• Sun

    Co u vás dneska vyhraje,když je po delší době venku takhle pěkně?

    0 0
    • R.1  

      dneska vyhraje USA a Kanada

      0 0
    • climber  

      Běhání. Stroj je v servisu.

      0 0
    • Petr_67  

      Bohužel, dnes jednoznačně hokej. Doufám, že jim to nandáme :-)

      0 0
    • PietroUL  

      Zalezu do garáže a připravim kolo na Malevil :)

      0 0
    • Luke  

      odevzdání projektu a cestování vlakem :-(

      0 0
    • fousac  

      country u pigiho.. ;)

      0 0
    • Radek Broz  

      Myslim, ze tady je volba naprosto jasna (i kdyz u nas az tak pekne neni). Pokud se nektery biker bude radsi koukat na hokej, tak by se nad svym pristupem k jezdeni mel asi zamyslet;-)

      0 0
      • Petr_67  

        Ale jeden den v roce, když je taková slavnostní příležitost, to snad není takový hřích.. A stejně jsem měl na dnešek naplánovaný odpočinek nebo bazén :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tyjo, to je dobrý. Si taky budu sestavovat tréninkový plán. Dycky si řeknu: Tak na dnešek si naplánuju… odpočinek nebo bazén. Tak odpočinek. A budu mít pěkný pocit jak dodržuju plán… :o)

          0 0
        • saly  

          No, ono se jeste uvidi, jestli to bude zase az tak slavnostni zalezitost :-). Ale foufam jako vsichni, ze jo!

          0 0
    • chobot  

      spánek spravedlivých..

      0 0
    • Koala MC  

      14 dní jsem neseděl na kole..mám nesmírný abs?ák..Ani vteřinu se mezi bajkem a hokejem nebudu rozhodovat.Pokud naši vyhrajou..bude to bezva..a já se začnu dívat v sobutu na boj o postup do finále.A jestli prohrajou,ušetřím si své nervy:-)

      0 0
    • Mike_o  

      Myslím, že je to více než jasné. Pokud vyhrajem, pak si udělám čas na semifinále a možná i finále, a když prohrajeme tak si ušetřím spoustu nervů, začíná se objevovat sluníčko ..... odpoledne hurá na bike.

      0 0
    • Lance  

      pritelkyne?:)) na kole jsem uz nesedel napamatuju,vyjedu az na maraton a hokej jsem zjistil,ze mi je zcela ukradeny – sledovaval jsem vsechny zapasy a nijak mi to nechybi

      0 0
    • mn  

      už minulý týden jsem slíbil dceři, že se pojedeme projet na kole takže je to jasný – pojedeme omrknout tra? sobotního závodu do vrchu.

      0 0
    • jecnak  

      Tyhle akce by meli byt castejc – silnice prazdny, v lese nikdo, idealni situace na bika i silnicku.

      0 0
    • kovar  

      jdu si zahrát fotbal

      0 0
    • RomanH  

      Dneska jdu zkusit lezt na umelou stenu. Na biku jsem byl v pondeli a vcera. Hokej mi je ukradenej.

      0 0
    • sun7dots  

      Hokej sice laka, ale jdu si zahrat beach:] Aspon se nebudu tolik nervovat. A na kole jsem byl vcera.

      0 0
    • Honzas  

      nam zamestnavatel zajednal hospodu na sledovani hokeje… si rikam, ze sledovat vic jak stovku kravataku kricicich na televizi muze byt docela zabava… takze hoke;-)

      0 0
    • gadzo  

      hokej seru do ucha! Rád ho hraju, ale dívat se na tu bandu praču… a ještě u toho poslouchat ty sqělé komentáře, tak to si rači půjdu zahrát fotbálek.

      0 0
    • Lister  

      Tak u mě je volba naprosto jiná. Odborný seminář X koukání na hokej s přítelkyní. A jelikož bych u přítulky neobhájil neúčast na semináři s tím, že se pojedu projed na kolo, tak je volba jasná :-)

      0 0
      • vlk  

        seminář-hele nebyl jsi náhodou na semináři v Beskydech v hotelu srdce beskyd?

