• Corbett

    Ptám se sice s předstihem, to ale abych věděl na čem jsem. V půlce července strávím s rodinou týden v Praze, nebo přesněji na kraji Prahy u známých. Budem bydlet u zmíněných známých v části, která se jmenuje Točná někde u lesa. Chtěl jsem se zeptat jestli se ve výše uvedené lokalitě dá solidně zajezdit (mám na mysli ten les a blízké okolí) a jestli bych se pak nemohl na vás místní případně obrátit s prosíkem o společnou vyjížďku. Nerad bych tam bloudil. Když člověk vyrazí někde do hor, tak si asi vytvoří představu co by chtěl pojezdit, ale tady jsem docela vedle. Díky

    0 0
    • McBlacky  

      tak Točná říkáš, hmmm. No zkus mi napsat než dorazíš. Snad tam něco najdem :) :) :)

      0 0
      • klerik  

        Snad? :-)))

        0 0
        • Corbett  

          Registruji a poznamenávám si OZVAT SE!!!! McBlacky u tebe mi sedí ta hospoda. Já ji sice vždy řadím až na konec švihu, ale za to vždy, pokud tedy nejedu do práce, nebo z práce po noční.

          0 0
      • fousac  

        takhle jak si to podal, to zni jak pokus o vrazdu.. ;)

        0 0
      • Manas  

        Mozna naky povedeny skalky, sjezdy k Jarovu a tak … no urcite neco najdeme :-) PS: Vem si asi troje plaste :-)

        0 0
    • Darkson  

      za tejden lokalitu kolem Točný ani neprojezdíš…popiluj techniku:-)

      0 0
      • McBlacky  

        podle mě se to dá projezdit za den, dva, ale bude to pakárna nahoru a dolů a chcípneš :) jo technika, už se těším až padne ta kláda co zbyla z lávky.

        0 0
        • Manas  

          No jo, ale nedas si vsechny sjezdy co o nich vim. A taky Heinikarna by mu mohla chvili trvat :-)

          0 0
          • fousac  

            tak se soupnes o kopec vedle na vykopavky… a az da zelenou nahore po skale do brezan bez drzeni, muze se jit rovnou prihlasit do NWD a NSX.. ;)))

            0 0
          • McBlacky  

            jo než se zabije mohlo by to chvíli trvat :) na XC se Hejnikárna v tichosti objíždí…

            0 0
            • Manas  

              Ja si na ni brousim zuby, sem zvedav kolik Splice vydrzi. Pristi tyden si privezu pevnaka tak si to zase pekne naskacu :-)

              0 0
              • blue  

                pak dej vedet, az tam pojedes, potrebuju se naucit s novym fotakem :-)

                0 0
                • Manas  

                  pristi tyden v utery, pokud se na DH v sobotu nezabiju a na vyletu v pondeli neumru :-)

                  0 0
    • Medunka  

      Zkus si tady na BF vyhledavani at vis, do ceho jdes

      0 0
      • petebike  

        to nemusi moc hledat z 10 vyjizdek se jede 5× na tocnou a nebo 5× na Brdy :-DDD

        0 0
        • Manas  

          Staci hledat za posledni 4 tydny ty co jsem vytvoril ja :-)

          0 0
    • pos3k  

      od Blue si stahni „mapku“ Tocny :-) bohuzel v terenu neni „nic“ znaceno (neslo by udelat nejake znaceniv terenu?), nejlepe si zabookovat pruvodce :-) je to nejlepsi bikovy revir v pze :-)

      0 0
      • pos3k  

        blue ma „vylepsenou“ mapku, jsem ji nekam stahl a nevim kam, a vlakno kde byl odkaz jsem nenasel :-( ty popisky trosku pomuzou (aspon pomoci TZ), minule leto jsem tam jezdil casto a stejne nevim kudy jsem to jel (bych uvital oznaceni, „cedule“ napr. k maturite, maturita, heinikarna (tu snad najde kazdej, atd asi jsem moc narocnej co? Treba u nas (v moste) je tart maratonku znacena celorocne, nebezpecne useky jsou znaceny vykricnikem (moira sjezdy) atd. (kupodivu to nikdo nekrade, nenici)

        0 0
    • ydaho  

      točná je točná :)

      0 0
      • wroum  

        a takovy točeny na Točny bodne.

