• DX3,5

    Vím že to sem nepatří a s bikama to nemá nic společnýho ale mají naši kluci nějakou naději??? Jak moc jim věříte že něco přivezou???Neměl jít Hadamczik raději trénovat krasobruslení???Ja­ko taky jim přeju aby něco přivezli ale jestli to bude takhle pokračovat, nevím jak to dopadne…

    0 0
    • cabbage  

      Radku B., kde jseš?;)

      0 0
    • JJ  

      Ja rikam, to co vzdycky: Hokej a fotbal je zabava primitivu:)

      0 0
      • speedy gonzales  

        proto je nemaji radi ti co je i presto neumi?:-)))

        0 0
      • Mofo  

        Docela úsměvná reakce, říct o dvou nejpopulárnějších sportech, že jsou doménou primitivů… Pokud je to pravda, nesleduješ je náhodou potají? :-)

        0 0
        • pepino  

          S tou popularitou jako měřítkem inteligence bych byl opatrnej:-)

          0 0
          • pepino  

            Viz písnička Monty Pythonů ze Smyslu života,jak končí-pokud hledáš inteligentní život,mrkni se někde jinde(než na Zemi):-)

            0 0
    • Radek Broz  

      Nasi kluci? Michal dneska vyhral, Kamil byl treti. Jestli myslis buziky s hokejkama, tak sanci doufam nemaji a tady to hlavne nema co delat;-)

      0 0
      • DX3,5  

        ja vim…ale prostě si nemůžu pomoc…furt se o nich mluví a ty kokoti nejsou pomalu schopný ani porazit Slovince…tak vo čem to pak je…klukům gratuluju…

        0 0
        • Radek Broz  

          Prave, ze nechapu, proc se o nich teda mluvi – neschopnejch lidi je v CR vic nez dost:o)

          0 0
      • Mofo  

        Buzici s hokejkama??? Docela nepochopitelné…

        0 0
      • enjoy  

        ty nasi buzici by ti asi slusne natrhli prdel:-)))

        0 0
      • james11  

        sám si bizík na na druhé to svádíš! Jirku Šlégra na tebe, ten by ti jedním máchnutím zrušil zubní kartu :-D

        0 0
    • Meesha  

      Jednak to tady nema co delat a pak nechapu takovyhle lidi co kdyz se vyhrava (v cemkoliv) tak tvrdej "My sme mistri… atd.) a kdyz se najednou nejaky dva zapasy nevyhrajou ocekavanym rozdilem, tak napises, jestli by Hadamczik nemel jit radsi trenovat krasobrusleni?! Asi bys mel vzit hokejku a hura potrenovat na rybnik…

      0 0
      • Radek Broz  

        JJ, co Cech, to hokejovy trener;-) „Porazili jsme Svedy, Katka vyhrala“ vs. „Ty nasi hokejisti to zas posrali, Neumanova mela smulu“ :o))) Uz se to tu resilo. Od ctvrtka jen jezdim a mezi tim jen jim a spim a nejakej hokej mam nekde a doporucuju vsem, at to delaj taky tak;-)

        0 0
        • DX3,5  

          jj…jíst, spát a na hokej s..t…to máš pravdu…to je nej recept…:-)))

          0 0
        • goofy  

          Ja mezi tim este i opravuju, a dneska bych se mnel konecne i ucit, protoze zitra mam zkoushku… :-/

          0 0
          • Radek Broz  

            NO, uz jsem taky opravoval a ucit bych se taky mel… spoleham na to, ze to stihnu za utery;-)

            0 0
        • TinkTink  

          Delam to tak + jeste to stridam s praci a maximalni spokojenost :)…nejakej hokej me fakt nezajima..navic…ho­kej v kvetnu..hehe :)

          0 0
    • Mamut  

      Zase si hladanie v historii odsral, ze?

      www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

      0 0
    • gobike  

      Mozna kdyby jste od tech hokejistu neocekavali tak ohromny vykony…

      0 0
    • MlokCZ  

      A on se jako teď hraje nějakej hokej? Já si akorát všimnul, že začalo Giro.

      0 0
    • goofy  

      Jak uz tu nekde nahore padlo… Co Czech to trener, ale skoro nikdo z Vas nedrzel hokejku v ruce. Mne treba hokej nevadi. Sam se klidne na zapas Trince podivat, kdyz mam cas, ale Mistrovstvi Sveta uz je uplne ulitle. 16 tymu se honi v lete po vode, ktere se nekteri snazi rikat led a par maniku na Staromaku z toho sili…

      0 0
      • MlokCZ  

        Tak to je taky další věc, kterou jsem u fotbalu a hokeje nepobral. Hokej se hraje až pomalu do léta (ale aspoň se snaží hrát přes správnou část roku, přes zimu). Zato fotbal se hraje až na krátkou přestávku i v zimě a v létě, když je hezky se nehraje.

        0 0
        • Radek Broz  

          To je dobre – alespon nam nekazi leto. V zime se holt musi pretrpet vic hnusnejch veci. Idealni by byl zimni spanek;-)

          0 0
          • mdk  

            ja som asi pred tyzdnom chytil loptu do ruky(3roky vobec) a tak po pol hodine sme skamosom zistili ze to je nenormalne ale brutalne nenormalne smiesna hra…tolko jak pri futbale som sa este nerehotal

            0 0
    • Vrci  

      Jsem rád, že je teď MS v hokeji a je mi líto, že neni každý rok i MS ve fotbale. Byl bych rád kdyby postoupili až do finále a to se hrálo na tři výtězné zápasy.

      Nikdy totiž nejsou silnice volnější, než když se někteří češi prohánění po hřišti za kusem gumy/kůže a asistuje jim u toho televize.

      Takže jen houšť a větší kapky.

      0 0
      • ydaho  

        pravdu díš…

        0 0
      • pepino  

        Akorát tam máš chybu,má být „výtěžné zápasy“ a výtěžek by šel na něco užitečnýho:-) Mimochodem v nějakým dokumentu nějakej chytrej ošumělej pán knihovník či co ve spojitosti s platama sportovců říkal,co by se asi stalo,kdyby ze světa zmizeli fotbalisti nebo hokejisti,nebo kdyby zmizeli neurochirurgové a popeláři:-)

        0 0
    • pepino  

      Já se divil,co se mutter baví se známym o hokeji a teď jsem si v programu přečet,že je mistrovství.Tož asi tak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.