• jonys

    Malkin, Malkin a zase Malkin. Zastaví někdo Messiho na bruslích? A zahrají si naši i v Helsinkách? Bylo by k tomu potřeba začít dávat góly, jak to vidíte?

    0 0
    • l-e-t-o  

      čtvrtfinále si ještě zahrajou, ale to bude konec

      0 0
    • bucivoj  

      Dneska mě překvapili!Hráli dobrý hokej. Jen ty góly nepadaly :o(

      0 0
    • DejvGSR  

      Našim to letos prostě nejde. Při tak vyrovnaných týmech prostě nemůžeme být neustále na medailých. A Rusům bych ten tytul i docela přál. Naši, na 90% půjdou ve čtvrtfinále proti Švédům a ty nás lehce vyřadí. Sleduji hokej už od svých 6 let. A je úžasné, že tak malá země má neustále tak obrovské úspěchy v hokeji. Budu jim stejně držet plce ať to dopadne jakkoli. Příště můžou zase všechny přejet.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ach… medailÝch, tYtul…

        0 0
        • jonys  

          No tak sledovat hokej od 6 let někdy musíš i na úkor školní docházky :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Podle mě to bylo chvilkové pominutí smyslů, normálně píše správně :-D

            0 0
            • DejvGSR  

              Chlapí omlouvám se za toho čeština. Ale gramatika je můj životní nepřítel. Míro a co státnice, už se učíš? Já dneska začal a už mi to leze krkem. Musel jsem si vzít na to dovolenou.

              0 0
      • Dav...1  

        Ono je to hodne i o tom, ze v hokeji moc velka konkurence neni. Ale jinak souhlas.

        0 0
    • Bjerndi  

      jelikoz je Žeňa komplexnim hracem, tak bych ho uz pis radil k Ronaldovi :)

      0 0
    • unavix  

      Přivezou si placku :-))

      0 0
    • siafu  

      dnes Rusové hráli to, co potřebovali – oproti Švédům mi přišlo, že jeli tak na půl plynu, i když pro čtvrtfinále by byli přijatelnější než Švédi, takže ideálně skončit čtvrtí ve skupině :)

      A když ne Messi, tak finále musí udělat Bayern!!!!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      On se zase hraje nejaky hokej?

      0 0
      • Lister  

        Zas až takový ignorant jako ty nejsem, ale letos jsem zjistil, že se bez toho úplně skvěle obejdu a neviděl jsme žádný zápas. Buď budou do třetího místa a všichni budou dva dny šťastní, nebo odjedou bez medaile a všichni budou dva dny nešťastní a příští rok zase…

        Aktuálně probíhá spousta mnohem zajímavější akcí, které se dají sledovat, pokud člověk zrovna není někde venku na kole.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No, tak trochu prehanim..ze se hraje vim..ale vubec nesleduju. Dneska jsme se dival tak po ocku na maraton a formule(spise jako kulisa k praci)…na hokej se budu divat az my budem vyhravat, do te doby mne nezajima jak oni hrajou;)

          0 0
        • kubad  

          sice se občas podívám, ale jinak souhlas zajímavé to začne být až od vyřazování, postoupit ze skupiny byla povinnost

          0 0
        • siafu  

          já chci hlavně vidět dobrej hokej nebo fotbal a ať prostě vyhraje ten lepší, ale na hlavu se z toho nepostavím

          teď ve finále Ligy mistrů budu třeba víc přát Bayernu, protože Chelsea za ten beton proti Barce a vůbec celou sezónu si to z mého pohledu nezaslouží a je mi jedno, že za ni hraje Čech :)

          0 0
          • Lister  

            Spousta věcí, které mě dříve bavily, mě poslední dobou moc neberou – Liga mistrů, hokej, Moto GP, SP ve sjezdovém lyžování… všechno tohle jsem úplně vypustil.

            Aktuálně sleduju hlavně cyklistiku, Formule (protože se u nich parádně spí), WRC a v neposlední řadě Golf, protože Bosák je prostě king.

            V Zimě u mě vedou skoky na lyžích a biatlon, na to se podívám rád.

            0 0
            • scoty  

              hmm…já mám rád hokej, golf, tenis, biatlon…sporty/hry, kde jde taky o to něco umět.

              Závody strojů, či na kole mě teda neberou, protože jde hlavně o výkon, který lze chemicky navýšit..

