• Ramirez

    Tak jak se připravujete na Letošního Krále Šumavy a co si myslíte o sjízdosti tratí za tohoto momentálního počasí ?

    0 0
    • Meesha  

      No, najeto nemam nic, takze letos to bude turistika :-) Ale i tak se hrozne tesim. Je to muj asi nejoblibenejsi zavod. Pocasi zatim kazdej rok vyslo, tak doufam, ze letos se to taky povede a troska bahna nevadi :-)

      0 0
    • petebike  

      asi tak, pojedu to v klidu, jako kazdej letosni zavod, je to pro me srdcovni zalezitost po paty jsem nevynechal a moc se tesim

      0 0
    • McBlacky  

      už jsem zapoměl jaký to je maso na trati a tak jedu :)

      0 0
    • miki  

      Letos snad nebude takovej pařák jako loni,jedu na šumavu už ve čtvrtek skouknout terén

      0 0
      • johny.h  

        Pařák dle prozatimní předpovědi asi nebude. Hlavně ať to není naopak:)

        0 0
        • Meesha  

          predpoved pocasi je asi jako vesteni z koule… Kor na takhle dlouhou dobu… Uvidime v patek. Nebo radsi v sobotu :-) Loni to byla ale fakt vyhen a mokryho krale sem este nejel :-)

          0 0
    • tulda  

      Připravuju se tak, že se učim na zejtra (takže z hlediska kola nijak). Asi před 3 týdny sem projel trasu z Klatov k Čachrovu (což je podle mně ta nejhorší část) a docela mě překvapilo, že je místama sníh. Brod u Nemilkova vypadal jako by tek přímo z Aljašky, takže lávka to jistila. Jak to tam vypadá teď, nemam tucha, ale sníh by už moh bejt dole.

      0 0
    • mp  

      Biku zdar! Nevíte někdo o někom, kdo jede v pátek na Krále z Plzně nebo přes Plzeň a má v autě 2 místa volná? (pro 2 lidi + 2 kola). Pokud ano, ozvěte se prosím na mail mpx@seznam.cz. Rádi přispějeme na benzín. Dík, mp

      0 0
    • petebike  

      tak to vypada ze nepojedu, tak na 80%, je mi blbe a mam horecku :-(, takze vsem asi budu jen drzet palce, jak me to se..

      0 0
      • rasto  

        :-( preji Ti prijemny proces uzdraveni. letosni KS bude mistama asi na vode. delas lip, ze zustavas doma :-)

        0 0
      • Meesha  

        nadopuj se a pojed aspon detskou napohodu :-) Kral je povinost! ;-)

        0 0
        • petebike  

          ja vim je to povinost, protoze sem fakt nidky nevynechal, ale sem jak prejetej parnim valcem, takze bude rozumnejsi zustat doma :-( sakris

          0 0
      • McBlacky  

        no my s darksonem možná taky ne, nějak se nemůžu spojit s člověkem co nám má zajisti startovný a ve startovce nejsme, na blind tam nejedu, nehodlám platit 700czk… bych se na to, docela jsem se těšil :/

        0 0
        • petebike  

          zejtra budu vedet, mozna by jedno startovny bylo za me…

          0 0
          • McBlacky  

            oki, dej mi kdyžtak vědět, musim zaplatit ubytování a vůbec mě to celý už sere pořád něco řešit a nakonec :/

            0 0
            • petebike  

              ok, zajtra ti kdyz tak dam vedet, nechci aby to propadlo..volal sem tam a pro ne jednodusi kdyz se prehlasi jmeno, jinak by si startoval z prvni lajny, myslim ze sem si vyjel numer0 42 nebo tak nejak, tak i to me stve, ale co se da delat…

              0 0
              • McBlacky  

                první lajna je super. Když nepojedeš tak klidně pojedu i na tebe abys měl příští rok zase první lajnu.

