• zum

    Prosím nebijte mne.V historii jsem hledal:-)Chtěl bych na crosse nějaké širší a hrubé pláště do bahna.Našel jsem WTB NANORAPTOR 29 ,ale cena je trochu vyšší než bych si přál :-((Šiřku si představuju tak 1,85 aby prosla zadní stavbou-je tam 6cm .Dík za radu.

    0 0
    • Paja  

      Co treba schwalbe black jack dela se dratu 47–622

      0 0
    • fousac  

      gung-ho vozi na 29" Bontrager ?Jones?

      koukni na nej.. je to cca 2" a docela to v terenu funguje…

      www.bontrager.com/…res/5770.php davidsworld.com/si­te/images/libra­ry/large/bontra­ger_84820B04_m­.jpg

      0 0
      • zum  

        Dík.Něco takového jsem si představoval.Jen nevím jestli se mě vejde do zadní stavby.Je to 2,2 palce široký plášť a já mám vzadu jen těch 6cm.Ale děkuju.

        0 0
        • fousac  

          6cm je 2,36".. to tenhle urcite nema…

          0 0
          • zum  

            No jo,ale nemělo by tam být i nějaké místo na případné bahno?Nerad bych to čistil za první kaluží:-(((

            0 0
            • fousac  

              jak rikam, vozi je Gung-Ho.. zkus mu napsat, urcite se podeli o zkusenosti.. a pravdepodobne ti i zmeri presnou sirku…

              imho kdyz tam nebude misto, tak se tam blato nevejde a je po problemu, ne?? ;)))

              0 0
    • m.k.2  

      Já jezdím Black Jack, jak je uvedeno výše je to slušný univerzál, za rozumnou cenu (kolem 350,–), další variantou by mohl být Little Albert.

      0 0
      • lubos  

        Ale jedine drat, zadni kevlar ma smes, ktera hrozne rychle odchazi. Ale spis doporucuju Albert (2.25"), sirka je mensi jako 6cm.

        0 0
        • m.k.2  

          Mám dojem, že na crosse se Albert vyrábí jenom v šířce 2,1.

          0 0
          • lubos  

            Az ted jsem si vsiml, ze jde o cross jako crosovy bicykel. Ja automaticky cross = XC :o))) Tak se omlouvam …

            0 0
        • fousac  

          podle www.schwalbe.com se albert 2,25" v 28" verzi vubec nedela, little albert 2,1" pro 28" jenom v kevlaru.. hmm..

          jenze sem tam nikde nenasel ani ralpha 2,25" v dratu, ackoliv je jezdim.. ://

          a ted babo rad.. doporucuju kontaktovat prodejce, at zjisti co je a neni schopnej sehnat..

          0 0
          • Paja  

            Na to je nejlepsi se zeptat v obchode, co jsou schopni objednat, black jack byl na webu jen kevlar 47–622 a objednat sel drat 40–622. Na MTB nanoraptor v dratu taky na webu nebyl.

            0 0
    • Santus  

      treba Ignitora www.solidosport.cz/detail.asp?…

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Pokud ti de o bahno, pak ber ten Maxxis, protože Nano-raptor stejnak neseženeš. Jinak ten Black Jack vydrží tak 3× víc než Nano-raptor, ale adhezi má Nano-raptor bezkonkurenční.

      0 0
    • Stará Blažková  

      Muze mi nekdo vysvetlit, jaky je rozmer plaste na cross? Ja mam plast s rozmerem 700×35c, pokud bych si neco kupoval, je to rozmer 28", nebo 29", nebo oba?

      Ja jen, ze tady litaj plastne 28" i 29" jako by tam sly dat oba.

      Jo a jeste tu vidim rozmer 622, tak to jsem z toho uz uplne jelen :)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        28",29", 700× a 622× je přeci stejný ty truhlíku, neni v tom žádnej rozdíl, tedy pokud de o to zda-li jde dát na tvýho crossa.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.