Víkendové silnice Praha východ - léto 2017

1045 nepřečtených
  • jecnak

    Ač to za oknem nevypadá, už to chce letní vlákno. Zima skončila!

    0 0
    • blaf  

      Zima skončila!

      To vysvetli tem z Jiznich Cech :)

      0 0
    • jecnak  

      Nejen z jiznich. Chtel jsem na vikend nekam vypadnout, ale takhle mozna na skialpy.

      0 0
    • jecnak  

      Přidal by se zítra někdo na dopolední rychlé kafe? Pršet má od 13h.

      0 0
      • milmat  

        Já mám v plánu na sobotu přejezd Železných hor (to by šlo zkloubit) a v neděli něco na Žďársku. V pondělí budu už zpět, tak třeba kafe?

        0 0
      • madik  

        Zitra by to asi i slo jestli se predpoved nejak nezhorsi.

        V pondeli zvazuju ucast na pavetour.cz, Mirek Horak jede.

        0 0
        • blaf  

          Poslední Honzisova účast skončila zlomenou pákou a přehazovačkou, myslím. Tak bacha na to…

          0 0
          • Honzis  

            ulítla patka šaltru po hromadném pádu v poslední rundě. Nešlo s tím nic dělat – letělo se 40, brnkli o sebe řidítkama a složilo se nás asi 15 :-( Dopadl jsem ještě „dobře“, jen lehce docentrovat ksyrium, pár šrámů, ale od té doby jsem de facto s hromadnými závody navždy skončil a letos rozhodně nepojedu, stejně bych na to neměl fyzicky ani hlavou.

            0 0
      • Honzis  

        radši nic neslibuju – jede se Sázavák ve 14hod z Hradešína nebo se dopol běží Semice, takže se nevracejte přes Hradištko a Semice (kolem 11hodiny se tam poběží). I další dny u mě hodně s otazníkem.

        0 0
      • hannawald  

        mohl bych Vas trochu zpomalit, jestli nemate zavodni ambice..

        0 0
      • madik  

        Co treba v 9 na benzínce v HP?

        0 0
    • Medunka  

      Smržová inspirace pro Hrocha

      0 0
    • Honzis  

      Prvomájové plány? Má dost foukat východ … jsem celkem K.O. po kombinaci Sázavák + půlmaraton.

      Co zajet oklikou do pivovaru v Kostelci? Na placku do Poděbrad nějak nemám náladu v 8m/s vichru

      0 0
      • jecnak  

        Budu pryc.

        0 0
      • milmat  

        Za mne jo, akorát trochu později. Co třeba Český Brod 10:00? Nebo Mochov 9:30. Snad dorazím rozumně z čarodějnic.

        0 0
        • milmat  

          Takže jsme to tak s Honzisem dohodli. Pokud se někdo připojíte, dejte vědět.

          0 0
          • Honzis  

            vypadá to na komorní účast, ukážu ti něco zapomenutého „na východě“ :-)

            0 0
            • Honzis  

              Z východu bylo míň než jsem chtěl, nehoda u Vrbčan mi zhatila plány na Bošice, nicméně vítr snad největší očistec co pamatuju. Cesta do Kolína byla hodně drsná a dlouhá, avg asi 25 a občas se víceméně „stálo“. Po stezce z Kolína do Poděbrad to už jelo na 100tepech dobře :-) U Olivera dnes i s kulajdou. Milošovi díky za účast, i když si představoval asi něco snadnějšího :-D Vůbec nelituju že jsem nebyl na Pavé – s touhle vichřicí ještě terezíny v balíku – díky, nemusím.

              0 0
              • milmat  

                Ten protivítr by se měl zakázat! Honziš po Sázaváku a 1/2 maratonu pořád k neutahání.

                0 0
                • jecnak  

                  Jak protivitr? Snad ten do zad, kdyz honis pokemony. Pockej az nasadim hrazdu a vyssi kola!

                  0 0
                  • milmat  

                    To už bylo za odměnu cestou domů. Ale i tak se muselo šlapat :-)

                    0 0
              • kokoska.rokoska  

                Obdivuju vás oba. Myslel jsem, že bych se přidal, ale ranní tajfun mě rovnou nekompromisně poslal na MTB schovat se do vegetace a i tak toho mám až, až :-)

                0 0
    • turista+1  

      Ahoj. Chce se někdo přidat dnes va 12h na kolečko Kbely – Benátky – Nymburk – Kbely?

      0 0
    • Delkim  

      Chtěl bych poděkovat kokosce za neocenitelné a naprosto zásadní poradenství přes fotky a videa co se posedu na koze týče. Moje asi šestá jízda na koze v životě znamenala druhé až třetí místo na ELM v Sezemicích. Zkusil jsem si mimo jiné jízdu s půjčeným diskem a mám nad čím přemýšlet. Není to tak jednoznačné a je to pouze jen na určitý profil trati.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Snehove bariery na Lucni

      Lakalo by to nekoho na vikend?

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        To by se mi líbilo :-)

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Mě každopádně. Mám Krkonoše na silničce rád, akorát cesta z Pece na Výrovku je u mě vždycky loterie, jestli to bude ještě cyklistika, nebo už pochodové cvičení.

        Jak by sis to představoval? Až se budu doma ptát jestli se mi chce, abych uměl odpovědět na všechny podstatné otázky…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Uprimne receno nevim, nikdy jsem tam na kole nebyl, dlouho me lakaji ty mantinely. Spis jsem chtel rozpoutat diskusi.

          Tak jsou varianty jet to „na Honzise“, tj, brzo rano po ose, nebo popojet nekam autem a pak si vyjet treba tech kopcu vic (Zlatak). Za me sobota.

          Ad Delkim, 34*27 bez motoru, tempo nepublikovatelne.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Jednou jsem ten kopec jel na MTB a na rovinu říkám, že na otočku z Prahy to nejedu, Černá hora stačila ;-)

            0 0
      • Delkim  

        fotky by to byly luxusní, jen jak se tam dostat, že… kompakty, 32 zubů kazeta a elektromotor? :)

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          Já tam beru 34×29 a tabletku jedlé sody proti zakyselení :-)

          0 0
        • madik  

          A jak moc prudké to je? Jestli je to konstatních 10–15% tak to ušlapeš relativně vpohodě. Nějaký 25% šílenosti jen krátké úseky, jinak šlapu :)

          Jako třeba já v sobotu ve výšlapu na Samechov :) Ale na mou obranu.., nešel mi zařadit 27 pastorek, tak jsem jel 34×25 :)

          https://www.strava.com/…is/9173/9372

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Samechov jsem chtěl před rokem v půlce vzdát, ale když jsem zjistil, že to rvu na velkou, s 34/25 už pohoda… :D

            To je moc pěknej kopeček. :)

            0 0
          • kokoska.rokoska  

            Je to relativně pohodových 25 %, místy trochu prudší a okolo Richterovek naopak mírnější. Zhruba jako na Řípu ten kus kolem Mělnické vyhlídky, akorát místo 20 m je toho 1,5 km.

            0 0
            • Delkim  

              Koukám ještě zlatá moje letní Pražská bouda…

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              :-)

              0 0
            • Honzis  

              hezkej popisek a celkem sedí, jen bych z 25 udělal 20 a je tam cca 1km á 14% nicméně rozhazují ty odvodňovací kanály + lidi v cestě atd. Vyjel jsem to onehdá na 39/27 ale je to boj o každou úvrať klik a pak je člověk nepoužitelnej pro další kopce :-(

              Ti co se mají rádi jedou ze Strážného na pohodu kolem Hříběcí boudy k chalupě na rozcestí, to se dá na 39/23, je tam pár 12–14% ramp, ale vždy pár metrů, akorát se musí překonat 1,5km šotky k Výrovce a ten konec ke kapličce není tak strašnej, myslím taky stačilo i 39/23, je tam max asi 17% a trvale „snesitelných 12“, to se dá vyjet 9km/h.

              Nicméně bariéry tam budou ještě týdny a vzhledem k tomu, že asi přisněžilo bych to odložil na později. Nehledě na to, že sjezd dolů je do Pece o špalky a do Strážného o zmrznutí :-)

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                Přes Bufet na rozcestí a Dolní Dvůr se pravidelně vracím zpět „na základnu“, je škoda si tu rubačku z Pece neužít. Jinak s korekcemi procent máš samozřejmě pravdu, ale to snad každý pochopil, že jde o mírnou nadsázku. Jen ten kousek na Výrovkou za Richtrovkama má minimálně kolem 30 % úplně jistě.

                Vyjet se to určitě dá na kdes čem, i já jsem zde v jiném vlákně vzpomínal na 30 let staré výjezdy na 42×24, protože nic lehčího prostě nebylo k disposici, ale na 34×29 je to přece jen poněkud pohodlnější :-)

                BTW: Sjezd do Pece je IMO i o nervy, protože kličkuješ mezi pěšákama, šikmými odvodňovacími žlábky, na hrbolatém asfaltu se spoustou děr, písku a drobných kamínků. Do Dolního Dvora/pod Strážného se aspoň celkem svezeš (od Rennerovek).

                0 0
          • Honzis  

            upřímně Samechov vs Krkonoše je úplně jiná liga, musíš vydržet v tom rvaní místo 4minut desítky minut a na to se pak nedostávaj watty :-) Samechov jsem jel 39/19, nahoře 39/21 ze sedla, asi by to šlo i na velkou, ale hodně by to bolelo :-D

            0 0
          • milmat  

            Toto jsou mé „oblíbené“:

            https://www.strava.com/…ents/8097476

            https://www.strava.com/…nts/12989548

            Tu Žítkovou jsem nedal, 39/25 bylo nad mé síly.

            Jinak k tématu. O víkendu budu na Moravě a sněhu mám už tuto sezónu dost!

            0 0
      • Medunka  

        Mě by to lákalo :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          :-)

          Ty ale budes nekde vencit chrty, ne?

          Oni Norove stejne rikaj, ze to k tomu o vikendu nebude.

          0 0
          • Medunka  

            Nene, volný víkend :-)

            Auto mám, nosič mám, elektrokolo mám a slaměná vdova jsem :-) Ale asi dám jen něco kolem, Klánovičák, XC v Úvalech a tak …

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tvl elektrokolo… to bys nas vytyrala a vychutnala si zle :-)

              0 0
              • Delkim  

                ego by chtělo udržet tempo první km a pak bych umřel :)))

                0 0
                • jecnak  

                  Muzu potvrdit, ze motor je sice pry jen 250W, ale do kopce jsem za ni jel pres 450 a nemyslim, ze tech 200 by tam pridavala Jitka. Vyhoda je, ze aspon maximalku 25km/h to opravdu neprekona.

                  0 0
                  • Delkim  

                    myslím, že těch max 25 km/h bude Jitce cestou na Výrovku stačit, to odpáře z háku i Honzise :)))

                    0 0
          • Honzis  

            v sobotu odpol běžím v Kostelci, neděle nevím, ale jsem nějak marnej a do větších akcí se mi nechce, natož při „přeháňkách“. Dneska zase lehký vítr od východu a místama zoufalost sama, aspoň je to na krátký :-)

            0 0
            • jecnak  

              Na krizovatce ve Sterboholech jsi jeste moc zoufale nevypadal ;-) Ja tam zrovna trcel v aute cestou z obeda.

              0 0
            • kokoska.rokoska  

              Já v sobotu nemůžu. Ale v neděli by to šlo. Teda s nablížením autem. Tam-zpět na kole by se mi zrovna nechtělo :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tak uvidime jaka bude na nedeli predpoved.

              0 0
              • Honzis  

                předpověď chmi dost bídná :-( Předpokládané množství srážek (00–24 hod.):

                Neděle: 2 až 10 mm, v bouřkách ojediněle kolem 25 mm

                Já buď něco po ránu (Sázava) nebo delší běh.

                0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Hmm, tak to asi fakt nemá moc smyl. U Památníku obětem hor bude sněžit.

                  0 0
                • madik  

                  Sázavu bych asi i dál, potřebuju novou součástku na kole pořádně otestovat :))

                  0 0
                • milmat  

                  Já jsem také pro Sázavu. Sraz neděle 9 Mochov a pak 9:40 Český Brod. Ok?

                  0 0
                  • kokoska.rokoska  

                    A co to je „Sázava“? Nepotřebuji popis i mě známé české řeky, jako spíš cyklistiky za akronymem se skrývající – zejména předpokládaná časová a fyzická náročnost :-)

                    0 0
                    • milmat  

                      To je něco co, vede například přes Český Brod, Ondřejov, Chocerady, Sázava a pak nějak zpět třeba přes Jevany. Trasa bude okolo 100 km a převýšení 1km. V každém případě se trasa upraví dle aktuálních podmínek a nikoho nenecháme odpadnout. Celé se to dá objet do 4 hodin s nějakou zastávku na občerstvení.

                      0 0
                      • kokoska.rokoska  

                        Díky za info!

                        Trasu tak-nějak tuším, ale chtěl jsem vědět, jaká je předpokládaná délka. 4 hodiny jsou pro mě ideální, právě tolik mám v plánu, zastávky nepotřebuji. Odpadnout se nestydím, ale přišlo by mi zbytečné jet s vámi, abychom se viděli jen prvních 20 sekund a pak si jel každý po svém. Osobně zítřek plánuji tak-nějak-max-středně intenzivně a musí mi zbýt energie i na přechod na běh :-)

                        U mě právě teď začalo velmi hustě pršet; pokud se to do rána zlepší, do Mochova dorazím.

                        0 0
                        • madik  

                          Zastávky potřebujeme. Vzhledem k Tvému image na BF tipuju, ze odpadneme my :)

                          0 0
                          • kokoska.rokoska  

                            To nehrozí :-) Navíc jsem se dnes totálně vyřídil na velodromu na Třebešíně.

                            0 0
                            • Delkim  

                              vždyť jsi tam jezdil s dcerou ty kecko :)))

                              bacha na něj, mlží :)))))

                              0 0
                              • kokoska.rokoska  

                                To jo, ale každý sám za své :-)

                                Mimochodem, fakt super akce, dítě nadšené, tatínek taky. Jet skoro šedesátkou na dráze mezi lidmi je adrenalin…

                                0 0
                    • Honzis  

                      cca ty 4hod z Mochova, čas 9:40 v Brodě vyhovuje, pršet snad až odpol. Trasu vymyslíme operativně – pokud by chtěl někdo stojku furt mě láká ta zkratka z Jevanského do Konojed případně může madik vylepšit Samechov :-D Nicméně spíš počítám se snadnější variantou.

                      0 0
                      • kokoska.rokoska  

                        Díky za info! Trasu určitě vyberete dobrou, nemám strach. Když nebude moc pršet, rád dorazím.

                        0 0
                        • milmat  

                          Já jsem před cca hodinou dorazil domů z Vysočiny a jsem celkem KO. Nějak jsem se to snažil projet suchem, ale před Kolínem už tomu nešlo ujet/vyhnout. Takže zítra určitě žádné blbnutí! :-)

                          0 0
                      • madik  

                        Tak můžeme, když na mě budete na kopci čekat :) Samechov klidně zkusím nyní už zdolat, se shimanem to snad nebude takový problém ;P

                        Jinak bych se přimlouval za rozumnou délku, mám to z domu do Mochova 25 jako vždy :)

                        Jede vubec někdo rano do Mochova? Bych jinak možná jel rovnou do Brodu.

                        0 0
                      • Honzis  

                        Tak doufám že jste moc nezmokli. Dnes ze zimy rovnou do vedra. Pár kopců se našlo a kokoska nám trochu zrychlil sjezdy a roviny, abychom se tak neflákali :-) Dietní prohřešek v Sázavě, pár kapek za Horními Kruty, svist do Kouřimi, brdek na Lipany, jo dneska to bylo celkem pěkný!

                        0 0
                        • milmat  

                          Tady je vidět mrak, ze kterého trochu pak zprchlo. Ale rychlou jízdou jsme tomu pak ujeli. Snad kluci z Prahy dorazili v pořádku a (moc) nezmokli.

                          0 0
                          • Honzis  

                            řečí čísel Brod-Kounice 69km/740m/avg 32,4km/h – stačí aby přijel tempař kokoska a pak se tolik neflákáme ve šlapavých úsecích :-) Talmberk nahoru jsme se fakt neflákali co koukám k tobě, mě to zase nevzal Garmin – 500ka má špatný signál v lese. Aleš se držel statečně a doufám řádně otestoval rám! Stačí něco shodit a mít stejné watty, pak to bude dobré, ale i já si celkem dával a kopce se mi nejely moc dobře.

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Evidentne nejede Hroch- neni srot neplati :-)

                              0 0
                            • milmat  

                              Já měl ty kopce už na hraně. Díky výpadku tvého garmina mám 2nd na Úžice a PR Horní Kruty.

                              0 0
                            • madik  

                              Hubnutí je v plánu :) za poslední měsíc jsem sundal 3kg a v plánu mám 85 na konci sezóny. Už se těším až Vás budu trhat v kopcích :P

                              0 0
                        • Reggie  

                          Ta třetí fotka je super, proč tam není i čtvrté kolo? :-)

                          0 0
                        • kokoska.rokoska  

                          Dobré to bylo, myslím, že jsme se nikdo úplně neflákal. Jen se musím pochlubit, cukrárnu jsem dal „na Delkima“ – prohlédl, pochválil a nedal si :-)

                          A zmokl jsem až na běhu na Vítkově; hlavně proto, že jsem se před bouřkou schoval v Klánovicích do vlaku :-)

                          0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak me upoutala rymicka na gauc, takze nepojedu nikam.

                0 0
      • karliner  

        Hrochu, jste za západní sekcí trochu pozadu :-)))

        (L.P. 2014..)

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Dneska jsem to byl zkontrolovat. Sníh nikde, ale opruz pořád stejný :-)

        Cesta od Bufetu na rozcestí k Hříběcím boudám sjízdná jen pro otrlé, nebo na cizích zápletech a gumách.

        0 0
    • milmat  

      Zítra (sobota) bych se ráno jel projet. Start klasicky 9:00 Mochov. Počasí by mělo být ok,možná před tím lehce sprchne. Okruh bych volil dle dohody. Poděbrady nebo Sázava. Pokud by jste se chtěli někdo přidat, dejte mi vědět.

      0 0
      • Honzis  

        zítra běžím od 10hod v Cerhenicích (můžeš se zastavit cestou z kafe, to už budeme na jídle na hřišti), v neděli je časovka v Plaňanech co vyhrál Delkim a loni to jel i blaf. http://www.skcpecky.wz.cz/planany.html

        0 0
        • blaf  

          zato letos blaf jezdi na kole jen do skolky

          0 0
          • milmat  

            To jsem ti nestihl ani napsat, že na běhání se mi moc nechce :-). Jak tak vidím, zítra bude individuál :-)

            0 0
    • milmat  

      Dnes mají na Ondřejově makové nebo tvarohové.

      0 0
      • Honzis  

        třeba zítra doveze Delkim nějaké domácí do Plaňan :-)

        0 0
        • milmat  

          Ještě jsem provedl kontrolu Koutnic. Idaho 15st výborný ionťák.

          0 0
          • Honzis  

            když bys přijel zítra do Plaňan tak pak můžeme dát buď pivo v Kounicích nebo kafe v Poděbradech po dojezdu.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nedelni kava, ev se zastavkou v Plananech spatrit demona Delkma v akci?

        Ale fakt zadny srot, jeste jsem uplne nerodychal rymecku.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nedelni kava, ev se zastavkou v Plananech spatrit demona Delkma v akci?

        Ale fakt zadny srot, jeste jsem uplne nerozdychal rymecku.

        0 0
    • milmat  

      TT Pláňany a dvě první místa: Delkim a Honzis. Delkim zároveň pokořil traťový rekord! Gratulace oběma borcům!

      0 0
      • Delkim  

        Děkuji! Taky přidám pár foto, další jsou na Stravě.

        aneb upaluj Honzisi, upaluj, honí tě Delkim divokej :)))

        0 0
    • Honzis  

      Sobota – běžím v Poděbradech od 10,30hod – můžete mrknout cestou z kafe! Stačí přejet zdymadlo – http://www.sportovni-dny.cz/…krale-jiriho

      No a 3/6 je naše „sranda akce“ Pečecká 100 – už jsem ťuknul Delkima, aby po vítězství v Plaňanech ještě všechny porazil po 100km :-) http://skcpecky.wz.cz/pececka100.html – co osazenstvo – Miloši, přesně pro tebe! Skončíš max ve 2/3.skupině.

