdes si dneska zahrat stovku proti vetru?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          P.S.: Jen hra. Hrajou si maly deti ;) Vzdyt se podivej na toho vopicaka cernyho zubatyho :-D

          0 0
        • Peslezedirou  

          Hra jsou i šachy a berou se jako sport :o) Se vám do toho nebudu míchat náčelníku, HIP HOP VOE......

          0 0
          • Radek Broz  

            To je taky stejna absurdita jako s tim fotbalem.

            0 0
            • Peslezedirou  

              Jsem průmerně inteligentní IQ asi 90 a fočus je směřovaný přesně pro nás masu lidí, voe. Kdybych byl inteligentnější tak jezdím DH,DJ,FR, jsem nezávislák a volím ODS…

              0 0
        • Peslezedirou  

          Jééé sem ti na tohle zapomněl odepsat. Nemáš pravdu, když jdu na bike tak nejdu sportovat. Opravdu si hraju s kolem, terénem a tak. To že najedu třeba kilo je vedlejší, nemám pocit, že bych při tom sportoval a proto si nemyslím, že jsem sportovec :o)

          Pořád tomu nerozumím, kdo hraje je hráč a kdo sportuje je sportovec? Může být hráč zároveň sportovec? Pane jo, na světě je tolik otázek a plno odpovědí.........

          0 0
      • Vrci  

        když si rovnám osobní rekordy altletů na dráze, jsem schopen říci kdo vyhraje. Když srovnám podobná data u cyklistů na dráze, zase jsem schopen říci kdo vyhraje časovku. Ale když ti dám tabulku výsledků SK Úsilné (okr. ČB)a tabulku výsledků FC Horní Chrastava (okr. Liberec), tak neodhadneš nic. Jde o hru a dukud ti dva spolu nebudou hrát nebo nebudou hrát se stejným soupeřem, víš prd.

        0 0
    • wroum  

      nemuzu se dockat LOL

      a fandim tem cernejm – chudinky je jich na hristi vzdycky nejmin a ty dalsi barevny kasparove jim nechtej pucit balon i kdyz na ne piskaj aby jim ho aspon na chvilku pucili…

      0 0
    • Medunka  

      No fandit se bude o 106. Dokonce jsem dnes objevila na zachode toaletak s potiskem hrace s micem ;-)

      0 0
    • fousac  

      fotbal at si treba chcipne, je mi naprosto ukradenej…

      co me ovsem velmi se*e, ze dneska uz clovek ani nemuze jit v klidu pokecat do hospody, protoze tam zarucene promitaj na platno, jez je obklopeno shlukem negramotnych trotlu za nemaleho hluku projevujicich znacnou miru agresivity doprovazene vykriky vyzdvihujicimi do nebeskych vysin jejich vlastni neuveritelne schopnosti a dovednosti v porovnani s aktery promitanymi na zed…

      0 0
      • Radek Broz  

        100% souhlas.

        0 0
      • RUMcajs  

        Zajed si do UL, najdi Tina bar (kus od kina Hranicar). Maj tam velikanskou TV a DVD. Moc pekne se tam koukan NWD, Kranked…

        0 0
      • Peslezedirou  

        Prostě vás nechápu, mě to přijde stejný jako sraz B-F a nebo jiného spolku, třeba modelářu. Vedete řeči o komponentech, zážitcích na kole, modeláři probíraj lepidla nebo co já vím. Fotbal nějak zvlášť nemusím, nechodím kvůli němu do hospody a tak a přesto, že mám trošku jiný pohled na svět, tak jim to nebudu takle radikálně hanit. Každej ať se baví po svém.....

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Rozhodne. Jen bych jim na to nemusel prispivat a nemuseli by me tim otravovat.

          0 0
          • Peslezedirou  

            Fotbal je masová zábava, tak se s tím musíš smířit :o( Taky bych byl radši kdyby se finance na národní stadion použily na rekonsrtukci třeba Motola…

            0 0
            • Radek Broz  

              S tim se teda smirit nemusi, dat miliardu na stadion je proste spatne, at je to masova zabava nebo ne.

