• carlos

    Prosim o typ na nejaky dobry servis odpruzenych vidlic Rock Shox v Praze. Nejlepe v blizkosti Ruzyne anebo Dejvic.

    Diky moc

    0 0
    • mivrda  

      V Praze je oficialni servis BIKE LIFE (tel:241408422) na Vysehrade. A da se to odvest i do Cyklo Adam (www.cykloadam.cz) do Suchdola. Doporucuji si do obou zavolat a zeptat se kde by to co chces meli rychleji..

      0 0
    • zac  

      jestli okolo Dejvic tak bych to hodil do CykloAdam.

      0 0
    • pos3k  

      hlas pro bikelive

      0 0
        • sladic  

          hlas pro bike live,z cykloadam to stejne posilaj jim,vymenej tak maximalne olej.

          0 0
          • kesu  

            no to teda nevim,ale ja sem kdysi potreboval vyrobit a nalisovat pouzdra a udelat kompletni repas psyla,udelal to ados sam a bylo to v pohode,vidle chodila jak nova.Takze pochybuju ze by neco posilal do bikelivu,jedine driv, pokud by slo o zarucni opravu.Bikelive sice neni spatnej,ale kdyz mi ted kamos rikal jejich cenik,tak musim konstatovat ze sem hlasoval spatne…:(

            0 0
    • Radez  

      Oživuju trochu jedno archaický vlákno se stejným dotazem.

      Kdyby někdo měl radu, kam to v Praze (ne)dávat, tak napište klidně i vaše zkušenosti, jak to dopadlo.

      Pokud se vám chce tak hoďte i cenu za servis.

      0 0
    • Radez  

      Sím sím dotaz k servisu vidle.

      Mám vidlu RS Sid Race dual air pop lock (26) a chtěl bych si k tomu koupit servisní kit, ale nevím přesně kterej :-). Momentálně nemám šupleru, abych měřil rozměr noh apod..

      Nevím jestli tento

      nebo tento

      nebo uplně jinej.

      Nevím přesně rok výroby asi 2008 nebo 2009 jestli to má nějakej vlil.

      Je tu nějakej všeznalec, kdo poradí?

      Případně, co mám kde na vidli vyčíst, abych to věděl 100%? Našel jsem na ní asi jen sériový číslo.

      0 0
    • Doktor-Prase  

      BikeSOS v Letňanech ANO!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.