        0 0
        • Luka  

          A co teprve točeňák s točenym na Točný?

          0 0
          • Manas  

            A pak to jet v noci bez svetla pres lavky, coz ? Bajkr a Darkson jiste potvrdi :-)

            0 0
            • Luka  

              pres lavky nejezdim ani ve dne :)) nevyskrabu se nahoru.. nejak porad to lezeni na prekazky mi nejde :)

              0 0
              • Medunka  

                Ucinej figl: Slezes z kola, vyneses na lavku, sneses z lavky… ;-) Da se to praktikovat at si ti matejove rikaji co chteji, neznicim si preci na Lavkach kolo

                0 0
                • Luka  

                  teda, mezi nami devcaty: coz o to kolo :)

                  0 0
                  • Medunka  

                    A jo, mas pravdu… Vubec nechapu, jak nas, krehke stvoreni, muzou pustit na Lavky

                    0 0
                    • jecnak  

                      Myslis takovy ty mosty pres potucek ;-)

                      0 0
                    • Johy  

                      Jo muzou a uplně bez rozmyslu a ještě říkaj to dáš a když to dáš a padáš tak si samozřejmě vyberou stranu kde nic není a tam kde je ten strom, prost musí být tvůj a jéje těch ptáčků co pak vidíš:))))Asi se lekli když jsem vypadala jak kočka:)

                      0 0
            • wroum  

              jo to bejva docela sranda :-)

              0 0
            • Darkson  

              nejlepčejší byly lávky za tmy a na ledu v –15 s Enjoyem – to byla nastandartní jízda…a padaná:-)

              0 0
    • Corbett  

      Koukám že se v Praze nestratím a jak to tak vidím, tak na Točný teprve poznám co je to to pravý nefalšovaný biking. Je fakt, že lávky mi nic neříkají, ale rozhodně se rád přiučím i když netvrdím že na to vjedu. Pak se určitě ozvu.

      0 0
    • Corbett  

      Můžu se tedy na někoho obrátit? Díky:(((

      0 0
      • pos3k  

        chrtu spousta :-)

        0 0
      • Medunka  

        Kdy teda dorazis? Kdy te mame cekat? Vikendove programy jsou nebite… ale mistecko se najde

        0 0
        • Corbett  

          Tuto sobotu, nebo neděli. Nemám to přesně určené, ale co se týká kola, nechal bych to až na všední dny, nebo na další víkend. Budu tam s rodinou a nevím jestli by se to manželce líbilo, kdybych hned po příjezdu do Prahy vzal roha na kolo.

          0 0
          • Medunka  

            No kluci budou mit dost casu a urcite i elanu te mezi 10–13 protahnout ;-)

            0 0
      • Darkson  

        neboj; napiš přesnej termín, čas si najdem a pěkně tě protáhnem:)

        0 0
    • Corbett  

      Tady asi nic nedomluvíme, protože co se týká Prahy a Točné, tak jsem úplně mimo mísu. Nevím kde by jsme se domlouvali a tak podobně. Nikdy jsem tam nebyl. Dále od čtvrtka rána se nedostanu na net. Tak by mě docela bodlo, kdyby mi někdo na sebe poslal (Richter58@seznam.cz) tel. kontak a já bych se pak až budu na místě a budu vědět co a jak, ozval. Doufám, že mě nenecháte Pražáci ve srabu, předem dík.

      PS: mail co mám v profilu také platí, jen ho tak nepoužívám. PS2: pravou, nefalšovanou a dobrou slivovici budu mít v Praze sebou, tak předem dík

      0 0
      • Medunka  

        Se slivkou mi na ne nechod!!! to je moje parketa

        0 0
        • Corbett  

          Vozíš ji z UH do Matičky stověžaté na kšeft, nebo co?

