• jonys

    Tak co,odbornící?!Den D je tu,jak to letos vidíte?Bude placka?A jaký tipujete medailový pořadí?

    0 0
    • michalrysina  

      Pokud dnes vyhrají tak bude titul !!!!

      0 0
    • potápěč  

      ČR – USA 15:0 a to ještě budou rádi že Červenka nedá sólovej nájezd :o)

      0 0
    • maajkee  

      Budou nervózní, nicméně tipuju 3:1 výhru, ale pak v semifinále proti švédům to bude sakra těžký…

      0 0
      • kubad  

        v klidu, Němci Švédy přemůžou :D

        jinak souhlas, ale bude to boj

        0 0
        • jonys  

          Moc bych jim to přál za to,jak s Kanadou nechtěli vyhrát za žádnou cenu aby netrefily Rusáky…ale asi se to nestane,hrajou dobře,mladý kolty.

          0 0
    • jIrI___  

      Placka bude, ale ne zlatá.

      0 0
    • Radek Broz  
      1. CAN
      2. SWE
      3. RUS
      0 0
    • Evilcleaner  

      myslím že je dáme ale budou to hrozné nervy. řekl bych že budeme dlouho vyhrávat, pak srovnají a naši to zase otočí, někdy ke konci. třeba by zas letos mohlo být „rachna kachna, to to letělo“:-D ale dříve než 14 sec před koncem:-)

      no a jestli tenhle zápas dáme tak věřím že bude placka, zlatá.

      0 0
    • Excel  

      Arťuchyn na hrad!

      0 0
    • Manas  

      Nevidel jsem ani kousek a vubec me to nevadi :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Asi tak:) Akorát mám rád ten klid venku, když se hraje. Loni jsem se vracel z Rakouska během finále a z Phy do KVA jsem potkal první auto snad až v KV. Bylo teda policejní, zastavilo mě a donutilo mě vyměnit žárovku. Byli evidentně ********, že na to nemůžou koukat. S novou žárovkou jsem dojel domů, aniž bych potkal dalšího živáčka, takže ji stejně nikdo neviděl.

        0 0
    • unavix  

      Vzhledem k tomu že naši kluci ještě nehráli ani v jednom mači na 100% a celej svět z nich má bobky tak bych si troufal tvrdit, že to bude jednoznačná záležitost.Buď budou amici betonovat jako slováci či němci a nebo to otevřenou a vlítnou na Pavelce.Tak jako tak si tím ale podepíšou ortel a zítra jedou domu.

      Tenhle českej mančaft funguje jako jeden muž a je v neskutečný pohodě a psychický výhodě oproti soupeřům.Viděl bych to na CZE – USA 5:1

      0 0
      • jonys  

        No ale krotil bych bezbřehý optimismus.Takových mančaftů,co z nich měl svět bobky a hráli jako z partesu už bylo…a přesto co se hraje v hokeji play-off neprošel turnajem nikdo bez ztráty bodu…

        0 0
      • karliner  

        Tým je v neskuterný pohodě a psychický výhodě, ale nesmí jim nikdo udělat bebíčko, zo by se to mohlo zvrtnout a šli by žalovat panu Faselovi…

        0 0
      • Kubiczech  

        Skoro i úsměv jsi na mně vyloudil… (:

        0 0
    • Avail  

      to jsou nápady hrát hokej v květnu

      0 0
    • HROOLI  

      Nebudu na hokej doma, ale tuším,že to bude velmi těžké. Jakýkoliv neúspěch nás může složit, zatím jsou zvyklý jen vyhrávat…

      0 0
    • Kubiczech  

      Každý sňůra jednou končí a to většinou v době, kdy se to hodí nejméně.

      0 0
    • treatt  

      Ani mi to nepřipomínej… GRRRR

      Dostal jsem nabídku na lístky, ale v práci jsem nedostal volno, takže tam nemůžu jet :////////////

      0 0
      • vitan  

        hele a nechces tak dneska aspon komenovat na B-F etapu Gira?

        0 0
        • karliner  

          Vepředu je Martin Kohler z BMC, + 5:30, 38 km do cíle.

          0 0
          • vitan  

            diky moc – takhle aspon nejak preziju s Kindlem hodinu ve vlaku..:-)

            0 0
    • scoty  

      To je klika..:)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Hmmmm, tak to teda bude hodně těžký…

      0 0
    • Excel  

      JÁÁÁÁÁGR !

      0 0
    • scoty  

      Jarousch..:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      JÁÁÁÁÁGR ! 2×

      0 0
    • scoty  

      Jarousch..:)

      0 0
      • JSt  

        vecne druhy :-))

        0 0
        • scoty  

          To je porád..:-D

          Soudruzi z US by si tam teď měli mrsknout dva kusy sami, aby se netrápili…:)

          0 0
        • scoty  

          Dobře je tam Peťa motal…

          Kometa no:)

          0 0
    • Peslezedirou  

      Džegrrr!!!

      0 0
    • nox159  

      zase dalsí zbytečné vlakno…

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Nechapu tyhlety vykriky. Rekl bych asi takhle: Dalsi zbytecnej koment. :-)

        0 0
      • scoty  

        Na tom, že lidi můžou být alespoň jednou za čas hrdí na to, od kud pochází, není nic zbytečného…

        0 0
        • nox159  

          ty jsi hrdy na to ze nedko kdo se narodil ve stejne zemi je dobry?

          0 0
          • Tommy_Lee  

            co je na tom k nepochopeni, slecno (pani)? :-)

            0 0
            • nox159  

              a stydis se tim padem za to ze je tu plno romu, zlodeju, ze je na nic vlada… ?

              zakladas tu vlakno ze schvalili nejakou blbost ve vlade a ty se za to stydis nebo ze „ervin dežo“ vykradl supermarket a ze se stydis ze s nim zijes v jedne zemi?

              0 0
              • Tommy_Lee  

                ajo vidis, to bych mohl, ze? Dik za tip :-))

                ale jinak je tva odpoved samozrejme uplne mimo misu, zejo :-)

                0 0
                • nox159  

                  proc mimo misu ?

                  0 0
                  • Tommy_Lee  

                    argumentace protikladem je proste mimo a jestli to nevidis, tak nema cenu se dal bavit :-)

                    0 0
                    • nox159  

                      tak me zajimalo proc se citiš hrdy… – pokud je to kvuli tomu ze nekdo z republiky udelal neco dobre tak me pak zajima jestli se citis trapne kdyz nekdo udela neco spatne…

                      0 0
                      • Tommy_Lee  

                        to spolu ale prece nesouvisi.

                        0 0
                        • nox159  

                          proc myslis ze ne?

                          0 0
                          • Tommy_Lee  

                            aha.. no to je jedno :-) Me zase zajima ta zmena pohlavi. Jak to s ni je ?? :-)

                            0 0
                          • jIrI___  

                            Líbí se mi, jak neustále vyvoláváš konflikty kde vždycky zastupuješ roli všeznalejšího :)

                            0 0
                            • Tommy_Lee  

                              ty se neozyvej, kdybys radsi napsal, co sou ty tvoje kaminky zac! :-D

                              0 0
                            • nox159  

                              ne tohle me fakt zajima mysleno vazne…

                              proc je clovek hrdy na to ze franta z prahy nejak dostal puk do branky…

                              hrdy muzu byt na sebe treba, na sve deti… ze neco dokazali… ale jinak mi to neni jasne

                              staci jedna jednoducha odpoved proc to tak je… misto toho je tady flame ale nikdo nedokazal napsat proc to tak je…

                              0 0
                        • Ruprt2  

                          kašli na něho jenom se nudí blbeček :-)

                          0 0
                          • Tommy_Lee  

                            jj, ja se zatim bavim :-)

                            0 0
                          • nox159  

                            ale ze se ostatni tak horlive hadaji kdyz staci muj prizpevek ignorovat nebo blokovat uzivatele… ;-)

                            0 0
                            • Tommy_Lee  

                              ale tady se nikdo nehada, sis nevsiml(a)? :-D

                              0 0
                            • Ruprt2  

                              mě nesereš až tak. Spíš je mi tě líto :-)

                              Oproti jiným botům nepochybně jezdíš. Toho si jezdím.

