• jonys

    Tak jak to vidíte?Naše akcie vysoko,25 omlu­venek…tak uvidíme.

    Trenér už asi,vzhledem k tomu,že nahání každou možnou posilu jako šílený,zjistil to,co jsem si pomyslel po přečtení tohoto vyjádření(30.3.):

    „Mně to připadá trošku trapný. Samozřejmě, jsou výjimky jako Jarda Jágr, Tomáš Vokoun nebo Petr Čajánek, které obvolám. Ale ti už pro nás něco udělali. Ostatní nebudu prosit, takhle to přece nemůže fungovat! Bavil jsem se o tom i s Ivanem Hlinkou. Pamatuju, jak dělal nominaci na Světový pohár. Tehdy napsal jména hráčů na papír a nikomu nevolal. Tak proč bychom to měli najednou měnit? To přece není možný, abychom obvolávali čtyřicet hráčů.“

    Vy NEJSTE Ivan Hlinka,pane Růžičko!

    0 0
    • mr.antik  

      sory, ale sledovat lední hokej když venku choděj holky pomalu v bikinách?

      0 0
    • Lance  

      mozna mrknu, jinak je mi fakt jedno i to jestli spadnem do B nebo ne

      0 0
    • Beeda  

      zas ten hokej tak neprozivej…

      0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Kdyby zrušili celej lední hokej, udělaj nejlíp :) Mně je totálně fuk, co se stane s hokejem:)

      0 0
    • De.Fly  

      spis by MS melo byt minimalne jednou za 2 roky, nebo treba jako fotbal po 4 letech, takhle mi prijde MS takovy nudny, stejne jako cela Euro hockey tour, po ty nestekne ani pes

      0 0
      • jonys  

        Určitě by nemělo být v olympijském roce.

        EHT je příprava,to je nutné hrát a takto to má alespoň nějaký náboj…

        0 0
      • karliner  

        Kdyby bylo jednou za 2 roky, je to úplně stejná nuda (tedy mně to jako nuda přijde, když Kanadě chybí asi 300 hráčů, USA asi 200, Švédsku, Rusku, Finsku a nám zhruba 50…) jako teď, jen méně často. Co taky vymyslet s turnajem ve hře, kde konkurenci tvoří zhruba 7 národních týmů a těch 7 týmů má své nejlepší hráče v kanadsko-americké lize, které je nějaké MS úplně u ******…

        0 0
        • Tommy_Lee  

          Jenomze USA a hlavne Kanada maji tak sirokou hracskou zakladnu, ze kdyby chteli a nesrali na to, sestavi krasne tymy, ktery strci Svedy, nas, Finy hrave do kapsy. Konkurovat by jim mohli jen Rusove. Vzpomen si na MS v Praze, kde napr. za USA hrala spousta hracu z AHL a jinych nizsich soutezi a vyradili nas a predvadeli minimalne vyrovnany hokej s ostatnima.

          Mozna, ze kdyby se konalo MS napr. jednou za ctyri roky, tak by ho za morem prestali tak prehlizet. I kdyz, to se nikdy nestane, IIHF (nebo kdo to porada) to nedopusti a USA s Kanadou maji Kanadskej pohar…

          Ale stejne se kazdej rok na MS tesim a v ramci casovych moznosti ho sleduju :-) A budu i letos.

          0 0
        • jonys  

          Vítězové MS fotbal:Brazíli­e,Itálie,Němec­ko,Argentina,U­ruguay,Franci­e,Anglie.

          Vítězové OH hokej:Kanada,SSSR,U­SA,Británie,ČR,Švéd­sko,Rusko.

          To je 7:7 (přiznávám tu skrčku s Rusákama:-))

          Mistry světa v hokeji byli navíc Finové a Slováci,nevím,jes­tli ne i Němci.

          Takže dle tohoto kritéria rovnocené sporty :-)

          0 0
    • JakubCh  

      Narozdíl od jiných tady, já mám hokej hodně rád ! Je to nádherná hra, které se nemůže vyrovnat nic z důvodu kombinace obrovské rychlosti, která se uběhat prostě nedá, plus tvrdosti (v rámci pravidel ne zákeřné, naopak čestně chlapské). Hokej je prostě krásná, rychlá, tvrdá hra, oproti fotbalu mi přijde víc inteligentnější. Jak to vidím, no po poslední akci EHT si myslím, že máme super brankáře, Voky je super a Pavelec hodně překvapil. Na tom se dá moc a hodně stavět. Situace mi připomíná situaci z Rigy 2006, neznámý tým – a stříbro z toho. Plus, navíc teď máme fakt super brankáře. Můj názor, že než „hvězdičky“ z NHL, tak raději manšaft neznámých kluků, ochotných makat naplno. Na poslední EHT předvedli, že mají chuť bojovat (hlavně zápas s Ruskem). Když se přidá troška štěstí…mohlo by. Jinak hokejisti jsou často docela zapálení bikeři a že jim to šlape :). Na MS se těším, konečně by zase něco mohlo přiletět domů :)

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Vic inteligentnejsi byt nemuze. Bud vic inteligentni nebo jen inteligentnejsi :-))

        Jinak ale mas pravdu. Me to pripada, ze to, o co se snazil Hadamczik (a co se mu i castecne povedlo) – totiz generacni obmena kadru, snaha zapojovat mlady, ne moc znamy, kluky – Ruzicka uplne znicil navratem k oslovovani davno vycpelych „hvezd“. Ted mu zbyli jenom ti mladi kluci. A ty jeho nazorovy obraty (viz ta kauza s Vrbatou) zpusobuji to, ze je mi pro smich. Skoda, driv jsem ho mel rad…

        0 0
        • JakubCh  

          Sorry, chybička se vloudila :). Jinak souhlasím s tím, že staří hráči už nemají v repre moc co dělat – až na Jardu. To je prostě výjimka, bruslící legenda a pro tým dělá hodně. Jako vůdce, psychická podpora. Navíc pořád v Rusku hraje hodně dobře. Takže dokud na to má…ať reprezentuje. Ad Hašek – byl famózní, ale PCE výborně bránily, takže to měl trošku jednodušší, čímž ale nechci shazovat jeho výkony, chytal skvěle. Ale pokud je Vokoun, který čaruje v NHL a mladý Pavelec, který taky chytá dobře a navíc, je to mladá naděje, není moc co řešit. Jinak mě moc mrzí, že nejede Frolík, Kreps z Floridy, taky mě štve Plíhal a druhý mladý, jméno mi teď vypadlo. Tihle kluci se mohli ukázat. Naopak, zatím velká spokojenost s Kašparem, ukazuje se dobře ! Tohle je budoucnost. Taky mi chybí Hanzal, Erat – toho mám hodně rád…no, uvidíme.

          0 0
          • jonys  

            Neříkej,že tě Pavelec překvapil,na to hokeji dost rozumíš,zdá se mi :-)

            0 0
            • JakubCh  

              Zajímavé, že to říkalo i pár hokejistů, co znám (nejmenovaný vícemistr ligy např. :D). Chytal hodně dobře, řekl bych, že se dostane přednost před Štěpánkem – opět, naše liga a NHL nejde moc srovnávat. S Ruskem nás Pavelec podržel ! O tom žádná.

              0 0
              • jonys  

                Že chytal skvěle,o tom žádná!

                Mě je divné,že je to pro tebe překvapením :-)

                0 0
                • JakubCh  

                  Jo takhle :), tak že je dobrý, to vím už delší dobu, ale přiznám se, že na NHL nemám ani jak koukat, takže v akci jsem ho viděl snad poprvé…nedoro­zumění :)

                  0 0
      • karliner  

        superbrankáře?

        on nakonec nominoval Haška?

