• wroum

    kam mam dat Boxxera na vymenu futer a tesneni? K Boubinovi se mi ji davat nechce (to ji snad radsi necham v klidu dozit). Kdo este dela RS v Praze a okoli?

    nebo este jinak: menil si nekdy nekdo sam futra ve vidlici? jde to udelat doma popripade v zarizenem servisu kol? nebo je potreba nejaky specialni udelatko?

    dik.

    0 0
    • Meesha  

      Zkus Programcycle

      0 0
    • zac  

      Rock Shox dela taky Cykloadam, jestli se nemylim.

      0 0
    • sladic  

      RE: wroum nevim co mas proti danovy praci,ten da dohromady i tak zkurveny vidle(od jejich majitelu a jejich neschopnosi jak manualni tak jezdecky)ze sem horsi v zivote nevidel.o servisu kanonu nemluve,to co sou schopny stvorit za pasarny treba u „renomovanyho“ sterby je sileny.a castka co si za to reknou ani nemluve.dan je moc sikovnej,jenom kdyz tu vidlu nekdo zkurvi svoji neschopnosti a pak breci,ze jako reklamace ,tak se s nim nepare.kdyz vidim,v jakym stavu mu lidi vidle nosej a chtej aby byly jako novy,tak docela cumim.chapu,ze vsichni nemaj tech.vzdelani ale vidle sou mazany olejem(uz vetsina)a kdyz je misto oleje bahynko nebo olej neni vubec,tak je asi neco v neporadku.tak se dana neboj:)))

      0 0
      • wroum  

        asi takhle co sem zatim zjistil:

        rebelbike: cena do 1000 kc, vcetne materialu, prace a oleje, 2–3 dny

        cykloadam: podobna cena i doba

        program: cca 1500 – upresnej po telefonu

        bikelife: 2000 bez oleje :-), asi tyden.

        neznam nikoho, kdo by si tam dal vidlici vice nez jednou. Proc? navic kazdej koho se ptam, kam mam dat vidli na repasi, mi rekne:„to je jedno, jenom do Bikelifu to nedavej“ Ja s nima mam pramalou zkusenost (kupoval sem tam akorad sadu tesneni do vzduchovyho sida – tlumic), ale vsichni me od toho odrazujou a jeden opacnej nazor to nezmeni.

        0 0
        • Meesha  

          tak si me taky pridej do seznamu! :-)

          0 0
        • TinkTink  

          Ja mam s Boubinem jenom dobry zkusenosti…

          Delal mi Psylo – pak v ramci moznosti fungovalo max dlouhou dobu…ze to je shit vidle je druha vec…delal mi Judynu … fungovala krasne…delali mi jeste naky veci a pohoda…

          No..ted to tu delam za penize ja a taky si nestezuju… :)

          0 0
          • wroum  

            dej konstruktivni nabidku. za kolik udelas novy futra a stiraky?

            0 0
            • TinkTink  

              No…vzhledem k faktu, ze jsem ze Zlina, tak by to byla ptakovina to posilat nekam jinam, nez kde bydlis..ze…casove by to nebylo moc gut a financne jeste horsi…

              cenove se pohybuju jinak kolem prvniho pripadu…nedelam veci draze…proc bych mel…ale v Praze je to znacne jednodussi…

              0 0
              • vlk  

                Zdar.Ty sis vyměňoval i pouzdra sám?Jaké nářadí si k tomu použil.Dá se někde sehnat-to nářadí?

                0 0
                • TinkTink  

                  Ne ne…sorry ze to tak vyznelo, ale todle bych si bez pristupu do autorizovanyho servisu nedovolil…

                  0 0
                • TinkTink  

                  Ehm…tedka si ctu svy predchozi odpovedi…no stiraky v pohode vymenim…ale futra ne…mel jsem si to precist poradne…sorry…chy­tam se za nos. (teda ja je muzu vymenit, ale nedelam to…)

                  0 0
        • default  

          Taky bych si dovolil mit opacnej nazor… ;-) Bikelif je zatim bohuzel jedinej servis, kterej je v poho. A uz jsem jich par vyzkousel..

          0 0
      • BUCEW  

        no jednou sem si nechal u dana do tlumiče navrtat a udělat autoventil abch ho mohl neplnit a odvzdušnit.Všechna čet vymyšlený a udělaný perfektně…a pak se mi dostalo do ruky pár vidlic od boubín made a to sem čuměl.např vidlice kde měnil vnitřní nohy a vidlice při 50% zamáčknutí šla dole na doraz protože ty vnitřní nohy byly moc dlouhý…a párkrát sem tam vezl něco na reklamaci:-(( tot moje zkušenosti.

        0 0
    • Tomcat  

      Kontaktní adresa: Firma Žitný Vysoká ul. 3340 Jablonec nad Nisou 468 02

      Tel.: 483 714 514, 483 714 515 Fax: 483 714 516

      E-mail: zitny@cyklozitny.cz

      Tenhle to dováží tak se poptej.

