• PIWNIK PONURY

    caues, neporadite mi servis, kde mi nereknou, ze nejblizsi volny termin maji prespristi patek? ohnul jsem hak prehazky, takze to si doma fakt nezbastlim:-) diky! jo, zkousel jsem sterbu, kerna, konysport. s jinyma servisama nemam zkusenost..

    0 0
    • Luka  

      zkus se zeptat u kraba… v lodenicich, to je vcelku rozumnej obchudkoservis… a nebo mrazek…no…

      0 0
    • blue  

      velointest

      0 0
      • PIWNIK PONURY  

        tak velointest nakonec vyhral mou interni soutez o nejvstricnejsi servis, naprosta spokojenost… k uplne spokojenosti mi chybi jen najit nejakou prijemnou cestu z chodova, od thomayrsky je to po pekne hnusnejch silnicich…

        0 0
        • blue  

          tak to me tesi :-) z chodova krcskym lesem k jezirku pod labuti, prejit ctyrproudovku, parkem ke krcskymu nadrazi, podject most doleva, za mostem doprava, kolem skansky, za ni doleva loukou nahoru, na velky krizovatce cesticek doprava lesem a ses na konci novodvorsky, kousek od velointestu

          0 0
    • goood  

      Trinnity

      0 0
    • SoLaX  

      Hak u prehazky? Myslis patku? Takovou tu vetsinou stribrnou malou hlinikovou blbost co je na ni uchycena prehazka? To sem shanel minuly tyden a zjistil sem, ze na kazde kolo je uplne jina, takze musis tam, kde prodavaji tva kola, patku koupit a vymenu zvladnes s jednim imbusem i doma.. Ja tu svou nemoh sehnat, tak sem vzal sverak, kladiva, nejak to narovnal a zas slouzi jak ma :-) Snad to tam casem nerupne.. Pokud je hak neco jineho, tak se omlouvam, nechtel bych z nekoho delat blbce a pujdu si nekam rozsirit sve vedomosti ja..

      0 0
      • PIWNIK PONURY  

        mam ocelaka bez vymenny patky, takze…

        jinak vsem dekuji za radu, vyzkousim, uvidim;-)

        0 0
        • martt  

          celkom bez problemov to zbastlis aj doma, s uplne rovnakou kvalitou ako v servise.

          Tu je moja tajna metoda:

          1. nechaj namontovane zadne koleso na biku
          2. zozen si este jedno zadne koleso, najlepsie nejake srotove
          3. vyber upinak
          4. nasroubuj osku toho druheho kolesa do diery po prekadzovaci (zavit je kupodivu rovnaky)
          5. teraz mas krasnu paku (kvoli sile) a aj velmi presny udaj o rovnobeznosti v oboch osiach (rovnobeznost rafika jedneho a druheho kolesa) a mozes sa pustit do narovnavania.
          0 0
    • kurýr na bajku  

      V ATOMBIKU sem nikdy nenechával kolo, vždycky to bylo na počkání. Nehodlám podporovat servisy s nesmyslnejma čekacíma lhůtama.

      0 0
      • blue  

        to tam asi moc lidí na servis nechodí, když můžou dělat všechno na počkání… nebo to je nějaká fabrika s 50 servismanama?

        0 0
        • PIWNIK PONURY  

          dotazeni sedlovky a nazani retezu jsou otazkou okamziku:-))

          0 0
        • kurýr na bajku  

          No fabrika to není. Já servisuju kolo jen tam, kde je majitel servismanem. To sou lidi, který se k tobě jinak chovaj a sou schopný makat 24 hodin denně. Přece jen je to jejich podnik, tak jim není jedno kolik lidí prodavač pošle do řiti s nejbližším termínem za 14 dní.

          0 0
      • Luka  

        na kterou babu na prechodu ty si se vcera kolem pul treti tak zubil na krizovatce Stepansky a Jecny???

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Já jí vůbec neznám, ty bláho. Já takle jedu a holky si trhaj rodidla :-P Nevim co na mně viděj…

          0 0
          • Luka  

            tys nejel… ty si se flakal na cerveny… ale je fakt ze jsem se jeste smala tak 10minut… ale usmivas se hezky :))) Svetovej pohled na tebe byl. Nepoznals co? :DD

            0 0
    • yakub  

      uritě zkus Kola Na Statku v Hlubočepích, tam tě s tim určitě nevyhoděj… www.kolanastatku.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.