              0 0
              • Peslezedirou  

                Ty jsi zkušený řečník, tak můžeš jít na vládu nebo ČMFS a vysvětlit jim to, že je to špatné. Budu ti fandit......

                0 0
                • Radek Broz  

                  Me se tady vzdycky libej nazory jako „bez jim to rict“. Treba za schuzku s Grossem bylo 5 mega, jestli je to ted levnejsi nebo drazsi, nevim.

                  0 0
        • fousac  

          at se bavi, ale at me tim neotravujou…

          opravdu nevidim duvod pro rvacku jenom proto, ze nesdilim jejich bezmezne zapaleni, neskanduju a nekricim, snazim se je ignorovat…

          nebo mozna takovyhle blbecky mame jenom u nas… :/

          0 0
          • dalimil  

            já se tady na fotbal koukám rád a často,ale arogantní vyřvávání „česko,česko“ a plný staromák malých dětí,který fandí jenom když je to zrovna v módě,mě tady štve…

            0 0
          • Peslezedirou  

            Primitivové jsou všude i mezi bikerama, stačí se zůčastnit nějakého maratonu.....svůj názor k fotbalu jsem napsal a to mi stačí.

            0 0
      • pepino  

        No tak tos mi připomněl hokej,kdy jsme šli s kámošem na pivo do hospy před barákem,kde se čučelo na TV,my si sedli na druhej konec od bedny,začali kecat,vrchní (2m,120kg)při­šel,beze slova nám zapnul nad hlavama větrák a šel čučet na hokej.Štamgasti z toho měli prču.Až já vyrostu a přiberu…:-)

        0 0
    • kovar  

      už se docela těším. Nejsem fanoušek, takže přát budu těm, kteří budou hrát krásně, to se uvidí v průběhu, naši to ale asi nebudou, to by se musel stát zázrak.

      0 0
    • zum  

      Teda jsem z většiny diskutujících trochu zděšen.Proč taková nenávist vúči fotbalu.To z vás nikdo jako dítě nehrál fotbal?To jste od malička jezdili na biku?Co je špatného po návratu z kola čučet na nějaký slušný zápas v TV ?A sem tam si jít i kopnout za staré pány?

      0 0
      • Vrci  

        Já jsem fotbal nikdy nehrál. I k ostatním kolektivním hrám při TV ve škole jsem přistupoval s nechutí.

        0 0
      • dada  

        no problem je ze hrajem bud vod 16:00 nebo vod 18:00 a to je přesně doba kdy by měl člověk bejt na bajku-bejt to vod devíti jak CL tak nema problema…

        0 0
    • Radim_2  

      To už to začalo? :-)

      0 0
    • wertigo  

      tesim se mooooc. stejne se v tomhle pocasi da hrat jen kulecnik nebo cucet na tv. a patrim k tem co si v hospode radi zarvou goooool a nebo kecaji jak to hral spatne/dobre a jestli to byl/nebyl ofsajd!!! fotbal hraju a mam ho moc moc rad.

      0 0
    • MARIN  

      SVATEK? spis bych rekl velky opruz fotbal kam se podivas – jeste ze v lese se za tim kulonesmyslem nikdo nebeha

      0 0
    • McBlacky  

      co to je fotbal?

      velký sportovní svátek už byl minulý víkend :)

      0 0
      • vzduch  

        e vyprovokuji zaryté bikerstvo jsem čekal, ale tolik odporu ba zášti vůči fotbalu, fotbalistům,fandům to tedy opravdu ne . V souvislosti s některými odpověďmi by mne zajímalo, kdo je člověk – biker, znáte někdo definici bikera ?

        0 0
        • Pinocio  

          No především ti člověka-bikera nervou pod víčka od jogurtu:-)

          0 0
          • pepino  

            Fuj,jsem se lek,já to dočet jen k tomu nervou pod víčka:-)

            0 0
        • Radek Broz  

          Ja jsem biker do morku kosti a fotbal mi prijde jako jedna z nejstupidnejsich veci. Staci?