        0 0
      • l-e-t-o  

        přesně tak. souhlasím s tebou a na letošní MS v hokeji se budu dívat a fandit. Fotbal mi je u ******, i když teď jsem se po hoooodně dlouhé době díval na fotbal, protože hrál Baníček se Sparťany o první místo :)

        0 0
      • maajkee  

        taky mám radši hokej než fotbal, ale jen na koukání, v reálu si zase radši zahraju fotbálek :)

        Ale v televizi když koukám na fotbal, tak mám pocit, že je to akorát banda simulujících primadonek líných běhat za míčem :)

        0 0
        • JakubCh  

          Tak letní fotbálky jsou super, ale letní sranda inline hokej s tenisákem je taky prdel :D

          0 0
          • maajkee  

            to může bejt dobrý, my jsme hrávali vždycky akorát hokejbal, taky dobrej sport :)

            0 0
            • JakubCh  

              Taky může být fajn, takový ten street hokej je vždycky sranda…akorát, teď je debilní zkouškové :( :( Ven pořádně ani nevylezu…a když bych se šel projet na kole, je hnusně, plus mám parádně ohlou sedlovku, musím vyměnit – tzn. prachy :(

              0 0
      • kixik  

        Pod to se podepisu;)

        0 0
    • jIrI___  

      Jo, tohle vyjádření mi taky přišlo trochu divné. Jedete se někdo mrknout na nějaký zápas? Německo není zas až tak daleko.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Hmmm, tak si to blokuju.

      0 0
    • Hejdik  

      Systém MS v hokeji bych naprosto změnil a to v tom,aby v týmech hráli pouze hráči té ligy,za jakou zemi reprezentují.

      Vím,že bychom takhle možná brzo spadli dolů,ale možná taky ne.

      O čem to je když na MS hrají za českej hokej hráči,kteří v podstatě hrjí celej život v NHL-to už není českej hokej…

      0 0
      • karliner  

        Větší kravinu jsem už dlouho nečetl :-DDD

        0 0
      • Zdeno Micio  

        Vtip dne na B-F

        0 0
      • beeker  

        :DDD Napiš Sáblíkové, ať už konečně jde reprezentovat Německo nebo kde to trénuje :-))))

        0 0
      • makak  

        To je nápad …

        Ještě bych to omezil na hráče s prokazatelně českým jménem, někoho jako Reichel, Lang vyloženě nebrat, ať to máme i rasově čistý. Navíc vzhledem k jejich kariéře v NHL nám stejně ten pěkný, český hokej kurvili …

        0 0
      • Barak  

        Tak to mě spíš štve, když si sportovci kvůli repre mění občanství.

        0 0
      • JSt  

        zkus to jeste rozvest ;-)

        0 0
        • karliner  

          Taky jsem si přál, aby to trochu rozvedl, ale asi si to po sobě přečetl.

          0 0
          • Excel  

            ..a zažádal o smazání…taková řízená sebevražda ve stylu pana Kapra z Bohemians.

            0 0
        • pepek  

          Tak když už tady author není, dovolil bych si tuto skvělou myšlenku ještě rozvést: každý reprezentant (i fotbalista!) by měl složit zkoušku z českých dějin a z českého jazyka. Tím by se počet reprezentantů snížil limitně k nule a byl by klid.

          0 0
          • Excel  

            Myslím, že by postačil diktát o třech větách. ;-)

            0 0
          • Ruprt2  

            hlavně pravopisu.

            a odrecitovat básničku.

            0 0
            • karliner  

              95% ligových fotbalistů by za básničku prosazovalo: „cigi, caga, cigi, caga, hej, hej, hej…“

              0 0
              • Tommy_Lee  

                Tak urcite, ale zase ti, kteri umi pekne cesky, do toho nedaji to srdicko a nepujdou tomu stesticku tak naproti!

                //"- Trenere, s jakou taktikou dnes nastoupite proti Kanade?

                • Ceho?
                • Dneska hrajete proti Kanade!
                • A hergot, to sem ani nevedel! No nastoupime s osvedcenou taktikou.
                • A to je?
                • No to je jednoduchy. Ja to vymyslel, Fanda mi podrzel, no a v zasade de voto, dat dneska aspon o jeden gol vic jak souper."//
                0 0
                • l-e-t-o  

                  to štěstíčko a srdíčko mě vždycky dokáže pořádně ******, když to slyším v televizi při přestávce od hráčů :-D

                  fakt hnus.

                  0 0
                  • karliner  

                    Tak hráče bych nechal na pokoji, ale ty otázky reportérů jsou na přesdržku.

                    Vyhráli jste a vy jste nastřílel hattrick, jaký máte pocit?

                    Dal jste gol z penalty, na co jste myslel?

                    atd…

                    0 0
                    • maajkee  

                      to je ještě dobrý, to je aspoň otázka, ale někdy třeba se ptaj stylem: Nedal jste samostatný nájezd, který mohl rozhodout zápas. a už mu dává k držce mikrofon :)

                      0 0
                  • Thidney  

                    neblázni, takovej Franta Straka navždy uhnízdil v mém srdci, jen mi bylo trochu líto sparťanů ,) ale ne moc /to aby si Karliner nemyslel/

                    otázky reportérů to je kategorie sama pro sebe. pamatuju si jak jsme v práci soutěžili kdo dá nejvíc otázek stejně a ve stejném pořádí + řekne je dřív než reportér ,) Takovej Pavel „prkno“ Čapek byl oblíbenej ..

                    0 0
                • Excel  

                  …žádný řvaní jako za Tichonova.."***** Žemlo jéď! Přihraj mu to! Naser to tam do něj! :-D

                  0 0
          • jonys  

            No vzhledem k těm letošním omluvenkám už pomalu čekám telefonát od Růžičky aji já-bez diktátů a dějin :-)

            0 0
    • beeker  

      Moc se nedivím, že pod Růžičkou nikdo nechce hrát, snad to bude lepší s Hadamczikem…

      0 0
    • Excel  

      Vyhrajem!! Jáááágr!!!!

      0 0
    • jonys  

      Tak mě to začíná bavit :-)

      O překvapení není nouze,největším je pro mě to,že naši mladíci si počínají profesorsky,žádný se necpe před bránu nechat se masírovat,nikdo si nelehne do rány aby se nezranil-jaký rozdíl proti Slovákům…Bude to dobré MS,ale asi od ČF bez nás pokud se nestane zázrak.

      Jinak je vidět,že Rusáci a Švédové to pojali jako odplatu za OH.Ovečkin,Ko­valčuk,Sjomin,při­letí Dacjuk,Švédům půl Detroitu a Sedinové…jen mi nejde do hlavy,jak to,že těma prohlídkama v NHL všicni projdou-kromě našich!

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Se domluvi s klubovym lekarem (nebo kdo tu vystupni prohlidku provadi), aby jim napsal „negativni posudek“. Pak nemusi nikomu nic vysvetlovat. :-) Je ale fakt, ze je nasich vetsina zranena…

        http://hokej.idnes.cz/…kej-2010.asp?…

        Jarda vali! :-D

        0 0
        • karliner  

          Tak, ne že by neměl pravdu, ale řekl bych, že by se taky našlo v historii pár šampionátů, kam džegr nepřijel, protože musel kroutit ruletou v Atlantic city :-)

          0 0
          • maajkee  

            nikdo není dokonalý…

            0 0
            • karliner  

              No to není, ale nedovedu si představit jeho reakci, kdyby mu tenkrát někdo řekl, že by měl líbat ****** hvězdám z 80.let, které mladým cápkům jako on a spol. otevřely cestu do NHL. Myslím, že by se urazil tak, že to ještě svět neviděl :-)

              0 0
          • Lance  

            ale vzdyt on hral pravidelne play off

            0 0
        • maajkee  

          pravdu má…

          0 0
          • karliner  

            Na druhou stranu chápu hráče typu Vrbaty nebo Průchy, se kterejma si před olympiádou vytřel prdel, nezařadil je ani do nejširší reprezentace, opakovaně prohlásil, že pod ním si nikdy nezahrajou a pak přilezl. Poslali ho do ****** ještě velmi distingovaně…

            0 0
      • Excel  

        Štěstí, že jsem to neviděl. Jáááágr!!!