      0 0
      • madik  

        Přemýšlím o té sobotě do Poděbrad, bych rád testnul rychlost kola na rovince :) Už mám vyměněná řidítka s představcem 120mm, tak bych se rád zakousnul do větru :)

        0 0
        • jecnak  

          V 9 v HP u pumpy? Ale ne srot celou cestu, mel jsem dnes teplotu.

          0 0
          • madik  

            Nakonec jsem si už dohodnul jinou trasu s Ondrou někdy po poledni. Pojedeme asi směr Sázava, můžeš se klidne přidat.

            0 0
      • blaf  

        A kdyby se vam nechtelo na beh, tak o kus vedle je na ostrove Detsky den, nejaky ten ukol urcite zvladnete :)

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          A kdyby se vám chtělo na kávu i v neděli, tak u Jezera je tradiční Poděbradský sprint triatlon.

          0 0
          • Delkim  

            To jsou ti chodci? Nebo to bylo minulý týden? :)))))

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Minulý týden byla dlouhá rychlá chůze, teď bude na pořadu krátká a pomalá. Ale zato uvozená (nikoliv uhozená) koupáním a cyklovýletem.

              0 0
              • Delkim  

                já si to snad pojedu omrknout, vy v tom máte určitě i zastávky na kafe a zmrzlinu, ne? :)))

                0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Přijeď, uvidíš. Kafe bohužel ne, ale třeba zrovna předloni dočasně zraněná kolegyně nám na Czechmanovi servírovala drcený led na běhu. Nebýt toho, do cíle bych se ani nedoplazil.

                  0 0
          • blaf  

            kdy je start? chteli jsme se jit podivat, ale koliduje nam to s detskym dnem v Nymburce :/

            0 0
            • Honzis  

              dle propo 12:10 Start hlavního závodu – muži 12:15 Start hlavního závodu – ženy

              0 0
    • milmat  

      Na sobotu bych dal nějakou „Sázavu“. Start bych viděl na 9:00 Mochov nebo 9:35. Přidá se někdo? Délka 100–120 km.

      0 0
      • myreczech  

        …uvidím jak mi vyjde hlídání dětí, pokud jo, tak bych se přidal…

        0 0
      • Honzis  

        přijeď před půl desátou do Peček a objeď si to s náma nebo počkej na trati v tatcích.

        0 0
        • Delkim  

          Ty Vodslivy v půlce závodu budou mňam mlask :)

          0 0
          • milmat  

            Minule mne potrápil už výjezd na Kostelní Střímelnici.

            Ok, tak dám asi individuál :-) Něco si večer naklikám.

            0 0
    • milmat  

      Ve stopách Delkima a Honzise. Tady se určitě nezastavili :-)

      0 0
      • Honzis  

        letos by ses neztratil, jela se Bulánku v tempu, pak se nejelo, na Ondřejov odjeli Topforex Lapierre a dál se zase moc nejelo, třeba Kruty se jely v tempu které bys akceptoval! Dojížděli jsme v 5členné grupě, av 34,5km/h, vysolený kalhoty z vedra, ale řízek pak chutnal!

        0 0
    • milmat  

      Co víkend, dáme kopce?

      0 0
      • Honzis  

        v sobotu běžím Petřínskou rozhlednu a dál zatím neplánuju.

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        No, pokud budou v neděli a tempem poklidným, kochacím, přidal bych se. Ale jsem ještě unavenej po víkendu a tak sportovní výkony nelze očekávat :-)

        0 0
      • jecnak  

        Jeden den planujem s Jitkou Kokorin na mtb. Lehci teren, pohodove tempo. Jinak se klidne na silnici pridam.

        0 0
      • MiKED  

        Já bych to s vámi i někdy vyzkoušel, ale to budu muset ještě pár let trénovat, abych vám stačil. :-D

        0 0
    • milmat  

      Tak skalní účastníci odpadli, ale i tak plánuji něco kolem 100–130 km na sobotu i neděli asi směrem na Sázavu. V sobotu sraz Mochov 9:30. V neděli klidně už v 9:00, to ještě poladíme v sobotu. Místo srazu Mochov před hotelem Bouček. Pokud plánujete se přidat, dejte mi vědět. Jinak hrozí, že budu líný vstávat a pojedu později :-).

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Předběžně se hlásím na neděli. Ještě dám zítra večer vědět.

        0 0
      • Honzis  

        jel bych něco klidného třeba s kávou v Ondřejově, sraz 9,35hod český brod?

        0 0
        • Delkim  

          tady se rýsuje taková pěkná pohodová sestava, ještě že jsem na Moravě....... to bude zase breku jak Kokoska honil roviny, Honzis kopce a Miloš přemlouval na pivo v Kounicích :)))))))

          0 0
        • milmat  

          9:00 Mochov, 9:35 Česky Brod.

          0 0
        • Reggie  

          dorazím do Brodu a trochu povlaju na chvostu

          0 0
          • Honzis  

            Dnešní vydařený výjezd na Ondřejov – v pěti, pěkně rozumně krom úseku, kdy se všichni těšili na kafe-pauzu. Jevanské údolí je rozsekané až moc, ale tempem jsme ho vyjeli relativně rychle a Miloš pak přiložil svoje watty z Vyžlovky do Brodu. V lesích příjemně, dnešek super!

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Jo, jo, luxusní to bylo, díky všem! A naštěstí tempo opravdu rozumné :-)

              0 0
              • Honzis  

                Tady jsem našel zkratku co jsi měl na mysli, je to cyklotrasa 0025 – příště můžeme zařadit! a ještě bych chtěl zkusit asfalt ze Struhařova k hotelu Legner (cyklotrasa 0031)

                0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Super, to je přesně ono, Honzo!

                  Struhařov-Legner jsem jel myslím v zimě na MTB, ale na zemi bylo 20 cm sněhu, tak nevím jaký byl podklad. Ale zjistím.

                  Můžeme to prubnout hned v něděli, akorát po středečních oddílových super-sprintech (5×(0,4–8–1)) a sobotním „sranda-triatlonu“ v Kolodějích budu poněkud vláčný .-)

                  0 0
                  • Polka  

                    My tam meli ted o vikendu MCR MTBO a snad cely je to hodne rychlej asfalt, na silnici v pohode jetelnej (Struharov-Legner).

                    0 0
                  • Honzis  

                    se mnou to teď nevypadá – víkend zabitý, pak 24 + 25 běhy, potom Dolomity, asi až červenec … Od Legnera je prý super asfalt už od loňska, akorát jsem se tam nějak nedostal a navíc doteď byly zavřené Černé Voděrady

                    0 0
                • McBlacky  

                  Hrusický Muur směrem do Hrusic je výživnej, z druhé strany " tudy":https://mapy.cz/s/1JUWZ je to taky do kopce slušně

                  Struharov-Legner je už on lonského jara nový asfalt.

                  0 0
                  • kokoska.rokoska  

                    Díky, rád vyzkouším!

                    0 0
                  • Honzis  

                    ten Muur jsme jeli dolů, celkem se muselo brzdit, nicméně bych to viděl na tradiční stojku typu – to je krátký „ze sedla na velkou“ :-) Už jsem to před lety myslím jel i nahoru.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ono se do toho dá docela rozjet takže jasně, že na velkou.

                      Dokonce by tam šel KOM. My tam byli letos na jaře s nájezdem 1000km po zimě, hecli jsme na 90% s ne optimálním nájezdem: moje data ze Stravy AVG 375W (real ne estimated), čas 1:01 a jsem 7sec za KOM

                      0 0
            • Reggie  

              Jen tak pro Delkima, doufám, že jsi si všiml, že mám 2 zákusky :-) ake kávě má každý osobní slánku plnou cukru. Paráda :-)

              0 0
              • Delkim  

                já mít žíly na nohách jako ty, tak si dám klidně tři :)))))

                0 0
              • ˘Ö˘ Krab  

                Jste všichni ostudy, jsem slyšel, že vám to vyzáblý skorostařec na plecháči RB do kopce všem nandal :-D.

                0 0
            • madik  

              Závidím. Léčím natažený vaz v levém rameni. Snad přespříští vikend se už konečně vrátím na kolo.

              0 0
    • Delkim  

      přidám pár fotek ze soboty, moje maličkost a pak fotky kluků ze Cycling Brno, dva z nich mne předjeli o myslím 9 resp. 6 vteřin, osobně to považuji za můj velký úspěch resp. jejich ostudu :)

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Velká gratulace k super výkonu, Honzo! A navíc na koze z nich vypadáš nejlíp :-)

        0 0
      • milmat  

        Tam někdo jezdí TT bez helmy?!

        0 0
        • Delkim  

          při rozjetí ano :)

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Jakože většinou ctím pravidlo, že každý svého štěstí strůjce, tady ty chytráky bych vzal pumpičkou…

            Minimálně proto, že svou nezodpovědností potenciálně ohrožují zdárný průběh závodu.

            Viděl jsem při trénincích a hlavně při závodech mraky pádů na koze v malých rychlostech a vždycky tam byl výrazný podpis na helmě; ono to v hrazdě snad ani jinak dopadnout nemůže.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Postrach celostatniho dosahu! :-)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Proč jejich ostudu?

        Nebuď tak skromný- už prostě patříš k elitě! :)

        0 0
      • mr.ricardo  

        No, kdyz vidim ty tvoje haksny, tak bych si na tebe i vsadil :) pekny

        0 0
    • myreczech  

      Čau, promýšlím na červenec takovou endůrenc akci…pracovně zatím p-p-p@24 aka „Svítání na Pradědu“…bylo by fajn jet s spíš s partou bláznů než sólo…spíš začátkem měsíce; možná na Cyrila s Metúdem…cca 18:00 z Prahy tam…při svítání vystoupat na kopec…pár fotek a do večera zas doma…prostě takový to pohodový pětikilo na 24 hodin…:)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Něco jako toto ? ;-)

        0 0
        • Medunka  

          Ty vzpominky :-)

          0 0
          • Delkim  

            Hezký popis cesty od Tomáše, super, jsem se zasnil, to muselo být něco!

            Nejlepší ovšem rozhovor odkud jedete :)))

            0 0
        • myreczech  

          :) 5 let je dost dlouhá doba na vyhojení dekubitů…krásný report…!

          tak co to oprášit…„24“ tam pořád visí nepokořený…

          Dneska jsem jel ráno na 5tou…moc hezký…při té představě že po 10 hodinách v sedle uvidím takhle Jeseníky…

          Jo a možná klapne i to, že by to jela i Katka aka Kat

          0 0
          • myreczech  

            aka …Kat # Secteur

            Jinak pracovní plán…:

            4.7.2017 17:00 odjezd (hřbitov HP super…!)

            5.7.2017 04:30 foto na Pradědu

            5.7.2017 16:30 pivo u Boučků

            5.7.2017 17:00 foto na hřbitově

            5.7.2017 18:00 pivo u Boučků

            Je to pracovní…záleží na počasí a možnostech zúčastněných…sám můžu 3–14.7…to že nebudu 24 hodin doma snad žena přežije, třeba si toho ani nevšimne…backup kára s akupakama, mazivem atp by byla super…

            Tak to promyslete…:)

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Ježiši, to je terminátor ta Katka :-o

              Letos (jestli vůbec někdy) na to nemám.

              0 0
      • milmat  

        Zkusil jsem to dát do Stravy a error… :-)

        Jinak určitě dobrý nápad, chce to silný tým. Na sólo to bude ještě o level horší.

        0 0
      • jecnak  

        Jel bych. Ale az tak za mesic, chci si dat od vaznejsiho jezdeni chvili pauzu. Kazdopadne urcite je potreba pocitat s tim, ze na te hlavni kolem Moravske Trebove je zas o level vyssi provoz a vyhnout se ji moc neda.

        0 0
        • myreczech  

          a kdy by jsi to v tom červenci viděl ty…? druha várka vinohradských šlape taky v červenci…ne­tuším kdy…

          0 0
          • jecnak  

            Nevim, musim si to ted nejak naplanovat s ohledem na dovolene a ostatni akce. Dam vedet pristi tyden, kdy a zda vubec.

            0 0
      • myreczech  

        Pro inspiraci…:)

        https://www.strava.com/…s/1020171948

        0 0
        • jecnak  

          Treba krouzil nekdo kolem mistniho blazince. Tady by se dalo krouzit treba kolem Bohnic, aspon bysme to po dojeti nemeli daleko.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            10–12 kafi po sobe. Lecebna je v Sadske.

            PPP, hmm. To sou zas napady. Nevim jestli potrebuju jeste nekdy jet 300+.

            0 0
            • Reggie  

              300+ do toho bych ještě šel ale 500+ to už je jiný level

              0 0
      • myreczech  

        sakra nikdo se tam nehrne…:)

        tak příští týden to zkusím sólo…zkusil jsem si v neděli testovací vyjížďku a teď už jen doladit logistické detaily a správné vybavení…pokud klapne počasí a vítr tak to snad klapne…asi ne za 24h ale 30 určitě…prostě do světla domů…

        0 0
        • jecnak  

          Nekdy v cervenci nebo srpnu bych jel. Ted jsem fakt unaveny a bez motivace jet cokoli delsiho.

          0 0
          • myreczech  

            my pak jedeme na dovolenou tak mě to vychází ideální ten první červnový týden, kdy jsou děti na táboře…v srpnu chci zas na Krakonoše…

            no uvidím jak to celé klapne…zatím počasí vypadá nadějně…

            https://www.strava.com/…s/1053944152

            0 0
            • myreczech  

              https://mapy.cz/s/1MBZR

              tak asi takhle…cesta nejmensiho odporu…mozna…

              0 0
            • Honzis  

              sám to chce hlavně silný morál a ideální podmínky – neřešit jestli bude na Pradědu +8C ale spíš jestli nebude na 3/4 trati 30C vedro nebo vítr nad 5m/s od západu na návrat, to by krutě nechutnalo.

              Já to mám stejně jako Ječňák – není motivace a hlavně musím fungovat, ne se zničit na pár dní. Teď jedu Dolomity, 6.srpna běh, pak možná „volno“ 9 +10, 15.7 běh, další víkend 22+23 běhy, do toho v týdnu běhu u Prahy.

              0 0
              • myreczech  

                zkusím to jako sólo pokus číslo 1…počasí má být celkem nadějný, cca 20 stupňů, Hradec, vítr zápaďák 3–4 m/s, v noci na Pradědu 2 stupně…

                Tam to určitě odjedu, třeba i to svítání přes mraky uvidím…zpátky to bude otázka…vlak je bekup, když to z nějakýho důvodu neklapne…

                0 0
      • myreczech  

        tak jo…mise splněna…sólo, na otočku…30 hodin z baráku…536 km, 4500 m, počasí hodně milosrdný, i přes tu noční bouřku o který v Norsku nějak nevěděli…

        https://www.strava.com/…s/1071028388

        0 0
        • Medunka  

          hezky!

          0 0
        • Honzis  

          gratulace! Jistě budeš na to dlouho vzpomínat, ale pohled na to ověšené kolo mě trochu šokuje, i když chápu že při sólo akci člověk musí myslet i na „zbytečnosti“.

          0 0
          • myreczech  

            Díkes…! No pravda ty hadry jsem mohl mít víc vychytané, bral jsem co jsem doma našel, nemám nic extra, od Honzy jsem měl tu vestu…super…ale zbytečně jsem nakonec vezl druhé světlo a dva akupaky…Fenix od Honzy mi svítil ještě v pohodě druhý den…paráda…v té malé jsem měl telefon s mapou, nějaké ty powerbanky, Garmina jsem dobíjel jen jednou…vzadu nějaký ten servis, v té velké jen hadry (druhé kratasy, teplejší bundu, pláštěnku…takové to noční pyžamový vybavení…). To že zmoknu jsem fakt nečekal…YR němělo páru že vůbec nějaký bouřky jsou…Tou noční akcí hodně věcí bylo komplikovaněj­ší…naštěstí jsem narazil na nonstop pumpy, kde se to dalo řešit, jinak bych byl v háji…no takový magořiny příště spíš ve dne…i když takový pokec s lidma přes plot ve dvě ráno, kdy ti pomalu vaří večeři je taky super…:)

            0 0
            • milmat  

              Super výkon, dokonce změřený wattmetrem :-)

              Jinak bouřky jsou problém, ty nikdo moc dopředu neumí. Co použité cesty, byly ok a málo aut? Pár úseků jedeš oběma směry, to jinak nešlo? Ono se oblékat do teplot 10 – 30 stupňů C je celkem problém, aby se vlezlo do kapes dresu a to ještě včetně jídla. Benziny non-stop, to musela být nějaká hlavní cesta nebo velké města?

              0 0
              • myreczech  

                Díky…!

                Cestu mi víceméně vybraly mapy.cz tak pokud jsem blbě nesjel tak jsem se toho držel (https://mapy.cz/s/1MBZR), kolem Orlice po cyklostezkách…moc hezký…v noci jsem za svitu Fenixe a měsíce viděl kulový, tak jsem to jel repete…ty noční pumpy byla klika…všechno se na svátek zavíralo už v 21:00…tak nonstop Benzina v Ústí n.O. a pak RobinOil v Rýmařově byly jako oáza…hlavně v tom Rýmařově…když jsem ve 4:00 zastavoval policejní hlídku a chtěl jsem od nich vědět, kde tu je nějaký hodinový hotel s teplou sprchou a fénem…kluci asi koukali…

                To že jsem přetáhl 24 hodin mě na Stravě trochu vypeklo…nebere to v mnoha ohledech jako jednu rajdu…tak s pomocí bóží…nějaký to Relive shrnutí…

                https://www.relive.cc/view/1072746898

                https://www.relive.cc/view/1072748621

                0 0
          • Mikikuba  

            Přesně to mě napadlo:) po ČR bych si vzala tak max pláštěnku kartu a nějakej ionťák na kterej jsem zvykla. I když nevím jaka byla teplota ale společně s návlekama vestou by mělo stačit. Zbytek se v pohodě vyřeší na pumpách.

            0 0
        • MiKED  

          Paráda!

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Dobře !!!

          0 0
        • arny71  

          Gratulace, supr výkon!

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nedele? Vracim se z intenzivniho soustredeni zamereneho na espresso a gelato, s abstakem na kolo. A musim byt brzo doma, resp. ve 4 v Lyse.

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Já bych 3–4 hodky kochacím tempem dal. Na „šrot“ už mi tento týden nezbývají fyzické fondy (ostatně jako obvykle :-)

        0 0
      • Honzis  

        možná bych si přijel dát kávu k Oliverovi nebo Lázeňského domu, ale máme doma akci, tak nevím, zda dostanu propustku a taky zda budu zítra něčeho schopen. Zatím nohy dobrý, ale 41km běhu se asi zítra projeví :-)

        0 0
      • milmat  

        Já jsem dnes jezdil, pil a jedl celou sobotu a zítra je u nás doma akce. Takže budu relaxovat u grilu.

        0 0
    • jecnak  

      Sobota? Podebrady, Kokorin/ kolem Machace + koupacka?

      0 0
      • madik  

        Já bych se určitě přidal. Mě by stačili i Poděbrady + pak zastávka třeba u Bouška :) Macháč je na mě momentálně asi celkem daleko. No uvidím co ostatní..

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        jsem zas pryc.

        0 0
      • Honzis  

        já běžím v Nové Vsi u Kolína a v neděli razím do České Třebové a pak Dolomity … U mě celkově s víkendama teď špatný až do půlky července.

        0 0
      • Reggie  

        v sobotu máme návštěvu, rodinu a nemohu se z toho vyvléct.

        0 0
      • milmat  

        Já migruji na Moravu…

        0 0
      • Delkim  

        Já se jedu povinně „poblít“ na Vysočinu, ale vůůůbec se mi do toho v tom vedru nechce, ten Mácháč s koupáním vám budu sakra závidět!

        0 0
      • jecnak  

        Tak tedy zitra v 8:30 v Hornich Pocernicich u Benziny a v 9 v Mochove u hotelu.