          0 0
        • kovar  

          no z čtení této debaty by se jakž takž dalo vydedukovat, že biker je netolerantní, omezený, do sebe zahleděný MTB cyklista bez rozhledu. Ale jak je to skutečně, čert ví :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Nebo ze spustu bikeru proste blby hry nezajimaji a ze si rozhodne nemyslim, ze kdo neskace, neni Cech.

            0 0
            • enjoy  

              hele jses dost chytrej na to,abysis stacil vsimnout tech tolika premrstenejch reakci na fotbal.no ty ses vlastne jeden z tech nejvetsich odpurcu tady:-),ale muzu ti rict ze jsem necekal takovy reakce.skoro to vypada ze maj bikeri na fotbal nejakou alergickou reakci nebo co:-D. sam to prisuzuju prachobycejny zarlivosti..,ze fotbal je vsude a kola jenom vyjimecne,ze se na nas kasle.ale takova je proste ceska natura,flakaci u pivka,co s tim chces delat..

              0 0
              • Radek Broz  

                Jo, je to urcite cast duvodu, proc jsou ty reakce az tak ostry a neni nam to normalne u pr… Ale zase si vsimni, jak vetsina populace fotbal zboznuje a nazor, ze to nekomu pripada uplne hloupy, proste neni schopna unest.

                0 0
                • enjoy  

                  no tak i podle me inteligence opravdouvyho fotbalovyho fandy nemusi vykazovat nejaky premrsteny numera:-),takze opacny nazory se taky setkaj s nelibosti,to je jasny.ale rozdil je taky v tom,jestli jenom rikas ze ti fotbal nc nerika..,nebo jestli ho primo urazis a zbytecne ho shazujes. hele kde si byl?:-).ze ty si koukal na fotbal:-D

                  0 0
    • TOMahawk  

      Já se hrozně těším, určitě se budu ted po matuře s radostí dívat. Přál bych to Brazíli… to jsou borci.

      Jinak po přečtení předchozích příspěvků jsem docela vyveden z míry, nemůžu si pomoct, ale názory sposty lidí(ve výsledku celý bikerský komunity) mi připadaj trochu omezený… pokud by zde byla řeč o české lize tak prosim, ale Liga Mistrů a MS jsou pro mě svatý. Ale v poho, každýmu se líbí něco jinýho, i přesto jsem čekal duchaplnější diskuzi :-(

      0 0
      • sis  

        tak pod tohle se podepisuju ja. Nejsem zadny mega fanda, ale na MS nebo ligu mistru se v hospe klidne mrknu. a fanousci? to si myslim ze je nekdy kapitola sama pro sebe

        0 0
      • Jenca  

        naprosto souhlasim s predchozim.

        ja se ke kolu dostal od fotbalu a i diky nemu jsem se netrapil jako jini co zacali na kole jezdit jen pro to ze chteli neco zacit delat.

        fotbal je skvela tymova hra a ms je pro me jeden ze sportovnich svatku (nebudu vyjmenovavat vse ale jsem urcite jednim ze sportovnich fandu vseho druhu)

        nedovolil bych si odsuzovat nejaky sport jen proto ze ho neprovozuju nebo mu nerozumim a dokonce ani pro to ze se v nem objevi cosi nesportovniho nelegalniho atd. prece taky neprestanete jezdit na kole a sledovat cyklistiku kdyz nekdo na tour pouzije doping.

        takze drzme palce cechum a koho to bavi at si uzije krasnych momentu v tv nebo dokonce na stadionu. asi vyhraji brazilci

        0 0
        • Petras  

          100% souhlas. Taky jsem hrával fotbal a můžu jenom dodat že uplakánci a simulanti se najdou všude.Já musel skončit s fotbalem kvůli zraněním ale nikdy jsem se nenechal ze hřiště odnést,(natož abych po něm vzápětí znova poskakoval) a to včetně otevřené zlomeniny.