                0 0
    • MartinX  

      Přehodil jsem alespoň zadní plášť a uvažuju vážně o platformách ze zimáku místo spd… :( Vidím to na pěknej masakr – zvlášť jestli bude pršet! Ale zase je to už pro mě osobní tradice zahájit sezónu Králem a tak budu nejspíš 6 hodin skřípat zuby a nadávat, že jsem nezůstal doma! :)))

      0 0
      • lewis  

        Když hlásí tolik vody, tak beru i plovací vestu :)

        0 0
        • MartinX  

          Už vidím jak se bude ve sjezdech hodit! Při tlamách by ztlumila pád a navíc by se daly i brody zdárně přeplavat! :D

          0 0
      • goood  

        6 hodin bych bral, ja to vidim tak na 7 a budu rad ;-)

        0 0
        • MartinX  

          …jedeš drsoně (103km)??? :)

          0 0
          • goood  

            To je 103 ? Ja myslel ze jenom 101 !!:-) Tak to si to jeste rozmyslim :-)

            0 0
            • MartinX  

              Mám už několik let pro lepší pocit z najetých kilometru vytjůněnej tacháč (+2%) a tak nějákej ten kiláček neřeším! :D

              0 0
        • Darkson  

          kecáš, dáš to taky za 6 a já se tě budu snažit udržet:-). pokud teda neztratíme půl hoďky v koloně na startu, z toho mám trochu strach;

          0 0
          • goood  

            Ja budu mit nejmin 3 defekty abych neporusil tradici letosni sezony ;-) Hlavne doufam, ze to nebude druhej Drasal :-)

            0 0
            • Darkson  

              nestraš, včera bylo ještě sucho. defekt? co to je? to já vůbec neznám:-)

              0 0
              • goood  

                Jsem prevzal tvoji lonskou stafetu :-)

                0 0
                • Darkson  

                  jestli převezmeš mojí loňskou drásalovskou štafetu, tak to si o víkendu odpočineš jak za celej rok ne:-)

                  0 0
                  • goood  

                    :-)) Akorat me v nedeli bude pekelne bolet hlava :-))

                    0 0
                    • Darkson  

                      hlava nebo nohy, vždycky bude něco bolet…to si nevybereš:)

                      0 0
        • McBlacky  

          gůůde hele neplaš nad 6 to nebude mít ani jeden z nás tří… pokud se nevysere kolo nebo totálně počasí. I jeden rychlej defekt se tam vejde :) ikdyž já ho teda rozhodně neplánuju – pro sichr vezu dvě duše :)

          0 0
          • goood  

            Ja beru do kejmlu 3 duse, dalsi plast, prehazku, par dratu a riditka, tak doufam, ze dojedu :-)

            0 0
            • McBlacky  

              jedeš v kategorii doprovodné vozidlo ne :) přehazka zbytečná, tvrďák dojede i na singla :) plášť se dá zalepit, leda že bys urval patku :) tři duše zbytečný, jeden defekt ještě ok, druhej už moc pak závodit nebudeš a třetí už bych si s klidem zalepil :) dráty jsou s kotoučema přežitek, pokud jich vysekneš víc tak se u toho pravděpodobně tak zrakvíš že už nikam nepojedeš a to samý řidítka :)

              PS: kejml a voholený nohy … smích :)

              0 0
              • goood  

                No dobre, to byla trochu nadsazka, kejml neberu :-) No uvidime v sobotu vecer :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  no doufám že uvidíme… zítra po 16,00 sraz u mne v práci na parkovišti. Nějak to dopadne :)

                  0 0
                • Darkson  

                  co vy dva máte proti camelu?! budete škemrat, až budete stát u krajnice s defektem a nebudete mít nářadí :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já nářadí vozim :) hele než bych se dočkal na trati tebe tak mi narostou fousy až na zem :) :) :)

                    0 0
                    • goood  

                      Ti ty chrti uspechy nejak zvedly nosanek :-)))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        si dělám srandu ne… kdyby měl Darkson kolo jako já tak mě v pohodě zařízne. Jsem ho viděl v neděli na Osmě na HT.

                        0 0
                    • Darkson  

                      no kdyby na mě čekal fousáč, to bych teda koukal:-)

                      0 0
      • Meesha  

        ja to vidim na 6 hodin turistiky na kratky… :-) Sice nemam na cem jet, ale hrozne se tesim :-)

        0 0
      • mawerick  

        Já myslím že asi bude;) :D protože nejedu:( A když nejedu tak tam vždycky je hnusně:) Já sebou totiž vozím hezký počasí;)

        0 0
        • MartinX  

          Nechceš si to ještě letos rozmyslet? Můžeš se přihlásit v pátek na místě – hlavně ať je v sobotu pěkně!!! :-D

          0 0
    • ddd - andy  

      Tak jeste porad nejsem rozhodnutej jestli pojedu.. To pocasi.. 8-D Ale asi jo, pro me je to taky klasika.. :-)

      0 0
      • McBlacky  

        už jsem tě viděl ve startovce :) bude to asi pěkný maso…

        0 0
        • ddd - andy  

          Maso to bude, jestli to pojedu na sjezdaku.. 200–200 se vzdycky hodi.. :-)

          0 0
          • McBlacky  

            která vidle se dělá s adaptérem na radlici? :)

            0 0
            • ddd - andy  

              Na 200 tu radlici uz nepotrebujes.. :-)

              0 0
              • Beeda  

                Andy, uz jsi to calnul? Jedu do Klatov, ale mozna nebudu startovat, tak bych ti dal cislo, sic jen 16, ale budes vepredu.