                              A taky jsem zvědavý, jestli se u tebe bude rozum nějakým způsobem vyvíjet.

                              Jsem toho názoru, že jo, jenom nevím nakolik :-)

                              Věř že tomu rozumím, prostě ve dvaceti je spousta kluků mistem světa.

                              A věř, že ještě dvě výhry, a jsme mistři světa všichni ;-)

                              0 0
                              • Ruprt2  

                                :-)

                                Toho si jezdím. = Toho si cením.

                                0 0
                              • jIrI___  

                                nox159 to dotáhne do vysoké politiky, tam by zapadl :)

                                0 0
                              • nox159  

                                ja se jako mistr sveta kdyz vyhrajeme v hokeji citit nebudu… nemam k tomu duvod – kdybych hral ja tak se tak citit budu kdyby vyhral muj syn tak se budu citit hrdy…

                                0 0
                                • Ruprt2  

                                  Syna nemáš, myslím si, že nevíš o čem mluvíš.

                                  Ale můj syn bude taky mistr světa. Vlastně on zatím ještě je.

                                  0 0
                                  • Tommy_Lee  

                                    taky nemam syna, zatim jen synovce, ale presto vim, o cem mluvis :-)

                                    0 0
                                  • nox159  

                                    tak to by ses mel jit honem venovat rodine… jiste to bude lepe straveny cas nez se tady dohadovat se mnou… ;-)

                                    0 0
                                    • Ruprt2  

                                      Než jsem si přečetl tvůj srabácký post, tak jsme spolu tancovali. Teď kreslí se svou mámou, obrázek do zítřejšího cvičení.

                                      Máš ještě podobné moudro?

                                      0 0
                                      • nox159  

                                        moudro ne, jen dotaz ;-)

                                        proc reagujes jen na offtopiky a flamy? nikdy jsem te tady nevidel ze bys nekomu s necim poradil zapojil se do odbornejsi diskuze… – cim to bude?

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          meles blbosti…ted vedle radi co s vrzajici sedlovkou…tim je to tvoje nikdy vyvraceno a ted soupej nohama:)

                                          0 0
                                          • nox159  

                                            tak nekdy je to poprve no – jinak ano moje chyba ;-)

                                            0 0
                                            • Ruprt2  

                                              Jááááágr ty vole :-)

                                              0 0
                                            • Ruprt2  

                                              napadlo mě, že jestli mě nevidíš v jiných vláknech, tak mě napadá, že ty lezeš jenom do těch flamovacích, jinak to není možné.

                                              Já jsem totiž všude :-)

                                              0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        copak kresli hezkeho?

                                        0 0
                                        • Ruprt2  

                                          vymalovává noty :-)

                                          zítra jde do toho cvičení, a pak na fotbal, už se na to těším :-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            noty jo…uz ted chces aby byl hudebnik a tahat te po koncertech kde od nej budes odhanet fannyky jo?:DD

                                            0 0
                                            • Ruprt2  

                                              :-)

                                              učí se notičky (do, re, mi …), fouká do flétničky a zpívá písničky.

                                              Zní to strašně, ale je to docela sranda :-)

                                              0 0
                                      • Tommy_Lee  

                                        :-)) a pak spolu budete mit hodinu cestiny?

                                        sorry, jen jsem si chtel rypnout, to uz neslo jinak :-D

                                        0 0
                                • martin_bakov  

                                  hokej je jen sport, co resis ? Docela sranda jak se hodne blbe se divis tomu ze nekdo fandi narodnimu tymu.

                                  A jeste vtipnejsi je porovnavat hrdost na vlastniho syna vs. hrdost na hojekovy tym – to by snad vymyslel jen dement takovou myslenku :P

                                  Stoupas si aspon pri statni hymne, nebo tu dobrou muziku neuznavas :D ?

                                  0 0
                            • karliner  

                              Já myslím, že by stačilo pár facek. Ale ty ti měla dát máma..

                              0 0
          • Ruprt2  

            no např. v tvém případě mám občas přesně opačné pocity :-)

            0 0
          • maajkee  

            Já třeba určitě jo.

            0 0
    • metr-x  

      Po tomhle zápasu věřím ve zlato..

      0 0
      • cabbage  

        v incvestiční zlato jsem věřil vždycky, hned po olovu;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Aktuální hype je měď.

          0 0
          • Smazaný účet  

            zlato bude porad v kurzu…bohuzel cina chysta docela velike nakupovani, tak cena poleti nahoru…kua uz abyhc nejake nakoupil…ne jako vydelecnou investici..ale jako pojistu ze o ty prachy neprijdu:)

            0 0
      • iron.hide  

        sice vam to celkom zelam, ale vazne si myslis ze porazite svedsko a potom kanadu? skvely jagr si dnes vycerpal goly podla mna.

        ja vim, hovori zo mna zavist, ale este viac ma srali tie komenty na idnes.cz ktore nam pocas zapasov slovenska nadavali do cobolakov a felvideku. Prekvapivo to cloveka dost zasiahne a tak ma to mrzelo, ze som sa uz radsej ani nepozrel co pisu na lidovkach alebo novinkach.cz, tam to musel byt fakt len odpad.

        sorry ale spajat nas slovakov s madarskom v 21. storoci, to je neskutocna drzost. Cesi to vedia a tak sa im dari zasiahnut bolestivo do cierneho.

        no takze uz teraz sa tesim na moj junovy bikezajazd s ck poznani na korziku :)

        0 0
        • jIrI___  

          S tím prvním odstavcem naprosto souhlasím. Jágr na chvilku zazářil a teď zas umlkne. Nebýt podpory médií, tak na něj lidi pomalu zapomenou. No a Švédsko a potom Kanada, to je kapitola sama pro sebe :-))

          0 0
          • Vhalasta  

            Zapomenou ?

            Co se týká historie(zvlášť sportovní), by někteří mladíci měli raděj mlčet.

            0 0
          • Bafoon  

            to koukáš asi na jiný hokej :-) mě se třeba líbí s jakým přehledem si u manťáku tenhle stařík vodí mladý koně, to je naprostý luxus – pocem kam jdeš apod. Jarda naopak válí jak cyp to co dokáže ustát s pukem a co odmaká pro team je mazec, že mu to tam nepadá je pasé, padá to tam jiným

            0 0
            • Tommy_Lee  

              To je udel lidi, kteri hokeji az tak nehovi. Presvedceni, ze kvalitu hrace urcuje pouze pocet vstrelenych branek.

              0 0
              • jIrI___  

                Máš recht, 8 let hraní hokeje na mě nenechalo žádné následky a nehovím mu :). Jágr je podle mě prostě dost přeceňovaný.

                0 0
                • Tommy_Lee  

                  Tak to v tom pripade nechapu uz vubec :-)

                  0 0
                • kubad  

                  myslím že jeho statistiky mluví jasně, už to není střelec jak dřív, ale maká hraje vymýšlí zatím mu to funguje, a to přeceňování :D podstatné je aby ho přecenil i soupeř, zaměřil se na něj a tím se vytvoří prostor pro další hráče, takže tvůj koment je IMHO usměvný :D a těch 8 let asi nestačilo abys něco z hokeje pochytil

                  0 0
                  • gargamel  

                    přesně tak, neustále na sebe váže dva soupeřovy hráče, který mu to stejně neseberou :-)

                    0 0
                • maajkee  

                  nezáviď :)

                  0 0
                • pepino  

                  Na mně se píše.