          0 0
      • fousek  

        MS v cemkoliv nemuze bejt svaty, protoze nabozenstvi pocita jen s jednotlivci, mozna ze kdyby to byla naka skupina svatych tak by to slo, ale ve fotbalu a nekdo svatej, to si protireci ne?

        0 0
    • enjoy  

      a kdyz uz se to tady tak chytlo.. tak me se treba nelibi,jak my jsme udelany z nasich fotbalistu,kdyz oni ty nasi fotbalisti k nam jezdej tak maximalne jednou za mesic za babickou na knedliky,popripade na tiskovku pred mistrovstvim sveta. za dalsi me mrzi,ze tam urcite bude nejakej blbej spartan,nebo bejvalej spartan.ale zase by klici kdyz se uvidej mohli vzpomenout na stary casy a zase vyrazit spolecne za kurvama,jako to radi delali.

      0 0
      • Thidney  

        Sivok Blažek Sionko Poborsky Nedved Čech Koller Lokvenc Kovac Stajner Rosicky Grygera Mareš, ktery /ex/spartany myslis, .-)

        0 0
    • orca  

      Tak jsem se prokousal až na konec , a tak nějak jsem posmutněl . Je vidět že česká „xenofobní“ vlastnost se nezapře . Co není bílé je černé , čemu nefandím to nenávidím a podobně.
      Podobné názory jsem si tady přečetl na téma cyklisti – motoristi.
      Kde je nějaká tolerance ? že jednomu se líbí tohle a druhému ono je to snad důvod si o něm myslet že je omezenec a trotl ?
      Když byla ZOH+MS v hokeji nic jsem tady nečetl tak vyhraněné příspěvky a že se postavila Sazka Aréna kvůli hokeji taky tady nikdo moc neprotestoval a stejně to jde z našich..
      Nestydím se za to že řeknu že se na fotbal podívám né že na fšechny zápasy ale rád se podívám nevidím v tom nic špatného být cyklista (slovo biker mi nějak zavání elitářstvím a neopodstatněným ) a koukat se na fotbal .
      Jo a můj Tip jednoznačně Brazílie pokud prohraje budu zklamanej.
      Zaznělo tu též že to nezvýší kretit ČR tak v tom bych oponoval . Na fotbal se bude dívat po celém světě X lidí z nich mnoho podniká a nebo jsou turisti takže „povědomí“ že existuje nějaká ČR je hodně důležité … Ono často nejde ani o výsledek jako „být při tom“ aby o mě věděli . Prostě je to reklama ČR ať se vám to líbí nebo ne a vytváří asiciace které jsou velmi důležité jak v obchodním světě tak v turistickém ruchu .

      0 0
      • pepek  

        To není žádná xenofobie. Mě taky nevadí házená, basket atd. Ale otevřeš noviny: ten a ten fotbalista si uprdl, ten a ten trenér nechce to a to, Horní lhota proti Dolní je důležitější, než MS v jakémkoliv jiném sportu, pustíš televizi: jeden kanál: fotbal, Druhý kanál: fotbal, třetí : …Pak vykoukne POulíček: výsledky 2. a 3. a páté ligy, pak fotbal z Ghany (Německa, Francie…) a pak možná 1 minuta na všechny ostatní sporty.TAK PROČ NÁM TAN HUMUS CPOU POŘÁD NA OČI!!!

        0 0
        • orca  

          Žel za tohle nemohu , není to tak dlouho když jsem si povzdech nad množstvím přenosů ze ZM a výsledek naprostej výsměch zde na B-F . Takže fakt nevím co tady naprostou většinu táhne … Dle toho asi tady doma nikdo nemá Tv a jenom PC …
          Tohle dělají média sponzoři sázkové kanceláře atd. Ty dbají o to aby v médiích bylo dostatek inf …

          0 0
          • Radek Broz  

            Porad jsem presvedcenej, ze tech prenosu ze ZM bylo az dost. Fotbal je uplne vsude, nevim, proc musi bejt ve zpravach treba to, jak Banik bezkuje v zime nekde v Krkonosich.