              0 0
              • pepek  

                Tak tos pos..l, ne? Nechápu proč tedy máš tu LTečko, když tě stroje nezajímají.

                Jak chemicky navýšit? Neznáš výrok Ferdinanda Porsche?: „Man gegen Man, Maschine gegen Maschine“.

                (Kdy se pojede do Ráje? :-)

                Jinak samozřejmě pořadí správných sportů: WRC, GT, DTM, LMS, MotoGP, enduro, MX, F1. . . . . . . a ostatní.

                0 0
                • scoty  

                  :DD

                  Taky pociťuji jisté abstinenční příznaky…:)

                  ..jo a to LVéčko mám protože nepotřebuje brain…;-)

                  0 0
            • Smazaný účet  

              mamka taky rada sleduje formule, u zehleni:)))

              0 0
          • Frostty  

            Ač fotbal vůbec neprožívám, tak na LM se taktéž dívám. A nejvíc nejraději bych aby je Chelsea, nějak haluzově porazila. Plnej stadion skopčáků, navíc u nich doma, talent pos.rat důležité zápasy na to mají :o))

            0 0
            • karliner  

              Jak říkal Gary Lineker: „fotbal je hra, kde 22 hráčů kope do míče a na konci vyhraje Německo…“

              0 0
      • jIrI___  

        Zas nějaký důvod, proč si občas vyjít do hospody :)

        0 0
      • ClAyD  

        Já jsem se jednou pokoušel dívat na hokej, když mi bylo asi 8 let… v polovině jsem usnul. A fotbal? Ten jsem vždycky nesnášel.:D

        0 0
    • Pavel  

      Norové nasázeli Němcům 12 golů. A to mají nejlepšího střelce (Breivik) v lochu…

      0 0
    • scoty  

      MS v hokeji? To zní hrdě…

      Tohle poměřování pindíků mezi průměrnými evropskými hráči bez motivace a Ruskem nemá s MS nic společného.

      Snad by se dal zorganizovat turnaj nejlepších hráčů jednou za dva roky v termínu určeném po dohodě s NHL a KHL..

      0 0
      • Shaby  

        Na to je přece olympiáda, ne?

        0 0
        • Frostty  

          A světové pohár, nebo jak se ten turnaj jmenuje..

          0 0
          • jesperx  

            Světový pohár snad už skončil ne? 1996,2004…poc­hybuju,že bude ještě nějaký ročník…

            0 0
    • iron.hide  

      my sme mali skvely vikend :) medaila je nasa

      0 0
      • Frostty  

        Tož ať ti to klapne, když tak dobře hraješ :D.

        0 0
      • Lister  

        No měl by sis začít hodně držet palce :-)

        0 0
        • jonys  

          …a asi je taky hodně držel! :-)

          Dobře Slovácí!!! Kanada opět prokázala inklinaci k psychickým poruchám, bohužel už to chytají i takový hvězdy jako Getzlaf…

          0 0
    • Jaroslávek  

      Letos to celkově vyznívá jako akce o ničem.

      0 0
      • Pavel  

        Tak nějak je to i u mne. Dřív jsem „uměl“ zajít (alespoň na poslední třetinu) někam do hospůdky; tentokrát si to nedávám ani „on-line“ v textové podobě a kouknu jen na finální skore. No, třebas v play-off to bude lepší, ale pochybuji, protože budeme hrát zase se stejným týmem. Takže žádná Kanada, USA, Slovensko, ale (zase) Švédsko… Letošní systém je k prdu… :-(

        0 0
    • jesperx  

      Bohužel, každoroční pořádání a formát devalvovalo MS dost podstatným způsobem. A tak je hokej jeden z mála sportů,kde na „Mistrovství světa“ nestartují ani zdaleka nejlepší hráči daného sportovního odvětví. V podstatě se tak jedná o jakýsi mezinárodní přebor Severovýchodní Evropy a U-23 zámořských celků (byť mé oblíbené Javorové listy tam mají velmi zajímavý tým – ti nejlepší dostupní hráči jim samozřejmě také nestartují).

      Výsledkem jsou poloprázdné haly,spousta zápasů ve skupinách o ničem,hlavní fáze turnaje play off čtvrtek-neděle,spousta omluvenek a hráčů kteří „neprošli zdravotními prohlídkami“ (nedivím se…),atd. A pak srovnejte například s fotbalem,rug­by,kde jsou šampionáty přehlídkou těch nejlepších hráčů a zápasy jsou většinou dávno dopředu vyprodané (a za povětšinou ještě horentnější sumy za lístky)..