                  0 0
          • destr  

            Jojo, letos v KHL to byla úplná bída!

            0 0
          • daymaker  

            chlapci, jste trochu out… to kdo z Jardy vyrostl je neskutečné… stala se z něho skutešná star, narozdíl od 99% zbytku např. ČR showbysnysu. A co víc, každý zápas, na který není shnilý narozdíl od mladých „hvězdiček“ přijet odehraje naprosto epesně. Takový přehled, sílu a šanci pro mladé se učit se jen tak nevidí. A jestli není někdo zralý do důchodu, tak je to On.

            0 0
            • JSt  

              on je tak trosku primitiv, ale v tom, cos napsal se neda nez nesoushlasit ;-)

              0 0
          • pepino  

            To je fakt, na něj možná zapomenou, po tobě nikdo nevzdechne, to je život:)

            0 0
        • maajkee  

          Švédsko je normálně porazitelný, ale bude to boj, budou nám to chtít vrátit za loňskej rok a případný finále, to už je vždycky loterie ať hraje kdokoliv, takže vítězství není vyloučený :)

          A jinak, zdravím do Maďarska! :D

          0 0
        • shark.jd  

          No ono obecně chodit na odpad typu novinky.cz je o hubu, když tam třeba vyhraje koment cosi o skvělém Rusku.

          Nadruhou stranu Slováci jsou v tomhle ještě horší, viz článek na cas.sk před zápasem se Slováky o tom, jak si Češi pořád stěžují a brečí. Ale na média celkem kašlu, to lidi moc nemůžou ovlivnit, co se tam píše. Co mě nejvíc mrzí, jak nám Slováci strašně NEfandí. Když vy hrajete s někým, tak my na to doma s tátou koukáme a u vašeho golu řvu skoro jak kdybychom gol dali my. Nadruhou stranu většina Slováků nám přejí jen prohry. Mám hodně známých Slováků, ti mi to potvrdili. Stejně tak na stadionu bylo k vidění pár Slováků, co fandilo v zápase CZE – RUS Rusům. V životě by se snad nestalo, že by Čech fandil Rusku, ale Slováci to předvedli.

          0 0
          • jIrI___  

            Na kolejích, ať už v Brně nebo teď v Ostravě, se slovákům nikdy nefandilo… Viděl bych to šul nul, sympatie/nesympatie jsou vzájemné.

            0 0
            • kolda  

              asi tak. ja mam Slovensko rad, mame tam rodinu atd, ale v hokeji jim teda nefandim (mozna proti Rusakum), holt rivalita :)

              nevidim na tom nic spatnyho. clovek to ale musi brat jako sport, nic vic

              0 0
          • mr.antik  

            když se Slováci stali mistry, taky jsem jim to nepřál, co je na tom k nepochopení?

            0 0
        • kolda  

          nesmis ty komenty na diskuzich tak prozivat. blbci jsou na obou stranach hranice zastoupeni rovnomerne.

          jinak SWE jsou hratelni a na CAN se nasi hecnou :)

          ne ze pak puknes zavisti :)))

          0 0
        • karliner  

          No, ono se to spojování s Maďarskem možná odvíjí od toho, že jste byli mnoho století součástí Uherského království a uměle vás od něj odtrhla parta kolem Masaryka. Nevím, co vám na tom vadí.

          0 0
          • shark.jd  

            To mi připomnělo:

            Přijdou Slovák, černoch a Maďar do porodnice a sestřička s radostí oznamuje, že se narodili 3 krásní, zdraví kluci, ale že se jim nějak pomíchali, tak neví, který je koho. Když to Slovák slyší, tak chytne malého černouška, zdrhá s ním pryč a mumlá si „Jebem na to, Maďara neriskujem.“.

            BTW: nemám nic proti slovákům, jen se mi ten vtip líbil. :)

            0 0
            • hribik A1  

              kdesi som čítal, že maďari majú vraj v priemere tak 1% génov maďarstva, slováci cca 0,5% maďarských génov.. celkom sranda je, že k najznámenším maďarským národovcom a národniarom patria ladislav košút, alexander petrovič, či napríklad viktor hurban či gábor zázrivec :-)

              0 0
              • Janes  

                Na to máme v Čechách přísloví, poturčenec horší Turka…

                0 0
        • treatt  

          Ono se dívat na komenty na idnes a novinkách je čirý nerozum, to je neskutečná žumpa a nadává se tam v podstatě na cokoliv, tak si to neber osobně :) Jinak Ti ale můžu zodopovědně říct, že Slováci se do nás naváželi naprosto stejně, konkrétně třeba zápas CZ-SK jsem sledoval na náměstí ve Skalici, tak bych mohl vyprávět :)

          0 0
        • jonys  

          No aby cesta k titulu nevedla přes severský dvojboj…

          0 0
    • daymaker  

      že by??

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Njn, tak panenka Cindy je zranena a buhvi, jak to s nim bude, tak potrebujou nejakyho tahouna :-) A JJ je lety proverena jistota. Jsem zvedav, jak to nakonec dopadne. Pral bych mu jeste rok, dva v NHL a pak na duchodek domu vytahnout Kladno ze sracek…

        0 0
        • daymaker  

          taky myslím, že zakončit „extraligu“ by bylo stylové tam, kde ji začal… a to v Pittsburghu

          0 0
    • Elwing  

      Potřebuju radu. V práci tipujeme zbývající zápasy, šéf je tu s 5 ženskejma a fotbal a hokej miluje a naprogramoval nám na to tabulku :) dejte tipy…

      0 0
      • maajkee  

        česko-švédsko 2:1

        česko-kanada 2:3

        :)

        0 0
        • Elwing  

          jojo dobrý, a co ti ostatní. tipujeme celého pavouka :)

          0 0
          • jeremyjeremy  

            priste muzete tipovat tady a nemusite vymyslet nejaky tabulky www.tipmania.net

            0 0
          • maajkee  

            kanada – rusko 4:2

            finsko – norsko 3:1

            pak

            kanada – finsko 3:0

            a o bronz česko-finsko 3:1

            0 0
          • Blade  

            Ostatní jsou mi ukradení:) Česko-Švédsko 5:2, Česko-Rusko 3:1

            0 0
          • fredy.k6  

            Finsko – Norsko 4:1

            Kanada – Rusko 3:4

            Česko – Švédsko 3:2

            Rusko – Finsko 3:1

            Švédsko – Finsko 3:2

            Česko – Rusko 0:2

            0 0
            • fredy.k6  

              Tak doufejme, že i dnešní tipy vyjdou. Nezlobil bych se ale, kdyby vyhrálo Finsko :-)

              0 0
        • Pijer  

          Doufejme, že to nebude v opačném pořadí…

          0 0
      • jonys  

        Jestli máte tipovat přesný skóre,smeknu před tím,kdo trefí víc jak 1 výsledek.Jestli postupy,tak Fini by měli jít přes Nory a jinak to namlať podle toho,jaký se ti líbí dresy,při vyrovananosti špičky nemáš větší pravděpodobnost chyb jako odbormník,který sleduje hokej celý život :-)

        0 0
      • karliner  

        Zbývající čtvrtfinále"

        Kanada – Rusko 2:4

        Finsko – Norsko 2:3 po samostatných nájezdech

        Semifinále:

        Švédsko – Česko 3:2 v prodloužení

        Rusko – Norsko 5:0

        O 3.místo:

        Česko – Norsko 3:1

        Finále:

        Švédsko – Rusko 4:2

        0 0
      • Excel  

        KANADA-RUSKO 2:3

        FINSKO-NORSKO 2:3 v prodloužení

        o 3. KANADA-FINSKO 3:5

        ČESKO-RUSKO 8:0 Arťuchyn: zlomené obě nohy, těžký otřes mozku, vykloubené rameno, 6 zubů pryč, po čistém hitu tělem od Frolíka

        0 0
        • fredy.k6  

          kanada nebo rusko dneska vypadne :)

          0 0
        • Excel  

          podstatný je to Rusko-Česko, zbytek jsem pomotal :-)

          0 0
        • l-e-t-o  

          arťuchinem jsi pobavil :-D

          já tipuji

          čtvrtinále:

          FIN:NOR – 3:2

          CAN:RUS – 2:3 v prodloužení

          semifinále:

          CZE:SWE – 2:1

          FIN:RUS – 1:3

          finále:

          CZE:RUS – 3:1

          0 0
          • l-e-t-o  

            tak tip na dnešní FIN:NOR mi nevyšel :) uvidím co večerní zápas

            0 0
          • l-e-t-o  

            tak za dnešek mi vyšly oba tipy :) sice ne skórově, ale vítěze jsem určil dobře :-D

            jinak dneska co předvedl Kajgorodov na 1:1 to bylo něco neskutečného

            0 0
      • Elwing  

        Tak celej kancl až na jeden tip to prosral :)) Každej fandil Kanadě až na kolegyni, která má maminku Rusku :))

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pořád nechápu jak tu všichni tipujete Rusy ve finále. Ten tým je marnej a nic nepředvedl. Od Javorů dostanou klepec.

      0 0
      • shark.jd  

        Osobní tip 4:3 pro Kanadu dneska.

        0 0
      • maajkee  

        Přesně tak, taky nechápu. Arťuchin kluky z Kanady jen tak nerozhodí.

        0 0
      • Blade  

        To o nás taky loni tvrdili :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Good point. Ale z podstaty věci nemám důvod fandit Rusovi, takže se těším na finále s Kanadou.

          0 0
          • jonys  

            Taky jim nerozumím.Ještě loni(a hlavně tak 3 roky zpátky) hráli fantastickej hokej,radost koukat,skoro jako kdysi Makarov a spol.Ale pohořeli na OH,nevyhráli s dreamteamem MS a asi si myslí,že musí změnit styl či co…Je fakt,že Ovečkin je takovej pokanadštělej rapl,Radulov taky umí bejt dost zákeřnej a toho bijce určitě nebrali kvůli jeho skvělým kličkám…

            To ale neznamená,že nemůžou Kanadýry přejet.Jako na loňským MS.

            0 0
          • Blade  

            Já mám názor ten, že čím dřív pojedou namachrovaní frajíci z Kanady domů, tím líp. Pro nás bude klíčový utkání se Švédama, pokud se nám povede, tak finále už bude jen jízda za zlatem, kde dvakrát po sobě odsuneme Rusáky ke stříbru, což pro ně bude stejná potupa, jako pro Kanadu odjezd po čtvrtfinále. Ideální scénář :)

            0 0
      • karliner  

        Kdežto Canada hraje jako z partesu.

        0 0
      • l-e-t-o  

        Dnešní boj Rusko-Kanada bude hodně drsný. A určitě padne hodně trestů si myslím. Ale stejně předpokládám, že Rusáci na Kanaďany mají a vyhrajou.

        0 0
        • Buba_1  

          presne tak…bude hrozna rezba. drzim palce Kanade, Rusakum to vubec nepreju a tesim se az uvidime finale Kanada:Cesko (jinou moznot nepripoustim):D

          0 0
      • karliner  

        Nedostal.

        0 0
    • Dominator  

      Nebyli jste někdo na zápase v tom hokejovém městečku? Popřípadě jaké to tam je. Jestli budeme ve finále, tak bych tam možná jel, tak bych chtěl vědět jestli to má cenu.

      0 0
    • scoty  

      Maximálně fyzický a důsledně obranný hokej bez nápadu.

      Vypadá to, jako zápas Švédů proti Švédům.

      0 0
      • jonys  

        Scoty,mám dotaz:fakt jsou vlastnosti těch moderních hokejek tak úžasně lepší že má cenu je používat přesto,že jich poměrně dost a často praská,což může tým setsakra mrzet?Mi připadá,že ty z dob nedávno minulých se tolik nelámaly,prdly jen při sakraráně.Teď vidíme prdlej klacek ob střídání…

        0 0
        • jIrI___  

          Má cenu používat lehké pláště i přesto, že je podstatně větší riziko na nich píchnout? U mně to neplatí, ale mezi závodníky člověk nic jiného než lehké šlupičky v podstatě nevidí. Nějak podobně bych přirovnal i ty hokejky.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Jako třeba, že by jim ty hokejky během zápasu ztěžkly, že by je na konci hry nebyli schopni zvednout? :-)

            0 0
        • Smazaný účet  

          To je ten karbón. Já to říkám furt. Hliník a titan! Nicméně kovovou hokejkou bych do zubů nechtěl.

          0 0
        • Ruprt2  

          Když se s karbonovýma hokejkama začínalo, tak se tvrdilo že nejdou zlomit. což vyváží jejich vyšší cenu.

          0 0
        • kubad  

          ty nové novodurové se lámou míň, u dřeva je to poznat že je načatá a vyměníš ji zavčasu,

          0 0
          • Tommy_Lee  

            :-D sem si ted predstavil, jak kanadyri strilej ty svoje pecky od modre hajzlovyma trubkama :-)

            0 0
          • JSt  

            nikdy jsem nehral nicim lepsim nez drevem na rybasu :-)), ale dle me zkusenosti je vydrz hodne dana technikou strely. ja to treba neumim a klidne dokazu rozstipat baldu prvni ranou a nemyslim si, ze bych mel vetsi svih nez kuciii na slovensku. :-)

            imho jednou nepovedene trefi puk a jsou trisky. stejne jak s kolem. muzes skakat jak dlouho chces, jednou trefis hranu a des dom s brekem ;-).

            0 0
            • gargamel  

              celkem dost trpí hůl, když dostaneš sekeru shora do klacku, naruší se materiál a je to otázka času, kdy ji zlomíš

              0 0
              • jonys  

                Přesně to je ten problém:při střelách se lámou asi tak často jako dřív.Dřív ale nepraskaly při každým ťuknutí o sebe nebo při souboji u manťáku…

                0 0
                • scoty  

                  Hole se dělají stále lehčí, tvrdší a přesnější asi proto, že je hokej pořád rychlejší. Dnes již hráč nemá šanci dojet s pukem mezi kruhy, tam se napřáhnout a golfem vystřelit…

                  Všechno se střílí švihem, nebo příklepem. Snad jen obránce si od modré občas dovolí golf s krátkým nápřahem.

                  Carbonové hole jsou velmi lehké, ale zároveň křehké.

                  0 0
    • Tommy_Lee  

      Jak na to tak koukam, tak Ovce hraje peknou tuzku :-)

      0 0
    • Buba_1  

      hele muze mi nekdo (asi nekdo ze starsich uzivatelu B-F) rict proc Bert Zarubovic rika furt ruskymutymu sborna?

      0 0
      • StuntJ  

        Zborná – bývalý název reprezentačního týmu Sovětského svazu ..