                Budu vedet presne zitra kolem 16h staci?? Kdyztak phone 777 770 287.

                All Nebo nekdo dalsi? trasa je 102km i doprava z Phy muze byt zajistena… B.

                0 0
                • Daf  

                  Ajaj …nemoc? :(

                  0 0
                • petebike  

                  dalsi,koukam ze letos je to fakt spatny, taky budu chybet :-( je jak me to stve

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Jeste ne. Nejsem jeste na beton rozhodnutej jesi pojedu. Platil bych to kdyz tak na miste, takze ti po 16hod zavolam a domluvime se. OK?

                  0 0
                  • Beeda  

                    ok, ma slibeno jeste Darkson, tak to odpo dohodme. Ja nejedu urcite, beru fotak. B.

                    0 0
    • senožrout  

      6 let jsem nemarodil, te%d mám 38,5, to nejsou dobré vyhlídky. Takže asi „kukovka“.....

      0 0
      • lubos  

        Divny. Taky jsem dlouho nemarodil, a neco mam s hrdlem. Co se deje ?

        0 0
        • senožrout  

          Já jsem o víkendu na Šumavě chytil bějakej extra vyšlechtěnej bacil od kámoše, kterej dokroruje v plicní léčebně. On je trénovanej, měl trochu rýmičku a se mnou to zametlo…:-)

          0 0
        • senožrout  

          Možná se to klube slavík v hrdle…:-) Ne! Ať ti to dobře dopadne…!!! Jinak, v tý včerejší průtrži jsem vůbec nelitoval, že letos krále nejedu…

          0 0
      • kajulka2  

        Bude to rady vypadat jako povídání babiček před samoškou o nemocech,ale přidám se, taky sem letos byl už po pátý nastydlej a taky by mě zajímalo proč, sem nebyl nemocnej taky pěkně dlouho :((

        0 0
    • Darkson  

      když vidim tu předpověď počasí, nikam se mi ani jet nechce…snad to nebude tak hrozný. neví někdo z místních, jaký je stav trati? dík

      0 0
    • carat  

      Ja to vidíte s mazivem na řetěz? Já běžně používám ChainStar normal, ale pokud bude pršet, tak si nejsem jistej, jestli nedat něco jiného. Jedu krátkou).

      0 0
      • Mirek1  

        No ja jsem namazal Finish Linem Cross Country. To drzi celkem slusne i ve slote. Hlavne mi to nikdo nehante uz mam kolo v aute. :-)

        0 0
    • Mirek1  

      Jak vidím, tak kde koho postihla choroba. Ne ze bych byl 100% zdravej, ale jdu do toho! Ale k tomu proc pisu. Jak rusite ucast na zavode, neuvolnilo se po nekom z vas bydleni v Klatovech? Kamaradi chteli puvodne spat ve stanu, ale vzhledem k vyvoji pocasi by se jim hodila strecha nad hlavou. A tam, co bydlim ja uz je beznadejne plno… Diky!!!

      0 0
      • Beeda  

        ja volal do ZS skoly na Masarycce a je tam volno, spacak a bydlis.B.

        0 0
    • McBlacky  

      podle předpovědí to bude „kultovka“ :( německá trojdenní předpověd ukazuje na zejtra topbrutál chcavec na JZ ČR… no letos jsem ještě pořádnej bahňák za deště nejel…

      0 0
    • JancA  

      hot news: Lukáš bauer vítěz na krátký, Kristián Hynek na dlouhý!!!gratuluju

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Gratulace oběma, Lukáš je opravdu makáč…

        0 0
      • petebike  

        Hm, Skoda ze Venca Aska mel defekt,,,

        0 0
        • Meesha  

          to jo, je to borec. jel to cely na flyweightech! a par km pred cilem defektil. Bezkarum to docela jezdi – obdivuju Bauera, protoze to bylo fakt na techniku…

          0 0
          • petebike  

            doufam ze se pouci, uz druhej zavod, kdy par km pred cilem strati skvelou pozici kvuli defektu :-(

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.