      0 0
      • jonys  

        Část pravdy na tom je, druhá stránka mince ja ta, že třeba Rusi (krom Kovalčuka) nebo Švédi by těžko stavěli něco lepšího, Finové nevím, Slováci chybí snad jen Gáborík…Slabší týmy jsou tam vždycky s tím nej. Tvé oblíbené Listy když postaví to nejlepší, beztak dokáží vyhrát jen na úzkým ledě (Vancouver) nebo když je finále USA-Kanada prostě „povinné“ – Salt Lake. A většina zápasů MS mezi špičkovými týmy bývá docela koukatelná i bez top hvězd, zvlášť play-off…

        0 0
        • scoty  

          ..a taky je v tom trocha tradice a hodně peněz.

          Před komunistickým uchopením moci v r.1989 to byla prakticky jediná možnost, jak dát těm rusům trochu přes hubu..:)

          0 0
        • siafu  

          u Švédů mi chybí Sedinové a Lundqvist do brány by se jim asi taky hodil, no a Finům včera hrála jen jedna pětka, takže je to v jejich podání zatím takové rozpačité…

          0 0
        • jesperx  

          Švédi mají solidní sestavu jen díky tomu,že hrají „doma“ – i tak schází dvojčata,král Henrik a další. V jiných letech ale posílají výrazně mladší výběry. Mé oblíbené Listy byly na MS v letech 2003–2009 pětkkrát ve finále (3× titul).Olympijský rok 2010 poslali vysloveně průserovej mančaft a vloni prohráli jen jeden,pohříchu nejdůležitější zápas s Ruskem (shodou okolností také jediný na celém turnaji,který Rusací nějak zahráli). Letos by jim to vyjít mohlo – i když zase – ten tým je sestaven hlavně z mladších hráčů aby se otrkali před Soči a další věc,která ukazuje na to jak se v Kanadě bere MS : pochybuju, že by se během Stanley Cupu nebo ZOH stalo , že by kapitán a asistenta kapitána týmu pařili ve tři ráno po zápase (prohraném) někde na diskotéce…

          0 0
          • jonys  

            No ale to, že nějaká země nějakou soutěž neuznává, ještě neznamená, že ta soutěž je špatně :-). Angláni do roku 1950 přezíravě hleděli na fotbalové MS…a pak hleděli, jak rychle odfrčeli domů (tuším paradoxně po prohře s USA, o kterých vždycky tvrdili, že nemůžou nikdy fotbal umět). NHL se na zbytek světa dívala dlouho podobně, až 1972 je trochu probral a definitivně asi až Nagano…

            0 0
          • jonys  

            Ještě doplním: to, že se někdo ožere v baru ,nedehonestuje ten turnaj, ale ukazuje to na neprofesionalitu dotčených, že…

            0 0
    • karliner  

      Tak dneska v 15:15 – „Allez La France!!“

      0 0
    • unavix  

      Gratulace slovákům k postupu.Sem rád že tu verbež kanadskou poslali domu. Dneska ještě skončí švédi a usa.Hezkej den.

      0 0
      • vojtechp  

        A Rusko by taky mohlo skončit

        0 0
      • kolda  

        ty jo, Slovaci s tema Kanadanama slusne vyjebali, to cumim.

        gratulace.

        0 0
      • shark.jd  

        Jo, parádní zápas. :) Řval jsem, jako kdybychom to hráli my s Kanadou. Gratulace Slovákům a snad se setkáme v semi.

        0 0
      • l-e-t-o  

        tož pěkně jsi to trefil :)

        0 0
    • Misiak  

      SVK-CZE semi ;)

      0 0
    • Krys  

      Viete prečo bol ten zápas dnes tak skoro?

      Pretože Kanaďanom o štvrtej letí lietadlo. :)))

      Ba Dum Tss!

      0 0
      • roman 3D  

        gratulace bratrům Slovákům i když mě stály dvě stovky v kurzovce sazka, takhle už můžu v klidu fandit večer čechům, tam jsem z rozumu vstadil na Švédy ale po tom co Slováci vykřupli kanadu už to je stejně jedno a lístek se sázkami jsem roztrhal a zahodil:-)

        0 0
        • devmixil  

          bohuzel slovaci psotupuji … ale neni se cemu divit,maji trenera cecha :D

          0 0
        • kolda  

          no vidíš, aspoň si můžeš u TV v klidu zabékat, to ti jde víc než dobře.

          btw, ty máš na slovensku bratra?