        0 0
    • 01carbon  

      Neb Vam to spada do rajonu – nevite nekdo jsou jiz zrale tresne na Klepci ?

      0 0
      • jecnak  

        Uz budou zrale vsude. Urcite jsou v sadech kolem Podleskeho rybnika u Uhrinevse. Na zahrade nam uz opadavaj ze stromu.

        0 0
        • 01carbon  

          Byl jsem u Trebotova. Tresne zrale az moc. V tretrach s karb. podrazkou se fakt nejde nikam vysplhat. Jsem musel zobat ze zeme. To budu muset jeste do Klepce doladit ;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            v bikovejch se na strom vylézt dalo :-)

            akorát zralý (u Třebotova) byly imho před týdnem

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hlasim dnes vynikajici chrupky mezi Skvorcem a Prisimasy, vedle strom lahodnych uplne cernych; ta mlada alej pod Klepcem u Limuz tak akorat, ale tresne maji jen dva stromy na kraji, dal uz na nich nic neni.

        0 0
    • milmat  

      Ahoj, sobota vypadá dobře, jak jste na tom? Klidně bych dal něco delšího (ne Praděd :-).

      0 0
      • jecnak  

        Jo, proc ne.

        0 0
      • kokoska.rokoska  

        Já pojedu třikrát Zlaťák, kdybyste mi chtěl někdo potáhnout :-)

        0 0
        • Delkim  

          nemít závody tak se přidám!!!

          btw přikládám info k té uzavírce

          asi bych to jezdil bez té části až do Jilemnice, ono už je to jedno, i tak to bude dost dlouhé :)

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Jj, díky moc za info, Honzo!

            Jednou to vezmeme přes uzávěru a pak jen k ní. Teda u mě je to s otazníkem, neb nevím, kdy zemřu – přepočítal jsem plán na svých 76 kg a měl bych jet průměr 405 W :-) To nedám ani na skútru :-)

            0 0
            • jecnak  

              Jestli je to i s cestou dolu, tak to mas fakt co delat :-)

              0 0
              • kokoska.rokoska  

                :-) Pro mě je unreal i cesta nahoru na tomhle výkonu. Tak o 100 W níž by se o tom dalo uvažovat, ale i tak by se mi druhý a třetí výjezd dost zajídal.

                0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jj.

        0 0
    • milmat  

      Takže sobota sraz Mochov 9:00 a pojedeme někam směrem na Sázavu. Tak dejte vědět, kdo se přidáte. Návrat do 14:00 H. Počernice.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Oki snad me <|||> dnes v Houstce neodrovnaj

      0 0
    • jecnak  

      Zitra klasicke Podebrady. Sraz v 9 v Mochove.

      0 0
    • Honzis  

      Ve svátek 5/7 bych jel Sázavu – volně s pauzou na kávu, ve čtvrtek totiž běžím Plešivec.

      Odjezd klidně i drobet později.

      0 0
      • milmat  

        Všichni jsou /budou v Alpách. Já se vracím ve středu večer. Tak bych jel ve čtvrtek. Ale asi jen něco malého, kafe Poděbrady.

        0 0
      • Reggie  

        chytla mě rýmka a v sobotu odjíždím na dovolenou, tak nechci riskovat komplikace

        0 0
    • milmat  

      Tak někteří odvážní vyrazili na „rekreaci“ okolo Mont Blanc, tak ať mají pěkné počasí a krásné výhledy! Nikde jsem nenašel aktualni výsledky, pokud by jste měli, pošlete.

      0 0
      • McBlacky  

        najít to jde tady

        jak je to Rando, tak nejsou výsledky seřazený.

        Nicméně vítěz mužů 11:39 (!) vítezka žen 15:08. Dojelo to 394 + 18 kousků. Na startu kolik bylo těžko říct, já bych tipnul 600+

        naše repre:

        Sarka 16:25 (4)

        Blacky 16:25 (180)

        JakeF 17:20 (261)

        Chuck 18:24 (325)

        Karliner 18:24 (326)

        Grey DNF

        Šlo by to i líp, jako vždycky. Osobně jízdní čas pod 14 a víc jak hodina a půl zevlu na občerstvovačkách a focení :) tam bych rezervu viděl. Hodně lidí mělo support auta, což brutálně pomůže.

        Weighted average 195w (2,36w/kg), tepák jsem neměl

        0 0
        • karliner  

          Já support auto měl a že bych prozevloval nějak míň času, moving time 16:49 :-)

          Ale pomohlo mi dokončit, s prasklým drátem na předním Ksyriu SLR bych neujel ani metr… Takhle jsem si vzal z auta náhradní výplet a tradá.

          0 0
          • McBlacky  

            víš co by ti řekl Hnoj: „mavic mr*at“

            0 0
          • milmat  

            To já chápu, ty výhledy jsou moc pěkné a v kopci si to nejlépe vychutnáš ze všech stran :-). Ale je vidět, že jsi se tuto sezónu do toho opřel a poctivě trénoval, což přineslo ovoce :-)

            0 0
        • milmat  

          Díky za přehledné výsledky a ještě jednou gratulace všem za účast na epickém závodě. Ten čas vítěze je šílený, to musel být nějaký profi závodník. Jinak focení bych nevynechával, zvláště při tak pěkném počasí a kulisách okolo :-). Support auto při tak dlouhém závodě musí být velké výhoda, člověk nemusí tahat s sebou oblečení do ranní/večerní kosy a možná i nějaký ten bidon a jídlo.

          0 0
      • Greyhound  

        Já jel prvních 5h s Blackym, pak jsme dojeli Šárku, ta mě načnula ve stoupání na Velkej Bernard, dorazilo mě rozpálený údolí mezi Velkým a Malým Bernardem, žaludek v háji až jsem si trochu upliv, zkoušel jsem to neúspěšně rozdejchat pulhodinovým posezením ve stínu u pumpy, dalších 15min na občerstvovačce, pak půlhodina čekáním na Karlinera, abych ho povzbudil a aspoň na chvíli potáhnul, ale ten jel jak lokomotiva a urval mě po kiláku, pod vrcholem Malého Bernardu jsem hodil strašnou kosu, definitivně pochopil, že takhle poslední dva kopce nepřejedu, dojel na vrchol na 246km/5850/11h45 a potupně nastoupil do sběrného vozidla :-) Nejdřív jsem myslel, že mě tam už nikdo nikdy neuvidím, ale teď už mě pochopitelně sere, že mám nevyřízenej účet ;-)

        0 0
        • milmat  

          Chtěl jsi dát Flyby a podívat se, ale je to hrozně moc dat a nemám nervy na to čekat. Je velké škoda, že zdravotní problémy zabrání dokončit takový pěkný závod, ale příští runda určitě vyjde a účet bude vyřízený (ne jezdec) :-)

          0 0
    • madik  

      Co zitra? Ma byt lepsi pocasi jak dnes. Podebrady, Sazava, Krivoklat? :)

      0 0
      • jecnak  

        Budu na biku.

        0 0
      • Honzis  

        jsem docela unaven a nechci moc slibovat dopředu, na nic delšího nemám náladu, asi se rozhodnu až ráno. Hlavně tu asi nikdo není …, můžeš zkusit klidně z Kolodějí v 9,15hod od kostela jestli chceš větší grupu.

        0 0
        • madik  

          Kdo odtam jezdí?

          0 0
          • Honzis  

            velká grupa tak 10–20lidí a jezděj cca 100km směr Posázaví, klasické víkendové pohodovky Pražáků, intenzity se jezdí út+čt od 16,30h co pamatuju.

            0 0
    • milmat  

      Delkime, to jsou žíly! https://www.instagram.com/p/BWshQ0FhGhY/

      0 0
      • Delkim  

        Jj, viděl jsem :) k tomu má z Východu nejblíže Radim :)

        0 0
        • milmat  

          Radim má rezervu v opálení, ale uvidíme, s čím se vrátí z Itálie :-)

          0 0
    • Delkim  

      Neplánujete někdo na víkend bike?

      Kokoska má příští víken EXTRÉMNĚ důležitý závod a potřebuje být ve 100% bikové formě, jinak mu to dá parťák ze štafety sakra sežrat :)))

      0 0
      • milmat  

        Já jsem ještě out…

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        jo ale dost jinde.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Chci v sobotu vyvenčit novej bajk, kam se chystáte?

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          Já na Pražský triatlon. Plavky, silnička, tenisky. Žádný bike :-)

          0 0
          • 01carbon  

            To je to na co jsou okolo Žlutých lázní bilbordy Pražský TrYatlon? Dál jsem ten plakát nikdy nedočetl, protože mi to Y pokaždé když jedu okolo vyhodí pojistky.

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Ne, ty plakáty jsou na Challenge Prague (teda doprovodný závod), který je až příští víkend. Ale toho se z mnoha důvodů odmítám zúčastnit :-)

              0 0
              • Delkim  

                Těch až 1000 lidí ve Vltavě to bude maličko divočina…

                0 0
                • Honzis  

                  však ono jich tolik nebude

                  0 0
                  • kokoska.rokoska  

                    Nebude, ani náhodou. Dokonce ani polovina.

                    Každopádně plavání ve Vltavě je za trest, studená, smradlavá, nechutná a hlavně hrozně teče.

                    0 0
                    • 01carbon  

                      Vltava nevím, Berounka dneska v Radotíně tepla az me to zarazilo. Zbytek vlastnosti podobný. Ale byl jsem jak diva svině bo v lese kupodivu blátivo.

                      0 0
                      • kokoska.rokoska  

                        Ponoř teploměr a uvidíš. Vltava mívá v létě v Praze cca 15 (na Prague Challenge teda naměří 16+ :-)

                        0 0
                        • GrumpySmurf  

                          Slapy poustej vodu spodem a ta se nema kde ohrat. Co vim od potapecu, tak pres leto sou za 10 stupnu v hloubce fakt radi..

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        na Berounce není kaskáda, takže je OK

                        Vltavu nebrat

                        0 0
          • Delkim  

            Ty se hlavně šetři na štafetu za týden :)))

            0 0
            • Honzis  

              a ty hlavně laď formu a strategii – tipuju, že bys mohl vzít auto a projet si okruh, nejmíň 2× :-)

              0 0
              • Delkim  

                tak znáš mě, samozřejmě že to mám v plánu :))) několikrát easy a pak to zkusit i jako intervel jednou nebo dvakrát za sebou

                stejně jako musím promyslet co dělat během závodu v té pauze, netuším zda natáhnout nohy a jen odpočívat, vyjet se, trenažér možná s sebou, chladit se v autě atd…? stejně jako na kolik wattů to zkusit jet, jak se připravit na „setřesení“ háku, atd…

                0 0
            • kokoska.rokoska  

              Tak já se hlavně šetřím má Knappenmana 226 na konci srpna, že jo :-)

              0 0
      • madik  

        Jestli bike je silnička tak já bych určitě něco plánoval, ale ještě nevím co :)

        0 0
    • milmat  

      Co káva v neděli? Poděbrady /Sázava? Start dle možností bych viděl 9.00 Mochov. Dejte vědět, jinak budu mít problém ráno vstát :-)

      0 0
    • Reggie  

      co víkend? Je tady vůbec někdo?

      0 0
      • Delkim  

        Já možná neděle. Zítra fandím Kokoskovi na závodech a pevně věřím v bednu!!!!!

        0 0
      • madik  

        V sobotu bych mohl odpoledne. V neděli jsem dohodnut s Ondrou na vyjizdku, klidně můžeme dát treba Kokořín, Křivoklát kdybys ses chtěl přidat.

        0 0
      • Honzis  

        přijel jsem z odpolední, samozřejmě jsem zmoknul cestou do práce :-( Na zítra plánuju běh a v neděli kopce, ale jako víc kopců na Sázavě :-)

        0 0
      • Reggie  

        tak se zítra domluvíme na neděli

        0 0
        • milmat  

          Já zítra dám něco okolo Křivoklátu a na neděli se přidám do kopců, ale na oběd (12:30) musím být doma, tak to zkrátím.

          0 0
          • Honzis  

            jen upozorňuji, že neděli plánuju pojmout jako trénink na Krušnoton – tzn 1000VAM a žádný pauzy dokud nedojde voda v bidonech nebo watty v nohách

            0 0
            • Delkim  

              Dám vědět jak dopadnu zítra.

              0 0
            • milmat  

              No ještě uvidím, jak moc se odvařím v sobotu. Případně bych pro zevly nabídl alternativu v podobě kávy v Poděbradech.

              0 0
            • Delkim  

              Tak já jsem po závodě sice k.o., ale odpoledne (možná už kolem oběda) bych někam vyrazil, klidně i svižněji, ale +1000 VAM zítra asi nedám :(

              0 0
            • Reggie  

              na trénink to nevidím, ale když napíšeš kde budeš plnit bidony, tak bych se přijel podívat.

              0 0
              • Honzis  

                kudy přesně pojedu nevím, asi v 9 vyrazím a když to nepůjde, tak to otočím, proto jsem ani nikoho do party radši nesháněl. V pátek mě zase píchla vosa či co a mám pořád flek na stehně :-(

                0 0
          • karliner  

            Tak nezapomeň na Khuulna Kaava a hřiště v Broumech!

            0 0
            • milmat  

              Mám v plánu po obědě toto: https://www.strava.com/…es/820281912

              Co je na hřišti a kde je to kafe?

              0 0
              • jakub_kencl  

                Kafe je na km 138,750

                0 0
                • milmat  

                  Díky. Bohužel jsem to musel v sobotu zkracovat, protože start byl o 2 hodiny později a pak jsem doma ještě potřeboval dorazit na další akci večer. Takže tu horní půlku jsem vynechal. Stejně bylo horko a ty kopce šílené. Místy tedy i šílený asfalt. I tak jsem toho měl dost. Navíc mi Garmin odmítl navigovat dle té trasy ze Stravy, prý moc bodů. Příště si to naklikám raději sám.

                  0 0
              • karliner  

                Na hřišti je hospoda, kde se čepuje Matuška. Dodá sílu na Monte Velíz :-)

                Ale tyto lahůdky tam nejsou..

                0 0
    • Espen  

      Ahoj. Budu na víkend v Praze a dopoledne bych rád na kolo 2–3 hodky i s kávou. Tak kdyby někdo někam razil, bych se přidal. Nebo dejte pls tip, kam mám jet?

      0 0
    • jecnak  

      Je tu nekdo o vikendu? Celkem bych nekam vyrazil. Abstak po 14 dnech bez kola …

      0 0
      • milmat  

        Pokud nebudu jezdit v sobotu někde na Křivoklátsku, pak bych mohl v sobotu odpoledne (cca od 14) nebo v neděli.

        0 0
      • Reggie  

        já bych v sobotu mohl ale jel bych jinam než do Poděbrad :-)

        0 0
      • Delkim  

        Já dostal dneska ANTB Dalacin na puchýř na patě :(

        0 0
        • jecnak  

          Jako mast a nebo zobání? To mi fakt není jasné, jak se něco takového může vyrobit. Přeju každopádně rychlé uzdravení.

          0 0
          • Delkim  

            Zobání, mast se mi vyrábí v lékárně na odpoledne.

            Jak? Snadno :) Puchýř z běhání a pak s puchýřem dva dny za sebou v tvrdých tretrách několik hodin na kole, prostě se ten puchýř „rozjebal“ a zřejmě se tam zanesla nějaká infekce :(

            0 0
    • milmat  

      Tak jak v neděli? Klasické kafe? Já jsem už teď zničený a to ještě Nejsem doma…

      0 0
    • Honzis  

      V sobotu bych dal něco volnějšího, pokud bude sucho. V neděli běžím Žebráckou 25 a nesmím se zničit dopředu :-)

      0 0
      • milmat  

        V soboru bude počasí přívětivé, jen bude kosa pod 20 stC. Já bych mohl a tempo je mi jedno. Ideálně kopce, ale není nutné. Uvidím, jak ostatní.

        0 0
      • jecnak  

        V sobotu bych se pridal. Taky bych radeji treba na Sazavu.

        0 0
      • jecnak  

        Navrhuju tedy sraz v 9:00 v Mochove a pak 9:30 v Ceskem Brode.

        0 0
        • milmat  

          Za mne ok, tempo klidně!

          0 0
          • Delkim  

            Hmm, Miloš je teď z těch wattů nabušenej a nebo mu tam v mobilu buší T9 :)))

            0 0
            • milmat  

              Honzo, T9 (klidné), respektive je to věta rozkazovací :-)

              0 0
              • milmat  

                Tak nakonec tempo bylo svižné :-)

                0 0
                • Honzis  

                  jo koukal jsem že si i Ječňák celkem zatepal :-) Hezky, navíc v tom větru … Já to ráno bohužel nedal :-( Potřebuju být na zítřejší „rychlou 25ku“ připraven dostat od Smrčky max 5minut a udržet za zády Klimešovou! Příští víkend u mě asi též zabitý – návštěva.

                  0 0
                  • milmat  

                    Tak cíle máš pěkné, tak ať je výrazně překonáš! Já mám od aplikace doporučeno se fokusovat na odpočinek :-). Ale zítra bych dal kafe Z1/Z2 :-). Pokud by se někdo chtěl přidat, tak 9:00 Mochov.

                    0 0
        • Honzis  

          dorazil jsem teprve teď z práce a zítra na mě nečekejte – buď tam do 9,30h budu nebo ne. Případně se stejně budu odpojovat dřív.

          0 0
    • jecnak  

      V nedeli, nebude-li prset, vyrazim s Radiusem na pruzkum nad Brehyn a Machac. Minule jsem tam natrefil na slibne traily, ale byl jsem na CX, tak to chci ted prozkoumat na MTB. Kdyby se chtel nekdo pridat, budu mit volna mista v aute.

      0 0
      • 2. Bóďa  

        A na kolikátou vidíš návrat?

        Jen se trochu bojím, jak to bude vypadat po dnešních vydatných srážkách v lesích…

        0 0
        • jecnak  

          Vecer je v planu bourka, tak do cca 17h zpet u Machace a domu.

          0 0
          • 2. Bóďa  

            A odjezd tam?

            Celý den asi nevyšetřím. :(

            0 0
            • jecnak  

              Kolem osme ode me. Je to zcela jiste na cely den.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Uf, to vypadá jako příprava na nějakou 24h, ne? :))

                Já bych asi jel, akorát to nejspíš zabalím trochu dřív.

                0 0
              • 2. Bóďa  

                Na mě moc bahna.

                Křtít nové kolo v takovém syflu se mi nechce…

                Jednou to přijde, ale zítra to nebude. :D

                Ať to jede. ;)

                0 0
    • Delkim  

      Teď se doma řeší příjezd mojí máti. Takže já bych zítra předběžně asi mohl resp. musel :))) Zvažuje někdo silnici? Sázava? Šternberk/Kácov? Jílové? Nebo třeba Dětenice či něco nového?

      0 0
      • milmat  

        Já se pojedu rekreovat na kafe, mám odpočívat.

        0 0
        • Delkim  

          Proč? Dostal jsi tetanovku? :)

          0 0
          • Reggie  

            čočku dneska dostal :-)

            0 0
            • Delkim  

              Čočka jako strava nebo čočka na Strava? :)))

              0 0
              • Reggie  

                čočka jakože dostal do těla a tak se mu asi zítra znovu do kopců nechce :-)

                0 0
                • milmat  

                  Ano, v kopcích se jelo hodně svižně, i z kopců a na rovinách :-). Tak po celém týdnu zařazuji kafe s Hrochem, který se vrátil z rekreace.

                  0 0
                  • Delkim  

                    Hele vozíš watty takže to už neukecáš :) dneska průměr 186W takže ráno Milešovka na zahřátí :)))

                    0 0
                    • milmat  

                      Průměr nic neřekne, ten započte rozjetí, dojetí a pak ve sjezdu 0 W. Ale zatím nikdo nezvracel, tak tam rezervy ještě budou :-)

                      0 0
                      • Delkim  

                        V mobilní aplikaci Strava ukazuje ten „obyč“ průměr, ten je o ničem, v klasické na webu je už v podstatě ten NP, ten je 224W a to už určitě není zadarmo! Pěkně!