        0 0
        • Tommy_Lee  

          Jo. To uz bych sem asi nepsal, by me trefil slak.

          By za tu prohru zaslouzili RCG (retazom cez gule)

          0 0
        • jIrI___  

          Až skončí Jágr, tak spolu s ním skončí český hokej. Smutné.

          0 0
          • jonys  

            Poslední mohykán generace,která ještě vyrůstala v dobře nastavených podmínkách…

            Tohle je přesný:

            http://hokej.idnes.cz/…kej-2010.asp?…

            jen s dovětkem,že se nikdo u nás beztak neprobere :-(

            0 0
            • karliner  

              Mě se to líbí, že mezi sebou nehraje už jenom 6 týmů a u zbytku se jen tipuje, jakej ranec si odvezou.

              A co se týče českých šamponů – co asi je možné očekávat od mančaftu, který se v šatně „burcuje“ hity od Zagorové nebo bizarního uskupení Holki???

              Že budou padat do střel, rvát se před brankou, bojovat a nevypustí jediný souboj? PCHE…

              0 0
    • Dubys  

      Škoda, že naši nevypadli už v zákl. skupině, moch bejt klid. Norsko přece musí bez problémů porazit i výběr z naší ligy. Pro mě je to jednoznačná chyba trenéra související s výběrem a motivací hráčů. Už aby začalo MS v JAR, to bude konenčně něco.

      0 0
      • Honza729  

        Švýcary přeci taky musí porazit každý, že ? :-)

        0 0
        • maajkee  

          To není pravda, švýcaři jsou poslední léta naopak hodně rovnocenný soupeř pro kohokoliv, tam s tím hokejem totiž už léta něco dělaj a přináší to ovoce.

          0 0
      • jonys  

        No už to není pravda,jako jiné sporty i hokej se vyrovnává,je to tím zajímavější.Sa­mozřejmě odpovědnost trenéra je nezpochybnitelná.

        K té nominaci:neví někdo,proč se vůbec neobjevilo nikde jméno 2. nejlepšího střelce KHL?

        http://www.hokej.cz/index.php…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Hurrráááá! 2:1, žluťáci! :P

      0 0
      • maajkee  

        Dneska pěkné! :)

        0 0
      • jIrI___  

        „Fanoušci, pokud jste po zápase s Norskem zlomili nad našimi hokejisty hůl, tak rychle do večerky pro vteřinove lepidlo.“ :-))

        0 0
      • jonys  

        No tak vida,že to jde!Takto si představuju hru výběru bez hvězd-žádná nádhera s precizníma akcema,přihrávkama naslepo a technickýma finesama,ale tvrdě upracovanej vydřenej mač!

        No a klika,že Švédi mají s borcema s NHL podobný problémy.

        0 0
        • scoty  

          Tady byl krásně vidět ten rozdíl mezi 87% a 96% hokejem..

          Pokud by se to dalo vytáhnout aspoň ještě na 108%,tak je bedna nemine..:)

          0 0
          • jonys  

            No asi ne.I když je to o štěstí a na 108% budou v rozhodující fázi makat všici…

            Kvalita tam není,ale nedjen ui nás.Rusáci jsou kádrem jinde,Kanada se bude jako obvykle zvedat,ale má tam tak céčko,Slováci,Švé­di,Fini(zatím slabota!),Švýcaři vypadaj taky na placku…bude to řežba!

            0 0
    • pepino  

      Hm, čumim, Dánové umí nejen chlastat:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Slováci to rozjeli s Dánama luxusně! 6:0 první třetina :-D

      0 0
    • jonys  

      Odbočka od MS:co se to děje v NHL???

      Flyers jsou na zápis do Guinessovky,proh­rávat 0:3 na mače a 0:3 v game 7 a postoupit,to je mazec!A Montre­al(19. po základní) proti dvěma nejlepším týmům základní části otočí z 1:3 na 4:3…Mazec!

      0 0
    • maajkee  

      Noooo, pěkně nás voděj, bankéři :)

      0 0
    • jonys  

      Hm.Tak s Lotyšema a Kanadou musíme uhrát aspoň 4 body-to je jistota Rusáků.A ani 6 bodů nebude na 1.plac a možná ani na 2…To jsou vyhlídky :-(

      0 0
      • Excel  

        Jestli chcem zlatý placky, a to my chcem, tak Rusa musíme vyřídit i tak, takže v klidu.

        0 0
        • treatt  

          Myslím, že dneska dostanou 3 kluci cenu pro nejlepšího hráče turnaje, na Kanadu tohle letos asi nebude :(

          Škoda, že Jardova lajna se opravdu hledá, asi už moc času na nalezení nebude..

          0 0
          • maajkee  

            kluci to uhrajou na plichtu a pak ve čtvrtfinále daj rusáky :)

            0 0
            • karliner  

              Ten tým je k smíchu.

              Nejdřív se urazí Džegr, že nepřijeli ti z NHL, pak se urazí půlka týmu, protože je uraženej Džegr, načež se urazí druhá půlka na první půlku, do toho se urazí borci z NHL, protože je Džegr natřel v novinách. Mezitím v šatně duní Holki a Zagorka, semtam se někdo vyspí s manželkou spoluhráče a budoucí trenér Hadamczik vyhlásí svůj první krok – a to, že vymění maséry…

              Tohle býval hokej…

              0 0
              • Tommy_Lee  

                http://www.youtube.com/watch…

                opravit jsem si dovolil :-)

                0 0
              • Janes  

                Možná by stálo za to přestat se smát (vysmívat) a začít se smát :-)

                0 0
                • maajkee  

                  pravdu máš :)

                  0 0
                • karliner  

                  Vypadá to, že buď hokeji nerozumím nebo nemá logiku :-)

                  0 0
                  • maajkee  

                    nebo oboje :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      coz samotne „nebo“ nevylucuje;)

                      0 0
                      • maajkee  

                        aha, já myslel že „nebo“ znamená buď A nebo B.

                        Co se českého jazyka týče :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          to je XOR:))…i pro cesky jazyl plati zasady logiky a tedy i logickych funkci, at si kdo chce brbla jak chce:))

                          0 0
                          • maajkee  

                            i pro cesky jazyl plati zasady logiky

                            Tak tady se hódně mýlíš :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              nahod priklad;)

                              0 0
                              • JSt  

                                treba „nikdo tam nebyl“.

                                0 0
                                • maajkee  

                                  nebo třeba i, y.

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    v pravopise zadna nelogicnost neni. jsou jasne dana pravidla ;-).

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      Že jsou jasně daná pravidla, neznamená, že jsou daná logicky ;)

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        dej priklad ;-)

                                        0 0
                                        • maajkee  

                                          viz výše, např i, y nebo ještě mě, mně…

                                          nic z toho nemá žádnej logickej základ, prostě to tak je :)

                                          0 0
                                          • JSt  

                                            myslim konkretni priklad i/y.