          0 0
          • Pavel  

            Jak jde o hokej, tak neznám bratra! :)

            0 0
        • Pavel  

          Blahopřeji zemi za pomlčkou k postupu a zároveň tím pádem našim minim ke stříbru, protože pokud porazíme Švédy, tak to máme v kapse… ;-)

          0 0
      • marco  

        No ale co budou dělat Slováci s těmi lístky na trajekt co odplouvá dnes večer. Blahopřeji bratrům Slovákům. Přál bych si to ale asi se nám Čechům budou hodit. Konečně máte na Slovensku slušného zahraničního trenéra když se vaši Slovenští nejsou schopni mezi sebou domluvit.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Slováci pěkně, dobrá náplast za loňské MS.

      Nevím proč, ale mám takový pocit, že si Slováci zahrajou se Švédskem :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      GOOOOOOOOOOOOOL!

      0 0
    • scoty  

      5 minut lítaj a teď se ploužej jak lemry…

      0 0
    • scoty  

      obě strany v tom maj trochu hokej…:-)

      0 0
    • scoty  

      tyyy voe:))

      0 0
    • scoty  

      ten Fasth má kliku jaxviňa

      mělo to být 4:1 …škoda

      0 0
      • Lenka.05  

        To je nějakej místní sport ne? Neuznávat góly..viz Norové proti Rusku.

        0 0
    • scoty  

      do konce třetiny vydržet

      a pak začít makat..:)

      0 0
    • scoty  

      au, chyba jak ze žáčků

      voni snad nechtěj vyhrát, bo co?:))

      0 0
    • scoty  

      LUXUS!!

      0 0
    • unavix  

      Moc pěkný.Tak koho budou mít naši kluci ve finále?

      0 0
    • cukerko  

      vyzera to tak ze sa s nasimi ceskymi bratmi stretneme vo stvrtfinale. stale sme s vami hrali ako pokakani, tento rok to musi byt inak! ;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      ježiši, zas tak nějak po haluzi v poslední půlminutě… to je konec ten náš tým :D každopádně porazit slováky je povinnost stejně tak jako postoupit z kvalifikace, takže zlatí hoši! :D

      0 0
      • Pavel  

        Porazit slováky není povinnost, ale vlastnost… ;-)

        0 0
        • johnny_B1  

          To stejné si možná říkali švédi o nás a jak dopadli. V sobotu to bude rozhodně zajímavé :-)

          0 0
          • Pavel  

            No vo tom žádná… ;)

            0 0
          • Peslezedirou  

            Klid hoši, hrajem doma, nic se nemůže stát :-)

            Ale musím říct, že takový dost divný mistrovství, skoro žádná atmosféra, mrtvé publikum a nebo i někdy skoro žádné :-(

            0 0
            • karliner  

              Prostě hokejový turnaj v létě v podání B až C výběrů a hraný systémem, že důležité matche jsou až poslední 3 nikoho moc netankuje. Ale až vydrtíme výběr Horních Uher, zase bude na Staromáku nablito.

              0 0
              • Peslezedirou  

                Kdo neskáče není čech…pak pár songů od Michala Davida a jde se domů :-)

                0 0
              • DaSnail  

                jak dostala naprdel kanada, tak dostanú aji švédi…

                0 0
              • radiator  

                Protektorat by nemal byt pre nas problemom. Tak ako ste sa zbabelo stiahli v 1938-mom, zbabelo ujdete aj teraz.

                0 0
                • DaSnail  

                  ale no tak zase…

                  0 0
                • karliner  

                  To se mi na vás líbí. Nikdy pro vás v žádném sportu není starší brácha problém, ale z 95% případů odcházíte se staženým ohonem :-)

                  Se snad večer budu dívat..

                  0 0
              • DaSnail  

                tož chýbalo trochu srdíčka, trochu štěstíčka a ten borec z reklamy na žvejky. na staromáku bude nasráno.

                0 0
        • radiator  

          a arogantnost je tiez vlastnost?

          0 0
          • Dav...1  

            Myslim, ze to bylo mysleno jako forek. Ale jinak arogantnost bude vlastnost.