                        0 0
      • Honzis  

        přijeď mi zafandit na Žebrák :-)

        0 0
        • milmat  

          Tam jsem byl předchozí dvě soboty. Škoda, že je to tak daleko.

          0 0
    • Jaarque  

      Nekdo na pondelni pojezdeni? Klanovice – Lazne Tousen- podel vody Nymburk – Podebrady – Libice a zpatky? Tempo pohodove, zadne chrteni. Vyjizdel bych kolem poledne…

      0 0
    • Medunka  

      Něco pro Hrocha o komínu a vrbičkách

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        :-)

        Jste prisli jeste o tu peknou louku krizem krazem. Skoda ze to tam tece a nezamrza.

        Kdyz jsme odjizdeli z taboriste na Borecku, s tim ze mame auto v Brenny a pred sebou jeste dvakrat tolik vrbickek, tak Jana malicko plakala. Ja ne, protoze jsme se domluvili ze neridim a v dubnu byla silena zima, tak jsem byl dost vysmatej.

        0 0
        • jecnak  

          Za Brennou jsme to meli jeste kousek. Docela jsme to nevychytali casove, takze po kratke jizde za svitu baterky tesne pred Lipou jsme to zapichli v taboristi U Kerama a ja se jeste problehl pro auto na nadrazi do Lipy. Doma jako na koni pred pulnoci. I tak se mi to libilo.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jo tak to jste si to uzili i s tou loukou, ja koukal na Jitrky Stravu. Kdybyste chteli tip na dalsi podobny vylet, jen s trochu vic vrbickama, tak bych vedel… ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Ne ne, letos asi uz jen Zelivka od tabora pod Sedlicemi nekam ke vzduti Zakazaneho jezera. To by mohlo byt fajn. Jak narocnosti, tak absenci chaticek a zlitych vodaku. Od vrbicek si dam s radosti na dlouhou dobu pauzu.

              0 0
            • Medunka  

              Jsem ji měla zaplou na tlf, ale žralo to moc baterky, tak jsem to stopla.

              0 0
        • Medunka  

          No Vláďa s Tomášem mne dovezli až do ČL ke Keramovi, takže jsme si to fest užili a kluci si fakt mákli. Dojezd teda za tmy v půl 10 večer. Komín jsme teda viděli asi jen 5×? A vrbičky byly luxus. hlavně když se prohnala děšťová přeháňka, my byli mokří, pak uschli a průjezdy vrbičkama jsem pak komentovali – bacha, sprcha.

          O zamrznutí ale mluvili oba dva .-D

          Jinak z jedněch stránek: „Všichni známe okřídlené pořekadlo, že páru, který sjede řeku a cestou se nepohádá, vydrží manželství. Tak na Ploučnici toto pravidlo raději nezkoušejte. Zjistili byste, že se nikdy neoženíte nebo nevdáte.“

          0 0
          • milmat  

            To je něco jako „Svatební cesta do Jiljí“? :-) Jinak komín a vrbičky nechápu, ale to dalo zabrat i Hrochovi, když to četl u piva.

            0 0
    • karliner  

      Nedokázali byste mi prosím poradit, kde se dá slušně najíst někde v regionu Nový Bydžov – Kopidlno? Kdyby nic, tak do Dětenic taky dojedu.

      0 0
    • jecnak  

      Pridám link na letošní Camp Mácháč, kdyby měl někdo zájem. Vzít s sebou silničku určitě taky stojí za to.

      0 0
    • jecnak  

      Jel by nekdo v nedeli? Pohodove tempo!

      0 0
    • Delkim  

      Přikládám dvě fotky z dnešní našlapané vyjížďky.

      A poprosím ještě doplnit fotkou místní legendy, kterou jsem po roce skoro nepoznal. Pořádný kus práce!

      0 0
      • milmat  

        Přidávám hvězdu z Mont Blanc a jednu akční, aby to nevypadalo, že sedíme jen u Olivera :-)

        0 0
        • hannawald  

          Priste to vyfot hned v Mochove, zavodni vyraz nejak sehrajeme, zbyde vic casu na Olivera:)

          0 0
      • karliner  

        Jste fakt nebezpečná skupina vysekanejch chrtů. Úplně jsem zíral, jako fakt. Nic pro mne, línýho rebela, kterej ignoruje všedchny nařízení a po kolonádě přijel na kole, zůstanu raději u svého sólo plandání se po křivoklátsku a přilehlých pivovarech a fotbalu, nebudu vám dělat ostudu :-D

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ty na ty fotce teda taky zatahujes bricho velmi zkusene ;-) a ve vybrane spolecnosti, hmm… celkem jsem koukal.

          (Jo s tou kolonadou, oni tam vytrvale prudi mestaci a duchodci, tak tech par kroku za to nestoji. Nejakej mistni folklor. )

          0 0
          • Delkim  

            Náhodou, vydržet to ještě 30 vteřin tak se to dá považovat skoro už za normální stav a nebo by omdlel :)))))

            0 0
    • Honzis  

      kdo by chtěl změnit Polabské silnice za XC v Úvalech má šanci v sobotu :-) http://www.triprozdravi.cz/xc-velka-cena

      0 0
      • Reggie  

        bych musel sundat bike z police, opravit ho a ještě si na něm letos poprvé zkusit jet. To asi do soboty nestihnu.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ja trochu planuju na sobotu tu silnicni vyjizdku do vojenskych Brd; napisu vic az budu mit chvili.

          0 0
          • McBlacky  

            kdyžtak mě hod do kopie. chtěl jsem jet závodit, ale Uvaly jsou krátký na to zabít den a nikam daleko se mi nechce

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tak by mi to vychazelo vyjet v sobotu v 9 od Barrandaku, trasa rychle do Jincu, porejdit po silnicich na jiznejsim konci prostoru a pak zas vicemene primo treba pres Dobris zpatky. Trasa nejak takto (kdyz si to budem chtit uzit, pres Tok, Prahu i Korunu, nebo min). Tu a tam kousek rozmrdane silnice nebo OK sotky, ale nemelo by toho byt moc. Nektere nove silnice tam ted maji ten povrch sypany jemnym kamenivem, na bajku to plaste nerezalo.

              Cestou pivovary v Jincich a Podlesi; obed treba v Nepalu v Nepomuku, nebo nekde ve Strasicich; Trokavec je trochu mimo trasu.

              Ja bych se nekde u Pribrami odpojil a vratil do Nepomuku na chalupu, kdo by chtel to pojmout jako dvoudenku, je vitan, jsou tam volne 3 postele, nebo stan nebo sit v sadu…uroven ubytovani skanzen pred rekonstrukci, voda ve studance, koupani za hospodou.. Jana by vzala veci autem podle domluvy. V nedeli na houby a pak dom treba pres Kamyk a Sedlcany nebo podle casu a chuti.

              Nebo pak bych mel cas na takovou likvidacni celodenku jeste v nedeli 10/9.

              Potreboval bych to vedet nejak rozumne brzo, kdyby se nikomu nechtelo tak bych jel do Nepomuka uz v patek odpo z prace.

              0 0
              • McBlacky  

                dam ti vedet zitra. Ty bys jel sám nebo jeste nekdo z východu?

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Zatim se nikdo neozval.

                  0 0
                  • jakub_kencl  

                    noooooo, ale já bych vám nestíhal, takže už mlčím.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      No nevim, jak koukam na tvy zaznamy kopcu z Krusnotonu a Krakonose, tak jsme na tom tak nastejno.

                      0 0
                      • jakub_kencl  

                        Tyhle tvoje povídačky znám, ale pokud pojedete, tak budu čekat cca 9:45 v Řevnicích u hřbitova – na kopci a pokusím se co nejméně zdržovat a počítat s tím, že se když tak potupně odpojím. Trasu si dávám do Garmina a (ne)těším se na šrot :-)

                        0 0
              • milmat  

                Já bych mohl mít volno a vyrazit, ale trochu se děsím kvality povrchu. Nechce se mi moc do bordelu s novým pláštěm vzadu. Jinak na 200 km a ten profil nebude moc času posedávat po hospodách.Určitě bych pak jel domů, asi opět na Prahu a pak metro ČM. Počasí na sobotu vypadá pěkně letně. Dal bych vědět v pátek, ale na 75% bych jel.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Nakonec to prespani rusim, vratim se na chalupu ale vecer pojedem navstivit segru.

                  Pls rozmysli do vecera, ja bych jinak vzal uz v patek rano kolo do prace a musel se vecer sbalit.

                  0 0
                • McBlacky  

                  pojed, já bych jel. Beru teda pláště ne galdy.

                  0 0
              • Reggie  

                já bych asi taky jel

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Dobre, tak sobota 9h u Barandaku na Smichovske strane.

                  0 0
                  • madik  

                    Nejspíš se taky přidám. Rad pro jednou vynechán cestu na Mochov :))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      super, ono na ten přesun po rovině do Strašic ne bude hodit balíček. Většinou totiž fouká od západu

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Wattmetařské duo Aleš & Miloš. To zas bude na rovinkách šrot :-)

                        0 0
                        • jecnak  

                          Hlavne popros Milose, at si laskave pred jizdou provede kalibraci. Nekolik poslednich jizd mu to pravidelne ukazuje o 100w min ne mne :-)

                          0 0
                        • madik  

                          Neboj, já budu jak beránek vzadu svačit a používat volnoběžku jak to jen půjde :)

                          Výkonost z března je fuč :)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          Ono je fajn jet šrot první dve-tři hodiny. Po takovým začátku pak jen koukáš jak je těžký držet od čtvrtý hodiny číslo začínající dvojkou :)

                          0 0
                          • jakub_kencl  

                            Pánové, když to tak čtu, tak nevím nevím jestli radši nezamknu barák, nestáhnu rolety, pustím psa a jen škvírkou pozoroval, jak letíte nahoru ke hřbitovu, než abych na vás někde čekal a pak vás už v Halounech ani neviděl :-(

                            0 0
                          • Reggie  

                            Ještě jsme ani neobuli tretry a už se chrtí. Ještě že to mám skoro nejkratší.

                            0 0
                            • milmat  

                              Ano, je to čím dál náročnější. Ještě, že jsem byl pryč a neměl čas moc na BF. Ale forma by měla jít tím pádem nahoru, tak se zítra ukáže :-). V každém případě provedu kalibraci.

                              0 0
        • Honzis  

          můžeš v sobotu obout boty buď v úvalech na cx trati nebo v Kozojedech u Kostelce n/Č L když bys nevěděl co :-) https://www.behej.com/zavod/23976

          0 0
          • Delkim  

            Nebo sehnat ještě 3 další a jede se v Holicích taková pěkná pohodová týmová časovka na 100 km :)

            http://www.v6-zavody.cz/…stina-stovka

            0 0
            • jecnak  

              Hlavne fakt dejte bacha. Ty silnice nejsou moc s provozem, ale pres vesnice to bezpecne neni.

              0 0
              • Delkim  

                Jj, mám z toho trochu vítr, přiznávám.

                Kvalita je až na pár krátkých úseků s horším povrchem sice ok, ale couvající blbec ze zahrady a pod. mi dělá mnohem větší vrásky…

                0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Tak zvažte jízdu v obci mimo hrazdu, myslím to vážně.

                  Ale nejlepší je na to nemyslet a zbytečně to nepřivolávat. Zbytečně neriskovat, ale nebýt „připo…“. Už jsem na dlouhých triatlonech viděl dost sestřelených závodníků (obzvlášť na předloňském CCTW, měli motoristi přímo žně) a kdybych to měl řešit, na kolo už nesednu.

                  0 0
          • jecnak  

            Docela o tom behu uvazuju. Pokud budu jaks taks, tak si tu petku dam.

            0 0
      • jecnak  

        Yo uz jsem se i prihlasil. Po dvaceti letech zas na startu. Myslim, ze to byl muj druhy zavod v zivote.

        0 0
    • McBlacky  

      Pojedete v neděli 27.8. směr Poděbrady? Bych se svezl, potřebuju do Pardubic. Kdyby někdo měl maso choutky na to jet se mnou tak může. Jen tam něco vyzvednu a valím zpátky.

      Tam Poděbrady, Žehuň, Žíželice, Strašov, Valy

      Zpátky Přelouč, Kutná Hor, Uhl Janovice, Sázava, a pak se uvidí

      0 0
      • jecnak  

        Do Podebrad bych asi jel. Tak se pak nejak domluvime, ale klasicky bych vyrazel rano v 9 z Mochova, respektive v 8:30 z Hornich Pocernic a zpet jel nejakou kratsi cestou.

        0 0
        • McBlacky  

          jasně s tím počítám, i já bych chtěl jet brzo. Dáme si vedet v sobotu. Taky jak budu vypadat po Hrochovo Brdech.

          0 0
        • jecnak  

          Zitrek plati vcetne casu. Tempo opravdu volne, mam asi trochu problemy s dutinama (klima + ryma). Mozna prijede i kouzelnik.

          0 0
          • milmat  

            Ahoj, kouzelník zní lákavě, ale Hrochovo peklo Brd mne celkem vyčerpalo a kolo mám jak po CX. Navíc musím nahodit nový plášť.

            0 0
            • jecnak  

              Tak vezmi zimaka.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                To by se hodilo, nejspíš bude pojízdný jen bajk.

                Vím, není místo, ale v nejhorším vás doprovodím jen po cestě. :)

                Uvidíme ráno.

                0 0
          • Reggie  

            my malujeme a navíc vycházku už jsem si vybral dnes :-)

            0 0
    • Delkim  

      Ty Brdy to jste si pěkně užili!

      Co ten povrch uvnitř prostoru? Jeli jste Hrochu stejné cesty co jsem jel já a nebo jste objevili něco „přijatelnějšího“?

      0 0
      • jakub_kencl  

        Včera přijatelný a dobrý asfalt, až na cca 3 km z Prahy do Nepomuku, kdy byla klasická červená šotka.

        0 0
      • madik  

        Žádná hitparáda povetsinou. Hrubý pomalý asfalt, spousta děr v asfaltu. Muselo se vysloveně kličkovat abyses vyhnul diram ve sjezdech. Pak několik sotolin. Celkem 2 defekty a jedna cvakla duše.

        0 0
        • milmat  

          Cesty na silničku byly již za mou hranou. Doma jsem po umytí a dofoukání objevil 3. defekt na předním. Ta cvaklá duše byla moje blbost, nechtělo se mi to bušit v lese a pak jsem nějak zapomněl, že mám duši a je potřeba ty odvodňovací kanály skákat.

          Jinak horko úplně velké nebylo, ale dva bidony 0,6l byly skoro málo. Takže velké díky za společnost, guláš, pivo, cider a vyvedení z Prahy. Jezdit na kole po Praze je opravdu za trest :-(. Domů jsem dorazil již za tmy, ale s Knogem se to ještě dalo.

          0 0
      • McBlacky  

        některý místa spíš horší, mě hodně vadil štěrk na asfaltu a pak ta šotka přes Malý Tok z Prahy. Na Tok už se ani nejelo. Ale pokud to nechceš jet na bajku, co ti zbyde

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vicemene podobne, plus ten vrch Praha. Proverilo me to dost, kopce + horko.

        Pro me celkem dobry, za hranou komfortu byla silnice k Padrtim, kde ale nevim jak to objet; sjezd od Pilske do Obecnice, bylo otrava to tam drzet do 40. Tam jsem mel vic presvedcovat abyste to vzali pres Kozicin podle planu (ale matne si pamatuju ze tam to taky nebylo idealni, takove „zpomalovaci pruhy“), pak na Podlesi a Bratkovice… No a pak smycka pres Tok, to by se nelibilo jak sklony tak povrchem, ta sotka je tam o neco horsi nez na Praze, vic sterku, jeste ze jsme v sobotu vynechali.

        Defekty…pro me Pro One uzavrena zalezitost. Asi moc chytaj ostre kamenky, ktere to pak prorezou a udelaj defekt na bezproblemovem useku. I kdyz taky jsem vcera jeden zaseknuty v plasti vystouraval ve vlaku dom.

        Takze dik za spolecnost, zas dam s Brdma na rok dva pokoj ;-)

        Jo a cider ze Vsenor potesil, jsem si rikal co jste to mlsali na ruzovych lavickach!

        0 0
        • McBlacky  

          Spíš to bude o náhodě, ten povrch prostě už na hladký lehký pláště nebyl. Šárka měla galdy pro one, zadní najeto dobře 5–6 tisíc a defekt nechytla (což byla spíš náhoda). Hodně tomu nepomohlo, že bylo mokro, to se ti kamínky nalepí na pláště a je to hned protlačený dovnitř. Reggie si tam dost posekal Pro Race, ten je na to snad nejhorší co může být – daň za super grip. Já jel na zimních kolech radši a taky jsem na jedný zastávce vyrejpával kamínek.

          Na zimu chci nasadit ust pro one taky, ale po sobotě váhám, jestli nenechat ty plášťový R2 bontragery, překvapily příjemně

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jo urcite je to o stesti. Mozna ze ty pro one sly vic skrz, protoze nemaj protipichaci vrstvu (aspon na Schwalve to nepisou), protoze se pocita ze drobne defekty pobere tmel. Galda ji ma.

            Fakt je ze jsem spis resil diry a sutry, a to ze tam je pisek a kaminky na silnicich me nenapadlo resit.

            0 0
          • Pebe  

            o těch R2 (ne TLR verze co se dávají na silničky) všude v recenzích píšou jak nedrží na mokru. Tak nevim jestli na zimu dobrá volba. Iva je „dostala“ na Emondě taky.

            0 0
            • McBlacky  

              na tech starejch jsme jezdili a dalo se. Ono rozdíly v testu jsou tak do 10% max podle mě, což asi v klidu se dá přežít. Viděl jsem vytřít v zimě na lec čem :)chce to nejezdit jak magor v první řade

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak ja priste natrasuju neco v Polabi ;-)

            0 0
    • Delkim  

      Kokoska by to sem díky vrozené skromnosti určitě nedal, ale to by byla škoda!!!

      Sobotní KnappenMan, dlouhý triatlon, tj. 3,8 km čubička v jezeře, pak 180 km vyjížďka na koze a na závěr výklus maraton :)

      bronz ve své kategorii, 8. místo celkově!

      30. místo celkově plavání / 5. místo celkově kolo / 4. místo celkově běh

      GRATULACE!!!

      0 0
      • jecnak  

        Sakra dobry. On se nezda!

        0 0
        • Delkim  

          Taky je důležité poznamenat, že zlomovým bodem jinak bídné přípravy byl pochopitelně ten štafetový závod s Delkimem před cca. měsícem :)))))

          0 0
          • kokoska.rokoska  

            Každopádně!

            Možná příště zkusíme i kajak nebo lukostřelbu :-)

            0 0
            • Delkim  

              Hele, já bych to nepodceňoval!!!

              Až pojedeš na koze, tak takový dobře mířený šíp do zad soupeře tě v pořadí posune daleko jistěji než jakýkoliv trénink!!! :)))

              0 0
            • jecnak  

              Neni problem. Oboji nabizim k zapujceni. Jelikoz je kajak nafukovaci, muzes ho hodit na zada a spolu s lukem se kamkoli posunout na kole.

              Mysleno vazne trebas pro Delkima. Lod zvladne 3 dospele a neda se prakticky prevratit. Nedavno jsme jeli Jizeru – auto jsme nechali v Brandyse, autobusem do Benatek za 20min, za 10 minut nafoukano a nalodeno, za pul dne zpet u auta v Brandyse.

              0 0
              • Delkim  

                To zní dobře, hlavně si to v klidu naplánuješ a nemusíš obvolávat půjčovny a rozčilovat se, že mají plno jako my letos :)

                0 0
              • kokoska.rokoska  

                To je hodně slušný!

                Když jsem koukal na tu akci u Tebe na Stravě, chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že jste jeli na lodi :-) Furt jsem si říkal „Uprostřed řeky? Jako na kole?“…

                0 0
                • jecnak  

                  U Jizery to bylo asi zvlast matouci, ze jsem dopoledne jel do Podebrad na kafe a odpoledne na Jizeru.

                  0 0
        • kokoska.rokoska  

          Díky!

          0 0
          • milmat  

            Gratulace! Já bych dal to kolo, zbytek ne. Natož hned tak za sebou. Jaké byly časy včetně celkového?