        0 0
      • Tommy_Lee  

        „Hokej je v SSSR velmi populární, sovětští hráči dosahují v něm vynikajících úspěchů, naši reportéři a reportéři sovětští jsou při těchto relacích často sousedé, dobře se navzájem znají atd. A tak není divu, že když hovoří o národním, resp. reprezentačním družstvu SSSR, užívají označení sbornaja komanda nebo prostě jen sbornaja, někdy také jen sborná

        0 0
        • karliner  

          Ještě za totáče, někdy v 80.letch bylo MS v Německu a nějaká parta si na zápas Československa s CCCP vyrobila transparent „Bijte Rusy na věčné časy a nikdy jinak“. To teprve měli komentátoři opocený záda, zvláště když německá režie pravidelně záběr na něj zařazovala a na Kavčích horách nestíhali vyrábět „poruchy mimo území ČSSR“ a nasazovat záběry dovádějích koťátek :-)))

          0 0
    • Excel  

      Ještě párkrát mi tam v přestávce pustěj „rachna-kachna“ a asi tu bednu rozsekám :-/

      0 0
      • maajkee  

        Náhodou to pěkně vecpali do rytmu toho songu :)

        Rachna – kachna – to to letělo!! :)

        0 0
        • Excel  

          remixovat rachna-kachna do žesťového ancáblu mi trhalo uši :-)

          0 0
        • Frostty  

          Tak ať hlavně dneska „rachnakachna“ s těma ikeákama neletíme na párek..:D

          0 0
      • Smazaný účet  

        taky tuhle trapnou frázi nechápu, ještě že mi tady čt komentář nefunguje.

        0 0
        • maajkee  

          Bez čt komentářů bych se na ty hokeje snad ani nedíval.

          0 0
          • Smazaný účet  

            já jsem se včera bavil u ruského komentáře a kdysi jsem chytil i polskou TV a to byla teprve sranda :)

            0 0
      • Kubiczech  

        Naprosto souhlasím.

        0 0
      • jonys  

        Ale Záruba opět skvělá slovní zásoba,pohotovost a obraty:„Prohlédli si peklo zevnitř“ „Do toho by hlavou nešel ani Horst Hrubesch“ :-)))

        0 0
        • karliner  

          V míře trapných vtípků se už začíná blížit králi televizní trapnosti – Bosákovi. Škoda..

          0 0
          • Peslezedirou  

            Bosák je dle mě v poho. Že ty ho nemáš rád za to, že řekl co si myslí o Sp? :-)

            0 0
          • Kubiczech  

            Ten už ho dávno překonal.

            0 0
          • maajkee  

            No vidíš, a pro spoustu lidí včetně mě je Bosák dost vtipnej. Žádnej humor se nelíbí všem lidem, tak to ve světě chodí.

            Třeba mraky lidí se dokážou smát pro mě trapnýmu humoru Suchánka a toho druhýho baleťáka.

            0 0
        • maajkee  

          Nejlepší bylo roztáhni nohy a já ti tam zasunu kotouč jak se sluší a patří :)

          0 0
        • ememem  

          otazka je kto tomu este dnes rozumie :-)

          0 0
    • hribik A1  

      mno, tipujem že z posledných dvoch zápasov jeden bude česko-rusko a druhý švédsko-fínsko. ale ktorý bude ktorý, to už hádať nebudem :-)

      0 0
      • jonys  

        Rusáky ten včerejšek může neskutečně nakopnout.Ten mač byl přesná ukázka toho,jak je špica vyrovnaná a jaký drobnosti můžou rozhodovat.Nečekaný odraz puku,zlomená hůl,chyba rozhodčího,zra­nění,…

        0 0
    • Excel  

      :-)

      0 0
    • potápěč  

      Čr – ikeáci 15:1 a to daj ikeáci gola v přesilovce 6:3 a domů pojedou stopem protože takovejhle ranec jim do letadla nevezmou :o)

      0 0
    • maajkee  

      Sakra to jsou nervy zase :)

      0 0
      • jIrI___  

        No ani mi nemluv, zase jsem podlehl a vsadil na švédy (když mi předtím ta sázka na slováky nevyšla :)) )

        0 0
        • jIrI___  

          No a je to v řiti :-(

          0 0
          • jIrI___  

            Špatně… Reagoval jsem podle zvuků z hospody přes cestu, ale špatně jsem rozlišil bučení nad danou a inkasovanou brankou, takže teď jsem jako jeden z mála lidí rád. Konečně si budu moct dopřát každý den teplý oběd :-D

            0 0
        • Excel  

          udus se tím nokem!

          0 0
    • nox159  

      :D a kdo s kym vlastne dneska hraje ? :)

      jinak sem zjistil ze teda mam rad hokej, kdyz se hraje vsichni sedi u televize nebo v hospode a venku nikdo neni tak jedu ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      gooooooooooooool!

      0 0
    • thesecond96  

      Zamávejme zlatu na rozloučenou.

      0 0
    • maajkee  

      No jo, Jarda dneska nezahrál a hned je z toho prohra :)

      *****! Jdu do hospody…

      0 0
    • jonys  

      Škoda,no.Podivný zápas.Celý turnaj jsme nejen neprohráli,ale ani neprohrávali,přišlo mi,že když to nastalo,nevěděli jsme co dělat.A taky narazila kosa na kámen-Pavelec tentokrát nebyl lepším gólmanem na place…Na mač o bronz to bude chtít hodně frustrovanýho a utahanýho soka,protože naši jsou totálně grogy a o frustraci netřeba hovořit…Eště že je den volna.

      0 0
      • d69  

        Bylo by fajn dostat rusáky a pořádně zmasit tu p**u Arťuchina:)By­la by to taková hezká tečka za tímhle mistrovstvím :)

        0 0
        • hribik A1  

          takže – SUOMI do teho!!!

          ja by som im tú zlatú placku aj prial, málokedy sa im podarí, a rusom pretentokrát vreco zemiakov

          0 0
      • Peslezedirou  

        Nutno podotknout, že švédové byli lepší. Co naplat, zdálo se mi, že naši až moc tlačili na pilu. Přesto to byl od našich moc pěkný turnaj a doufám, že se kousnou a rusy o bronz porazí.

        0 0
    • nox159  

      ani nevim kolik to skoncilo ale to je fuk vsude venku bylo prazdno lidi zalezli jen 2 duchodce jsem potkal pesinky volne nadherne pojezdeni jen tak dal…

      lidi by mohli zacit fandit vice budu jen rad :)

      doufam ze jste si to uzili tak jak ja na biku :)

      avotomtoje :D

      0 0
      • jIrI___  

        Já jel hned po hokeji na bazén a byl jsem tam jen já a plavčík, ale po takové půl hodině se to už začalo plnit (přišli další 4 lidi :-)) )

        0 0
        • nox159  

          zbytek doma brecelo :D

          btw: uz si uzavrel ty trika nebo ti jeste muzu poslat objednavku?

          0 0
          • jIrI___  

            Dneska to definitivně uzavírám a posílám objednávku do tiskárny. Ale ještě přemýšlím, že bych zkusil nějakou jinou firmu, protože ty 3 ks z minulé várky, které ještě nemám, mě pěkně serou :-/

            0 0
            • nox159  

              tak cekej do konce dnesniho dne ;-) ja se jeste rozhoupu :)

              0 0
            • daymaker  

              zdar.. nebudeš náhodou v neděli v Ostravě s jedním plonkovním trikem co zbylo…? třeba L… jenom dotaz, páč se mi nechce absolvovat objednávku… dík

              0 0
            • nox159  

              mas tam mejlika doufam ze jsem to stihl pred uzaverkou… :)

              0 0
      • Tommy_Lee  

        porad absolutne nerozumim tvoji pritomnosti v tomhle vlakne :-) Jakoze ale vubec!

        0 0
        • nox159  

          ja zas vubec nechapu jak muzes jezdit na tom co mas v profilu :D jakoze ale vubec!