        0 0
    • -b-n-x-  

      dneska je hokej? Ja zatim zadny nevidel a nijak mi to nechybi. Asi se pujdu projet a ve zbyvajicim volnem case pripravim lyze na pristi sezonu. Anebo budu jen tak lezet? jeste nevim…

      0 0
      • Lister  

        Lyže…ona už ta letošní zkončila??? :-)

        0 0
        • -b-n-x-  

          :-) pro nektere z mych lyzi uz kazdopadne skoncila. Jinak doufam, ze pro me jeste ne. Jak ale pozoruji svuj bezny ucet tak to je asi opravdu konec :-(.

          0 0
          • Lister  

            Já jen že na mých oblíbených trasách mí stále nějak zavazí běžkaři :-)

            0 0
            • -b-n-x-  

              běžkaři? ti u nás zmizeli již dva týdny před roztáním sněhu. Teď by mohli překážet, ale to by museli běžkovat po trávě a jehličí.

              0 0
            • Daník  

              To už musí strašně smrdět, ne…?

              0 0
              • pelt  

                Hlavně se tam asi člověk na kole nesmí moc smát, aby pak neměl zuby plné much:)

                0 0
    • marapara  

      Dnes kolo. Ale až pojedu svých 50 km, tak pojedu s mp3 šajzdrekem na uších a snad na radiožurnálu budou pouštět přímý přenos :). Až budu v lese křičet góóól, tak a? se nikdo nediví :).

      0 0
      • Daník  

        Já vyjel v 15 abych měl svou 50tku do 16 za sebou ;-) Místo toho jsem pořád zastavoval a zkoumal, co mi lupe v kole při šlapání (nezjistil) a nakonec jsem píchnul nového Pajtna o nějakou obyčejnou větvičku, takže první třetina byla skoro v háji. A po zbytek hokeje jsem měl chvílemi tepovku na anaerobním prahu:)

        0 0
    • rich  

      v prahe su tak dve hospody kde ide sr-kanada na smichove nemame kabel takze idem na kolo ked uz by som mal ostat pri TV radsej by som asi cumel na GIRO :-)

      0 0
    • wertigo  

      Hokej. Ty kopce neutecou…

      0 0
      • marapara  

        Kopce neutečou, ale počasí jo. Navíc příští sobotu mě čeká dubnický maraton, tak chcu eště řádně potrénovat.

        0 0
    • saly  

      no samozrejme kolo a kdyz to vyjde, tak jeste stihnu nejaky ty podledni minuty…

      0 0
    • orca  

      V době videa ? celke jednoduché :-) Odpoledne kolo a večer záznam s maminou :-) a sklenkou vína …

      0 0
      • Smazaný účet  

        zatim nejlepsi reseni !! :-)

        0 0
      • R.1  

        nemame video, pouze DVD. jsme holt pozadu

        0 0
        • orca  

          tak DVD-R :-) a je to OK a nebo DVD-RAM

          0 0
          • Lister  

            DVD RAM je skvělá věc. Mám to testnuté a pro sebe si už video rozhodně kupovat nebudu.

            0 0
      • wertigo  

        no video je dobre na filmy, ale sledovat zivy zapas, to je o necem jinem…

        0 0
        • orca  

          Pokud neznáš výsledek nevidím v tom rozdíl…

          0 0
        • Lister  

          Já to tak s formulema dělám pravidelně. Jen chodím celý den s klapkama na uších a běda jak mi někdo něco naznačí :-)

          0 0
          • orca  

            Já také formule moje láska a v 18,00 usedám a pravé motoristické šílenství pro mě začíná :-)) a fandim se stejným zaujetím jako v reálném čase jiní :)))

            0 0
    • BostonGeorge  

      kopce neutečou, včera bylo hnusně, tak jsem se zničil na spinningu. Dnes vítězí hokej a tatarák.

      0 0
    • náčelník  

      Jak můžete uvažovat o hokeji, když na Eurosportu jede Giro … :)

      0 0
      • wroum  

        tak to mi prijdou zajimavejsi sachy v primym prenosu.

        0 0
    • Vymi  

      A buh rekl " Vymi odpoledne vezmi Gabrose na projizdku a nech plavat hokej!!!! :-) Nervy mas jen jedny!!!!" no a ja tedy pojedu… ale jen tak bokem odbocim… skonci to pro nas 3:2 a Jarda da vitezny gol!!!!!

