• poiko

    Vim, že to tu už bylo, ale stejně: Chtěl bych batoh na kolo, aby se do něj vešlo nářadí na kolo, pumpička, bunda, nějaká ta svačina a vodní vak. Batoh by měl stát tak kolem tisícovky. Vybral jsem Boll Easy Rider (1360 Kč) a Deuter Superbike S (v Hudy ve slevě za 1190) a Deuter Crossbike (1380). Máte zkušenosti s těmihle batohy? Nejsou moc velké? Mají vesměs ±18 litrů. Boll jsem měl dříve a maximální spokojenost a Deuter je.. Deuter. Co byste vybrali vy? Proč?

    Anketa: Vybral bych

    0 0
    • james11  

      Zdar, ty co tu jmenuješ neznám, já vozím Boll Bedouin, ten má sice jen 10litrů ale dám do něj bundu, multiklíč, peněženku, mobil, pumpu, tatranky, náhradní duši, lepení… a stále mám dost místa :-) Nejlepší když batoh uvidíš v reálu a podle toho se rozhodneš.

      0 0
    • MARIN  

      mam Superbike S a nemenil bych. Neco uz jsem o nem tady psal tak zkus vyhledavani

      0 0
      • poiko  

        jojo, tvoje zkušenost mě dost nahlodala pro tenhle batoh, navíc za tu cenu … Chtěl jsem jenom vědět, jestli jsem něco nepřehlédl, nebo nezapomněl

        0 0
        • MARIN  

          Ted jsem si teprve vsimlte slevy na 1190,–. V jakem HUDY ho maji? Ze bych poridil jeste jeden pro druhou polovicku.

          0 0
    • blue  

      tohle tema se mi zrovna hodi, tak ti to tady zneuziju…

      potrebuju neco trochu vetsiho na jedno a dvoudenni bikovani s vecma (samozrejme ale i na jiny vyuziti) a zvazuju Doldy Avenger 25 doldyruksa­ky.cz/czech/a­venger30_25.html nebo Hike VCS 20 doldyruksa­ky.cz/czech/hi­ke_vcs2.html …zajimalo by me, jestli nekterej z nich nekdo pouziva, bral bysh spis Avenger kvuli tomu vnitrku, jen se mi trochu nezda ten zadovej system, prijde mi, ze se ty zada pri plnym batohu musi vyboulit, ale zase na druhou stranu by doldy snad nevypustil neco nepouzitelnyho… sitka u Hike VCS je zase takova jistota

      0 0
      • poiko  

        co deuter transalpine? ten vypadá trocghu větší a je kvalitní

        0 0
        • blue  

          kdybych o nejakym deuteru uvazoval, tak bych ho zcela jiste zminil taky… fakt me zajimaj zkusenosti jen s tema, o kterejch sem mluvil

          0 0
      • Lister  

        VSC má brácha, párkát jsem ho měl na zádech, není špatný, celkem dobře se to nosí, ale i tak bych dal přednost batohu s klasickým nosným systémem a tím pádem rovnýma zádama, přijde mi to využitelnější s ohledem na vnitřní prostor. Navíc mám pocit, že se mu poměrně rychle opotřeboval vnitřní nástavec komínu, kterým se dá zvětšit objem. Sice se neroztrhl, ale jde vidět, že ten matroš už není co býval.

        0 0
        • Lister  

          no a ještě dodám to, že batohy, které svojim komínem přesahují horní uchycení porpuhů nejsou zrovna vhodné na kolo, protože ten komín pak může tlačit na zátylek – takže hlavně při sporotvnějším posedu to je znát, když nasadíš přilbu tak se to ještě zhorší

          0 0
    • Vojtas  

      ja mam crossbike a az na to ze vypada plnej i kdyz je skoro prazdnej je fajn :) to dela ta predni kaspicka, ale ta se da kdyztak splacnout, ale jinak si nemuzu stezovat,

      0 0
    • Lister  

      Mám Boll Road Runer a je to zatím nejlepší středně objemný batoh co jsem měl. Mám ho asi tak 3 a půl roku a jediný co jsem zatím musle udělat tak to byla výměna hlevního zipu. Má hodně dobře propracovaný vnitřní dělení, celkem je na něm 6 kapes + dvě na boky se síťovinou, je H2O kompatibilní. Na kolo ho ale nevozím, protože mi přijde hodně velkej. Na to co si napsal podle mě bude dohatě stačit batoh typu Camel Mule a ještě zbyde místo i na foťák a nějaký jiný olbečení. Pokud nemáš vak tak se to vyplatí i cenově.

      0 0
    • kuprt  

      hehehe tak tehle problém jsem tady řešil nedávno : )) nakonec jsem zůstal u výběru deuter protože mi připadly kvalitnější a hezčí. Výběr pak už spadal jen pod crossbike kterej tu i uvádíš a hydroexp12 kterého jsem šťastným vlastníkem : )) Do něho se to co tu uvádíš v pohodě vejde a ještě něco navíc a přitom je na první pohled malinkatej. Cena je sice 2000+ ale když bys sis chtěl kupovat k tamtěm hydrovak tak tě to nevýde o moc levnějc. respektivě je v něm 3L widepac s cenou nad 8stovek.

      0 0
    • Vladimír  

      a co znacka Vaude? Nemate nejakou zkousenost? Koukam na Vaude Bike Alpin www.bartsport.cz/…ke-alpin-air

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.