                                            na me/mne je snadna logicka mnemotechnicka pomucka. predpoklad je umet rozeznat pady ;-). 2. a 4. je delitelny dvema, tzn. dve pismenka, tzn. me. 3. a 6. je delitelny trema, tedy analogicky tri pismenka – mne. tohle mne ;-) rekli nekdy na prvni stupni zs a ukopnu se malokdy ;-).

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              teďka jsi trochu mimo :)

                                              není žádnej rozumnej důvod proč by se nemohlo psát bík, bidlet, visrat se… měkký a tvrdý i(y), je naprosto nelogická a zbytečná věc českýho jazyka.

                                              a s tím mně a mě, tady nejde o to, že by to člověk neuměl psát, ale jde o to, že je to taky naprosto zbytečný a nelogický. mě se nechce dělat, není jedinej logickej důvod proč by to tak nemohlo bejt. nebo dobrý objed, obězd, vřelé obětí, proč bj nebo ě? to jsou prostě nelogický věci, všechny vyprodukovaný nějakou zvláštní blbou náhodou, jenže z historickýho hlediska braný tak, že to tak prostě je a je to prostě čeština. nicméně věci to jsou fakt nelogický :)

                                              0 0
                                              • Excel  

                                                já kdybych se šel visrat tak se nevyseru i kdybych se tam posral :-)

                                                0 0
                                              • JSt  

                                                budes se divit, ale kazda logika ma sve axiomy ;-).

                                                0 0
                                                • maajkee  

                                                  No, tak teď už zabíháš trochu mimo, už se snažíš dělat moc chytrýho :) takže je čas pochcat rybu :) ádié, jdu chrápat :)

                                                  0 0
                                              • Tommy_Lee  

                                                BJ dobry, BJ ja rad! ;-)

                                                0 0
                                          • Radek Broz  

                                            Jsou to prostě pravidla, který jsou v jazyce potřebný – konkrétně mě/mně má jinej význam a je dobrý, že se to dá v psanym projevu rozlišit. A pravidla někdy z logiky vyjít nemůžou, musej se vytvořit uměle. Má to každej jazyk a stejně tak je nelogický třeba jezdit na zelenou.

                                            0 0
                                            • maajkee  

                                              No, vždyť přesně to tady celou dobu říkám :) díky za podporu.

                                              Čeština a mnoho dalších jazyků prostě v dosti případech logiku postrádaj. Mně to ale vůbec nevadí :)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Trochu odbocim,a le je dokazano, ze v kazdem axiomatickem systemu existujou tvrzeni, ktera jsou (za pouziti tech axiomu) nedokazatelna.

                                                0 0
                                • cabbage  

                                  Kde vidíš chybu?

                                  0 0
                                  • hrajem  

                                    Bavime se o zakladnich logickych operacich – tzn. negace negace vyrazu je nenegovany vyraz. Podle zakladu logiky by tedy veta mela stejny vyznam jako Aspon jeden clovek tam byl.

                                    Tim cestina popira zaklady logiky, aby je nepopirala, muselo by se bezne rikat (i kdyz vam to bude pripadat divne, bo to neni zazite) Nikdo tam byl.

                                    Tak snad jsem se do toho moc nezamotal :-D.

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      jo jo, tak to je :)

                                      0 0
                                    • cabbage  

                                      Špatne, čestina neneguje jediným negativem celý výraz, ale pouze jeho jednotlivé prvky;)Proto věta „Nikdo tam byl“ si v zásadě odporuje – určuje místo, ale tvrdí, že „nikdo byl“ což je nesmysl.

                                      Nikdo nemůže být, protože kdyby byl, pak by to byl „někdo“: „někdo tam byl“ vs. „někdo tam nebyl“ což určuje že ten konkrétni někdo konkrétně někde nebyl.

                                      Proto máme i výraz „nikdo nikde nebyl“;)

                                      0 0
                                      • Ruprt2  

                                        ano přesně tak, a proto nejsou české pravidla logické.

                                        Nikdo tam byl a někdo tam nebyl jsou plnohodnotné logické výroky.

                                        Nejenže jejich význam není možné češtinou zaznamenat, když to tam ale tímto způsobem napasuješ, tak to česky nemá smysl.

                                        0 0
                                        • cabbage  

                                          Především tvoje druhá věta nemá logický smysl, přečti si jí ještě alespoň 2× ;)

                                          Nikdo tam byl a někdo tam nebyl – si nejsou významově rovnocené – první je nesmyslný, neb nikdo nemůže být, když není, a druhý má jiný význam než „nikdo tam nebyl“.

                                          Opět, použitím více (2+) záporů v české větě nemusí nutně vznikat dvojitý zápor! Ten vzniká pouze, když negujeme vícekrát jeden prvek věty.

                                          Když chceš toto porovnat třeba s angličtinou, tak si představ, že anglická věta je součinem jednotlivých složek a tedy jedna jediná negace zmení celou větu v zápornou:

                                          1 * 1 * (-1) = –1

                                          V češtině jde naopak o součet:

                                          1 + 1 + 1 + = 3

                                          1 + 1 – 1 = 1

                                          • 1 – 1 – 1 = –3
                                          • 1 + 1 – 1 = –1

                                          vs. dvojitý zápor:

                                          1 + 1 -(-1) = 3

                                          Tedy pro různý počet záporných prvků vzniká i jiným význam věty, v závislosti na počtu a určení záporných pvků.

                                          0 0
                                          • jIrI___  

                                            A vysvětlí mi někdo, co řešíte? :-D Pravidla pravopisu jen tak z fleku nikdo nezmění a jsou jasně dané, takže se není o čem hádat.

                                            0 0
                                            • cabbage  

                                              On tvrdí, že čestine je nelogická, já tvrdím, že logická je, pouze ji on nechápe;)

                                              0 0
                                              • JSt  

                                                nelogicka je v tom smyslu, ze se od jinych jazyku odlisuje svou logikou. jinak souhlas – v ramci logiky cestiny je cestina logicka :-))

                                                0 0
                                              • Ruprt2  

                                                uvědom si, že logika je jenom jedna není logika v češtině a logika v něčem jiném, a upozorňuju tě, že pokud jde o logiku tak si se mnou naběhneš, lepší v ní nebudeš maximálně tak na stejno, což vylučuje to, že tvrdíš, že logika je logická :-)

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  logika samozrejme neni jen jedna. mas boolovu, vyrokovou, predikatovou, x dalsich a y dalsich si muzes vymyslet ;-)

                                                  0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    to jsou jenom druhy :-)

                                                    všechno je to postavené na totožném axiomatickém systému. Rozdílná je jenom interpretace a podle toho se to rozděluje.

                                                    To neznamená, že různé druhy ti dají různé výsledky :-)

                                                    A když se bavíme jazykem mluveným nebo psaným, tak se jedná o výrokovou logiku.

                                                    0 0
                                              • karliner  

                                                Můžeš mi tedy vysvětlit, co je logického na tom, že v češtině má jednou tolikdvakrát tolik stejný význam? :-)))

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  jj. ale je zajimavy, ze tomu vsichni rozumi spravne :-))

                                                  0 0
                                                  • karliner  

                                                    Já si myslím, že kromě němčiny nemá s logikou co do činění žádný jazyk a čeština v tom kraluje. Třeba na uzavřenou otázku „Neruším?“ neexistuje jednoznačná odpověď ne/ano…

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    nebo klasicka otazka: „mohu se zeptat?“ dyt uz se, kua, pta :-DD

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    To je i v jiných jazycích, obyčejný spor.

                                                    0 0
                                                  • pepino  

                                                    No nejlepší je „Mohu se zeptat na otázku“ jak je slyšet i v TV.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    .