      0 0
      • wroum  

        dik

        tady to je za 1400 a doba cca tyden.

        0 0
        • BUCEW  

          bez nářadí na vyražení futer to neuděláš:-(olej a zbytek není problém.

          0 0
      • sfinga  

        Žitný je pako, je naprosto neschopnej, mám s ním špatné zkušenosti.

        0 0
        • wroum  

          souhlas. ty futra sem objednal kratce po zalozeni tohodle threadu a od ty doby nic.

          0 0
    • Pekáček  

      Chceš-li něco pořádně, udělej si to sám. Já nebyl s Marzoškou (vím, je to jednoduchá vidlice) spokojenej dokud jsem si jí sám nerozdělal a nenalil olej podle doporučení výrobce. Bylo ho tam ze servisu nějako málo, hm. Ale na výměnu pouzder … to jinak nejde.

      0 0
    • vlk  

      když už jsme u té výměny pouzder.Zkoušel jste to někdo doma sám.Jaké nářadí k tomu potřebuji.

      0 0
    • pegas  

      ..tak celkove jaky je k tomu potreba naradi…ma pilot xc a chtel bych jen vycistit avymenit olej…je to tezky?dik

      0 0
    • sann  

      No ja bych to taky dal k Boubinovi, je to fakt machr pres vidle. Dokonce mam dojem, ze nektere veci tam vozil i CykloAdam. A jelikoz to Boubin asi dela nejdelsi dobu v rep, tak bych mu fakt duveroval a ja osobne duveruju. Marzocchy si tedy delam zasadne sam

      0 0
    • pos3k  

      nakonec jsem dal sveho duka do BikeLive :-) vidle byla jezdena pres rok, vydavala hlasite cvakani pri rane ze spoda (male nerovnosti ve vetsi rychlosti), pri pumpovani vidle byla vidla ticha, zadny vakl. Dal jsem ji tam na par dni a vratila se mi (i s kolem :) tichoucka vidle. Vevnitr byla pry ok, jen tam byl pry plastovej „krouzek“ trosku zvejklej. Objevil jsem zase krasu a radost prejizdet koreny :-) Vypada to ze tam bylo puvodne i min oleje, vidle se ted chova mnohem lip. U me tedy spokojenost. GO za 520,–

      0 0
      • Martyss  

        Si pleteš GO a běžný servis:-)

        0 0
      • Martyss  

        Si pleteš GO a běžný servis:-)

        0 0
      • Martyss  

        Si pleteš GO a běžný servis:-)

        0 0
        • pos3k  

          no po 2 letech si to zaslouzila, ze to nazvali a uctovaly jako Go mi je sumak :-) Hlavne ze to „slape“ :-)

          0 0
          • Martyss  

            Ty nemáš svojí vidli moc rád, když v ní měníš olej tak často:-)

            0 0
            • pos3k  

              no ja na ni tolik nenalital abych ji musel otevirat, navic nejezdim jako prase, vidli pravidelne cistim a mazu po kazde vyjizdce, za to ze byl po 2 letech olej jeste v poradku se nemusim stydet ne?

              ps: olej tu v laborce mam, staci si jen vybrat ktery si tam nalejt :-) (ustav technologie ropy a petrochemie)

              0 0
              • Martyss  

                Hele nemá být ten olej v laborce pro výzkmné účely?:-) Škola šetří kde může, já cáluju laborce poslední tyčinku a ty takhle plácáš výzkumný materiál:-)

                0 0
                • pos3k  

                  pockej chvilku..par let a budes na tom stejne..no i kdyz pgs po svych zkusenostech nedoporucuji (budes na tom financne hur nez jako student). No vyzkumne zamery jsou vyzkumne zamery :-)

                  0 0
                • pos3k  

                  jo kdybys mel pak v laborce zase neco paltit (rozbije se vsechno, tak dej echo, skla tu taky mame mraky a „transpsort nadobi“ z jednoho ustavu na druhej nas ustav nezruinuje) zdar bajk

                  0 0
                  • Martyss  

                    Ok díky moc za nabídku. Případně se ozvu. Jinak tenhle semestr jsem bydlel se dvěma doktoranatama a když jsem viděl tu směšnou rentu,tak to opravdu musí člověka bavit nebo se chceš škole odvděčit. Ale chápu, že to není problém školy, ale financí ve školství:-/ Zatim do sebe rvu rovnice z orgány,takže na psg opravdu nemyslim. Zaměřuju se abych byl aspoň Bc

                    0 0
    • mivrda  

      Hele nic ve zlym ale na zitnyho vsichni nadavaj! Jen jeho neshcopnost poslat mi meho Pika v cas byla ukazkou… a co se tyce servisu v BIKELIFU tak me delal Judnyu asi za 300kila a slape skvele! Cyklo Adam je OK myslim ze si tam servisuje Boxxera i Petr Joch ale ted totalne nestihaj jedine se s nima domluvit ale i tak myslim ze by si na to zbytecne cekal. Zkus Bike Life

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.