            Je to zabava primitivu.

            Vsechno bych prekousnul, ale pokud se ma stavet nejakej blbej stadion z verejnych rozpoctu, tak uz mi to vadi dost.

            0 0
            • orca  

              Nezlob se na mě ale primitiv jsi ty když takhle uvažuješ … kdo není tolerantní je dle mého ubožák…
              Jo a já nejsem sportovní redaktor kterej rozjoduje o toc co se bude vysílat …

              0 0
              • pepek  

                Má pravdu, proč se to má stavět za naše daně? Podnikatele Macha zavřeli za to, že Spartě přihrál pár milionů, teď jim Pablbek ukrade ze státního miliardu na ten stadion a nikdo neřekne ani ň. Nevidím v tom rozdíl.

                0 0
                • orca  

                  jestli se nemýlím tak ten stadion byl zatím jen takovej výkřik do tmy (předvolební) nic konkrétního , a za další jsme se tady bavily o fotbale jako takovém a ne o přerozdělování daní já to nedělám … a myslím že by se našlo mnohem více investic které nejsou 2× košer jen se o nich nemluví … V málokterém státě je to bez korupce a lobby pro „určité“ sporty…

                  0 0
                  • grafik  

                    orco,jsi uvedomelej a divim se ze ztracis s R.B cas … ceka az se nekdo chytne na jeho hrdinske vykriky, aby si pak mohl dokazovat nejen sobe ale i ostatnim jakej je to tvrdak …

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    … koho by prekvapilo, ze treba starosta Nymburka je basketbalista. Krom toho tymu cernych Nymburaku jsou taky po celym meste basketbalovy kose. Taky by bylo uzitecnejsi, kdyby byly dole na uzel a technicke je obcas vysypali.

                    0 0
            • Páník  

              eh…tim chces rict,ze protoze si jdu semtam kopnout do balonu,ze jsem primitiv? Je to sport jako kazdej jinej…budu radsi,kdyz moje deti budou taky „primitivove“,nez aby se flakali po ulicich nebo celej den stravili u kompu hranim nejakych blbosti

              0 0
              • Radek Broz  

                Tim jsem myslel spis sledovani a hlavne fanousky na stadionech. Kdyz te to bavi, kopej si samozrejme, do ceho chces.

                0 0
            • náhodnej čtenář  

              Chacha.jestli řikáš že je to zábava primitivů,tak se fakt musim smát.V tom případě je ten svět plnej primitivů-morální a duševní veličina jako jsi ty,by tak mohla na kole objíždět svět a dělat přednášky o úpadku společnosti ve spojitosti s fotbalem.Fakt směšný kámo…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tak jak hráli vaši?

                0 0
              • Radek Broz  

                Na prvni den na b-f si docela vyskakujes;-) Ja si za tim stojim. Spolecnost neupada, je jaka je. Jako ty si klepes na celo, kdyz nekdo fotbal nema rad, tak si klepu ja, kdyz vidim vlak fanousku Baniku, kdyz se vsichni chvastaji, jak jsme „my“ vyhrali, kdyz se do te hry sypou penize z verejnych rozpoctu, kdyz jim „fanousci“ porad basti to divadylko v lize, kdyz se Nedved v rozhovoru snazi odpovedet na nejakou jednoducou otazku atd.

                0 0
      • Thidney  

        SAzka je krapet jinej případ ale jen krapet – patří státnímu podniku Sazka a pokud vydělá, půjdou peníze zpět do sportu a nejen do hokeje .-)) přerozdělování „sportovních“ peněz bych vynechal to by byl zbytečný flame. Zaplatit miliardu ze státních peněz na rekonstrukci stadionu patřící soukromé finanční skupině, to mě fakt vytáčí. Fotbal jako hra mi nevadí, to co se děje okolo tomu už nerozumím. jak může někdo chodit na kapřík ligu? Jak ji může měkdo sponzorovat? jak tam můžou bejt pořád ty samý funkcionáři? část peněz jde z rozpočtu ministerstva školství a všem je to jedno. Možná se na pár zápasů brazílie podívám, ale nikdo nemůže očekávat mou podporu rozkvětu této lidové hry.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Co je na tom spatnyho nemít neco rad. Kdyz nemam rad cikany, fotbal a mozna i hokej tak jsem kvuli tomu xenofobní? Ty treba nesnasis spenat a co? :) Btw. pri slove cyklista mi naskakuje husi kuze. Je to nejaky divny… jako ten chlapek v teplakach v poradu BESIPu.