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Díky moc!

              Celkově to bylo hezkých 9:47, plavání 1:22, kolo 4:43, běh 3:33; zbytek depa (3:41 a 3:22).

              0 0
    • jecnak  

      Zitra prset nema. Prida se nekdo na Podebrady?

      0 0
      • Rainer  

        Chtěl jsem se zeptat. Jsem z Újezda nad Lesy, jaké trasy jezdíte směrem na Poděbrady?

        0 0
        • jecnak  

          Sraz v Mochove u hotelu a pak vetsinou primo po hlavni do Podebrad a zpet pak ruzne oklikou. Mrkni se na moji Stravu – link v mem profilu. Uvidis tam nekolik ruznych variant. Vzdy jedem podle domluvy predem nebo na miste.

          0 0
      • milmat  

        Ráno bych mohl, ale musím být na oběd doma.

        0 0
      • Delkim  

        Co vlastně dutiny? Pomohl ten Sinupret? Nikdy jsem ho nezkusil, ten sychravý podzim se už bohužel nezadržitelně blíží :(

        0 0
        • jecnak  

          Uz asi v pohode. Klima je fakt zlo, ale zas bez ni je to jeste horsi. Dlouhodobe v zime mi pomaha saunovani, ale v lete to jaksi nepripada do uvahy.

          0 0
    • jecnak  

      Zitra jen neco kratsiho v Polabi? 9 Drevcice?

      0 0
      • milmat  

        Jako třeba Kokořín? :-). Ok, mám to v plánu. BTW: moje žena se vrátila z MTB vyjížďky a najela dnes více km než já. Zároveň mi dala tip na občerstvení v Benátkách: http://www.bilypav.cz/uvodni-stranka/

        0 0
        • jecnak  

          Mohli bysme i ten Koko. Uvidime co predpoved pocasi rano.

          0 0
      • kokoska.rokoska  

        Nesměle se zeptám, co to je „něco kratšího“? A přidám (zbytečný) dotaz na tempo – kochací, šrot, nebo „mírné“ (tj. šrot maximální, jako vždy)?

        0 0
    • Espen  

      Někdo zítra na bike? Dopoledne, přes oběd, po obědě, do čtyř zpět? 40–60km. 23–25km/h

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V sobotu pojedu Kokorinskou klasiku , start mam v 11h od Roubenky. Pojedu po ose, v pul 9 ve Drevcicich, kdyby nekdo jel zrovna Koko a chtel kouknout na vintazni sportovni stroje. Zadny chrteni, nemuzu starika moc honit.

      Zpatky me nejspis vyzvedne Jana autem.

      0 0
    • Delkim  

      Honzis bude na webu až zítra večer, tak to prásknu za něj :)

      Ty běžecké Sudety Honzis vyhrál rozdílem několika tříd o půl hodiny!

      35 km / 700 m

      čas 2:41, tj. 4.35 na kilák!

      GRATULACE HONZO!!!!!

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Luxusní výsledek, gratuluji!

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hezky. Jsem zvedavej s cim bude tentokrat nespokojenej ;-)

        0 0
        • Honzis  

          Tak aspoň jednou v životě stát na pódiu Sudet … stačí si vybrat vhodnou kategorii :-) Ale jo, o moc líp to z mé strany nešlo, byl jsem hodně na sra*ky, 4:35/km není zadarmo i na „krátký“!

          0 0
          • Delkim  

            Já bych si musel vybrat dětskou kategorii a stejně bych si nebyl jistý :)

            Btw za ten pondělní přípravný trénink v Krkonoších si můžu něco z těch cen vybrat? :)))

            0 0
            • Honzis  

              největší sranda je, že to tam děti do 10let pouštěj na šotce víc než já na crossu když jsem to byl projíždět – až na 30km jsem se přetahoval asi s 7letým klučinou, jel úplně sám!, měl asi 20kg. Občas tatínkové či maminky s dětmi, bohužel v běhu jsem neměl nárok je sledovat dál než ke sjezdu do Ádru :-( I jednokolky jsou výrazně rychlejší, i když na Bišík to bylo srovnatelné a možná jsem je i dobíhal.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Bych si mel teda objednat nejaky speciani trening s Delkimem pred BGF, jak to tak vidim. (Ale nevim jestli bych se pak BGF dozil)

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Rychly kafe zitra, nebude li chcat? Potrebuju byt ve 12 doma.

      0 0
    • milmat  

      Na tuto chladnou neděli plánuji něco delšího v kopcích (tzn. ~150km, 2000m) – třeba Sázava nebo JV od Prahy. Přidal by se někdo?

      0 0
      • milmat  

        Tak se dívám, že počasí se horší, tak ještě uvidím večer.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dam vedet vecer, podle pocasi a prace doma.

        0 0
        • milmat  

          Tak já nakonec pojedu: 9:00 Mochov, 9:30 Č. Brod. Pokud se někdo chcete připojit, dejte mi vědět, jinak hrozí, že se mi nebude chtít :-)

          0 0
          • Delkim  

            Dneska po letní pohodě zase pořádně otestuješ podzimní/zimní oblečení :) Taky se mi tam nechce, pod Bezdězem mám časovku :(

            0 0
            • milmat  

              Tak jsem se nakonec vykopal. Někde za polovinou začalo lehce pršet, ale dalo se to i bez Rainmemu. Ale dnes jsem si měl vzít. Teploty byly od 7 do 11 st C. Měl jsem jen krátké triko pod zatepleným dresem, chtělo to dlouhé. Zmrzly mi ruce :-). Ale v kopcích jsem se zahříval celkem dost. Ještě jsem zase po létě oblékl i rukavice. V Kounicích byla sláva, 700 let od založení. Tak jsem si tam dal pivo a sledoval jízdu zručnosti starých motorek, aut a traktorů. Pivo už bylo potřeba, protože ve sjezdu do Sázavy (cca na půl cesty) mi z rukavice vypadl bidon, který se vylil a ještě i rozbil. Při jeho hledání jsem našel i bedly vysoké :-)

              0 0
    • milmat  

      Jak zítra v neděli? Kafe 9:00 Mochov?

      0 0
    • Delkim  

      Bedna sice nebyla, ale do TV se Honzis probojoval :)))

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Navíc s luxusním časem, gratuluji!

        0 0
      • Honzis  

        já jinou šanci než se mihnout při rozhovoru s Vrabcovou neměl, tak jsem tam plánovaně prošel když jsem viděl, že Žaneta dělá rozhovor :-)

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          Dobrý přístup, výborné PR!

          Kolega Tomáš vedle ní takhle běžel celý Pražský půlmaraton a byl na obrazovce déle, než všichni ostatní čeští kluci dohromady :-)

          0 0
          • Delkim  

            To bych taky mohl zkusit, ale musel bych jí nejdříve zlomit jednu nohu :)))))

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Jj, zjevně to bylo přísné. Tuším že první km šli 3:04 a až během třetího zpomalili na lidštější rychlost :-)

              0 0
    • treatt  

      Jeden zvídavý dotaz, jak se drtičům východních držav osvědčily návleky na helmu? Zima klepe na dveře, tak o tom zas přemýšlím :)

      0 0
      • Honzis  

        za mě OK – reflex ve výšce výhledu řidičů, neprší ti do hlavy a těch pár korun za vyzkoušení stojí! Mám úplně obyč M-Wave za 150Kč.

        0 0
        • Delkim  

          Ječňák má myslím poměrně dražší od Gore, já mám reflexní Altura a taky spokojenost. To je cenově asi něco mezi.

          https://www.evanscycles.com/…ver-EV243692

          0 0
          • jecnak  

            Ano, mam Gore, ale prijde mi to zbytecne, pokud ta Altura nebo jine jsou nepromokave. Na zimu je navlek samozrejme super, protoze vytvari v prilbe prijemne mikroklima – studeny vitr nejde primo na celo ci cepici a teplota je uvnitr prilby rovnomernejsi.

            0 0
            • treatt  

              No v podstatě všechny jsou psané jako nepromok, ale zas jsem byl zvědavý, jaké jsou zkušenosti s těmi obyčejnějšími oproti Goráči, který přeci jen dýše, jestli se pod tím nepotí moc hlava..

              Každopádně bez ohledu na matroš se mi pořád nepovedlo vymyslet, jak řešit čelovku.. (a variantu, co občas vídám, čelovku na popruhu na čelo pod helmu, to fakt ne)

              0 0
              • jecnak  

                Gore Tex nedycha uplne stejne jako ostatni. Nebo mozna jo, ale opravdu jen velmi malo.

                0 0
                • treatt  

                  Hmmm, dík za upřímnost. Ale stejně to bude pecka, až jednou někdo fakt dokáže udělat nefuk+nepromok+ne­potič ne jen v marketingovém odd :)

                  0 0
                  • Honzis  

                    je třeba si uvědomit že do „arktických“ podmínek či vytrvalého deště snad člověk nejezdí úmyslně a nadlouho …, tudíž na ten 2–3hod trénink je celkem fuk že se lehce zapotíš (můj návlek je po dojezdu mokrý) – kor když máš pod helmou čepičku. Ad čelovka – třeba by držel popruh i přes návlek. My silničáři z východu nějak čelovky neřešíme :-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    u bundy je tomu zatím nejblíž sportful stelvio jacket. Výrazně blíž než nejlepší GTX.

                    0 0
                    • treatt  

                      Chvilku jsem měl pocit, že by to taky mohl být NeoShell od Polartecu, který udělal viditelně povedeně právě Sportful ve Fiandre Extreme Neoshell – ale evidentně to je pravda jen na pár vyprání a navíc měla starší generace (a je ve hvězdách, jak se jim to povedlo vyřešit) velkou chybu v provedení kapes – ty se snadno odlepovaly a navíc tam byl nějaký svar se zádovou částí, skrz který vesele protéká voda

                      Tak uvidíme, co ta nová generace GTX One shakedry, viděl jsem záběry z Eurobiku, že budoucí matroš by měl být hodně flexibilní.. a třeba se to naučí barvit do něčeho výrazného než současná černá a temná modrá nebo šedá..

                      Z existujících prý taky celkem dýchá Endura FS260-Pro SL Shell Waterproof Jacket, ale to se tvrdí o spoustě membránách..

                      0 0
                      • 01carbon  

                        Na turistiku mam bundu z blockventu, ktary o cca 1/3 lepe vetra nez gtx (kdyz jsem to kupoval – jake jsou parametry soucasnych verzi materialu nesleduji, degradaci pouzivanim a pranim pomijim) Normalni pohyb OK. Ale jakmile se rozpohybuji, tak ji upotim zevnitr. Jest pravdou, ze lehka nadvaha tomu poceni pomaha ;) Takze si o zadnem materialu jiz iluze nedelam (prodysny okolo anp, nepromokavy)

                        0 0
                    • karliner  

                      Je vážně skvělá (jako že sedí, je malá a lehká a perfektně ušitá – nejel jsem v ní), ale cena 299 € (na Otztaleru byla sleva na 239 € je naprostej nesmysl.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        pokud by to byla funkční membrána, která vydrží je to obhajitelný. Bohužel dost bike matroše vydrží rok/dva nebo pár vyprání a je to hadr.

                        Slušný GTX bundy jsou 10tkč+, topky jdou ke dvacce. Zase to vydrží roky. Pořád mám Tilak Raptor a jednou teda šla k Tilaku na opravu podlepených švů, ale pořád se dá použít. Jen už je z dnešního hlediska velká, zatím co před 15 lety byla z tech nejlehčích a nejskladnějších :)

                        0 0
      • madik  

        S cepicemi na helmu zkušenosti nemám, ale použivám Kalaš cyklo kulicha. Doted mi to přičlo jako dostatečné řešení na teploty do cca 0C. Zaleží pak na celkové skladbě oblečení, aby se to vhodně doplnovalo a nevznikala slabá místa. Pod 5C a níže to asi budu mít něco do sebe a zase tak moc to nestojí, tak proč ne?

        Letos nevím jestli budu podnikat arktické jízdy, blatníkovec nejsem, tak jedině když bude pěkně sucho a bez námrz :)

        0 0
        • McBlacky  

          já si vždycky zalepím na zimu zepředu jednu helmu izolepou :)

          přijde mi to lepší než návlek, ve kterým se při větší intenzitě potí hlava

          0 0
          • Honzis  

            izolepu zepředu taky praktikuji u staré přilby a proti ledovému větru pomůže

            0 0
      • milmat  

        Já mám 2. sezónu tuto: https://www.kupkolo.cz/…over_z97946/

        Za mne OK, super i do deště.

        0 0
    • milmat  

      Tak nakonec jsme dopadli na BGF ještě lépe: http://sportsoft.cz/…_abs_4RZ.pdf?…

      Blacky 2. místo! Měli tam špatně jeden MÚ :-)))

      0 0
    • Delkim  

      Truba už teď ve čtvrtek! Své zkušenosti s Trubou už mají z minulosti, co si matně vybavuji, Blaf, Bóďa, Miloš, Honzis, Já a loni myslím už i Aleš?

      6 minut šrot a zbytek dne kašel, to se vyplatí! :)))

      Časovka na Truba 28.9.2017

      0 0
      • madik  

        Popřemejšlim o tom. Jsem lehce nachlazen, ale kdyz se do středy budu cítit ze by to šlo, tak asi přijedu. Hlavně má být pěkné počasí :))

        Já Trubu jel jen jednou v rámci normální vyjíždky, ale jel jsem to relativně rychle s 309W za 7:27 letos nějak v dubnu. Sice jsem na kole měsíc neseděl, ale snad bych si troufl tam dát něco pod 7minut :)

        0 0
        • Delkim  

          Lehce nachlazení jsme teď skoro všichni :)))

          Určitě přijeď, už jen jako každoroční porovnání vůči sám sobě to je ideální!

          Třeba Honzis brečí už od května, jak mu to tam nepojede :))) Ale to on vždycky a pak nás vykostí s prstem v nose :)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dobre nohy vsem zucastnenym, odjizdim s rodinou na Sumavu.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dobre nohy vsem zucastnenym, odjizdim s rodinou na Sumavu.

        0 0
      • blaf  

        Já jedu. Fandit a dělat support mladému, že prý chce závodit :) Takže já to asi budu mít běžecké :)

        0 0
      • jecnak  

        Budem s Jitkou, Milosem, Radiusem a dalsima na Machaci. Kyby jsi se chtel stavit, dej vedet.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Bóďa je v sádře a forma nula.

        Ale jedu podpořit dceru. :)

        Tak se uvidíme. ;)

        0 0
      • madik  

        Zítra dorazím na závod. Registrace na webu už nejde, tak doufám že me zítra ještě vezmou a bude místo. Budu to brát jako společneskou událost a výsledek mi bude asi celkem ukradenej, respektivě bude mizernej :)

        Zkusim dorazit na cca 10h. Vzal bych to asi nejkratší cestou ode mě, takže pojedu nějak přes Kyje, Sibřinu, Škvorec. Nebo se můžeme někde sejít.

        0 0
        • Honzis  

          já myslím že míst bude dost a 10tá stačí. Určo nepřijde někdo z těch, kdo se hlásili dopředu. Já se jen nahlásil a neplatil. Necítím se 2× dobře takže očekávám též bídu a navíc nás čeká JV protivítr, což náladě rozhodně nepřidá :-(

          0 0
          • Honzis  

            Dneska to vyšlo pěkně, Lawi nám svou absencí přenechalo bednu – Delkim vyladěn do posledního detailu a famózně 3.abs a poslední pod 6! Já 5:41, Dubec zaslouženě vítězství za 5:31. Škoda, že nedorazil ještě někdo z východu nebo nějaké eso, aby atakovalo TR 5:19.

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Gratuluji, pánové!

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Gratulace všem!

                Ještě malej Blafík 2. místo. :)

                Dnes to jelo úplně samo. Bez tréninku, se sádrou a na fullu 7:06, spokojenost.

                Dcerka přesně po roce na kole a –1:46. :))

                0 0
            • Delkim  

              Též Honzo gratulace!

              Já si dal nový wattový osobák NP 478W a nevěřím, že ho někdy překonám. Strašně to dneska bolelo a pořád mám záchvaty kašle. Truba je taková podzimní mlsota :)

              0 0
    • Honzis  

      Předběžně – jel by někdo v neděli (když je většina fuč). V sobotu klasika Úvaly – Šternberk, tudíž něco na pohodu, klidně bych zkusil i nějakou netradiční trasu – Kouřim/Vyžlovka? Co na to Radim, Aleš, …?

      0 0
      • madik  

        Já bych se klidně přidal. Preferoval bych něco kratšího, tak klidně ta Vyzlovka jestli tam vaří dobře kafe :)

        0 0
        • Honzis  

          Delkim navrhl restauraci v Semicích – zjistí situaci (rezervace stolu) a dá vědět. Případně bych asi dal klasiku k Oliverovi, nicméně spíš o něco později.

          0 0
      • myreczech  

        Kluci rád bych jel, ale budeme paradoxně na Zwiftu domlouvat tu 24hodinovku…tak příště…

        0 0
      • Delkim  

        Dneska poslední závody, to by si zasloužilo něco reprezentativ­nějšího než jen klasické kafe :)

        Po konzultaci s Honzisem navrhujeme OBĚD na farmě v Choťovicích cca. 15 km od Poděbrad.

        Luxusní tatarák, burgry a zejména nedostižný vývar :)

        Oběd dle časových požadavků ostatních na 12 hodinu nebo i případně o něco později, pokud by bylo třeba.

        Místo a čas srazu dle toho, kdo se nahlásí. Mochov? Sadská? Kounice? Brod? Upřesním večer.

        Dejte pokud možno vědět do 8 hodin večer, musím udělat rezervaci.

        !!!Je domluveno uschování kol v zamčené kolárně!!!

        http://www.hotelnafarme.cz/cs/

        0 0
        • Honzis  

          já bych to viděl 10hod úvaly (ty, aleš), 10:30 Kounice (já) a pak na Sadskou a Poděbrady.

          0 0
          • Honzis  

            Já budu 10:30 Kounice, případně jeďte směr Poříčany a potkáme se někde mezi. Vy předpokládám úvaly kus po hlavní, levá Tuklaty, Černíky, Břežany, Kounice – ok?

            0 0
        • Reggie  

          Já bych zkusil dorazit do Úval, ale nevím kde mám čekat?

          0 0
        • madik  

          To zni super. Tak v tech 10h v Uvalech. Pripadne se muzu jeste sejit o neco driv nekde s Radimem. Dubec, Kolodeje treba ?

          0 0
        • Delkim  

          OK!

          Přikládám předpokládanou trasu. Uložím do navigace.

          10:00 Billa Úvaly

          10:30 Kounice

          12–12:30 Choťovice

          Rezervace pro 6 lidí.

          0 0
          • Honzis  

            nezajíždějte na Přišimasy, je to zbytečné, ráno kus přímo po I/12. Mnou navrhovaná trasa je podle mě lepší

            0 0
        • Delkim  

          Akce super!

          Delkim si dá JEDNOU za rok během cyklo švihu oběd a následně zapracuje KARMA a praskne drát na nových kolech… To žrádlo mi prostě nesvědčí, ještě že to mám za sebou a dám si zase až za rok :)))

          Honzisovi velký dík za půjčení zadního kola!

          0 0
          • milan.v  

            Když to vidím, jak si tam dáváte, tak mám o to větší motivaci se dostat na vaši úroveň, abych mohl příští rok s vámi … :-o

            0 0
          • Honzis  

            dneska to fakt nemělo chybu, počasí příjemně překvapilo, bylo úžasně na zahrádce, žranice excelentní, trasa příjemná, ten východ od Poděbrad je oázou proti cestám u Prahy co se týče hustoty provozu. klidné tempo, avg 107 tepů jsem dlouho neměl :-) víc takových švihů bez blbnutí!

            0 0
          • madik  

            Zranice super, ale priste muze byt klidne i trochu blize ;))

            Za me to jinak byla moc fajn vyjizdka, zlomeneho dratu je skoda, snad to nejak rozumne vyresis. Kdyby aspon poslali treba novy drat..

