Hledám poctivý servis na Praze 6,7

30 nepřečtených
  • sachil

    Můj dosavadní opravář mě tentokrát pěkně natáh, takže už mu tam nikdy nevlezu.No tak sháním poctivý servis s příjemným personálem a dobrýma cenama v týhle lokalitě, poradil by někdo? Zkusil jsem už Tyrše, tam mi přišlo, že jsou ******** že tam vůbec lezu, a ten „ebicycle“ na štrosmajeráku to má předražený. Je tu v okolí ještě něco? Co Cykloprag, nějaký zkušenosti?

    0 0
    • kesu  

      v cyklopragu toho moc neumej ale podle me je nejlepsi Cykloadam v Suchdole u VŠ Zemědělský.Stoji za to se tam vytahnout ,ma nejlepsi ceny a umi opravit skoro vsechno.

      0 0
    • Mamut  

      Fiala(?) na Bile hore.

      0 0
      • palladin  

        Fialu nebrat..nechal jsem si tam vyměňovat hlav. složení a pěkně mi odřeli rám šupáci…

        0 0
        • JancA  

          u Fialy uz se nikdy nemuzu ukazat..loni sem tam hystericky brecela,kdyz nesly sundat kliky od kola a ja mela bejt za dve hodiny i s kolem na letisti:)))).a nesundali je.

          0 0
          • filipes  

            To se nemusi sundavat – letel jsem asi 4× a nikdy kliky nevadily. Radi by dolu pedaly, ale naslapy jim nikdy nevadily. Vadej jim plny kola, ale nevadi jim 150PSI v tlumicich (ale radsi to vypoustim).

            0 0
            • mawerick  

              není to proto že tlumič je na vysoký tlaky stavěnej?

              0 0
              • filipes  

                Kola taky snesou o jednu atmosferu vic nez v nich lidi vozej, ale do letadla musi byt vypusteny. Stejne je do jinych casti sveta nezbytne vezt pumpu na tlumic, takze je to sumak. Nejhorsi je, ze to kolo stejne pomlatej.

                0 0
                • Luka  

                  videla jsem super chranic na kolo… bylo to z takovyho toho molitanu co se s nim izolujou trubky… bylo to uzasny!

                  0 0
                  • Meesha  

                    jj, ja sem to tak vez a v poho :-)

                    0 0
                    • filipes  

                      Nekdy to je v poho, nekdy ne. Na cestu tam to vzdychky hodne dobre zabalim, zpatky to byva problem – ale resi se az doma. Davam to takovyho futralu, kdyz mam levnej spacak a karosku tak to tam prihodim + nejaky obleceni treba okolo razeni. Pak uz jenom prirucni zavazadlo. Lital jsem casto, zavazadlo dostavaj sileny kapky – rezignoval jsem na image kufr, protoze za par mesicu je stejne na vyhozeni… Nejhorsi jsou prestupy v Italii

                      0 0
                • mawerick  

                  hmmm… Tak to já s kolem jezdím tak max vlakem a nikdy s tím problém nebyl:) Teď mě tak napadá co na to třeba kotouče? Ty přece taky musí na ten rozdíl tlaků nějak reagovat…

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Přepravní prostory mají +/- stejný tlak jako prostory pro pasžéry. Vzduch z pláštu a dalších věcí se musí vypustit z důvodu případného porušení pláště a prudkému úniku a tím možnost rozdmýchání požáru. Pneumatiky u letadel a dalších zařízení jsou plněné dusíkem. Čas od času pokud nejsem línej tak si dusíkem nafouknu kola i na bajku…

                    0 0
                    • filipes  

                      Aha, to jsem netusil. Akorat tlumic vzdycky po letu ztratil tlak, takze pumpu s sebou.

                      0 0
      • pepa_16  

        Fiala je hroznej, kamos si tam odvzdusnit kotoucovku a dali mu tam starej olej, tam uz nevlezu

        0 0
        • makar  

          Díky,odkaz „servis u Fialy nebrat“ jste snad psali za mě!!! Odřený rám je slabé slovo. Po „servisu“ na rámu chybel kus laku o velikosti 0,5 × 1 cm. Normálním zacházením to člověk neudělá. Asi to zprasili když dávali rám do montážního stojanu, který má čelisti jako normální svěrák.

          0 0
    • JIRA  

      www.biketunel.cz

      0 0
    • ancistrus  

      taky jezdim k Adamovi na Suchdol. Vzdy mi pomohli a ceny maji solidni.

      0 0
      • kandik psi zub  

        v oprave jsem u adama jeste nebyl ale nakupoval jsem tam jsou fajn a kamos tam servisloval vidli a spokojenej

        0 0
      • zac  

        Adam mi ted stavel kolo a nemuzu rict krivy slovo, vse bez problemu a za super ceny, personal naprosto pohodovej!

        0 0
      • LukasX  

        Tri roky (kdyz sem bydlel na kolejich) jsem si tam nechaval servisovat kolo a dve nove jsem si u nej kupoval. Pohodova „obsluha“ i servismani, pro bajky nekupovany u nej asi trosku drazsi (ale pro prazskej region primereny ;o)

        0 0
    • Maskyč  

      Hlavně ne do prodejny se servisem na Patočkově. Tam jim snad vadí i to, že je člověk pozdraví !

      0 0
    • TNT  

      u tyrse sem vic nez doma a z vlastni zkusenosti vim, ze nekdy tak vypadaj, docela je posledni dobou sere séf…ale jinak sou v pohode.....­..treba se tam nekdy potkame…o praz­dninach mozna budu za kasou.....

      0 0
      • dydy  

        U Tyrse me uz neuvidi, predrazeny, personal hlupaci co se neumi domluvit, do kdy to jsou schopny opravit. Priste skusim ten Suchdol.

        0 0
        • Fenous  

          U Adama spokojenost, jeste jsem spokojenej v Cykloexpertu.

          0 0
        • Váze pět  

          Cykloservis U Tyrše nedoporučuji. Naúčtováno práce, které nebyly požadovaný a hlavne nebyly třeba. Dofouknutí kol namazání řetězu. Obojí provedeno ještě před doručením kola do servisu. Chudák Tyrš. Ten by se asi musel obracet v hrobě nad solidností a poctivostí chlapíků ze servisu.

          0 0
    • TNT  

      jo, jasne, este www.biketunel.cz/ belehorsky...­....Michal je sice linej, ale staly zakazniky ma rad a skvele se s nim pokeca........to je hned po tyrsovi a domove muj treti domov.......jezdim za ne

      0 0
    • Haho  

      Zkus tohle www.cykloexpert.cz

      0 0
    • filipes  

      Bikelive na Vysehrade. Ze 7micky vpohode metrem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.