• mar_tin1

    neznate nekdo nejakej eshop, kde se prodavaji batohy boll?

    0 0
    • jIrI___  

      Trošku OT. Nemáte někdo info, kdy budou uvedeny na trh nebo aspoň zveřejněny na webu inovované modely od Bollu? Chtěl jsem tak před dvěma měsíci koupit Trail Head, nikde ho už neměli a z Bollu mi psali, že staré už nemají, ale inovované modely budou na webu koncem srpna a furt nic.

      0 0
      • geondra  

        Konec září, ale ani to není jisté

        0 0
        • jIrI___  

          Ojéj. Nechtěl jsem, ale musím se porozhlídnout u konkurence :-(. Díky

          0 0
          • geondra  

            Ale budou pěkný, fakt :-)

            0 0
            • jIrI___  

              To věřím. A jestli ten Trail Head bude funkčně a „kapsičkově“ stejně vychytaný jako předchůdce, navíc hezčí, tak to bude pecka.

              0 0
            • geondra  

              poslední slib vypadá nadějně: do konce září

              0 0
              • jIrI___  

                Tak to bych mohl vydržet :). Nemáš nějaké špionážní foto, jak bude nový Trail Head vypadat?

                0 0
                • geondra  

                  To nemam, jedině něco je tady

                  Pokud to porovnáš s aktuální nabídkou, tak jsou kompletně přepracované, vizuálně k lepšímu. Pokud se příští týden něco dozvím, dam vědět

                  0 0
                  • jIrI___  

                    ok, díky.

                    0 0
                  • tonik666  

                    Všechny batohy nějak vypadají stejně :( Starší Boll se mi libily více, bylo poznat, že je to Boll.

                    Už i Doldy vypadá jako kopie Deuteru.

                    0 0
                    • Lister  

                      teda fuj, souhlasím.

                      Právě jsem se podíval, co že to mám a vlastní zmiňovaný Trail Head – až na chybějící jeden tunel na láhev (starší modle měl dva) je to skoro dokonalý batoh – ocenil bych mnohem silnější dno a zabudovanou plášťěnku, ale za ty peníze si nemůžu více stěžovat.

                      Nahradil u mě asi 10 let používaný Road Runner – uvidíme zda vydrží taky tolik – asi ne, protože ten matroš je celkově méně hrubý, ale zase je lehčí (něco za něco)

                      0 0
                      • scret  

                        to ja mam prave jeste stary Trailhead s dvema tunely na flasku… co se tyka kapsicek, byl neprekonatelny… stary bolly mely snad vsechny vychytavky co clovek potreboval v horach atd. Dneska je trend jinde, vsichni bagly hrozne specializujou, takze clovek aby mel doma minimalne 5 baglu:(((

                        0 0
                  • jIrI___  

                    Nějaké nové zprávy? Už jsem nový Trail Head (modrý) viděl v Ostravě na jednom klukovi a vypadal povedeně. Jenže na ofiko stránkách nic a v kameňáku taky nic neví…

                    0 0
    • Heike  

      Boll měl (a má)bohužel potíže se změnou továrny, kde batohy šijou, v září to rozhodně nebude. Pokud někde nějaké jsou, tak to jsou zbytky..dá se sehnat například cyklobatoh Bedouin. Takže pro ty, co to chtějí vygooglit: no chance. Zrovna tady u té značky má vlákno smysl:)

      0 0
      • Lišák  

        Před pěti lety taky měnili továrnu? :-O ;-)

        0 0
        • Heike  

          Zas takovej znalec značky nejsem, ale vím, že před několika x lety, se to dělalo doma…a to je rozdíl

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.