        0 0
    • dancing dog  

      Fotbal nesleduju a v podstatě je mi to úplně jedno, ne že bych se teda nepodíval na naše ve finále, to zas asi jo :)

      0 0
    • nymfowoman  

      Bikeom bližšie k impotencii a BPH X-DDDDD

      0 0
    • arcco  

      Horní Volta!Kvalifikovali se?

      0 0
    • dancing dog  

      Co?

      0 0
    • -b-n-x-  

      zajimave cteni :-) Ja si fotbal docela rad obcas zahraju. Hlane kvuli tomu, abych si zabehal :-). Jinak ovsem ligove a jine souteze me prestaly bavit kvuli jejich protezovani v mediich. Slyset kazdy den ve zpravach o starostech funkcionaru me uz fakt irituje. Jeste ze existuji aktivity jako je bajk a podobne :-)

      0 0
    • borda  

      velky sportovni svatek? to jako ze tenhle narod plny fotbalovych idotu bude mesic na s.acku a prosazi miliony? to se sportem asi nema moc spolecnyho. nicmene me nadchla trika, ktre jsem videl v adidasu: cerveny s napisem kdo neskace neni cech. tak to si muze koupit fakt akorat poradne tupy hovado. a ze se jich nepochybne najde…

      0 0
      • wroum  

        urcite se jich najde hodne, podivej jenom kolik lidi nosi treba zlutej naramek…

        0 0
      • orca  

        To je jako když si koupím dres nějaké cyklo stáje a myslím si jak jsem IN ..... buď soudnej a tolerantní …

        0 0
        • wroum  

          To je jako když si koupím dres nějaké cyklo stáje a myslím si jak jsem IN…jo uplne stejne hloupe to je.

          0 0
          • orca  

            Ale většině to tady ale nepřipadne hloupé … a tak je mi ouplně jedno jestli si x lidí koupí dres fotbalovej a nebo hokejovej a nevidím nic inteligentního je schazovat . Co si budem povídat každej je ovlivněn reklamou a vždy se někam chce zařadit…

            0 0
            • Peslezedirou  

              A nebo nechce aby byl zařazen, tak si pěstuje určité image, drží pozu a nakonec je stejně zařazen :o) Z toho plyne, že každý člověk se dá někam zařadit a pokud pro něho není kategorie tak se stejně vytvoří, tak! :o)

              0 0
              • Manas  

                O tom mi povidej, ja sloupu vzdycky vsechny samolepky z ramu, jezdim v dresem od kramu a stejne jsem za magora, at delam co delam. Hruza to je :-)

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Chjo máte to těžký, nechtěl bych být na hranici zařaditelnosti jako ty a třeba Andy :o) Je to ještě sjezdař nebo iXCéčkař? :o) Pro sebe mám kategorii iXCéčkařskej povaleč, lenoch, s nechutí ke kategoriím :oD

                  0 0
              • wroum  

                samozrejme ze kazdej jde nekam zaradit, ale je rozdil jestli si sam preju byt na zaklade neceho (dresu, kola, nazoru…) nekam zarazen a podle toho se chovam (nakupuju, mluvim…) nebo jestli jsem zarazen bez tyhle snahy za to jakej sem…