            Jedina kanka u me dneska byl dojezd, kdy se dost razantne ochlazovalo a prijel jsem pekne prochlazenej, musel jsem se 20min rozehrivat ve sprse :)) Chlad plus vycerpani po dlouhem dni dela svoje.

            0 0
          • myreczech  

            přesně tak…pámbů tě potrestal za porušení toho základního přikázání…

            ale vem si to v pozitivním, bylo to jen varování…mohl jsi dopadnout mnohem huř…:)))

            0 0
    • milmat  

      Jak jste na tom v sobotu? Nějaká kratší Sázava nebo raději Poděbrady?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        U me ted dalsi 3 vikendy jinej program :-(

        0 0
      • myreczech  

        tento týden jsem mimo…snad příští…M.

        0 0
      • Honzis  

        Tour de Brdy, pojeď taky :-)

        Neděle s ? – v Kolíně je 4,2km běh.

        0 0
        • milmat  

          Na sobotu i neděli bych nerad byl celý den mimo domov, takže počítám s návraty okolo 13:00. Na závody se mi také nechce…

          0 0
          • jecnak  

            Jeden den bych se take pridal na rychle kafe = kafe nejkratsi cestou tam i zpet. Nejspis v nedeli.

            0 0
        • Delkim  

          Hezky se před větrem schováš v lese :)

          Btw na ty Brdy by možná mohl Hroch udělat tipovačku, kolik bude defektů a prasklých ráfků :)

          0 0
      • milmat  

        Na sobotu bych to viděl na průzkum okolo Sázavy: https://connect.garmin.com/…rse/16546536

        Netušíte, jak to vypadá z těch Louňovic nahoru a pak ta spojka Chocerady Stříbrná Skalice? Díval jsem se na mapy.cz a tam to vypadá na pruh asfaltu, místy rozbitý, ale snad by to ještě šlo.

        0 0
        • Delkim  

          Chocerady – Skalice je skrz chatovou oblast, jsou to takové kameny, kamínky, štěrk, bordel… Jel jsem to jednou na zkoušku a celou cestu nadával a řešil, jestli to mám otočit nebo to už projedu :)

          A považoval jsem pak za zázrak, že jsem neměl defekt…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Potvrzuju, z Chocerad podle vody opruz i na mne.

            0 0
            • McBlacky  

              loni jsme to jel a až na jedno místo po šotolu se to dalo. ale jako je to voser o tom žádná, po druhý straně cajk-

              sory já myslel choderady – marjána. Ne přímo přes kopec, to je tak na bajka

              0 0
        • Honzis  

          Louňovice nahoru ke Svojeticím no problém, občas díry, kameny ale cajk.

          z chocerad na prd – sice stezka podle vody, povrch v rámci možností, ale ten kopec je 20% po panelech a myslím že tohle trasování je ještě víc hard core než jsem to 2× jel – sjezd do Skalice úzká asfaltka, kde jen necháš špalky. Dojeď radši po stezce dál 1km podle řeky až na Marjánu!

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Jestli myslíš tu podél vody (červená TZ), tak tu jezdím celkem často a poho. Jinak to můžeš dobře objet přes Vlkovec a Samechov (trochu si nastoupáš)

          0 0
    • milmat  

      Tak v sobotu 9:00 Mochov. Pokud se nikdo nepřihlásí, tak vyrazím dle sebe (i časově).

      0 0
      • Honzis  

        Tour de Brdy 2017 – speciál :-) Dneska by to bylo přesně pro Hrocha – zima, vítr, mokro, špatné silnice, kostky, štěrk, kamínky, makadam, listí … Kupodivu se mi to zdálo bezpečnější než dřív, když se lítalo do Obecnice 50kou až zvonily ráfky. Kopce překvapily, mezi cca 12 a 35km se slušně nastoupalo, občas jsem tam zalovil i 42/27 neb nic lehčího nebylo :-) Pak zase 42/11 málo proti silničářům, ale objel jsem to se ctí a průměr 30km/h myslím není špatnej a 12min od Kalojírose jde.

        Zítra nedávám nic, max běh v Kolíně, hadry jak prase od makadamu, už všechno namáčím v kýbli :-(

        0 0
        • milmat  

          jj, to by se Hrochovi líbilo, včetně toho šrotu :-)

          Zítra bude stejně asi pršet, tak vyjedu až po po 14. hodině. Dnes jsem také vyrážel až v 11, což díky nevalné účasti šlo. Jen jsem pak potkal náhodně Ondru v cukrárně U sv. Ondřeje na Ondřejově (tzn. O3), to potěšilo. Teď už je mi jasné, proč tam jezdí tak často :-)

          0 0
          • Delkim  

            Btw kdo je Ondra?

            0 0
            • milmat  

              Kamarád od Aleše, byli s námi v Toskánsku. Viděli jste se, jak jsme jeli nedávno Poděbrady a zpět přes Mcely. Musíš častěji jezdit v reálném světě :-)

              0 0
          • Honzis  

            Když bys jel směr Poděbrady, dej vědět. Ráno jsem to vzdal a odpo bych něco úplně volně mohl.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jsem skoro premejslel jak to vymyslet abych moh jet :-) ale pak rymecka pomohla zvitezit rozumu. Na me je tam moc kopcu, i kdybych nahodou prezil hned ten prvni, ujelo by mi to hrube kolem bunkru, a pak stojka Koruna a ten dalsi dlouhy a prudky za Borskou… Gratulace, kdybys jel na silnicce, treba by to bylo jeste lepsi ;-)

          0 0
          • milmat  

            Myslím, že i na tomto kole Honzis dal spousty carbonů :-)

            0 0
    • 01carbon  

      Kam v Bradýse zítra na oběd (možná budeme lehce ala homeless)

      0 0
      • jecnak  

        Felicita u zamku je dobra.

        0 0
      • milmat  

        Nebo Čelákovice: U Bohuslavů (menu, tank G a Plzeň) nebo Bouczech (lístek, tank Plzeň). Obojí je na náměstí. V Brandýse jsem ještě byl v létě v De Parade, steak dobrý.

        0 0
    • milmat  

      V pátek budu možná někde u Turnova (Bartošova pec) a budu mít cca 4 hodiny čas na kolo. Nemáte nějaké tipy na silnici?

      0 0
      • jecnak  

        Asi bych dal neco takoveho pripadne prodlouzit na Kost.

        0 0
        • milmat  

          To vypadá dobře díky. Snad to klapne časově.

          0 0
        • milmat  

          Bylo to naprosto super, ještě jednou díky! S ohledem na noční/ranní pařbu a to bylo tak akorát. Ještě jsem si blbec nevzal lahve. Tak jsem to objel s půllitrem vody v kapse. Ten jsem nakonec ani nenačal. Stačila zastávka v cukrárně před Kozákovem a pak ještě jedna – Birel zázvor byla po včerejšku dobrá volba.

          0 0
    • milmat  

      Na víkend se hlásí pěkné počasí, škoda nevyužít na nějakou delší projížďku. Koko/Sázava/Jílové? Moc se mi nechce sólo…

      0 0
      • Delkim  

        Konečně babí léto. Taky bych se nebránil, zkusím si to časově zařídit.

        Ještě zvážím zda nevzít auto a neužít si třeba Krkonoše (Zlaťák, Pomezky)

        0 0
        • milmat  

          Tak jak? Já jsem po dnešku umrtvený. Autem se mi nechce. Nejraději Sázava s pozdějším startem. Třeba 9.30 Mochov, 10.00 Český Brod.

          0 0
          • Delkim  

            Tenhle luxus venku je skoro na opakování toho vývaru :) Po tom běhání hory nejdříve v neděli, zítra max rovinky easy.

            Něco jako https://www.strava.com/routes/10753850

            0 0
          • Honzis  

            být tebou vyrazím ještě dýl a pojedeš v krátkém.

            Ráno buď klusnu nebo dám něco velmi krátkého, pak musím něco zařizovat.

            Neděle nejspíš out.

            Kdo by měl volno v pondělí, tak šlapky vyráží do Krkonoš – kolečko z Vrchlabí – mrkněte na jejich diskuzi

            0 0
          • Honzis  

            Jo a zítra se jede Vavřinecký potok, pokud bys měl chuť, mrkni, stojí to za to – pověstná kaskáda v Toušicích třeba http://vavrinecky-potok.strikingly.com/

            0 0
          • madik  

            Jedu zítra s Ondrou přes Ondřejov a pak pojedeme přes Jevany do Jirnu. V Ondřejove budeme v 11 hodin.

            0 0
            • milmat  

              Zkusím se nějak nasynchronizovat a pokud se to podaří, tak se potkáme na Ondřejově.

              0 0
        • myreczech  

          já jsem do konce měsíce zapykanej…nebo zapikanej nebo obojí…:)

          tak pokud nezkolabuju příští sobotu tak tu další bych snad nějaký kafe v podebradej odjel…klidně na vozíku…:)

          hezký víkend…! Užitje si babího a bab…

          0 0
      • jecnak  

        V sobotu mam CX a na vecer nejakou praci kolem domu. V nedeli bych jel klidne i na bajka – bude sucho. Hlavne ale klidnym tempem.

        0 0
        • 01carbon  

          V ne na mtb bych se možná přidal. Zítra vecer dam vedet podle toho jak se umrtvím do Litomeřic a zpět. Pokud budete vymýšlet nějaké koko, tak mohu přip nekoho odvezt-dovezt.

          0 0
          • jecnak  

            V nedeli bych taky jel. Nejake Kokohratky vymyslim – jel bych klidne z Pavlicek na Ustek – Husi cesta, Vlhost atd.

            0 0
        • jecnak  

          Zitra se to CX jede v Uholickach. Start v 12:15. Detske hriste u skoly. Kdyby se mel nekdo chut pokochat.

          0 0
    • milmat  

      V neděli bychom mohli zkusit oběd Na farmě. Sraz 9:00 Mochov a tempo mírné kochací.

      0 0
      • Delkim  

        Vy jste jeli každý jinudy/jinak? :)))))

        0 0
        • Honzis  

          záleží jaký je poměr kopců a kg :-) Pak to každý vidí jinak …

          Dneska fakt neskutečné počasí – odměna za ty vichřice od středy do pátku!

          No a doufám, že příště bez křupání – se mi nezdá kombinace spodní miska a ložisko, nějak to do sebe nezapadá jak by mělo :-(

          0 0
        • šimlos  

          Nejel jsi dneska z kopce Dobročovice – Mrzky ? Ještě s jedním..

          0 0
          • Delkim  

            Jasně, s Honzisem. Kolem 2 až půl 3.

            0 0
            • šimlos  

              Já šlapal nahoru, ani jsem Ti nestačil mávnout na pozdrav, takže se omlouvám :-) Je to kousek od hranic Prahy a vždycky mám pocit, že jsem někde na Šumavě nebo na Vysočině, je to hezký kout přírody..

              0 0
        • 01carbon  

          Kava z kolonialu nebo od zida? Ja vedel proc jsem vcera hodil jecnakovi zpatecku ;)

          0 0
        • milmat  

          Jeli jme více méně stejnou trasu, ale rozdíl je v ftp a hmotnosti. Já byl už hodně jetý z kombinací kolo & pařby, takže jsem trpěl ještě víc :-). Ale počasí a dobrá společnost mne donutily dojet a nezemřít…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tenhle tyden uz pojedu s vama, abyste se neustvali k smrti.

            0 0
            • Honzis  

              však taky padla hláška že nemusíme jet šrot když nejede Hroch!, což vydrželo jen pod úpatí Ondřejova :-) Ale když je krásně tak chce ještě trochu přišlápnout. Když bude sucho mohli bychom udělat nějaký pózing výlet!

              0 0
        • milmat  

          NP 230W není pro mne easy :-)

          0 0
    • Delkim  

      Tak jsem se dneska stavil v Kounicích pro to „cyklistické pivo“, jak mi Miloš radil. Že tomu tak říkají. Asi tam byl dneska záskok :)

      Přepis rozhovoru:

      Dobrý den, prosil bych cyklistické pivo.

      A co to má jako být?

      No normálně, pivo do košíku.

      Do košíku? To by vám asi vyteklo, ne?

      No do košíku místo bidonu.

      Aha, takže chcete normální PETku, ne?

      Hmm asi jo.

      Kolik si toho vezmete?

      Jednu, děkuju.

      :)))

      0 0
    • madik  

      Co sobotní Oliver?

      0 0
      • Honzis  

        nevím, jsem celkem dost unaven a vypadá, že ta mlha od středy se asi nerozpustí :-(

        Možná bych se přijel jen mrknout nebo počkat v Sadské, potřebuju do 11h být doma. Uvidíme jak se to vyvine, ale zatím z okna vidím sotva na 40m :-(

        0 0
      • jecnak  

        Budu o vikendu pryc.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hroch je zpet a hladovej, tesi se na nejaky poradny parforsni schrotto az budou sracky litat a whatmetry ukazovat Critical Error, jak o za Edy (no Honzis by si moh pritom zakompenzovat).. Nekam k Sazave, tam na vrskach by mohlo byt bez mlhy? Ale je mi to jedno kam.

        0 0
        • karliner  

          Hele, tenhle cyklohumor úplně žeru, až nám skončí fotbal, snad se kousnu a přijedu se posmát :-)

          0 0
        • Delkim  

          Změna. Zítra bych měl mít čas. Jdu se proběhnout a pak se případně můžeme domluvit kdo co jde jak a kdy. Jsem spíše pro pozdější start.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak kde a v kolik teda? Mi to je celkem egal.

            0 0
            • Reggie  

              já nemůžu, původně jsem chtěl navrhnout pozdější start ale nakonec budu zaneprázdněn celý den.

              0 0
            • Honzis  

              já nejdřív 13,30hod Kounice – mohu vzít řidítka

              0 0
              • Medunka  

                U nas je taky neco k vyzvednuti pro Hrocha a Alese. Plus neco napeceno :-), tak se muzete stavit na kafe

                0 0
              • Delkim  

                Po obědě by mi to taky vyhovovalo víc. Dopoledne se nakonec budou v Úvalech dlabat dýně :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Odpo v kolik? Naberem te v Brode?

                  0 0
                  • Delkim  

                    Domluv se s Honzisem a já se přizpůsobím.

                    0 0
                  • Honzis  

                    já vás můžu najít na pivu kolem 13,30hod, přivez bych rodla a doprovodil tebe a Aleše někam k Čelej a pak dom. Mám toho za 5× Prahu fakt dost a v neděli potřebuju fungovat na běhu!

                    Pokud bude hnusně/mokro, nejedu.

                    0 0
                    • Delkim  

                      Jj to by šlo. Večer divadlo, takže taky nemůžu nějak déle.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        13h Mochov 13.30 Cesky Brod teda. To uz bude slunicko. Zpatky to vezmu s Alesem v pres Jitku. Jitko kolem pate slo by?

                        Ty rodla nech prosim jeste doma, nechce se mi je vlacet cely vylet.

                        0 0
                        • Medunka  

                          Budu s tim pocitat

                          0 0
                        • Honzis  

                          Pozval bych vás na kávu k nám vedle do vsi – http://zamek-radim.cz/ případně lázeňský dům Poděbrady

                          Počítám s Brodem 13,30h parking u Automotovelo. Blatníky neberu, ale možná to bude trochu nahazovat + bláto, takže to vidím na crossa.

                          0 0
                          • Delkim  

                            Ok, dorazím do Brodu. S kávou se domluvíme, kluci ji pak mají u Jitky. Já si nechám prázdný košíl na případné cyklo_pivo na cestě zpět :)

                            0 0
                        • madik  

                          Tak s Ondrou dorazime do Brodu.

                          0 0
            • madik  

              Já bych taky raději trochu později. Kolem 10 Mochov?

              Pak třeba na Sázavu nebo Ondřejov? Ale nějak extra bych to prosím neprotahoval ať to zase nemám 160 km :)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                .

                0 0
                • madik  

                  Na tečku se dobře reaguje. Já kdyztak vyrazím s Ondrou má pěkný upgrade kola tak budeme testovat.

                  Dej vědět kdy v Mochove nebo Brode a snad se přidám(e).

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          U me prima, pocasicko i tempicko akorat, takove spolecenske, a s vybornou buchtickou skoro na konec! Dik vsem.

          0 0
          • Honzis  

            jo dnes ukázalo počasí svoji přívětivější tvář, účast nečekaně hojná, trasa netradiční, ale myslím že to bylo povedené, krátké ladící pauzy a taky výměna strojů s Alešem – vysoký karbony si asi nepořídím, dyť to jede furt rovně :-) Ale jeho Dura chodila pěkně!

            Doufám že Hroch řádně vytuní dojížděcí plečky a sundá ten přední Challenge, můžu ti dát svoje Calibry, pod tebou dají jistě další 3000 :-D

            0 0
            • madik  

              Kolik vlastně váží Tvůj oceláč? Líbilo se mi, jak snadno zatáčelo, takové mnohem hbytější jak moje. To že mám 120mm představec tam asi tak velkou roli hrát nebude, natož jaká kola mám. To bude čiště otázka geometrie, úhel hlavy, rake vidlice, rozvor kol a podobné věci které moc neřešim.

              Btw ty pedály jsi měl fakt děsný, přišli mi jak horské SPD, mají neuvěřitelně velkou vůli v natáčení klece v pedálu. A to ještě k tomu mám bezvůlové červené klece a přesto jsem se v Tvojich točil :)) Utažením pružiny v pedálu to nebude, spíše máš už stykové plochy pedálu s klecí příliš opotřebené. Na ostatních kolech máš podobné pedály? A klece používáš jaké, žluté? To by asi vysvětlovalo, proč Ti to nepříjde zvláštní chování tech pedálů :)

              0 0
              • jecnak  

                Delka predstavce ma prave znacny vliv na ovladani.

                0 0
                • madik  

                  Jasně, to má. Jen Honzis má snad 110 představec, tak velký rozdíl k mojemu 120 tam není..

                  Na ultimatu mám hodně stabilní řízení, kdybych nebyl srab, tak můžu hodně jezdit bez držení, řízení má velkou tendenci se docentrovávat. Zato u Honzisova kola mi to tak nepřišlo, řizení bylo více volné a nevracelo se do přímého směru.

                  0 0
                  • Honzis  

                    řekl bych že je to kombinace položenější hlavy, dlouhého představce a těch ráfků. Já mám snad 105mm BBB představec, 440mm rodla a hlavně nízké Ksyrie 13mm vnitřní šířka. Já to tak chci, už 28mm Rapid ráfek mi připadal že „nezatáčí“, ale já jsem v tomhle strašný staromilec a vysoký ráfek se mi ani nelíbí – FR5 LG jsou možná ještě ovladatelnější než tohle. Taky má ocel poměrně vysokou hlavu proti Canyonu.

                    Ad řazení – hodně záleží na vedení a tvoje Dura podle mě chodila líp jak Delkimova :-)

                    0 0
                    • madik  

                      Aha dotěd mě vliv ráfků ani nenapadl.

                      Myslíš, že to vzniká obtékání vzduchu kolem ráfku? A vyšší ráfky tedy budou stabilizovat směr?

                      A nebo hmotností? Větší moment setrvačnosti a odpor od gyroskopického efektu při zatáčení?

                      nevím přesně kolik má moje přední kola, ale ráfek samotný měl myslím 415g.

                      0 0
                      • Honzis  

                        tak logicky ten vyšší profil nejde urvat z přímého směru, Ksyrie budou mít taky těch cca 430g tipuju + máš širší profil a „rozpláclý“ plášť, na treku si taky připadám, že to nezatočí, musím silou – 40mm plášť vs 25 je sakra rozdíl na stejném ráfku a kole.

                        0 0
              • Honzis  

                Váha 9,4kg s pedály, hold 2,5kg rámový set s hlávkem a představcem, s tím se moc vymyslet nedá spolu s těžkými komponenty.

                Ad pedály – vozím žluté kufry a všechny pedály úplně povolené úmyslně kvůli nakopávání na semaforech po Praze, já žádný problém nemám, nevytrhávám a vakl chci, ani v záběru na Trubě apod necítím že mi klouže noha. Ošoupanost neřeším, pedály mám dvoje a tyhle mají třeba 30tis km tipuju.