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Nelze nezmínit klasiku :) Dáte si ještě něco? Ne už Nic. :D

                                                    0 0
                                                  • Tommy_Lee  

                                                    V obchode u pultu se salamama: „Co dal?“ „Vsechno, dekuji.“ :-))

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    němčina je velice přísná. Taky jediný jazyk který mi šel. Ale pozor logická taky není, protože přestože má logická pravidla má vyjímky. Byť jsou přesně zadefinované tak jsou.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Členy – rody, nepravidelná slovesa… to nemá v němčině žádnou logiku.

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    tak to pozor, potkal jsem i takový, který ne :)

                                                    0 0
                                                • maajkee  

                                                  jj, tohle taky nikdy nechápu :)

                                                  a jsem zase u tý nelogičnosti českýho jazyka :)

                                                  0 0
                                                • cabbage  

                                                  Celkem jednoduše – výraz „jednou tolik“ je zkrácením půdovního výrazu, který byl(jestli mě paměť neklame) „jednou tolik navíc“ – teď už to smysl dává?

                                                  0 0
                                                • Peewit  

                                                  Protože spravně má být „ještě jednou tolik“ ale to slůvko ještě většina lidí vypouští, protože o tom ani neví :-)

                                                  0 0
                                          • Ruprt2  
                                            • toto je druhá věta:

                                            Nikdo tam byl a někdo tam nebyl jsou plnohodnotné logické výroky

                                            smysl? Přesně tak, česky to smysl nedává, to tvrdím taky :-)

                                            • Já říkal, že mají stejný význam? to určitě ne.

                                            Nikdo tam byl není nesmyslný výrok. Ne z logického hlediska.

                                            • no a na závěr, díky za lekci kupeckých počtů. Z tvého příkladuusuzuju, že součin chápeš jako logický součin, ale nevím co myslíšsoučtem v češtině. To jsem nevydedukoval, ale něco mezi součtem asoučinem asi XOR nevím, ale taky se tu bavíme o jedné větě ne spojce mezivětama, tam jsou pravidla jasná, i když opět česky někdy obtížněinterpre­tovatelná. Ale v rámci jedno výroku to nekovat vícenásobně jedivoké :-) Navíc tam nejsou jasná pravidla.
                                            0 0
                                            • JSt  

                                              omyl, ta druha veta v cestine smysl dava, prvni nikoliv. nekdo tam nebyl, znamena, ze napr. z predpokladanych 10-ti lidi tam bylo pouze 7.

                                              0 0
                                              • Ruprt2  

                                                Ty tak fakt mluvíš? Ty asi nejsi jen tak NĚKDO :-)

                                                Nikdo tam byl je správný výrok.

                                                znamená v přepisu, že pro všechny platí, že někde nebyli.

                                                česky se to řekne nikdo tam nebyl. Ale v přepisu do predikátové logiky je by to znamenalo pravý opak. Pro všechny platí, že někde byli.

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  samozrejme. veta „nekteri z nas tam nebyli“ ze me klidne vypadne ;-)

                                                  0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    ajo máš pravdu. vidíš. no a Nikdo tam byl je duální výrok k někdo tam nebyl a smysl česky nedává co je na tom logického?

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    Protože duální není, první i třetí prvek mají jiný význam, proto jejich libovolné negování není přípustné.

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    co je první a třetí prvek?

                                                    Jsou to dva výroky. Jeden je negací druhého:

                                                    1. Pro všechny neplatí, že tam byli
                                                    2. Existuje apoň někdo kdo tam byl.

                                                    Tyto dva výroky jsou duální.

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    Prvky věty „někdo tam nebyl“ někdo je 1. prvek, určení osoby resp. podnětu

                                                    tam = určení místa 2. prvek

                                                    nebyl = 3. prvek je přísudek

                                                    A nemůžeš je libovolně negovat, tedy Někdo tam nebyl se nerovná větě Nikdo tam byl, prosotě protože ta druhá nemá význam, je top rázdná množina, kterou sice můžeš napsat a vyslovit, ale nemáš žádnou situaci, kterou bys touto větou popsal.

                                                    Tvoje dva příklady se nevylučují resp. mohou platit oba naráz. Přečti si pořádně číslo jedna;) Důraz na slovo všichni.

                                                    Lépe to mělo být Pro všechny platí, že tam nebyli. = česky: Nikdo tam nebyl. Neboť nikdo a nebyl platí současně.

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    no dyť to ti tu celou dobu melduju.

                                                    že jde čeština podle pravidel, které jsou její vlastní a s logikou nemají nic společného.

                                                    vycházejí z vlastních pravidel, které si porušují a na porušování mají svoje vlastní pravidla. Prostě nelogický bordel.

                                                    • A nemůžeš je libolně negovat :-)

                                                    protože to logika češtiny neumožňuje. Souhlas.

                                                    • a moje dva příklady se nevylučují :-DDDDDD je to pravý opak. Kdyžplatí jedno neplatí druhé. Další důkaz logičnosti češtiny opak nikdonení všichni. To fakt ne :-))
                                                    0 0
                                            • cabbage  

                                              Promiň, měl jsem na mysli tvojí poslední větu(resp. 3. souvětí).

                                              „Nikdo tam byl“ je nesmysl, protože „nikdo“ a „byl“ si navzájem odporuje, v zásadě jde o oxymoron;) Resp. pro tuto větu bude ještě potřeba skonstruovat nějakou skutečnost, protože to, co z ní vyplynulo, si nedovedu představit:-)

                                              součin vs. součet: Všimni si, jak se přidáním záporu(ů) mění chování sčítání a násobení a po porovnání si uvědom, jak se zápory pracuje čestina a jak angličtina. To je ten rozdíl, který se ti snažím vysvětlit. Ta analogie je myslím do očí bijící.

                                              0 0
                                              • Ruprt2  

                                                no to tvoje sčítání a násobení nemá moc smysl. to byly počty a ne logické operace.

                                                Zkus to zapsat jinak jestli se ti chce. Možná to myslíš dobře.

                                                ale hlavně si uvědom co je součin a co je součet.

                                                součin je „a“ součet je „nebo“. To že jsi zavedl nějaké sčítání a odečítání záporů mezi slovy české věty. To sis snad vymyslel, nebo na to přišel jejaký jazykozpytec jinak to není možné.

                                                Do očí mě to fakt nebije. Ted bez legrace. Byť je to časté tvrzení „češtinářů“ Dyť ty chybi bijou do očí. Nic na mě z monitoru nevylezlo a nikam mě nebacilo. Promiň. Ale jestli se ti chce, tak to klidně rozepiš.

                                                0 0
                                  • JSt  

                                    logicka chyba dvou zaporu tam je. v „normalnich“ :-)) jazycich se rekne „nikdo tam byl“.

                                    0 0
              • gazman  

                Co ty teď na to rozumbrado:-)

                0 0
          • Darkson  

            já věřim, že když zopakujou výkon proti Švédsku, že to uhrajou. na krásu to asi nevyhrajem, budem to muset urvat bojovností a důrazem. delší dobu se nás drží smůla, taky by se to konečně mohlo zlomit.

            0 0
        • jonys  

          No já sem si říkal že by Ivany třeba jako šmikl někdo jinej eště před finále…:-)

          0 0
          • jonys  

            No ty vole teď ale koukám,že taky nemaj ten první plac jasnej-Fini se zvedaj a dneska s nima o něj hrajou!

            To nemá cenu kalkulovat,na OH si taky všichni rochtali jak máme skvělej los (Finy) a jak jsme dopadli…

            0 0
    • Excel  

      Jeden z nejzajímavějších turnajů MS poslední doby.

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Tak tak. Nikdo nevi dne ani hodiny, kdy dostane od koho nasup ;-) Tak je to spravne, tak to ma byt!