                0 0
                • pepino  

                  K těm dresum můžem přidat skejtový a snowboardový oblečení atd…

                  0 0
    • kámen úrazu1  

      Neošidím. A neošidila bych ani kdybych měla TV. :-) Fotbal zrovna nemusím. Čutnout si do míče, to jo, ale koukat se na to? Momentálně mě nenapadá nudnější sport na čumendu. Nemá to nic společnýho se mnou jako cyklistkou, fotbal jsem neměla v lásce nikdy. Že na mě vykukuje denodenně z novin a teď ještě víc, tomu nepřidá. Ty projevy „vlastenectví“ u lidí, kterým je fotbal v podstatě jinak šum a fuk… brrr. To už mám radši hokej. Je akčnější a polovina času není jen o válení se po zemi. Ale taky se na něj moc nekoukám (ani když jsem televizi měla nebo jsem u někoho, kdo ji má). Vlastně bych se při hezkým počasí nekoukala ani na cyklistiku a další sporty, který mám ráda. Radši si sama vyrazím zasportovat.

      0 0
      • -b-n-x-  

        nudnejsi je jeste formule 1, ale to je zase o necem jinem :-)

        0 0
    • Tomcat  

      Ošidíte trochu svého bika ve prospěch fotbalového zážitku ?ne!
      Koho tipujete na vítěze ? marketing , televize, fastfoody, reklamní agentury atd…

      IMHO na tom trávníku by se dalo jezdit slušný MX B-]

      0 0
      • Radek Broz  

        Hele, to uz me napadlo mockrat;-) Nejvetsi ulet by byl koupit nejakej velkej slavnej klub, hrace rozprodat a udelat ze stadionu arenu na supercross :D

        0 0
    • náhodnej čtenář  

      Tak jak pročítám tuhle diskusi,jen tak kroutím hlavou:-).Jste přesně to co děláte z fotbalovejch fanoušků. BTW:nářky nad tím že je všude v médiích fotbal jsou mimo-je to totiž záležitost nabídky a poptávky-a to platí globálně-fotbalový MS je prostě největší sport akce planety. mimochodem já mam kola taky moc rád,ale když tu čtu některý vaše příspěvky tak si musim zaťukat na hlavu:-/

      0 0
      • náčelník  

        Trochu odbočím – nedávno bylo v MFDnes 12 (!) stránek plného formátu o golfu. To je po něm taková poptávka?

        Jinak jsme rádi, že nás přirovnáváš ke slušným fotbalovým fanouškům, kterým se také nelíbí vulgarita, násilí, nesnášenlivost, ožralství, primitivita, korupce, bohorovnost, nadutost a všechny další nectnosti, kterých je okolo a ve fotbalu daleko nejvíce, než v jiných sportech.

        0 0
      • wroum  

        fotbalový MS je prostě největší sport akce planety – nesouhlas, a co OH?

        0 0
        • Lance  

          OH nejsou zdaleka tak masove sledovane.

          1. misto MS ve fotbale
          2. misto OH
          3. misto TdF
          0 0
          • wroum  

            to je info odkud?

            1a3 misto fakt nechapu :-/

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja ani druhe. Kde je Dallas?

              0 0
              • wroum  

                dallas je sportovni akce?

                0 0
                • Lance  

                  Jako zkuste se s tim smirit, ze ten fotbal je fenomen! Mysleno hodne „obecne“. Podivej se v chudych statech na decka, behaj bosky,ale do „Bjukenena“ kopou. Ale o kole si muzou nechat jen zdat. Ja Ti reknu, ze taky mi je u ****** sport jako downhill apod. nezajimave kraviny. K tomu fotbalu MS jak jsem jiz psal vyse mi nevadi, mrknu na to, ale nase primadony fotbalisty taky nemusim. Slogan Kdo neskace neni cech muze kricet dle me jen pica – muj nazor,omluva za vulgarni vyraz. Dres bych si nekoupil, radoby „takyfanousky“ bych postrilel – „rowdies baniku sparty a spol“ – tezci vypatlanci kdy anonymita davu dela ze zakomplexovanych jedincu hrdiny viz. utok na vlak, pri kterem prisla zenska kvuli nejakym picusum (sorry) o oko a znicil se ji zivot. Do hospy bych na fotbal nesel a na namesti uz vubec ne at by jsme vyhrali cokoli (hokej,basket,pla­vani,sachy,pe­xeso) Holt asi nejsem spravny sportovni patriot.