            0 0
        • Tom23  

          Slováky porazíme, ty mají z nás komplex :D

          0 0
          • cukerko  

            mali, ale teraz mame ceskeho trenera… muhahahaaa:)

            0 0
            • hony007  

              No když nemáte pořádný trenéry doma, tak holt nezbývá, než si nějaký dovést ze západu.

              0 0
    • unavix  

      Tvl to je pech.15minut se Člováci brání a pak takovej náhodnej gól.No,musej naši chlapci zabrat.Taktika je jasná, jak by řek Ivan Hlinka-vlítneme na ně a dáme o gól víc.

      0 0
      • hony007  

        Jak by řekl Hlinka: Abyste se z toho neposrali, je to jenom hokej.

        0 0
    • cukerko  

      Gooooooooooool v oslabeniiiii:D

      0 0
    • scoty  

      Špatný.

      Golman nepředvedl žádný megazákrok a kapitán je nejhorším hráčem…

      0 0
      • Lenka.05  

        Budem hrát přesilovku…tak že bysme zas dostali nějaký ten gól? :)

        0 0
    • unavix  

      Českej tým si dneska zaslouží prohrát.Když nestrileji tak nemůžou dávat góly.

      0 0
    • scoty  

      Dlouhé přihrávky rozhodně nenahradí boj před brankou soupeře..ze čteřech hráčů je v max pohybu tak jeden…

      0 0
    • cukerko  

      Finaaaleeeee

      0 0
    • Misiak  

      DOVI DOPO :D

      Drzte nam vo finale palceeee ;)

      0 0
      • stratom  

        co bude delat slovensko ve finale sem fakt zvedavej. dneska byli za pulkou 2× :-)

        0 0
        • Bysto  

          Ale hokej sa hraje na góly, nie na šance ;-). Samozrejme boli chvíle kedy ste boli lepší, ale ale, VYHRALI SMEEEEEE!!! :-)

          0 0
          • shark.jd  

            No bylo jich nějak moc, ale to je prostě dobře zvolená strategie Slovenska a málokdo dneska čekal, že by Slováci vodili celý zápas. Dvě šikovně využitý šance ve třetí třetině (víckrát se možná ani ke Kovářovi nedostali) a je vymalováno. Není co vytknout, dobrá práce od Slováků. Takže gratulace je na místě a zatopte Rusákům! :)

            0 0
        • Dav...1  

          :-) Njn Rusko je asi rozbije. Ale mozna to zase nejakyma tema nahodnyma golama vyspidlaji.

          0 0
    • scoty  

      Co dodat. Nejhorší výkon za posledních 10 let.

      Nezbývá než popřát slovákům, aby porazili rusy..už kvůli Vůjtkovi…

      0 0
      • radiator  

        nj, nechapem ako ste sa vobec dostali do semifinale

        0 0
        • Azmir  

          jde vidět že si ty předchozí zápasy neviděl a proto z tebe lezou takové sračky.

          0 0
          • radiator  

            videl som zapas proti svedom, hrali ovela lepsie, zasluzili si postupit, ale piskalo sa vtedy zaujimavo a ten vas vitazny gol…lol

            0 0
            • Azmir  

              Fauly byly pískané na obě strany úplně stejně, říkalo to taky mnoho lidí, určitě i vaši komentátoři kdybys je možná poslouchal, vítězný gol byla krásná akce, nevím co se ti na tom nelíbí a naopak švédové hráli znatelně hůř než my, ztráceli puky, neudrželi se v útoku, nepřesné přihrávky, nic jim nešlo, asi si viděl jiný zápas.

              0 0
            • shark.jd  

              No lol. Švédi hráli líp prej.

              0 0
          • Misiak  

            kaslite na to. obidvaja ;)

            0 0
        • scoty  

          Díky velmi špatnému výkonu švédů.

          0 0
      • Peslezedirou  

        Jasanda, doufám, doufám, že finále bude Slovensko Rusko a snad dostanou Rusové klepec :-)

        0 0
      • karliner  

        Proti okupantům bych fandil i Horní Voltě.

        0 0
    • Krys  

      Bol som sa dnes popreháňať na bajku v Karpatoch a potom som odpočíval pri poslednej tretine hokeja. Tomu sa hovorí príjemne strávená sobota.