        0 0
    • Excel  

      To je mač, kua!!!

      0 0
    • treatt  

      Běží Vám to někde online?

      0 0
    • Majkrosoft  

      dneska to bylo dobré i jarda se „prosadil“ :)

      0 0
      • maajkee  

        Jarda si totiž zapomíná utrhnout velkej kousek takže se vůbec nemůže soustředit :D

        0 0
        • Kubiczech  

          Zavzpomínal jsem, jak tahle reklama fičela před Powerplay s Vaškem Tittlebachem. (:

          0 0
        • jIrI___  

          Jedna z mála reklam, na které si z dětství vzpomínám :)

          0 0
          • HROOLI  

            Jedna z mála reklam,co mě ovlivnila.Ty žvýkačky mi vůbec nechutnaly,ale kvůli Jágra sem je furt kupoval :D

            0 0
    • jonys  

      Tak a máme tu čas olympijských odvet!

      Rusáci snad smáznou ty zákeřný kretény a nás čeká-doufejme-skandinávský dvojboj.Nebo doufejme ještě více:na tomto MS si možná zahrajeme se všemi seveřany :-)

      0 0
      • Excel  

        Nebylo by lepší kdyby smázli Rusa? S něma už bysme se pak nějak poprali.

        0 0
      • Darkson  

        včera super, i když ke konci jsem měl rudo před očima i u TV…naši ten konec ustáli se ctí, ale ten šmejd co srazil Vokouna, měl dostat nařezáno. já bych se neudržel:-).

        nějak mam i pocit, že nám rozhodčí zrovna nepřipískávají. hlavně aby nás nezařízli zítra…

        0 0
    • maajkee  

      To je trápeníčko dneska :/

      0 0
    • StuntJ  

      JE TO TAMMMM !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!

      0 0
      • Smazaný účet  

        Fini dom! Cha! Juhůůů!

        0 0
        • scoty  

          To je kua klika!..:)

          0 0
          • jonys  

            Ale zasloužená!Fini hráli 40min na 1:0 a pak 30min na nájezdy.

            Kuwa to je šance na placku jak prase!!!

            0 0
            • scoty  

              :-)

              Klika byla u toho závěrečnýho břevna jak hovado…ale za tu dřinu si to zasloužili..

              Ta střelba je ovšem žalostná..:) a Jarousch by to mohl jednou zkusit bez otočky a mířit..

              0 0
              • jonys  

                Ten nájezd byl brvno?Já myslel že zadní oblouk a na replaye už jsem samou radostí nekoukal :-)

                Produktivita je příšerná,to by podruhý na Švéda nestačilo!

                0 0
        • StuntJ  

          To byly nervy, sem musel sežrat celou studentskou pečeť :o)

          0 0
      • Kubas.1  

        jojo, sme dobří :-)

        0 0
      • jIrI___  

        Překvapili myslím i sami sebe.

        0 0
        • maajkee  

          ale prdy, akorát pořád ta zasraná mediální masírka dělá z našeho mužstva lemply, když se jim nedaří. A pak najednou jsou nejlepší a všichni jim vlastně věřili, když se začne vyhrávat.

          Ja našim fandím každej rok stejně, nehledě na to jaký tam je mužstvo, ty kluci co tam jsou tak chtěj přece vždycky vyhrát.

          0 0
    • pepko  

      bude medaila …

      0 0
    • maajkee  

      Tak za chvíli to začne, tipujte výsledek.

      Já začínám, tipuju 2:1 pro nás :)

      0 0
    • losna  

      A jsme tam, přiznám se, že jsem jim na začátku turnaje nevěřil, ale překvapily mě.

      0 0
    • scoty  

      masakrrr!!

      0 0
    • Manzak  

      Kurnik, tohle byli zatim ty nejvetsi nervy, ale je to tam!

      0 0
    • Stanley_vy  

      Mám infarkt.

      0 0
    • StuntJ  

      A jsme tááááááááááááám Finaálééééééé­ééééééé

      0 0
    • Smazaný účet  

      a muzem se bit do prsou jak jsme dobri:DD

      0 0
    • Kynio  

      To zase byly nervy :D ale parádně to zahráli hoši

      0 0
    • Sobi  

      ***** Vokoun dobře! To zase byla infarktová záležitost! :-)

      0 0
    • Manzak  

      Tak co myslite, dame ve finale rusaky? Ja myslim, ze by to mohlo klapnout, uz jen kvuli tem primadonam z NHL bych to tomuhle tymu pral.

      0 0
    • pepko  

      medaila je ista … bude zlato !!!

      0 0
    • Lucke  

      Chvilicku mi to zabere, nez dostanu tepy do normalu :) Rozhodci piskali ze zacatku (3 tretiny) docela hodne spatne, ale kluci to zvladli luxusnim zpusobem. Zitra muzeme jen doufat, asi tak, jako jeste 10 sekund pred koncem 3.tretiny. Hosi do toho!

      0 0
    • Lusetta  

      Se švédama famózní, nádhera, paráda, super, nejlepší, napínavé, na nervy drásající, jsme nej a jsme prostě mistři a zítra to zvládnem. :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      V závěru a při nájezdech sem spálil stejný kalorie jak čeští hráči. Odvaz! Teď ještě zamíchat Rusákama (nejspíš) a hurá dom se zlatem. Fandím Němcům!

      0 0
    • Kubajzs  

      Rachna to je kachna pyčo vole. Hustej zápas. Česko olééé

      0 0
    • scoty  

      Deutschland teda respekt..

      Tak se hraje doma.

      0 0
    • cabbage  

      Ještě že sem byl na kole, na tohle bych se dívat nevydržel:-)

      0 0
    • Bully  

      URGENTNE shanim listky na zitrejsi finale, ale zda se to proste nemozne. No treba nekdo o necem vite? Kolin mame odsud jenom asi 250 km, hned bych vyrazil :o( Diky

      0 0
    • jonys  

      Celý svět se bojí

      když se Češi rojí

      že jim to jde nandat

      mistrů světa banda :-)

      Musel jsem si ten film pustit.

      0 0
    • jonys  

      Včara byli Rusáci poprvé hratelní.Snad si druhou slabší chvilku vyberou dnes.Možná tam něco není v pořádku-nebo je Sjomin jenom zraněný???

      Každopádně je jen na nás,jestli je necháme stát se prvním mužstvem,který projde od zavedení play-off systému 1992 velkým turnajem jako nůž máslem(bez ztráty bodu)a zda si ponecháme exkluzivitu zlatého hattricku v tomto systému :-)

      0 0
      • maajkee  

        Mně na rusácích sere, jak maj pořád kamenný xifty, při hymně jsem na ně koukal a vypadali strašně zpruzeně. Taková bezcitná hokejová mašina, hnus :)

        Budu strašně nasranej jestli zase vyhrajou :/

        0 0
      • in4mator  

        Myslím, že máme vyjímečnou šanci Rusko porazit, není zas tak silné, jak se zdá. Sázkové kanceláře sice silně favorizují Rusy, ale podle mě jsou šance vyrovnané. I když v dnešní době jsou vyrovnané v podstatě všechny zápasy na MS, pomalu i s takovou Francií nebo Itálií :-P

        0 0
    • rhapsody  

      Já jim to moc přeju, zároveň si přeju aby to rozhodl zrovna Jarda, protože měl doposud jenom smůlu, tak snad to vyjde :))

      0 0
      • Darkson  

        já taky, kdyby dal Jarouš gól a naši vyhráli, to by bylo zadostiučení za ty poslední nezdary ke konci kariéry:-)

        0 0
    • kassar007  

      Bezi nekde video prenos finale online na netu?

      0 0
    • yoggi  

      sice nie som cech, ale cesko do toho.