                  0 0
                  • wroum  

                    ja souhlasim a dodam ze proti fotbalu jako hre jako takovy nic moc nemam. do mice si taky obcas kopnu a ze to je masovka je taky jasny a ze si muze kopnout milionar i uplnej chudak je taky jasny a je to dobre. ale rekneme komercni fotbal je fakt spina nejvetsi a je jedno jestli to je 3 liga nebo liga mistru. prasarny, divadlo a hlavne prachy az na prvnim miste a „fanousky“ nechapu uz vubec, ty lidi musej bejt uplne vypatlany. je to dobre placeny divadlo.

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  Vic nez fotbal :)

                  0 0
            • Lance  

              Info z novin Mlada Fronta Dnes datovana cirka loni po dojezdu TdF

              0 0
        • orca  

          Ono pokud vezmeme největší sledovanost podle světa a počtu diváků tak třeba v ČR skoro nejvíce sledované MS v hokeji zastíní v celosvětovém měřítku desítky „regionálních“ akcí ale v zemích s podstatně vyším počtem lidí . Takové Finále suberbowlu bude celosvětově asi taky hodně sledované a já dodneska prakticky nevím co to je a o pravidlech ani nemluvě a tak by se dalo počítat dál . Každá země má to své . Nakonec fotbalové šílenství Evropy se prakticky Severní ameriky ani nedotkne . Je bude asi více zajímat finále NHL + NBL .

          A tak je to se fším každému se líbí něco jiného a tak navrhuji celkovej smír . A jen nikoho nenazývat primitivem či omezencem ,protože se mu líbí to či ono a fandí tomu komu. Do fandění nezapočítávám ty co svým fanděním činí škody.

          A tak sportu zdar a velocipédu zvláště :-)

          0 0
          • kovar  

            ten kdo sám není primitiv, tak nebude ani druhé takto nazývat, ne? :-)

            0 0
            • orca  

              Podle této tvé (správné) rovnice pochybuji o zdraví mnohých ..žel…co zde přispívali…

              0 0
          • Gaw  

            Ty ses nejakej cyhtrej. Muzes mi vysvetlit, co za ligu je ta NBL?

            0 0
    • kovar  

      Připomínám, že už zítra.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Bude celonárodní brazilský harakiri ?

      0 0
    • jesperx  

      Německo zcela po zásluze. Argentina i přes stříbro mně docela zklamala, není mi po chuti, když mančafty plné skvělých ofenzivních hráčů jakými ARG disponuje používají spíše vyčkávací taktiku…

      0 0
      • marios  

        aSI JO, včera jsem ani nechtěl aby byly penalty i když něm tedy zrovna nefandím

        0 0
      • alinceb  

        Němcům jsem fandil celé mistrovství (je to divný, ale fakt jo). Prostě hráli nejlepší fotbal a po zásluze vyhráli i finále.

        Messi mě včera hrubě zklamal. Tečku za mizerným výkonem udělal zakopnutým trestňákem v těsně před koncem. Cenu za nejlepšího hráče si imho nezasloužil…

        0 0
        • karliner  

          Už jsem se lekl, že fotbal je jediným oborem lidské činnosti, kterému nerozumíš :-)))

          0 0
          • roman 3D  

            jde vo to komu fadil jeho strejda:-)

            0 0
            • karliner  

              To je myslím jasný. Nejdřív Brazílii, pak chvíli Holandsku a nakonec Německu.

              0 0
            • alinceb  

              Vytáhni hlavu z čembounova zadku. Takhle přece nemůžeš vidět na klávesnici…

              0 0
          • alinceb  

            Fotbal hraju víc než polovinu života, tak si snad svůj názor můžu udělat, ne?

            PS: A tak nemocnej, abych fandil Spartě, teda rozhodně nejsem…;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.