      0 0
      • Misiak  

        co tak karpaty zajtra o 8ej? :)

        0 0
        • Krys  

          To už asi nie, treba sa mi aj rodine venovať.

          Vidíš, aj som rozmýšľal, že založím vlákno Lemra výlety BA. Vôbec som inak nevládal do kopcov, a venoval som sa aj geocachingu, čo tak trochu rozbíja ten výlet. Šak kamoš aj frflal ku koncu :)

          Ale som rozhodnutý jazdiť viac ako minulý rok. Mám nový bajk tak ma to aj viac teší teraz.

          0 0
          • Misiak  

            ja mam rad lemra vylety :) cez tyzden jazdis? myslim poobede, 16–17h…

            0 0
            • Krys  

              To je nereálne momentálne. Uvidíme v lete, to už budem mať novú prácu, ktorá je oveľa bližšie k domu.

              Ale vymyslel som si také, že ráno o šiestej na pol hoďku. Už som to raz skúsil. :)

              0 0
              • Misiak  

                o 6? oufff :D ja som schopny najskor o 8ej :) tak snad buduci vikend. poslem ti sms den pred tym.

                0 0
    • radiator  

      ako smiesne teraz vyznievaju (po tom slabom vykone cz timu) vsetky tie zvasty tuto o povinnej vyhre atd.. Haa haa

      0 0
    • Hnoj  

      Dnešek je pro ČR národní team z ostudy kabát… A zítra budou další dva. Sověti smáznou Slováky z ledu a ČR team dostane 5:1, protože Finové jsou ******** na Sověty a musej si to někde vybít…

      0 0
    • scoty  

      Taky si myslím, že p. Vůjtek dokázal přesvědčit ty správné hráče a vyzbrojil je super taktikou.

      Aloisovi se to jako obvykle nepodařilo…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Já si myslím, že Slovákům pomohl Vůjtek jak někdo, solidní náplast za loňský rok, Vůjtek se asi nedá srovnat s tím šíleným Kkanaďanem. Stará Československá škola, no. Tak snad to ve finále Slováci dorubou ke zlatu.

        0 0
      • Misiak  

        vujtek je momentalne asi najoblubenejsi cech na slovensku :)

        0 0
      • radiator  

        suhlasim, asi to bude ozaj aj velkou zasluhou trenera.

        0 0
      • cukerko  

        myslim ze mas pravdu. prvykrat som mal pocit ze nasi z vasich nemali komplex:)

        0 0
      • karliner  

        české hockey fans může uklidnit snad jen to, že po olympiádě zase Lojzu vystřídá Růžička, kterého po pár letech zase Lojza…

        0 0
        • Kubiczech  

          Jestli nechce s tou Slavií sestoupit, tak by si měl to místo u nároďáku řádně pojistit.

          0 0
    • cabbage  

      Připomíná mi to ftipy o francouzské armádě – je schopná vyhrát, ale nesmí jí velet Francouz:-)

      0 0
    • jonys  

      Lekce z jednoduchosti, zaslouženej postup Slováků. Zejtra je ale Rusáci přejedou jak parní válec. Naši budou mít s plackou problém…

      0 0
      • jonys  

        …a stanou se prvním mužstvem, který od zavedení play-off 1992 projdou velkým turnajem bez ztráty bodu.

        0 0
    • mr.antik  

      No co, aspoň byl dneska na kole krásnej klídek… Takhle prázdný Jizerky o víkendu a za takového počasí, aspoň k něčemu je ten hokej dobrej.

      0 0
    • Evilcleaner  

      tak dneska se to konečně roslouskne. finále fandím určitě slovákům, ale pravděpodobnost že vyhrajou vidím jako že najdu třicet míčů pod podlahou u mě v pokoji:-D s tím finskem je to podle mě otevřené, my jsme nasraní na sebe protože včera jsme si to prohráli sami, finové zase na malkina.

      p.s. jediná šance slováků na úspěch je, že stejně jako včera, nenápadně odstaví soupeřovy klíčové hráče. to byla panečku strategie.

      0 0
    • Evilcleaner  

      tak dneska se to konečně roslouskne. finále fandím určitě slovákům, ale pravděpodobnost že vyhrajou vidím jako že najdu třicet míčů pod podlahou u mě v pokoji:-D s tím finskem je to podle mě otevřené, my jsme nasraní na sebe protože včera jsme si to prohráli sami, finové zase na malkina.

      p.s. jediná šance slováků na úspěch je, že stejně jako včera, nenápadně odstaví soupeřovy klíčové hráče. to byla panečku strategie.