      0 0
    • Evilcleaner  

      tak co děcka věříte tomu? poslední třetina zbývá a máme dva goly k dobru. já si myslím že to pujde a ne, že ne:-)

      0 0
    • StuntJ  

      to jsou nervy !!!!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      chce se mi curat ale ne a ne se zvednout…jestli bude prodlouzeni, tak to bude zly…

      0 0
    • StuntJ  

      10minut…

      0 0
    • Kubiczech  

      Sice Růžičku nemusím, ale přijde mi tak nějak nepatřičné, že se tam po tomhle mistrovství postaví Lojza.

      0 0
      • Evilcleaner  

        tyjo ted to neni dobre… to oslabeni:-( snad jim to nevyjde… jestli budou hrat 4:6 to neni dobre…

        EDIT: ***** to ne.. ted další vyloučení:'(

        0 0
    • pegas  

      zlatooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooo

      0 0
    • StuntJ  

      neeeeeeeeeeee­eeeeeeee

      0 0
    • Smazaný účet  

      nervy nervy..

      0 0
    • Evilcleaner  

      7 sekund, pane bože…

      EDIT: joooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­oooooooo!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

      0 0
    • scoty  

      jo..:-))))

      0 0
    • StuntJ  

      jeto tam !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!! ZLATOOOOO

      0 0
    • Smazaný účet  

      tadaaaa

      0 0
    • pepko  

      zlatoooooooo !!!!!!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      a Klaus ma nakrivo kravatu…

      0 0
    • frederick  

      Jak ten hokej nesluduju, tak tohle bylo teda parádní. Rusové opet tvrdá a nekompromisni hra…sem tam nejakej ten ,,nechtenej" faul:D Grutulace naším chlapcům. A pořádná, hráli to až na pár vyjímek samí mlaďosi. Jen tak dál:D:)

      0 0
    • jIrI___  

      Konečně není na chvíli ČR vnímaná jako stát, který neumí sestavit ani vládu :)

      0 0
    • martin_bakov  

      Finale pekny jinak ale stesti jak prase, ‚na dvoje najezdy nikdo mistrak nevyhral‘ jak rikali komentatori.

      0 0
    • vlasof  

      hustě. teda je fakt že pruhovaný svině si dneska asi daly moc veklou lajnu nebo co ale každopádně tým čr zaválel tak jak nikdo nečekal … před čtvrtfinále sme je všichni posílali domu a oni maj zlato. hustě.

      0 0
    • losna  

      Super hra,výkon rozhodčích tedy dost pokulhával. Nemůžu se zbavit dojmu, že jakmile naši komentátoři začnou být moc sebejistí naší výhrou a začnou chválit kde co, tak dostaneme gól :). A ty medajle taky mohl předávat někdo jiný.

      0 0
      • mr.antik  

        to jsme dobrý, uplně jsem na sebe hrdej jak jsme to dokázali..

        0 0
        • losna  

          já nepsal nic o tom, že jsem na sebe hrdej, já tam nehrál, mám radost že se jim to povedlo.

          0 0
        • maajkee  

          říká ti něco slovo reprezentovat? ;)

          oni reprezentujou českou republiku, tudíž i nás, takže my jsme prostě vyhráli a basta :)

          0 0
      • jIrI___  

        Ani se těm rusům nedivím, že byli na rozhodčí nasraní…

        0 0
    • maajkee  

      ježiš, zase vašek v šatně :) jako v šestadevade­sátým :)

      0 0
    • Thidney  

      Velmi mě řekvapil Ovečkin jako snad jedinej si stříbrnou medaili nesundal, tož Respekt ,)

      0 0
    • Excel  

      S tím sundáváním medailí se Rusi zachovali jako Rusi. :-/

      0 0
    • Excel  

      Každopádně Alois to teď bude mít těžký, aby navázal…

      0 0
    • mastihuba  

      co? kde? jak? se musim přiznat že tou dobou když končila první třetina už jsem dávno spal. :D

      0 0
      • l-e-t-o  

        no já si víc jak první třetinu nepamatuju :-D Staromák, banda lidí, rum a kola udělaly svoje :-D

        0 0
    • karliner  

      Přijede takhle Jágr za Ovečkinem a říká: „Víš co Sášo, jdi do ******“ :-D

      0 0
    • karliner  

      Páč jsem finálovou hru viděl v baru a tudíž neslyšel komentář – může mi někdo vysvětlit, proč ten nebohý rus dostal 5+ do konce utkání?

      0 0
      • siafu  

        no on to žádný faul nebyl :(

        0 0
        • karliner  

          právě proto se ptám

          0 0
        • maajkee  

          ale tak trochu to faulem smrdělo, ale maximálně na 2 minuty, byl to takovej trochu nečistej bodyček :)

          Nicméně myslím, že tím spíš kompenzoval ten likvidační zákrok na Koukala.

          0 0
      • Ruprt2  

        jenže ten zákrok o pár vteřin předtím zase byl faul, který se nepískl.

        Tak to máš těžko. To je život a takové je pískání ve sportu. Otázka je jestli by se něco změnilo, kdyby to nepískli.

        Taky je pravda, že hra trochu přitvrdila a rozhodčí to hezky zařízli. Ono se to taky mohlo vyhrotit.

        0 0
        • karliner  

          Tak jsme to i vyhodnotili – že kompenzoval ten předchozí zákrok, ale že mu napařili 5 + do konce utkání?

          0 0
          • maajkee  

            jj, prostě trochu krutý, ale to každopádně zápas rusům neprohrálo.

            0 0
            • ememem  

              to nie. ale rozhodca uznal naprosto neregularny ktory rozhodol o titule a ktory by nemohol prejst ani v dedinskej sutazi mladsich ziakov. finsky rozhodca tymto oplacal rusom este asi karelsku siju.

              vsetko ostane je len take bla bla ktore k sportu patri. hra sa na goly a preto uznanie neregularneho golu je obzvlast vo finale ms chyba. co sice tiez k sportu patri a stava sa aj v dobrych rodinach a nie len v hokeji nicmenej je to smutne obzvlast ked na rozdiel od trebars fotbalu je brankovy rozhodca a video k tomu. otazka je ze naco.

              0 0
              • ememem  

                inak ako nie ze bych vam to obzvlast proti rusom nedoprial.

                0 0
              • Excel  

                Můžeš mi vysvětlit na základě čeho je pro tebe neregulérní?

                0 0
                • ememem  

                  gol dosiahnuty nohou po prihravke vlastneho hraca s evidentym umyslom. (teda ziadna nahodna tec alebo odrazeny puk). ta sklznuta tocka do puku tam bez debaty bola, umysel v tom nevidel len ten kto nechcel a navyse sa ani nepokusil ist do toho hokejkou pricom mu v tom nebolo obrancom nijako branene. podla platnych pravidiel a ich vykladu je to neregulerny gol a nemal byt uznany. ak to rozhodca nepostrehol (predovsetkym ten umysel alebo si nim nebol isty) tak prave na to ma video. ak to nepostrehol ani na nom tak asi nechcel.

                  0 0
                  • karliner  

                    Historie se neptá JAK, ale KDO :-)))

                    0 0
                  • maajkee  

                    jasný, finskej rozhodčí nám fandil, probuď se :)

                    posuzování gólu dosažených bruslí se rapidně změnilo.

                    Byl to naprosto regulérní gól a je to! tak nebuď naprdnutej, třeba příště to výjde i slovákům ;)

                    0 0
                    • ememem  

                      jasný, finskej rozhodčí nám fandil, probuď se :) – to som povedal kde ? nicmenej to ze asi nemiluje rusov je dost dobre mozne aj pochopitelne.

                      posuzování gólu dosažených bruslí se rapidně změnilo. – ako, kedy, kde??