                0 0
                • madik  

                  Tak je to o zvyku mno. Já si ted zvykl na fixní klece, tak mi ten kolotoč na Tvojich pedálech moc nevyhovoval :) A jak píšu i fixní červené klece měli boční vůli jak prase :)

                  Svoje pedály mám trochu utažený oproti nově koupeným, jsou cca v polovině stupnice síly předepnutí na pedálu. Dlouho jsem jezdil s výchozím továrním nastavením, nedávno jsem ale čistil ložiska a na zkoušku jsem pružinu trochu přitáhl. Vyžaduje to trošku vyší silu na zaklapnutí, jinak jsem rozdíl nezaznamenal a vyklapnutí mi problém nedělá.

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hale jeden defekt po 2150 km by porad nebylo tak zly. Jak to uslo musel byt venilek, po dofouknuti dojel bez problemu dom a to drzelo normalne tlak az do nedele vecera.

              0 0
            • milmat  

              Tu Duru bych rád zkusil v porovnání se starou 105tkou, co mám na zimáku. Ta chodí také moc pěkně.

              0 0
              • madik  

                Není problém, někdy můžeme prohodit. Jen nejsme uplně stejně vysocí, tak to asi bohužel nebude moct být nějaká delší jízda, navíc mám ted delší posed se 120mm představcem.

                Dura má rychlejší řazení oproti 105, což jsem při přechodu zaznamenal, jiný zásadní rozdíl tam nebude. Pak při řazení v zátěži bych očekával lepší chod u té Dury, oproti 105 která nebude mít dost síly aby přehodila. Zase nevýhoda u Dury je větší citlivost na seřízení. Musí být přesněji naindexovaná, jinak dělá více hluku oproti 105. 105 má totiž boční vůli ve vodící kladce přehazovačky a sama se do jisté míry samo-indexuje.

                0 0
                • jecnak  

                  Kladku bez vule muzes hodit i na 105ku. Mam to tak na CX. Radi pak lip. Hlavni rozdil je v delce chodu pacek.

                  0 0
                  • Honzis  

                    mám taky BBB kladky v keramice na starém 105šaltru a je to lepší

                    0 0
          • Mickey Mouse  

            Po delsi dobe jsem vyrazil zkontrolovat vychodni sekci. Cekal jsem horsi pocasi tak jsem vyrazil na Blatniku s tim ze uvisim kam uvisim. Nakonec poco prekvapilo, pekny podzimni den, dalo se v poho na jednici. Na ceste od Honzise jsem diky telefonatu chytil diru a musel sjizdet skupinu, a v kopeckach pred Prahou odpadl uplne. I tak hezke odpoledne, pro mne v zavodnim nasazeni. Diky, s blizici se zimou budu asi jezdit na navstevu casteji.

            0 0
            • Honzis  

              rádi jsme tě viděli! Uvidíme co nám počasí přichystá, já mám ještě sezónu běhů a dnes jsem si ověřil, že unavenej a přežranej přijít na závod není to nejlepší :-(

              V so jsem v Jizerkách, neděle by šla, to je lepší kombinace – po závodě na vyjetí.

              0 0
            • madik  

              Určite zase doraž, nejlépe s jednicí. Ten telefonát byla smůla, Hroch zrovna byl v tahu a neohlížel se :)) Taky jsem to tam dolepoval několik minut a pěkně to bolelo.

              0 0
      • Delkim  

        Sobota jsem pryč, ale neděle by šla. S výhradou počasí.

        Tempo jakékoliv, od úterý budu relaxovat na horách, takže klidně i něco svižnějšího!

        EDIT: hmm, kouknul jsem na Nory, ach jo :(

        0 0
        • jecnak  

          Yo nedele vypada fakt blbe. Aspon bude konecne CX pocasi.

          0 0
      • milmat  

        Já jsem na Moravě.

        0 0
    • Delkim  

      GRATULACE ke stříbru!!!!!

      0 0
      • jecnak  

        Diky. Kupodivu se mi po sobote jelo skvele. Jen jsem mel drobne problemy na startu.

        0 0
    • karliner  

      Jste zkušení mástři, dáte mi prosím tip na nějaké použitelné blatníky?

      0 0
      • milmat  

        Já mám teď toto: Blatník SKS Raceblade – LONG II

        Slabší místo je okolo brzd (hromadí se tam bordel), ale zase to jde sundávat, jsou dlouhé, bytelné a stabilní. Před tím jsem měl Crud Roadracer MK3, ten byl křehký a krátký, dřel rám a plandal. Ale zase vypadal více „sexy“.

        0 0
        • karliner  

          Prima, díky za tip. Ta max šířka pláště 25 mm je myšlena v popisu vážně?

          0 0
          • milmat  

            Asi ano, mám tam Tufo Calibra 25, šířka je cca OK,možná tam bude i malá rezerva. Úzká místa jsou pod brzdou a u některých zadní stavba. Já jsem to ještě vytunil a dal jsem na zadní kolo část Crudu, který chrání přesmyk. To má Crud vyřešeno pěkně. Takže to je vlastně ještě jedno slabé místo u těch SKS.

            0 0
      • Honzis  

        jak do čeho, pokud máš místo tak klidně obyč plasťáky za 250Kč, ale jestli je prostrčíš pod brzdama nutno vyzkoušet. Sedí pak jako přibyté, ale jinak spíš řešit jako Miloš, u těch jeho se jen klepe předek před brzdou a bordel stéká do špalků, ale to asi u všech blatníků …

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jak zitra? Z okna to tak nevypada, ale Norvezci rikaj ze by prset nemuselo. A ty to musej vedet, protoze tam chcije porad.

      0 0
      • milmat  

        Já jsem ready, klidně něco delšího a v pohodovém (opravdu) tempu. Budu asi brát zimáka a blatníky. Takže žádné blbnutí s watty. Na jednici se mi moc už nechce prasit se v blátě od traktorů. Také bych si vzal zimní tretry, bude celkem kosa.

        0 0
        • Jaarque  

          Kdy a kde? Chci otestovat novou silnici :D Jsem po nemoci, takže bych se přimlouval spíš za klidnější jízdu…

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          9h Mochov, u Pumpy kracejici na opravu

          asi vezmu jeste Flandru, mam ji doprasenou ze vcerejska a asi i dneska. A zimaka mam jeste kdesi ve sklepe od jara. Muzem Sazavku nebo nekam nahoru na Jabkenice.

          0 0
          • Honzis  

            přeji co nejvíce sucha, já už doprasil zimáka :-( Zítra jsem out, běžím Janovských 19km v Jizerkách a v neděli asi jen něco velmi krátkého pokud vůbec …

            0 0
          • Jaarque  

            Super, pokud bude alespoň nějak snesitelnější a donutím se vstát, tak dorazím…

            0 0
          • madik  

            Zítra si dam jen kratší vyjizdku se zastávkou v cukrárně ve Vsetatech. Dal jsem si dnes testy výkonnosti na trenazeru a jsem slušně hotovej, ale hlavně spokojenej ze jsem to dal, strašná mucirna :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Kdyz napisu ze se pojede strasnej srot, tak je peloton jak na Flandrech. Kdyz napisem na pohodu, vypukne epidemie rymecky. Chm chm chm… Jeste ze jsme s Milosem nepodcenili vcera profylaxi.

            0 0
      • Reggie  

        Já bohužel ne. Ve středu ráno se chvástám manželce, že jsem letos ještě neměl ani rýmu. No a večer už mě bolelo v krku. Snad vydržím do něděle, to nejhorší už bych měl mít za sebou :-)

        0 0
    • milmat  

      Dnes by šel KOM na Poděbrady, ale zpět asi vlakem :-)

      0 0
      • Delkim  

        Nebo přespat v hotelu, vlaky nejezdí :)))

        0 0
        • Delkim  

          Tam je takový vítr, že by ani Honzis do práce nevyjel :)

          A to mluví samo za sebe :)

          0 0
    • Delkim  

      Návrat z dovolené super. Cestou kličkování mezi stromy a teď už skoro 8 hodin bez elektřiny…

      Lednice, mrazák, nejde topení, teplá voda… nelze vyprat, večeře pro holky, zima…

      No a samozřejmě si nemůžu zapnout ZWIFT :)))

      0 0
    • karliner  

      Hele…

      0 0
    • milmat  

      Tak už je to tady. Výsledky můžeme následně detailně probrat u Vočka.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nekdo zitra zajem o full throttle schrottfest az budou litat cary z plastu a Honzis se trast strachem o svy posazavsky komy? Mam cely den volno a nema chcat.

      0 0
      • madik  

        Zájem bych měl, jen musím na chatě shrabat listí a zakopat hnojník :(

        V něděli bych kdyžtak něco dal jestli se nedomluvím na soukromničení s Ondrou.

        0 0
      • jecnak  

        Budu na CX v Suchdole

        0 0
      • Delkim  

        Odpol zkusím vyšší watty co na to koleno a pokud ok tak můžeme! Týden jsem léčil ten jeden pitomý běh z kopce ve Špindlu :(((

        0 0
        • madik  

          Tomu se vyhejbej, dokavaď se nenaučís lepší techniku běhu.

          Jak jsem začal běhat, vubec jsem klesání zprvu nezvládal, cítil jsem velké otřesy v kolenech, tak jsem je raději šlapal. Pak jak jsem zrychlil kadenci a začal doslapovat pod sebe, tak to najednou začalo jít i z kopce dolů bez problémů a cítil jsem se mnohem lépe.

          0 0
      • milmat  

        Já mám zájem, jen váhám, jestli se trápit na zimáku nebo ti oplatit šrot z minula na Madoně :-).

        Kam vyrazíme? Pokud Madona, tak bych dal něco po slušných cestách mimo řepnou kampaň. Sázava/Koko? Neděle jde také.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ma byt sucho, vzal bych Ridlyenu, zimaku si jeste uzijem…

          Je mi jedno kam, treba zas nejakou jinou Sazavu? Neco jak jsme jeli s Honzisem, Sternberk a Rataje?

          Tak jako vzdy v 9 Mochov, 9.30 Cesky Brod? (potrebuju odvezt jehlici na sberny dvur, ale to muzu udelat az se vratim)

          0 0
          • Delkim  

            Já případně pozdějí. Holky si vyzvedne babička kolem 9:30. Ještě napíšu případně bych se přidal až později k Honzisovi.

            0 0
          • Honzis  

            Hrochu, já to vidím na odjezd 13,30h ode mě, ráno opravdu ne.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja bych chtel uz dopo, aby to vyslo na kilo neco.

              0 0
              • Honzis  

                tak se spoj s Delkimem a vyražte dřív, já mám rozdělaný 2 silničky od kámoše na servis + se chci vyspat a opravdu dřív jak ve 13hod nevyjíždím, beztak se musím šetřit na neděli! A nejlíp ještě testnout nově zapletený předek.

                0 0
      • Honzis  

        po 4× Praha jsem opět poněkud více unaven a vidím to zítra spíš na odpoledne – po 13 na 2hod max.

        0 0
        • Delkim  

          A ty vlaky mají nějakou dlouhodobou výluku? :))) Žes něco nedávno říkal o odpočinku :)

          0 0
      • Reggie  

        Furt jsem ňáký scípnutý. 170km+ a ještě ve šrotu je na mě moc. Popřemýšlím o neděli.

        0 0
    • milmat  

      Dnes jsem Hrocha řádně připravil na zítřejší poklidné kafe :-)

      0 0
      • jecnak  

        Tak to je dobre. V 9 Mochov?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ 9 Mochov. Hroch si da dve kafe a jednu zelenou a bude uplne hodnej.

          Hroch ušrocen, vesmirna rovnovaha obnovena (ten Milosuv zimak minule se mi osvedcil lepe.)

          0 0
          • jecnak  

            Ok. Tak jsem zjistil, ze rozjizdis novou filialku na Suchdole.

            0 0
            • 01carbon  

              Jak Ty v Suchdole? Ja na litani 10.

              z 11 ;)

              0 0
              • jecnak  

                Vzhledem k tomu, ze k zjednoduseni pocitani vysledku byly zavedeny cipy, tak nevim. Ale tipl bych 5. Opet problemy s pedalama.

                0 0
                • 01carbon  

                  jednou nás ty počítače sežerou:-)

                  hele pedály jiné. boty stejné? nohy stejné! Ještě Ti mohu půjčit boty ze kterých se nechají sundat ty gumové „vzorky“ vedle kufrů. Ale potom to bude při běhu jak na bruslích s tupými noži.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Stejne budu muset jedny bajkove na pristi rok poridit, tak uvidime.

                    0 0
                • 01carbon  

                  Pořádají 110m překážek. To vypadá jako 2cm? prkna – pro některé jedince (náš mladej na mtb) by to nemusel být problém projet:-)

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Bych hlavne potreboval % z ty malostransky pobocky ;-)

              0 0
        • madik  

          Taky pojedu. 8:30 Benzina?

          0 0
          • jecnak  

            Promin, to mi uslo. Ja vcera tou dobou uz spal.

            0 0
            • madik  

              Proto jsem raději ještě ráno psal SMS :), 5min jsem tam raději čekal a pak jsem razil v 35 abych to stihl na sraz.

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Uz to tak vypada ze leto skoncilo. Nechtelo by to po nedeli nove vlakno?

      0 0
    • milmat  

      Dnes jsme dali s Hrochem další výzkum Sázavy. A rozhodně bych chtěl doporučit: Bělokozly, Čeřenice, Poříčko a Č. Šternberk. Těch pár kusů horšího asfaltu šlo přejet/přeskočit a ty výhledy byly úžasné.

      0 0
      • Delkim  

        Bělokozly jsou krásný stoupání, poctivý. Nedávno jsem to jel s Honzisem. Snažil jsem se mu udržet. Celou cestu mi něco povídal klidným hlasem a já ani nedokázal vnímat :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tam je hlavne pekny sjezd silnickou z tech Cerenic lesem do Poricka (super asfalt), a pak se jede kolem reky do Sternberka, to uz je spis na kochacku.

          0 0
          • Honzis  

            Bělokozly nahoru ze Sázavy jsou kultovka, moc rád bych tam měl KOM, ale je bohužel asi mimo moje VAM schopnosti :-( Dolů přes Čeřenice mi to připadá zbytečně o špalky, radši bych tu 18% rampu jel nahoru, tam už normálně hážu na malou a to je co říct :-) Podle vody do Šternberka se nechá, těch děr není až tolik, znám.

            Na Sázavě je plno krásných úseků, bohužel propojit je občas znamená úseky spíš pro cx.

            0 0
            • Delkim  

              Hele kdybys jeden týden jezdil do práce vlakem, tak bys to pak o víkendu dal s prstem v nose :)

              0 0
              • Honzis  

                Díval ses kolik tam je na první flek? Měl by problém i Dubec si myslím …

                Doufám že už ladíš na Čelákovice, abych tě aspoň někde porazil!

                0 0
                • Delkim  

                  Ladit? No, volal jsem Kokoskovi, zda mi zítra dovolí lehký klus, tak vlastně ani nevím :)))))

                  0 0
    • milmat  

      Takové pohodové kafe: max. 1.114 W, 204 W NP, max 56,7 km/h, avg. 31,9 km/h. Už se těším na zimu!

      0 0
      • jecnak  

        Vzdyt jsme se prolitly jen na par kilometrech a jeste po vetru. Me se to libilo. Do Podebrad pohoda a zpet obcas srot.

        0 0
      • Reggie  

        Ale kupodivu jsem ve velmi použitelném stavu. Ten východní vítr je fakt výhoda. Trochu mě ale mrzí, že jsem vás tu a tam zbrzdil. Ta moje plečka prostě nad 50km/h už nechce jet. Asi by to chtělo vytunit nějaký komponent :-)

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Po dnesnich intervalech s karou rumu bych jel cafe classico, 9 Mochov. Uz asi na zimaku.

      0 0
      • Honzis  

        Kunratické classico letos v 13,26hod, držte palce. To zas bude vostuda dostat přes 3minuty na 3km :-(

        0 0
        • milmat  

          Jiní by to i tak brali jako úspěch ;-)

          0 0
          • Delkim  

            Moje žena se na to posilnila husou k večeři, tak pokud kolem Hrádku potkáš kus stehna, tak to byla ona :)))

            0 0
      • milmat  

        Já už se bál, že na východní frontě klid. Jsem na Vysočině, kafe asi nestíhám (do Poděbrad).

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hlasim na SV od Podebrad smer Mestec Kralove a Kopidlno vyborne asfalty a minimalni provoz. A tak vynikajici kyselo jako v Bucickem mlyne uz jsem dlouho nemel. Myslim ze je to velmi vhodny cil na nejake zimni cafe luongo.

        0 0
        • jecnak  

          Snad budou mít otevřeno celou zimu. Vloni jsme tam byli po Vánocích a skončili jsme místo oběda v Roždalovicích v cukrárně.

          0 0
          • milmat  

            Můžeme to také zkusit Na farmu. Je to od nás okolo 50 km. Přes Poděbrady a pak jsou to vedlejší cesty s dobrým asfaltem a malým provozem. Já to jel tedy až na Vysočinu a na Farmě měli ještě zavřeno (mají až od 11.). Ta trasa je také moc pěkná, ale bylo by to s návratem přes Kolín okolo 200 km s 1 kopcem přes Železné hory. Škoda, že na to není přes léto moc času…

            0 0
        • Honzis  

          čím dál od Prahy a dalších větších měst, tím menší provoz, Poděbraďáci už roky jezdí skoro výlučně směr Kladruby n/L … Já nějak nemám zatím morál na delší akce, neb do Vánoc je to běžecky nabité a dál bude vše závislé od počasí.

          0 0
        • treatt  

          Když už jsi byl tímhle směrem, o kousek dál jsou Dětenice, asi to všichni znáte, ale v areálu zámku je středověká krčma..je to svérázné, ale musím říct, že jsme se tam naprosto fantasticky najedli. Exkluzivní jehněčí z ohně..

          0 0
          • milmat  

            A ten personál, nebyl nějaký divný?

            0 0
            • Delkim  

              A budeš něco žrát nebo jen blbě čumět holoto? :)))

              0 0
              • šimlos  

                Strašný :-). Nikdy víc. Na tohle musí člověk trpět nějakou poruchou, aby si to užíval, já se modlil, abychom už byli pryč! :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Souhlas. Ale představa, že je navštíví pán na obrázku, mi přijde vysloveně zábavná.

                  0 0
                  • 2. Bóďa  

                    Taky jsem si na ně vzpomněl. „Nalejvejte víno, ať mám co chcát!!!“ :D :D

                    Copak tihle by tam zapadli, ale nakráčet tam v cyklo a tretrách, to by asi bylo hromů. :))

                    0 0
    • milmat  

      Pátek jsem out, ale večerní běh bych měl stíhat. Co sobota? Jednice/zimák a kam?

      0 0
      • Delkim  

        V sobotu se budeš dávat dohromady z večerního běhu :)))

        0 0
      • madik  

        Ještě nevím jestli půjdu zítra na běh, jsem po tydnu nic nedělají kvůli nemoci a vůbec se mi nechce :))

        Je v Celakovicich nějaké zázemí, kde se dá prevleknout, nechat věci atd před během? Venku bude dost kosa.

        0 0
        • milmat  

          Jasně, ve škole, kde je i registrace. Jinak by to šlo i u mne, ale jedu pryč a budu se vracet někdy odpoledne/večer. Tak to nechci nabízet, kdybych se někde zdržel.

          0 0
          • madik  

            Jo to je ok, našel jsem pak i propozice. Ale je blbý že bych měl běžet až od 18hod v kategorii do 39 let. Takhle si s Vámi nezabeham.

            0 0
            • Delkim  

              Aleši já ti poradím, normálně nahlaš jiný ročník… Vždyť o nic nejde! Takhle to spousta lidí taky dělá, těm co nejde o bednu samozřejmě, aby to pak nikomu nevadilo a nedával protest a podobně.

              Jsem myslel, že to znáš :)

              0 0
            • milmat  

              Já ti poradím, ať to neřešíš. Trasa je stejná a 90% běžců bude rychlejších. Čas pak jednoduše srovnáš :-). Budeš tam mít třeba zase Honziše.