          0 0
          • Medunka  

            Obcas i tak, ale casto pro vlastni potrebu ;-)

            0 0
            • Corbett  

              Tak mi tedy poraď na co se jezdí v Praze. Já bych si asi slívku po švihu nikdy nedal, energii doplňuji pivkem a ve stověžaté to bude asi stejný ne? Tam ale kde budem bydlet prý žádná útulná hospůdka není, tak tedy raď.

              0 0
              • Medunka  

                no na slivku tu nejezdi, ale v zime se ji zahrivali… Jinak na Tocny je letiste a tam toci ;-) neboj, zizni neumres

                0 0
      • mawerick  

        ad PS2: To jsou normální úplatky;) Ty se nás prostě snažíš zkorumpovat;) :D

        0 0
    • Corbett  

      Sedím v té pitomé práci a relaxuji po ukončené dovolené a nezbývá mi než i touto formou poděkovat McBlackymu a ostatním přítomným za projížďku v okolí Prahy. Troje pláště jsem neprojezdil, dokonce jsem se ani nezabil, to ale jen protože jsem z kola raději slezl, když jsem si nebyl jistý. Také děkuji za klidnější tempo, které McBlacky nastolil, za čekání na rozcestí a upozornění na zrádné záležitosti ve vaší lokalitě. Zdarec:(((

      0 0
      • pos3k  

        libilo?

        0 0
        • Lance  

          se ptas, jako bys corbetta vojel:)

          0 0
          • pos3k  

            kus, mi prave pripada ze moc nadsenej z phy nebyl :-D

            0 0
            • Corbett  

              Odpověď pozdě, ale přece. Líbilo, vše má své pro a proti. Pěkně se dá určitě zajezdit všude. Více méně jsem byl z Prahy a ježdění v jeím okolí příjemně překvapen i když jsem určitě projel malou část. Je ale fakt, že hned po říjezdu do domoviny jsem na druhý den sedl na bika a dal si 90 km v Hostýnských vrších abych si vyčistil hlavu. To ale né, protože bych z pha byl znechucen, ale z toho každodenního sezení u grilu spojené s doplňováním tekutin ve formě piva a občas i té naší valašské slivovice.

              0 0
              • Darkson  

                až přijedeš příště, neni problém zařadit do programu víc bikování. z Točný se dá udělat po okolí spousta pěkných výletů. když by byl čas na celý den, daly by se projet třeba i Bikebrdy;

                0 0
    • Corbett  

      Víkend 18.19. a možná v pondělí 20.8.2007 budu u přátel v Praze Točná. Našel by se v tak velkém městě opět někdo, kdo by se ujal Moravského bratra a protáhl ho po místních kotárech?

      Předem děkuji:)

      0 0
      • cabbage  

        hledej – v neděli se pořádá vyjížďka po vyhlídkách v okolí Ttočný a dalších jižních končin..

        0 0
        • bajkr  

          vyndej si hlavu z ****** a nauč se číst :oP

          0 0
          • cabbage  

            sou prázdniny – to datumy opravdu neřešim:-P

            0 0
            • Manas  

              Tak ja bych to klidne dal az v nedeli. V sobotu mam DH, jak jsem dneska zjistil .. to zas budu litat jak salam … :-/

              0 0
        • Corbett  

          Tahle vyjížďka mi neunikla, to se neboj, jenom mám takový malý problém. Nebudu v Praze.

          Jsem takový punťa a rád si vše domlouvám vše dopředu.

          Pokud by se něco podobného uskutečnilo v uvedený víkend, rád bych se přidal, jenom nevím kde je pod baranďákem.

          Před rokem jsem byl s borci domluvený na kruháči na Točný:)

          0 0
          • cabbage  

            sorry, nějak sem přehlíd datum a čet jen to sobota, neděle- pondělí:-)

            0 0
      • Darkson  

        já budu asi na dovolený,ale snad se najde průvodce po Brdech:-)

        0 0
      • bajkr  

        ja tady asi budu tak mužeme něco vymyslet ;o)

        0 0
        • Corbett  

          Jo, je to za měsíc. Já se budu připomínat, ale předem dík:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.