                      Byl to naprosto regulérní gól a je to! – nebol ale nebudeme sa zbytocne hadat.

                      tak nebuď naprdnutej, třeba příště to výjde i slovákům ;) – nie som, dost o tom pochybujem a uplne vazne je viac menej jedno. daleko viac ma trapia dodavatelmi nezaplatene faktury v case ked treba urobit vyplaty.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Kde pracuješ, že ti platí dodavatelé?

                        0 0
                      • karliner  

                        a kdo by rusy miloval???

                        0 0
                        • ememem  

                          sak to :-) aj ked v nemecku a franzcuzsku…to su paradoxy :-)

                          0 0
                      • Excel  

                        470 – DEFINICE BRANKY

                        3. Jestliže se puk po střele útočícího hráče odrazí do branky od jakékoli části jeho

                        spoluhráče.

                        471 – NEUZNÁNÍ BRANKY

                        1. Jestliže útočící hráč úmyslně kopne, hodí, odpálí rukama či jinak dopraví puk do

                        branky jakýmkoli jiným způsobem než holí, a to i tehdy, je-li puk poté ještě odražen

                        kterýmkoli hráčem, brankářem nebo rozhodčím.

                        Teď si vezměme situaci, která tam byla, ten hokejista jel, do puku nekopl, stál na obou bruslí-zahnul doleva a puk se odrazil. Kdby jel rovně sundal bránu, ještě mohl nadskočit že?. Gól spornej, ale uznatelnej. Když si vezmu, že uznali gol po sundání Vokouna za branou, tak tohle proti tomu nebylo nic.

                        0 0
                  • Ruprt2  

                    byl odražený, tj. teč. Nebyl kopnutý.

                    0 0
                  • Barak  

                    Já jsem tam teda žádný evidentní úmysl neviděl. Možná to tak chtěl udělat, ale nevypadalo to tak a rozhodčí to podle mě posoudil správně.

                    Gól platí „jestliže se kotouč odrazí přímo od brusle útočícího nebo bránícího hráče.“

                    Gól neplatí " jestliže útočící hráč úmyslně kopne, hodí, odpálí rukama či jinak dopraví kotouč do branky jakýmkoli jiným způsobem než holí, …"

                    0 0
              • Ruprt2  

                s tím golem, tak je to ve všech sportech, kde se hraje na čistý čas. Což zrovna fotbal, který zmiňuješ není.

                0 0
              • maajkee  

                jakej neregulérní gól?! žádnej takovej nepadnul.

                0 0
                • ememem  

                  vid vyssie odpoved excelovi

                  0 0
                  • maajkee  

                    Pokud rozhodčí, v tomto případě videorozhodčí, gól uzná, gól se stává regulérním, takže tak :)

                    0 0
          • Ruprt2  

            nojo bylo to tvrdé, to víš. Slovák. Asi nemá rád Rusy :-)

            Já to chápal tak, že se to začalo zvrtávat a rozhodčí ukázal kdo je taky pánem.

            0 0
          • Darkson  

            v tomhle nám rozhodčí každopádně připískli…ale jinak nám během celýho turnaje rozhodně nepomáhali

            0 0
            • Scotty  

              jistě,na 5+ to byla blbost,narozdíl od faulu na Koukala,takže kompenzoval…,ale pokud se nepletu,tak Jags,jak dostal to tělo už nebyl v držení kotouče a v tom případě se dá pískat dvouminutový faul…

              0 0
    • jonys  

      Tak s tímto souhlasím skoro do písmene(jen „šťastný los u nájezdů“ bude asi chyba překladu…):

      http://hokej.sport.cz/…ky-tisk.html

      Ještě není bez zajímavosti,že jsme celý turnaj fakticky s bilancí 5–2–2 a když Francii budu brát jako přípravák tak s průměrem 2.00 vstřelené branky na zápas…no stáli při nás všichni svatí,tak snad si zas pár let nebudem vybírat peška :-)

      0 0
    • Bafoon  

      se mi zdálo to vyloučení za Jágra 5min + docela ostrý a dneska jsem na nějakém radiu slyšel že v pravidlech je faul popsaný jako „úmyslný pád pod nohy“ kde se bere v podtaz jakýsi úmysl zranit protihráče při ataku na kolena-kotníky či jak a že když to rozhodčí písknul právě coby pád pod nohy tak nic jiného dle pravidel než 5+ dát nemohl – zajímavý výklad

      0 0
      • maajkee  

        jj, to jsem taky slyšel, jakmile je po tom zákroku protihráč zraněný, tak hráč automaticky dostává 5+.

        0 0
    • karliner  

      Nechci zakládat kvůli takové kravině nové vlákno, ale dočetl jsem se, že naše hvězdy dostaly opět v Rusku při hokeji na budku a docela mne překvapilo, že zrovna mr. Červenka, který ze sebe dělá v rozhovorech velkého bojovníka a kickboxera a nechává se fotit v čepičce UFC lehnul po první ráně nějakého Bělorusa. Dokáže mi nějaký odborník vysvětlit, proč ve všech hokejových bitkách hrají Češi roli naprostých otloukánků, tedy s čestnou výjimkou Davida Kočího…

      0 0
      • maajkee  

        Protože nejsou tupý rváči, ale spíš rádi hrajou hokej ;)

        0 0
        • karliner  

          Ale jo, rozumim, že radši hrajou hokej, ale nafláká jim vždycky každej, lepší by bylo hrát hokej a nenechat se zpohlavkovat.

          0 0
          • maajkee  

            No jo, jenže to maj tady z ligy, už od mládeže, tady se prostě bitky moc nevedou. Jsou pak rádi, že se při tý bitce vůbec udržej na bruslích a první rána je sejme :)

            0 0
      • Scotty  

        a to že mu skočil po hlavě zezadu jsi viděl?? To se docela těžko nějak brání.. a i kdyby specialista bitkař na ledě je něco jiného než kickboxer. To co ta čtyřka vymaštěnců předvedla to jsem ještě neviděl a to se hokeji věnuji velmi dlouho. Ubohost a od vedení KHL směšné tresty… když už se třeba Škoula snažil postavit na ferovku 1 na 1,tak ne něj zboku skočí další borec. Porušili veškeré zákony bikařského kodexu.. Všimni si,že Červenka neměl moc šancí,když ho zezadu strhnou na led a pak i na zemi mlátí… jak říkám ubohost nechtěných chlapců z NHL,tam dostávali na budku,tak se předvádějí na klucích,co chtějí hrát hokej. Video

        0 0
        • karliner  

          Ale jdi ty…

          0 0
        • maajkee  

          Naprostej souhlas, teď jsem na to kouknul, to je fakt ubohost.

          Největší sviňárna v čase 0:40 a dál jak na něj vletí srabácky.

          Tohle opravdu nemá nic společnýho s hokejovou bitkou, tohle je prostě sviňárna.

          0 0
    • karliner  

      Další klasika, náš obránce čumí buhvíkam, dostane naprosto čistej strom a celej národ bulí, jak nás zase ti Kanaďani řežou…

      0 0
      • Kubiczech  

        Měl jsi sem spíš dát Ovečkin vs. Jágr, to byl čistý hit. Tohle bylo mimo puk, nicméně v zámořském podání asi ok.

        0 0
      • jIrI___  

        Sledoval puk, který před chvíli ztratil. Co je na tom špatně? Zákrok to byl ale čistý, o tom žádná.

        0 0
      • Scotty  

        Tentokrát souhlasím. Nevěděl co se děje kolem a už tam byl stromeček.. čistý hit.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.