          0 0
          • martin_bakov  

            Zacinas mi pripominat háděte. jeste par tydnu a budes uzovka zrala na prejeti :P

            0 0
            • nox159  

              jde o to ze nechapu proc na me reaguje kdyz ja nereaguju na nej… ;-)

              0 0
          • Tommy_Lee  

            vazne ne? tak to budes asi ten… jak se to rika? Jo, uz to mam, hlupak! :-)

            Proc prispivas srancema do vlakna, po kterym je ti hovno a o jehoz tematu vis evidentne jeste vetsi hovno? A evidentne te to tema nezajima. To je to, cemu nerozumim…

            A ten tvuj utok na muj bajk, to jen vypovida vsem tady o tvym charakteru, proste totalni mimon :-p

            0 0
            • nox159  

              tak na me nereaguj no o co jde? :D

              pokazde napises nejake svoje moudro a tim to konci proc me neignorujes? ;-)

              0 0
          • Tommy_Lee  

            Jo a ted jsem se koukl… Rekl ten, kterej si ani neumi vybrat spravnou velikost ramu :-)) Bavis, chlapecku, ale rekl bych, ze z toho jednou vyrostes… Zatim teda mas jeste cas se probrat.

            0 0
        • cabbage  

          Ve slově „pritomnosti“ bych vynechal r a n …

          0 0
        • Ruprt2  

          Prostě, když hokeji nefandí Nox, tak je hokej na nic.

          Co je na tom k neporozumění?

          0 0
          • Bafoon  

            ono vlastně podobné absolutno platí i na 29er že? :-)

            0 0
            • Ruprt2  

              To nevím, ale 29er je přece na nic :o)

              0 0
              • Bafoon  

                nene dá se s tím jezdit nahoru, po rovině a dokonce i dolů – takže je na tři věci :o)

                0 0
            • nox159  

              uprimne na tom tvojem nineru by mohlo byt zajimave poježdění…

              a k tvoji postave bych si 26" nedovedl predstavit.. i kdyz jedes na 29" tak to porad vypada ze by to mohlo byt jeste vetsi…

              budu nejspis podobne vysoky jak ty ale o cca 30kg budu mit min a ani na 26" mi to opticky neprijde tak zvracene jak u tebe na 29er ;-)

              0 0
          • nox159  

            konecne to nekdo pochopil ;-) ( mas u me male bezvyznamne + :D)

            a kdyby jste vy fandili vic tak sme mohli treba vyhrat :D

            0 0
    • daymaker  

      hoši děkujem… !

      0 0
    • gargamel  

      Tak první finskej gol Rusákum, to byla lahůdka:-)

      Sem zvědav, jak si zítra s rusem poradíme my.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Viete kto je najviac sklamaný z tohoročných MS? Slovinci.. že ako jediní nevyhrali so Slovenskom..

      0 0
      • maajkee  

        To jo, neporazit takový nehokejisty, to bylo umění :)

        0 0
      • hribik A1  

        neboli jediní. tí druhí čo prehrali, si tento rok zabudli objednať proti slovensku chucka norrisa, ako to spravili tušimžeto minulý rok

        0 0
    • scoty  

      Proč naši prohráli zápas o finále?

      • hrát na 98% prostě nestačí, a nezachránil to ani Eliáš, který makalna 110%, protože mu zlatka z MS dosud chybí
      • zápas byl jednoznačně „prokaučován“. Álois ve snaze ukázat, kdoje pánem, nechal sedět Červenku, tím rozhodil psychicky Jágra, vyřadil zehry celou pětku a znejistil celý mančaft.

      Vítězná sestava se zásadně nemění…

      • výpadek brankáře vše jen podtrhl. Pavelec dostal první gól od modré,druhý od mantinelu a bylo vymalováno. Je pravda, že 98procentní hráčipřed ním stáli, jak kuželky a nepomohli mu, ale stejně ve srovnání sešvédem prohrává…Zkrátka si dovolil ten luxus „nemít den“…

      Závěr? S dobře vedenými, v průměru o hlavu většímy švédy se skvělým brankářem neměli v tomto rozpoložení prostě šanci…

      0 0
      • jonys  

        Vítězná sestava se sice nemění,ale uznej,že Červenka byl marnej od začátku MS.Miliarda zmařených šancí,bránit musel Plekanec a tím zbytečným faulem zkázu jen dokonal.Jágr není 20letej bažant,aby ho rozhodily změny v sestavě,Růžička tohle dělával několikrát za zápas,v NHL to už asi taky zažil…

        Dále myslím,že nám chybělo to,co celý MS,ale dosud to nějak vždy dopadlo:bodový příspěvek třetí,a možná i 4.řady.Hra dobrý,ale kdyby tam tak něco ctělo spadnout…Třeba dneska,no.Rolinkovi nebo Hubasovi bych to moc přál.

        0 0
    • StuntJ  

      a jedem …

      0 0
    • StuntJ  

      už to jde do pr … 1:2

      0 0
    • Ruprt2  

      Myslíte, že se začnou rubat ve druhé nebo až třetí třetině?

      0 0
      • Frostty  

        Mohlo by to začít už od druhé, zatím je to nuda :o)).

        0 0
      • jIrI___  

        Nezačnou vůbec.

        0 0
        • Ruprt2  

          já trochu čekal, že bude nějaká odplata

          0 0
          • jIrI___  

            Od nás tu odplatu pomalu nemá kdo udělat :). Ale jak tak sleduju tu gólovou smršť, tak úplně na konci nějaké malé šťouchnutí možná bude.

            0 0
    • Pijer  

      Mám radost, že spoustou lidí kritizovanému Červenkovi to tam dneska padá a aspoň trošku jim tím může zavřít … :-)

      0 0
      • Splinter  

        jojo :)

        0 0
      • jonys  

        Trochu to dokazuje,co jsem si myslel:dobrý hráč s asi labilnější psychikou.Válí v lize,v KHL,ale jak o něco jde v repre,pod tlakem,svázaný ruce nohy.Včera už to z něj spadlo,zápas bez obran,ne tak důležitej…a ejhle!

        0 0
    • scoty  

      :))s Arťuchynem vyrazili sklo..:))

      Rusko-český pouťák o NIC

      0 0
    • StuntJ  

      už se perou ! :o))

      0 0
    • maajkee  

      Dobrej zápas! :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      kua dneska to lita:)

      0 0
    • StuntJ  

      Tak aspoň bronz :o)

      0 0
      • teepeex  

        hlavni je, ze dostali rusaci podruhy vejrez!!

        to je pro nas drive pocate zcela zasadni:)

        bijte Rusy na vecne casy a nikdy jinak

        0 0
        • karliner  

          Každé vítězství nad okupanty potěší, ačkoliv třeba Arťuchin je celkem sympatický pořízek.

          0 0
      • jIrI___  

        No není se nad čím radovat.

        0 0
        • teepeex  

          to jsi uplne vedle hosku,

          ale uplne

          0 0
        • maajkee  

          Proč ne? Já jsem za to rád velmi :)

          0 0
        • thesecond96  

          Já mám teda obrovskou radost, že jsme to debilní rusko znovu porazili :D

          0 0
          • StuntJ  

            přesně, rusákům sklaplo a Vjačeslav Bykov půjde na Sibiř … :o). Jinak lepší tečku jsme si ani nemohli přát, pěkná mela :o)

            0 0
            • thesecond96  

              Naprostý souhlas :)

              0 0
              • Janes  

                Jak se příkalo za totáče, Bykov dostane Volhu…ale přeplavat.

                0 0
                • thesecond96  

                  :D ještě že jsem se narodil v době porevoluční :D

                  0 0
                  • StuntJ  

                    tos o hodně přišel … Černobyl, pionýra a jiné vymoženosti socialismu :o)

                    0 0
                    • thesecond96  

                      O Černobylu toho vím celkem dost, jednu dobu jsem se o to zajímal. Pionýr, to musela být hrůza, jakékoliv takovéhle seskupování (skaut, tábory…) nesnáším :D

                      0 0
                      • StuntJ  

                        jojo já doufám, že se jednou do Černobylu podívám osobně, zas to není tak daleko a dnes je z toho už turistická atrakce …

                        0 0
                        • thesecond96  

                          Přesně toto je taky můj sen, fotek jsem od tam viděl hromady a misi v Call of Duty 4 v Černobylu miluju, ale naživo bych to fakt někdy chtěl vidět. Prej je tam tak hrobový ticho, že se ti turisté po chvíli vracejí do autobusu.