      0 0
    • Evilcleaner  

      tak dneska se to konečně roslouskne. finále fandím určitě slovákům, ale pravděpodobnost že vyhrajou vidím jako že najdu třicet míčů pod podlahou u mě v pokoji:-D s tím finskem je to podle mě otevřené, my jsme nasraní na sebe protože včera jsme si to prohráli sami, finové zase na malkina.

      p.s. jediná šance slováků na úspěch je, že stejně jako včera, nenápadně odstaví soupeřovy klíčové hráče. to byla panečku strategie.

      0 0
    • Evilcleaner  

      tak dneska se to konečně roslouskne. finále fandím určitě slovákům, ale pravděpodobnost že vyhrajou vidím jako že najdu třicet míčů pod podlahou u mě v pokoji:-D s tím finskem je to podle mě otevřené, my jsme nasraní na sebe protože včera jsme si to prohráli sami, finové zase na malkina.

      p.s. jediná šance slováků na úspěch je, že stejně jako včera, nenápadně odstaví soupeřovy klíčové hráče. to byla panečku strategie.

      0 0
      • jonys  

        Rusové dokážou vyvinout ohromný tlak, asi jako Kanada ve 2. třetině. To povede buď rovnou ke gólům, nebo k slovenským faulům a totální únavě. Laco chytá úžasně, ale dnes to vidím (pokud nebude zápas rychle hotov) na 40+ zákroků…Klíčový hráč je sice Malkin, ale určitě by tam bylo dost jiných, co zaskočí :-)

        0 0
        • scoty  

          Rusové musí a Slováci můžou a chtějí..

          Docela bych si Slovensko tipnul, i když to dělám nerad..:)

          0 0
    • HELLBOY22  

      ach jaj :(

      0 0
      • Evilcleaner  

        vy se sjiždíte po nás a čekáš něco jiného na oplátku?:-D

        0 0
      • scoty  

        Tak tohle může vymyslet jedině totální ***** pravděpodobně velmi nízkého intelektu…

        ..a nezlob se, ale dávat to sem a zbytečně jitřit další emoce je taky blbost..

        0 0
        • HELLBOY22  

          Nie je pretože dúfam že každý kto tu má fb to nahlási aby sa to čo najskôr zastavilo.

          0 0
          • shark.jd  

            A napadlo tě někdy, že to je přesně to, co podobné existence chtějí? :) Získat si popularitu a ty je v tom ještě podporuješ. Prostě to ignoruj.

            0 0
          • Evilcleaner  

            na co si hraješ tady? už druhý den si léčí slovně tvojí krajané „český syndorm“ a ty tady hledáš podporu pro banování nějakého trolla na fb? jdi se raději vyjet, než řešit tady cypoviny.

            0 0
          • jIrI___  

            Moc to žereš ;)

            0 0
            • PatrikL  

              tak tak, neviem čo je horšie – či samotná skupina, alebo koľko ľudí to rieši a píše tam aký je autor hmhmt a podobne :D

              0 0
          • Frostty  

            Nic takového se přece ani stát nemůže, tóthové jedou přece domů na ovčí karavaně..

            0 0
      • DaSnail  

        načo to sem cpeš?

        akurát pár mládencov si tu na tom bude liečit svoj syndorm

        0 0
        • scoty  

          Tak jasně. Tyhle věci jsou především provokace od tupanů.

          Navíc ani nevíš jaké národnosti je autor.

          Ignorovat, vymazat, zatratit…

          0 0
          • mr.antik  

            tak určitě, mnohem lepší zadostiučení je, že snad slováci nevyhrajou…

            0 0
    • scoty  

      sem pustil STV a tam naši vedou..:)

      .. a trma vrma..

      0 0
    • jonys  

      Hotové vyřízené, titul zaslouženě Sborné. Dodnes nechápu, co se tam stalo 2010, kdy už v SF s Němcama to bylo trápení a s našima pak rupli finále. Letos mi připadá, že nemají slabinu, předvedli vše-obrat se Švédy, takticky vyspělý hlídání výsledku s našima, koncert nejlepšího hráče MS proti Finům i suverénní klidný výkon s vědomím vlastních schopností ve finále…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.