              0 0
            • Honzis  

              v Čelákovicích je právě sranda že se běží na vlny takže vždy „někoho vysměješ“ a pak ti zase jiný zatleská :-) V 18hodin nás bude tak 40tipuju

              0 0
            • kokoska.rokoska  

              Koukej dorazit, budu vám fandit!

              0 0
    • milmat  

      Pokud chcete, abych vám udělal prezentaci a vyzvedl číslo na dnešní běh v Čelákovicích, pošlete mi SZ/SMS/email se jménem, rok/měsíc narození a jméno týmu (Cafe Oliver, chcete-li jiný). Předal bych vám to před startem mojí kategorie. Cena asi těch 50 Kč.

      0 0
      • karliner  

        Já teda nechci. Abys na mne třeba zbytečně nečekal.

        0 0
      • madik  

        Díky, ale lenost zvítězila, zůstanu doma. Stejně bych z toho akorát 5 dní nemohl pořádně chodit, tak se radši rozjezdim na Neu.

        0 0
    • Delkim  

      Je někde ještě jiná tabulka třeba za týmy nebo opravdu vybrali z CZ jen takhle málo lidí??? Pro mne by to ztrácelo smysl. Snad až na jedno jméno nikoho neznám.

      Maratona dles Dolomites – Enel, Alta Badia 2018 – nazione CZ

      0 0
    • milmat  

      Na východní frontě klid? Já se jdu teď recoverovat do sauny a zítra plánuji kolo směrem asi Sázava. Sraz 9 nebo 10 Mochov, klidně se přizpůsobím, pokud se tedy někdo přidá :-)

      0 0
      • Mickey Mouse  

        Nebeham, takze bych zitra mel byt schopny pohybu. Neco hooodne vyletniho na jih bych snes. Na Blatniku, Avg 24.

        V 10:00 v C brode, nebo 11:00 Kostelec n.C. l.?

        0 0
        • milmat  

          Blatníky, 9:30 Mochov hotel, 10:00 Č. Brod parkoviště u Moto Velo (křižovatka od Čelákovic), ok? Bude zima a teď je i mlha.

          0 0
          • Mickey Mouse  

            OK, C brod, snad to stihnu. Naklikal jsem nejakou trasu paths less beaten neco znam neco chci zkusit.

            0 0
          • Mickey Mouse  

            Tak dneska super vylet s Milmatem, pocasi vyslo paradne, zadna zima nebila. Priroda ma porad co nabidnout ke koukani, nepreberne odstinu hnede, okrove, sedive, Fotografove by zajasaly, z pripomoci mlhy perfektni zakouti pro podzimni naladovky. Na silnicich ty spravne sra*ky, kola podle toho dopadla. Projely jsme cesticky ktere jsem jeste nikdy nejel, proverily segmenty pro letni jednice. Jeden usek myslim na silnici jeste nikdo nejel. S Milmatem si vykonostne sednem, tak to nebyla uplna kase. S pomoci kolegy myslivce jsme dokonce strelily i kance. Zkratka vylet jak ma byt, diky, nekdy priste zase.

            0 0
      • Honzis  

        Fotky z grandiózního večera – http://honzaherda.rajce.idnes.cz/…_17_11_2017/

        Delkim je neskutečný talent – co začne dělat, to mu jde, strašný!

        Myslím spokojenost víceméně u všech, já jsem chtěl líp, ale prostě to tam není :-( No a takhle zabahněný silnice jako úsek Mochov – Kounice – Poříčany – Tatce – Pečky jsem už dlouho nezažil.

        Zítra nic, max sám, není morál a od rána cítím levou achilovku, což mě trochu děsí.

        0 0
        • Delkim  

          :))) díky, dneska samé lichotky :) nejdříve mne kokoska nařkne z anorexie a teď pochvala od tebe :)

          já zase prorazil pneu na spojce Horoušany-Nehvizdy, takhle dojebanou krajnici jsem snad ještě neviděl… stačilo se vyhnout protijedoucí dodávce více ke kraji a už to bylo :(

          dodatečně děkuji manželce za rychlý dovoz na start a Mirkovi za následnou pomoc s výměnou pneu!!!

          0 0
        • kokoska.rokoska  

          Všichni zaběhli parádně, gratuluji!

          A díky za fotky Honzo!

          0 0
    • milmat  

      Dnešní vyjížďka s Mickey Mouse byla pohodová. Dali jsme nějaké perly. Škoda jen toho bahna, to bylo celkem šílené. Tempo opravdu mírné (ano Hroch nebyl). Ještě jsme se ke konci neplánovaně stali aktéry honu na divočáky. Raději jsme na chvíli zastavili u jednoho střelce. Po chvíli vyběhl divočák cca 15 m před námi. Následně jej ten náš střelec skolil. My jsme pak projeli a jsme rádi, že jsme také neskončili s větvičkou v mordě.

      0 0
    • milmat  

      Zítra v neděli pozdní kafe? Vyrazil bych v 10 Mochov. Na zimáku.

      0 0
      • Honzis  

        když bych vyjížděl, tak bych se ozval a přijel bych třeba do Poděbrad, ale jedu jen za sucha …

        0 0
    • milmat  

      Večerní běh výsledky a fotky: https://www.mddmcelakovice.cz/…m-celakovice

      0 0
      • Delkim  

        Slušnej bordel ve výsledcích…

        Určitě mezi Kokoskou a mojí maličkostí 10 vteřin… a takových je tam celá řada.

        0 0
        • kokoska.rokoska  

          Ale sluší nám to, ne? :-)

          A sedí aspoň čas? Tys mačkal hodinky už v cíli, viď?

          0 0
          • Delkim  

            Nesedí, sedí mi ten tvůj :)

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Stane se, no. Jestli Tě to potěší, stejně dobře dopadly ofiko výsledky nedělního Ďábličáku.

              Ber to pozitivně, čas jsi zaběhl dobrý a finiš byl přímo parádní. A co je napsáno v nějakém papíru s výsledkama je každému jedno…

              0 0
      • Honzis  

        v so běžím Beroun a v neděli kros v Senohrabech, pokud byste se chtěli přijet podívat v rámci nějaké Sázavy – start odpol až po 13hod.

        0 0
    • milmat  

      Co říkáte v sobotu ráno vyrazit na bike? Sraz třeba 9:00 Čelákovice nádraží střed. Trasa: https://mapy.cz/s/2dGdY

      Pršet by mohl začít až po 13:00, to bychom mohli být nazpět. Spíše bych to pojal jako kochací průzkum terénů a ne jako závody ;-). V lesích by mělo být sucho.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ok

        0 0
      • 01carbon  

        Myslim ze to bude tvrdy stret s realitou. ;) Bezel jsem lesem vcera vecer a pod botama to cvachtalo, obcas pekelne klouzalo. Tam kde proslo vic lidi tak bahniste. Bahno jsem mel i na cepici.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tady jsou hodne pisky, ja myslim ze to bude unosne. Proflaknuta bahniska mu rozmluvim ;-)

          WTB budou vyzivne..

          0 0
          • 01carbon  

            WTB bude k nasrani pokud daji na zacatek cestu k tunylku. V sobotu jsem drtil bahno mezi kralupama a nelohozevsi a potom nekde pod Ripem na miste kde bych to necekal. 30sec jsem protacel zadni kolo, potom jsem do toho bahna musel slapnout, dva kroky= na kazde noze kilo bahna. Na silnici jsem vetvickou odrbaval kola aby prosli vidli a zadni stavbou.

            0 0
          • Honzis  

            u WTB je škoda že 950% trasy je cajk a na 5% může být bahna 10cm … Ale teď to dost vyfoukalo a vyschlo, navíc ubrali terénu proti dřívější verzi, takže bych se tolik nebál. Já teda vynechávám a běžím o kus vedle v Berouně.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hm tak obcas tu mame i peknou hutnou cernozem

            0 0
            • milmat  

              Ale navštívili jsme spoustu míst, okolo kterých jezdíme léta :-)

              0 0
              • 01carbon  

                Ja vedel ze se s vami nemam davat do party :)

                Pekne dobrichovice po asfaltu. Akorat jsem stihnul dojezd wtb. No ale na ceste zpet padala shury voda – prekvapive. Takze jsem dojel stejne jak divocak.

                0 0
                • milmat  

                  Cesty kolem Labe a pak přes různé pole byly už hodně hard core (několik krát se mi bike zastavil bahnem). Ale lesy v Kérsku celkem šly. Ale bylo mokřeji (v noci sprchlo) než před týdnem. To jsem kus dal i na zimáku. Na druhu stranu tu máme spoustu krásných míst, které stojí za to navštívit a je velká ostuda, že jsem některá navštívil poprvé.

                  0 0
      • karliner  

        Zase jste nepočkali :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nj smula. Uz se tam asi dva toky neschazime teda, ale zkousej to dal :-)

          OT, nemel by nekdo k pujceni zeleza na medveda?

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nedele 9h Mochov. Srot, vitr, sracky. A Milos by pridal i kopce.

      0 0
      • kokoska.rokoska  

        Díky za info! Konečně jsem se začal těšit na zítřejší běh.

        0 0
        • milmat  

          Také Senohraby?

          0 0
          • Honzis  

            Senohraby budou hodně výživný, ani se netěším, i dneska jsem byl jako prase :-( a ještě to neběželo – rozuměj začal jsem pomalu a stejně vyhnil ke 4/km

            0 0
          • kokoska.rokoska  

            Ne, ne, objemová dvacka, tempo výletní.

            0 0
      • Reggie  

        opět vynechám a ušetřím se silného zážitku.

        0 0
      • jecnak  

        Ok

        0 0
      • milmat  

        Hlavně si vem zimáka! :-)

        0 0
        • jecnak  

          Vzhledem k tomu, ze jedu na CX s blatnikama a sirokyma plastema, tak bych byl pro. Mohlo by se totiz stat, ze by jel po par set metrech sam.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem si delal legraci. Zadny sracky nebyly :-)

        0 0
        • Reggie  

          ale předpověď říkala, že budou. Ráno mě vymetená obloha nepříjemně překvapila.

          0 0
          • Honzis  

            měl jsi běžet v Senohrabech – tolik bahna jsem v životě neviděl a potom, co jsem dostal 5minut a porazili mě úplně všichni jsem se rozhodl, s běháním v terénu skončit. Když jsem půl hodiny myl boty a dloubal bahno šroubovákem a boty stále vypadají že bych si je na nohy nevzal jsem usoudil, že tohle už nemám zapotřebí.

            0 0
            • Smazaný účet  

              :-) zážitek intenzivní…

              0 0
            • kokoska.rokoska  

              Se Ti nedivím, Honzo. Proto běhám jen Ďábličák – moc hezká trať přírodou (skály, lomy), bahno kromě pár metrů na startu nikde a podzimní varianta navíc s intervalovým startem, takže bez loktování. Bude mi ctí se od Tebe nechat předběhnout.

              0 0
        • milmat  

          Na srač*y jsme byli my :-)

          0 0
    • Delkim  

      Dotaz k té akci Maratona dles Dolomites.

      Lze případně po zaplacení registraci na někoho převést?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sobota: Kase v kose. Kafe? Koko? Kopce?

      0 0
      • jecnak  

        Sobota inventura a nedele CX.

        0 0
      • milmat  

        Klidně kopce směr Sázava, dokud to ještě jde. Mochov 9:00?

        0 0
        • blaf  

          Panecku, tady pekne prituhlo. Driv uz se davno jezdily jen kratke Podebrady a ted se drti kopce i v prosinci :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Cekas az se prestane jezdit srot? V 9 Mochov tedy. Pohoda, klidek, slunicko, vyhledy kolem Sazavy.

            Z poslednich Podebrad mi dva dny nechutnaly schody. A kdyz premyslim o tech predposlednich, tak jedinej rozdil byl ze se jel totalni srot po vetru misto proti.

            0 0
            • jecnak  

              Coze? Ja si nezacal a krotil se, vedom si toho, ze mam necely pul bidonu stareho iontaku a banan.

              0 0
            • Delkim  

              Na jak dlouho to vidíte? Zvažuji to, nicméně ty sjezdy v té kose mi zase tolik nelákají :(

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jako ze pojedem rychle, ze musis byt brzo doma?

                Mi je to celkem jedno, me staci doma kolem 16h, abych stihnul sberny dvur. Tak neco kolem kila. Podle chut, zimy a nohou.

                0 0
                • Honzis  

                  s Delkimem stihneš od 9 do 16hod tak 220km i s fotkou před výlohou s dorty :-D

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Delkim a) nema zimaka s blatnkama b) nema izolacne akumulacni vrstvy, takze jezd navlecenej v parnym lete, c) ma uplne jinde WTF, takze totalne vymrzne a bude zoufalej a marnej a d) stejne nedorazi. :-)

                    Leda ze by ne.

                    0 0
                    • Delkim  
                      1. to by zítra nevadilo
                      2. ale zimních hadrů mám jako málokdo :)
                      3. to je pravděpodobné :)
                      4. to je nejpravděpodobnější :)))

                      Musel bych být doma po poledni, v Úvalech je vánoční jarmark, prodej výrobků ve škole a rozsvícení vánočního stromu včetně stánků se svařákem a trdlem, to bude zase odříkání :)))

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        A Repna kampan je svina

                        B Jo jeste tak Blaf

                        C v cukrarne se ohrejes

                        D no cement.

                        Strom se rozsvec az kdyz je tma, to stihnes.

                        0 0
                      • treatt  

                        Doporučuji si neodříkat a ochutnat. Ono to obojí krásně voní, jak svařák, tak trdlo a v kose dvakrát..taky jsem podobné rodinné akcičce neunikl.. usrknul jsem svařáku a shledal, že to je v podstatě vyvařený cukr s aromatem, ždibec trdla od dcerky, abych shledal, že to je naprosto mdlá teplá žemle obalená v nejetelný vrstvě cukru, takže mi to stačí zase do příštího roku a nemusím si nic odpírat :) A přitom před pár lety jsem na tom dost frčel, tak nevím, jestli jsem si tak odvykl na cukr a změnil si chutě, nebo se to tak zhoršilo, nebo obojí :)

                        0 0
        • Honzis  

          nejezdit úsek chrášťany – chotouň. řepnou kampaň spláchli cisternou že je po silnici 5cm bahna a já si odepsal novej rám bez blatníků :-(

          0 0
          • Delkim  

            Ještě horší než ta poslední cesta z Čelákovic? Ty to snad letos vyloženě hledáš :)

            0 0
            • Honzis  

              nic horšího jsem neviděl, takovej cyklokros když týden prší. Myslím že dnes kvůli tomu ani nebudu spát, furt to mám před očima a nadávám si do debilů že se neotočil a nezajel si radši +5km. Takhle hodina práce a komplet jsem rovnou odstrojil kolo včetně kladek do hazky.

              0 0
    • milmat  

      Jak říká bača, nechápu, co ti chlapi vidí na kozách :-)

      Dnes Sázava pěkná, tempo mírné, že by blížící se Advent? Zítra se nabízí kontrola ledů v Koko, co Hrochu? To by mohlo být 8:30 Čela u mne (cca zastávka naproti Tesco) a pak Dřevčice 9:15. Bude mi stačit 91 km :-)

      0 0
      • jecnak  

        Takze jste to dotahli dal nez v tom filmu. Zirali jste na kozy, az se premenily v ovce. Na rybniku Slatina hlasim dnes rano ledovy skraloup.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Škoda. Po sto letech jsem chtěl vyrazit, ale Koko to je mokro a kolem nuly… To raději ne. A zimák teprve ve výstavbě. :(

        Tak snad něco mezi svátky.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ok. Tadeji bych doma spis drive nez pozdeji. 91 staci, necjce se ti myt kolo jako dneska

        :-)

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Pořád není dost zima na zimní vlákno… :-)

      0 0
    • milmat  

      Sobota se jede kafe do Poděbrad, start klasicky 9:00 Mochov. Tempo klidné (tedy já určitě).

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mmm, frappé. Budu tam.

        0 0
      • Honzis  

        doufej že nebude fučet jako dnes v poledne kdy jsem jel po rovině 22 :-( A cestou zpět mi bahno ucpalo blatník, takže jsem to vyřešil jednoduše – odstrojil jsem Scapina zimáka a zkusím chvíli prasit cx Amuleta případně spíš prostě nejezdit, tohle se nedá …

        0 0
      • milmat  

        Dnes proběhlo setkání 3. druhu – objevil se Eda/Internaut. Tak jsem to trochu oslavili…

        0 0
        • Delkim  

          Já byl na trenažéru a peču vanilkové rohlíčky. Ale kdybych věděl, že dorazí Eda, tak naprosto upřímně říkám, že bych taky dorazil! Při případném dalším setkání ho ode mne pozdravujte!!!

          Eda byl v počátcích moje dieselová modla!!!

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No jako obvykle kdyz dotazil Eda- skončil jsem upoután na gauč.

          Jel by v nedeli dopo nekdo neco mensiho klidneho? 9 Mochov (kdyz nikdo nenapise tak tam nepojedu).

          0 0
          • milmat  

            Já zítra nepojedu, možná až po obědě něco krátkého.

            0 0
          • madik  

            Zitra me ceka Thin Air

            https://cdn.shopify.com/…r_grande.png?…

            0 0
          • Reggie  

            Plán byl, že přijedu ale pak jsem se podíval na počasí a 5hodin v mínusových teplotách je na mě moc. Navíc ťeď už jsem ve fázi ladění formy na nedělní běžecký Brod :-)

            0 0
            • Honzis  

              já si dnes opět vyladil kolo směsí soli, bahna a vody :-( Vypraný návleky mi vydržely přesně do Klučova ráno, ach jo. Sice na crossu ale stejně to mrzí, aspoň teda foukalo „v mezích“, i když zpátky proti východu se skřípajícím řetězem za rovnými řídítky nic moc.

              Brod je mistrovství všech, takže třeba naladit na šlapky, triatlonisty, Delkimy atd!

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ty taky dokazes najit bahno vsude!

                0 0
                • Delkim  

                  A dneska bude určitě nadávat na vítr. Přitom letos v podstatě skoro ani nefoukalo :)

                  0 0
                  • Honzis  

                    Jó třebas Kapr vyjel, ale já teda srabácky nic. Nemusím mít všechno. Je něco jiného ráno nestíhat a prásknout si to proti vichřici a pak fungovat v práci vs jedu se tak nějak plácnout po okolí že jo :-)

                    0 0
            • šimlos  

              Že jsi nezavítal na večírek? Východní sekce tam byla takřka v plný palbě. Jinak souhlas, v tomhle počasí max 2,5 hodiny..

              0 0
              • Reggie  

                Bylo to v plánu ale pak to vzalo jiný směr. Tak asi příští rok.

                0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Mels prijet, bylo by to na pohodu a rano bylo vylozene krasne, i kdyz frysno. Jsem to teda pak pojal trochu dobrodruzneji, takze misty se to zmenilo na cyklokros na dotvrda zmrzlem bahne (nejlepsi je rozjezdene zmrzle bahno), snehu a ledu, by to tam asi byvalo chtelo jiny nacini. Od Stare Lyse dal byly hodne namrzle i silnice od snehu co tam padal v sobotu vecer. Mame zimu, no.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A jeste vecerni program- 3D puzzle.

              0 0
              • Reggie  

                To je pěkné. Osobně nejsem moc příznivec věšení věcí na zeď ale tohle se mi líbí.

                0 0
              • milmat  

                Takovou mám celou zeď kol v garáži :-). Akorát biky mi sklouzávaly a špinilo to zeď. Tak jsem tam dal ještě „poličky“ pod kola. Jinak sbírka pěkná, jen by to chtělo také ještě nějaké CX, ne? :-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tak ja jeste vyfotim sklepni rodinny depozit. Jo garaz… mi pripada trapny stavet na zahrade garaz, kdyz tam nemam kudy projet autem…

                  PS. Proti klouzani staci spunt/hacek pod predni kolo.

                  0 0
    • Honzis  

      Asi bychom to tu mohli pomalu zakončit jednou momentkou z minuloroční vánoční 10ky v Brodě a založit zimní vlákno. Cyklisté nechť nás přijedou podpořit v neděli od 10,30hod do kempu u Podviničního rybníka případně po trati směr Zahrady – otočka pod Truba a zpět.

      0 0
    • jecnak  

      Pokračujeme v Zimním vlákně

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.