                          0 0
                          • StuntJ  

                            Jojo, stačí dojet do Kyjeva ( cca 1300km, letenka cca 8000,–Kč) a tam cestovky nabízí jednodenní zájezdy do Černobylu a zpět i s armádní ochrankou, dozimetry a když člověk něco strčí do kapsy, tak se dostane i na místa kam turisté nesmí. To je na Ukrajině parádní :o)

                            0 0
                            • thesecond96  

                              Do Kyjeva dojedem na kole, kdy máš čas? :D

                              0 0
                              • M13  

                                Jedu s váma, co takhle zítra v 11 ? :)

                                0 0
                              • StuntJ  

                                To bych nedal, protože na hranicích by tě hned někdo podřezal a kolo prodal do sběru, to chce min auto … Ale jinak by to šlo, je to 1200km, při průměru 20km/h a nostop šlapání to je jen 2,5 dne … pohoda :o))))

                                0 0
                                • Pijer  

                                  Jestli je to 1200 kiláků, tak to s sebou vemte Ječňáka ;-)

                                  0 0
                                  • thesecond96  

                                    Ten to zmákne za 5 hoďin a bude se ptát, kdy vlastně začne ta pořádná cesta :D

                                    0 0
                                    • StuntJ  

                                      právě … :o)

                                      0 0
                                      • thesecond96  

                                        Hlavu vzhůru, za týden jsme tam ;)

                                        0 0
                                        • Janes  

                                          A zpátky pojedete strašně rychle, jen u toho budete trošku svítit :-)

                                          0 0
                                          • thesecond96  

                                            proč? samozřejmě tam zvýšená radiace je, ale do míst, kde by byla nebezpečná se stejně běžný smrtelník nedostane.

                                            0 0
                                            • StuntJ  

                                              přesně, troch záření neuškodí … :o)

                                              0 0
                                              • thesecond96  

                                                To jsem neřekl :D

                                                0 0
                                              • M13  

                                                To posílí imunitu, něco jako očkování :D

                                                0 0
                                                • Ruprt2  

                                                  že by letošní hit pro TdF?

                                                  0 0
                                                  • Janes  

                                                    Nojo, to by ale potom stejně zařadili ozáření mezi doping a jury by pak chodila s Geiger-müllerama – svítíš – nejedeš TdF :-)

                                                    0 0
                                                  • thesecond96  

                                                    Kde se vlastně vzaly ty fámy, ozářený člověk je zelený, svítí, nebo něco podobného? :D

                                                    0 0
                                                  • thesecond96  

                                                    má tam být ještě spojka „že“ :)

                                                    0 0
                                                  • Janes  

                                                    Buď v klidu, je to samo nadsázka, proto smajlík. Moje generace toho o ozáření ví víc než dost. Ve škole byla branná výchova (známkovana), branná svičení, návštěva protiatomových krytů spojených se školením a provádění zápisků z těchto akcí. Následně 24 měsíců povinná vojna (hned z kraje nasazení atombordelu do 2min apod).To jsou ale zkušenosti poněkud nepřenosné a nebudu Tě tím dál zatěžovat, buď rád, že vy už se tím dnes zabýváte jen zájmově.

                                                    0 0
                                                  • thesecond96  

                                                    Věřím, ještě, že už je od toho pokoj, na vojnu by se mi teda fakt nechtělo :D

                                                    0 0
                                                  • Janes  

                                                    Leckterý dnešní „hrdina“ by vojnu potřeboval jako prase drbání.

                                                    0 0
                                                  • Biker jak Pes  

                                                    To já bych zase na vojnu šel hned … chtěl jsem jít původně na vojáka, ale sport vyhrál … :-P

                                                    0 0
                                                  • Janes  

                                                    Není vojna jako vojna, dneska jsou to samý lidský práva…

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    mě u odvodu dali modrou :-(

                                                    Řekl jsem jim, že chci na vojnu. Na otázku kde chci sloužit, jsem řekl že na ponorce. Chlapík zrudl a řekl, že musím být magor, že česko žádné ponorky nemá. Tak jsem mu řekl, že to nemůžu vědět, že když jsem byl dítě, tak nám ve škole vždycky říkali, že takové věci jsou vojenské tajemství.

                                                    No a pak mi dali modrou :-(

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    to si snad delas prdel:DDD

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    nj, nemáte gabčíkovo, my tam nejaké utajené ponorky pripravené podporiť pár tankoch pri útoku na budapešť máme :-D

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    jak to můžeš vědět?

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    šak na jednej z tých ponoriek slovenského námorníctva robím kapitána :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    cele slovensko je ponorka..stejne tac cechy…

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    máme aj povrchové námorníctvo, napríklad pod strečnom je deponovaná naša silná pltnícka flotila, s tým porazíme aj tie staré hrdzavé americké krámy ktoré si hovoria že sú lietadlové lode :-D

                                                    0 0
                                                  • Frostty  

                                                    A kavalériu na ovcách máte taky :D?

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    iste, tu je fotka z výcviku vojenských oviec

                                                    http://www.bike-forum.cz/…l-14130.html

                                                    a máme aj jadrové zbrane (jabåčkovica, hruškovica a najväčšia bomba – slivovica z jadrového zariadenia v bošácej)

                                                    0 0
                                                  • Frostty  

                                                    :D:D:D

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    to už je jedno. Já to musel odvolat, takže mi to z papírů vyškrtli.

                                                    musel jsem se na místě rozhodnout pro něco jiného.

                                                    Tak jsem řekl, že chcu k paragánům.

                                                    Soudruh major už byl ze mě celý nesvůj a tak se mě ptal, co to je.

                                                    Jsem mu říkal, jak to mám vědět já, když to neví on, jestli to taky není nějaké tajemství.

                                                    Prej jestli myslím výsadkáře. Řekl jsem, že ne, že paragány, ale jestli nemáme ani ty, tak klidně ty výsadkáře.

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    No, mě se u odvodu zeptali, jestli chci jít na vojnu, já jim řekl, že ne a oni, tak dobře, jste odveden, nashledanou :)

                                                    naštěstí jsem byl ještě ve škole když se povinná vojna zrušila :)

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    ani nezkoušeli jestli slyšíš vidíš a co máš v kalhotách? :-)

                                                    To bude asi tím krajem :-)

                                                    všichni z HK šli do první linie a tak na tom nezáleželo :-)

                                                    ale to zařazení bylo i v dotazníku.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    to je z procesu vyroby…uranova ruda se pomele, propere s kys. sirovou a vylouci se oxidy uranu, ktere maji syte zlutou barvu…

                                                    0 0
                                                  • Janes  

                                                    NO, člověče, tak to možná někde bylo, ale např. ve Stráži pod Ralskem tu sírovku prali rovnou do země.

                                                    0 0
                                                  • StuntJ  

                                                    silná radiace způsobuje vyzařování ultrafialové ionizující záření, takže to slabě světélkuje … Ale při takové dávce už je člověk tuhej … :o)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    to je neco jineho…jedna se o jev, ktery se jmenuje nejak jako cerevenkovo zareni..jde o prudke brzdeni rychlych neutronu mylsim…

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    vlastní zkušenost?

                                                    0 0
                                                  • Ruprt2  

                                                    To co je ve Fukušimě má prej krátký poločas rozpadu, takže na etapě zazáříš a večer už svítit nebudeš.