      0 0
      • Vymi  

        no projizdka Mamuta byla fajn a hokej dopadl jak jsem rekl takze je to fajn… :-)

        0 0
    • cabbage  

      nechapu jak se to muze krizit, ted si dam vyjizdku a do 20:15 se v pohode stihnu vratit:-))

      0 0
    • Katastrofik  

      U me oboji, pred hokejem pujdu na bike a pak sednu k televizi. Doufam ze jim to nandame!!

      0 0
      • Dejv  

        No,asi zvítězí kolo,ale jestli bude chcát tak … :-)

        0 0
    • R.1  

      Tak prave som sa vratil z ‚vyjizdky‘ a idem pozerat ten hokej.Pa.

      0 0
    • pegal  

      U me zvitezila prace :-(

      0 0
    • Daf  

      Tak jsem stihnul 75km a pak jeste i ty najezdy :)

      0 0
    • dav33  

      Vyhrál Mamut a prý i naši.

      0 0
    • Meesha  

      Tak vyborny! Je videt, ze klukum to jezdeni na trenikgovejch arturech po ovalu svedci! :-))

      0 0
      • Meesha  

        ja sem byl projistotu na biku rano. No, bylo asi 6 stupnu, takze sem pekne vymrz. Obdivuju borce, co sem potkaval v kratkym!

        0 0
    • gobike  

      Huráááááá, Porazili jsme je a já stihnul oboje!!!

      0 0
      • cat  

        Tak jsme jim to vrátili i s úrokama!!!To bylo dokonalýýýýýý­ý.....SUPEEEE­EEEEEEEER!!!!!!!!!!

        0 0
      • enjoy  

        vy jste je porazili?ty si stihnul i hrat jo?jaky si mel cislo dresu?:-)

        0 0
    • black.horse  

      FAKOF hokej!!!!!!! nudnej shit, dokud nebudou vysílat přímej přenos z X-games, tak se na to dívat nehodlám… radši sem šel s kámošem na kulečník, pak s mladou na pizzu a nakonec sem čistil ucpanej odpad u vany, i to je zábavnější než čumět jak se banda „dospělích“ honí za kusem gumy po klouzačce:-D

      Kdyby radši ty hospodský „sportovci“ u piva a televizních obrazovek konečně zkusili něco dělat a né se jen chvástat… to je každej hnedka vlastenec, když po hřišti za něj běhá a dře někdo jinej:-D

      0 0
      • Meesha  

        X-Games??? Chapu, kazdyho bavi neco jinyho…:-)

        0 0
      • cabbage  

        hokej sice neni zadnej zazrak, ale rozhodne je divacky zajimavejsi nez dirtjump nebo nuda nejvetsi- U-rampa.

        0 0
        • Meesha  

          jj. Hop na jedny strane, dolu, hop na druhy strane, dolu… a kdyz se nerozseka, tak furt dokola :-))

          0 0
          • cabbage  

            nejzajimavejsi to je kdyz se netrefi na druhou stranu rampy a vleti do divaku ................

            0 0
    • bagio  

      První třetina hokej,pak sem koukal na Eurosportu na dojezd Gira pak sel na kolo potom v knajpě videl už jen Slovaky jak dostaly snad 5 gola a prohraly.Tak sem vlastně dneska stihal docela dost.

      0 0
    • biker007  

      stihl sem oboji.. nejdriv rychlej utek z prace na hokej a pak jeste na silnicku..takovejch vecernich 50 km pri zapadu slunce.. to byla romantika:)

      0 0
    • Siddha  

      ja se vratil presne v sedum ze silnice. na silnicich kolem Brna ani zivacka, to se to jezdilo. az to svadelo jezdit prostredkem silnice. jen sem si porad rikal, ze z tech vesnickejch hospod se neline viteznej rev, tak ze to asi projizdime, ale to byla taktika, abychom presne oplatili lonskej vysledek! kterej sem se teda nakonec dozvedel az ze zprav na CT1…

      0 0
    • Vrci  

      Já se vrátil ze silnice před začátkem nájezdů.

      0 0
      • Pebe  

        Já se vrátil kolem půl šestý z kola, koukám na hokej a když mělo dojít na nájezdy, přišla malá a přepla mi to na Večerníček. Takže místo nájezdů jsem koukal na Kominíčka :-))

        0 0
    • McBlacky  

      já si dal 85km poměrně solidním terénem – možná až moc, snad se to neprojeví na výkonu na ´Malevilu :) nikde nikdo, paráda…

      0 0
    • Vojtíšek  

      tenis

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.