                                                    0 0
                                                • hribik A1  

                                                  ja už som osvietený dosť, stále na horách (súťažím o titul „večne v prdeli“, ktorý som už získal v rokoch 2007, 2008, 2009 a 2010), pršalo na mňa keď padal ten japonský rádioaktívny dážď.. niektorí hovoria, že nám miesto demokracie treba osvieteného diktátora, tak sa akožto osvietený hlásim :-)

                                                  0 0
                    • hribik A1  

                      o černobyl sme neprišli, japonci nám dali druhý..

                      0 0
                      • M13  

                        Ale tam už se na kole dopravuje hůře :)

                        0 0
                        • hribik A1  

                          kúpiš u kórejcov taký ten vodný ako bývajú u nás na niektorých priehradách :-)

                          0 0
                      • StuntJ  

                        to je daleko a Japonci moc neznají úplatky, to na východě áno :o)

                        0 0
                • hribik A1  

                  po dåžke a odzdola hore

                  0 0
          • Frostty  

            :D

            0 0
        • pegas  

          ty fakt nepřestaneš překvapovat…bohužel často v tom neg. smyslu:-))

          0 0
    • scoty  

      To je samý KHL , NHL a Peťa Hubáček z Komety..:)

      0 0
    • StuntJ  

      A ji finálový zápas má pěknou šťávu … Toto MS má teda říz :o)

      0 0
    • Pijer  

      Tak to je hotovo, Finové po 16. letech!

      0 0
    • Bafoon  

      zkažené finále, s náma by to neměli tak jednoduchy :-)

      0 0
    • martin_bakov  

      Finale nic moc, Svedove byli nejaci zakriknuti a zaver posrali uz uplne.

      0 0
      • jonys  

        Kdepak.Oni na tomto MS měli senzačního gólmana,ale když to vezmeš kolem a kolem,tak z top silných zařízli,bohužel,le­da nás…Finové ukázali,že stačilo se nesesypat za blbýho stavu,trpělivě bušit a jde to(což si ostatně na rozdíl od našich už párkrát předtím nacvičili-prohrávali s Rusama,náma a myslím,že i se Slovákama).Naprosto zasloužený titul!Šmikli 2× Rusy,Slováky,nás přehrávali a myslím,že včera by nás i porazili…

        0 0
    • Mr.Infernal  

      Pánové po dnešku být ruským trenérem tak odjedu někam hodně daleko od Moskvy.

      0 0
      • jIrI___  

        Aspoň aktuální fotky sis mohl najít :)

        0 0
      • hribik A1  

        no ste vy češi teda charaktery.. kvôli vašim mrzkým pár medailám, aj to iba bronzovým, dostanú tí chudáci teraz volgu (preplávať, po dåžke, do kopca) :-D

        0 0
    • maajkee  

      Finové zaslouženě, přeju jim to, krásný góly dneska.

      0 0
    • hribik A1  

      nekupovať fínske výrobky s dátumom výroby 16.05.2011 :-D

      0 0
    • Bafoon  

      prý s arťuchinem vyndali plexisklo? :o) ehm, nemůžu to nikde najít, víte někdo někde odkaz? díky

      0 0
      • Tommy_Lee  

        No ja bych to zas tak neprecenoval, rana to byla celkem pekna, ale nic velkyho. Spis bych to castecne videl na unavu materialu :-) A uprimne – s tim neandrtalcem to zase tak moc neudelalo…

        0 0
        • thesecond96  

          Podkopané sebevědomí stačí :)

          0 0
        • Frostty  

          Každopadně čuměl jak kdyby mu někdo vzal jeho oblíbenou hračku.

          0 0
        • hribik A1  

          fíha, oni na nový štadión montujú už unavený materiál? tak to sa môže stať len v číne a na slovensku :-)

          0 0
        • Janes  

          No, tak nic velkýho, jeden má 116kg a druhej 108kg ( bez výstroje), to není nic velkýho? To mně teda nes.. (mám 115 po dietě):-)

          0 0
          • karliner  

            Mno, zaujalo mne třeba, jak naši komentátoři a zpravodajové se rozhořčovali, že si Arťuchin po jednom svém hitu plácl s Radulovem a smáli se u toho, zatímco když Rachůnek nasadil Arťuchinovi přímo učebnicový krosček a vysklil s ním mantinel a vesele si pak s někým na střídačce plácl, omílali furt dokola, že „ruské zvíře také poznalo, že umíme hrát tvrdě…“

            0 0
            • Peslezedirou  

              He he, asi tak, pokud by měl na sobě český dres v prvním zápase, tak by se mluvilo o tom, jakého máme super tvrďáka. Ta hysterie byla fakt přehnaná (dodatečné potrestání atd.), korunoval to ovšem Záruba při rozhovoru s R. Faselem.

              0 0
            • maajkee  

              Ty jsi nepochopil, že si plácli právě úmyslně jen kvůli tomu jak si předtím plácli rusáci?

              Jinak souhlas, že krosčekem to smrdělo :)

              0 0
    • karliner  

      Btw – teď se obracím na ty, kdo na rozdíl ode mne, hokeji opravdu rozumí. Co budeme dělat příští rok na MS? Klidně se může stát že Džegr se na to vykašle, Eliáš to už avizoval, Plekanec, Havlát, Michálek, Židlický a Pavelec budou pravděpodobně bojovat o Stanley Cup a dle mého s hráči typu Hubáček, Vampola, Rolínek, Němec, Štěpánek, Nakládal nebo Červenka budem rádi, když se prokoušeme do play-off…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Budeme víc jezdit na kole a míň čumět na TV.

        0 0
      • maajkee  

        Eliáš naopak říkal, pokud nebude hrát o SC, tak určitě přijede a i kdyby ne, tak prostě budem bojovat o play-off a budem štastný když se do něj dostanem i se slabší sestavou :)

        0 0
        • Tommy_Lee  

          No to sice jo, ale pravdepodobnost, ze Jersey zase nepostoupi do play-off je hodne mala. Letos jim sezona vubec nevysla a vzhledem k dlouhodobe vykonnosti klubu se to imho podruhe za sebou nestane…

          0 0
      • lusk  

        Tak loni to s ‚luzrama‘ nedopadlo uplne zle. Finove letos taky nemeli hvezdnej vyber a jak dopadli. Proste vstanou novi bojovnici..za par let..a se stestim..hlavni je poresit los ;-)

        0 0
        • karliner  

          Co si tak pamatuju, tak vloni to byla především neskutečná klika, ale historie se neptá JAK, ale KDO.

          Ale U20 je už několik let rádo za záchranu v elitní skupině, U18 nedávno spadlo…

          0 0
    • HROOLI  

      Tak letos jsme sice „až“ třetí, ale osobně mě to potěšilo mnohem více, než loňský titul.. Naši hráli konečně pěknou hru po celý turnaj (až na jeden zápas) a snažili se útočit. Pobavilo mě, jak byl v televizi dotazník s našimy fanoušky , jak se jich ptaly, co by udělali v případě titulu.. „No já bych přestala kouřit“ ,.." Zhubnu" .., "Ožerem se " .. Hokej byl všude tématem č.1 , nejchytřejší byli ti, co se o něj jinak vůbec nezajímají a hlavně to zas byl velký byznys..

      0 0
    • thesecond96  

      Už jsem to dal do vtipů, ale nedá mi to, dám to i sem:

      Lístek na MS v hokeji: 1000 Kč

      Pivo na stadionu: 40 Kč

      Plexisklo: 4000 Kč

      Pohled na Arťuchyna prohozeného sklem: k nezaplecení

      Některé věci si za peníze koupíte. Na ty ostatní je tu Rachůnek. :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      maajkee???

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.