• cabbage

    jaky mate nejradsi? u me jasne vedou marokanky:) uz sem ochutnaval- prines sem si krabici ke kompu a ochutnal je skoro vsechny;), takze ted zatrest pecu dalsi varku;)

    0 0
    • gummo  

      vosi hnizda rulez.....

      0 0
      • frof  

        Linecky s marmoskou a kokosky.

        0 0
        • cabbage  

          jo kokosky muzu… po cely rok:o)

          0 0
          • frof  

            Ta moje baba je ma fakt dobry.Musi jich udelat hodne ,protoze mojemu Tatikovi taky sakra jedou.

            0 0
        • gummo  

          Taky to neni zli.. ale proste ume hnizda vedou a nic na ne nema… ale jako kdyz se poradne zamyslim tak mi zatim chutnalo snad kazdy cukrovi… takze vsechno je dobry ale vosi hnizda sou proste nej :)

          0 0
      • Vojtas  

        davam hlas pro úlky :D

        0 0
      • gaston  

        JOOO vosi hnizda jsou best :O))

        0 0
      • maajkee  

        Máma peče Včelí úly, to bude as to samý co? :)

        0 0
    • RUMcajs  

      Mno, včera jsem se po 3 hodinách vrátil ze švihu s hlaďákem a už jsem snědl 1/2 vánočních zásob… Chutnalo všechno :-)

      0 0
    • blue  

      vsechno :-)

      0 0
    • gobike  

      Tak kazdopadne marokanky, vosi hnizda, linecky,… proste skoro vsechno, sem silenej sladkozrout.

      0 0
    • mike!1  

      perníčky

      0 0
      • gobike  

        jezis fuj, babca je furt pece a furt je nam vnucuje a nam uz je z toho blbe, mame to doma, nikdo to uz nechce zrat, nechces krabici plnou perniku?:-)

        0 0
        • cabbage  

          zkus to prodat na Vaclavaku a pod, treba si vydelas na novy bike;)

          0 0
          • gobike  

            dobrej napad, poradny bike bych potreboval:-) ale Vaclavak mamtrosku z ruky.

            0 0
        • mike!1  

          pošli to na dobírku:-)

          0 0
          • gobike  

            Dobre, tak za kilovou krabicku razeni Sram Rocket, paky Avid SD7, jo?:-)

            0 0
            • RUMcajs  

              Johoho! Mé cukroví je uloženo v krabičkách od X9 páček a x7 přehazky. Bohužel mi neprošla objednávka na krabici od MX Comp Eta 105mm r.v. 02 a krabici od MX Comp Eta 120mm r.v.05.

              Prej jsou ty bedničky moc veliké!

              0 0
              • gobike  

                Nechces krabicku s pernickama, vymenim za puvodni obsah tech krabicek, co v nich mas ted cukrovi:-)

                0 0
            • mike!1  

              Beru zpět. Po včerejšku už perníčky nechcu ani vidět:-)

              0 0
      • Nikolka  

        jj taky perníčky :)

        0 0
    • grafik  

      vanilkove rohlicky :)

      0 0
    • RUMcajs  

      Nejlepší cukroví je stejně ŘÍZEK!

      0 0
      • cabbage  

        ale ne z kapra;)

        0 0
      • cabbage  

        a nerikej, ze mas neco proti rumovejm kulickam;)

        0 0
        • RUMcajs  

          Mno, to ne, to věru ne… Ale nechat takhle dva dny máčet hrozinky v rumu a pak jich tak 200g sníst, to se vám hnedle rozleje klid a mír vánoc po těle :-)

          0 0
      • nemo  

        Jo jo, můj známý taky tvrdí, že nejlepší cukroví je „cukrovi přehnane přes bravka“

        0 0
    • black.horse  

      Vosí hnízda, jednoznačně:-) pak chlebíčky a vinná klobása smažená jako řízek se salátem:-)

      0 0
      • Vojtas  

        noo, ty mi teda delas chute, klobasa tu ja miluju, a salat , mnam, no to ne, to snad do zejtra do vecera nevydrzim, a este celej den ohladu,

        0 0
    • CZiko  

      marcipán:o)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      linecké da best, potom samozřejmě bramborový salát a řízeček… :))

      0 0
    • Martinkaa  

      Jeste tu nebyly kokosove kulicky s mandli :-). A linecke taky muzu :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      VSECHNO! Ale vosi hnizda asi trosku vedou a pernicky moc nemusim… nakonec je ale taky snim;-)

      0 0
    • Corbett  

      Kapr s bramborovým salátem a pečená krůta na druhý den.

      0 0
    • honzarb  

      nemam rad cukrovi.

      0 0
    • fousac  

      prakticky vsechno, trochu nadrzuju rumovejm kulickam a vanilkovejm rohlickum.. ale s pribyvajicim vekem si dam radsi rizek nez cukrovi.. spotreba cim dal mensi..

      0 0
    • rock  

      Všechno a moc … ale vedou vanilkové rohlíčky – a marcipánové brambůrky …

      0 0
    • gobike  

      Prave jsem to overoval na 10 kouscich a mate pravdu:-O

      0 0
      • gobike  

        Myslel jsem ty Vosi hnizda, ted mi to uz v tuhle dobu nemysli, du spat:-/

        0 0
    • cabbage  

      downside up!

      0 0
    • Elwing  

      fuj sladký :-P

      KUS MASA!

      0 0
    • mosquito  

      vy ste nechutni .. dneska sem malem blil kdyz sem tlacil pupek plnej salatu a cukrovi (ktery likviduju jen co mamina doplni talir) :)) :-/

      0 0
    • Dijck  

      su to jedy! :) nejem to, nechuti mi to..:)

      0 0
      • Karaya  

        Ja vím, ale dá se to prokládat kapustnicou s extra přídavkem klobásy a uzeného… :-)

        0 0
    • Phoebe  

      Cukroví nechci vidět do příštích Vánoc!!!

      0 0
      • Zlatka  

        Jé já bych si dala.., tak kdyby někomu něco zbylo.

        :-(

        0 0
    • civetta  

      Jo, bez diskuse a odjakziva (= docela dlouho 8-)))

      0 0
    • Krutor  

      Kokosky, pidi trubičky a kakaový kuličky. Akorát při pohledu rádo do zrcadla (bohužel se tomu nemůžu vyhnout) nevím neví … :-). ALE nakonec – sme živý jen jednou NE ????

      0 0
    • RomanH  

      Uzeny

      0 0
    • kajulka2  

      linecký s domácí marmeládou

      0 0
    • elbi  

      vanilkové rohlíčky, linecký a kokosové řezy

      0 0
      • Werwolf  

        Úlky a a čokoládou plněné mystičky nic nepřekoná cha chá.

        0 0
    • Luka  

      Kubu,… kroupovyho. To je moje nej na celych vanocich. Ja cukrovi desne rada pecu, ale strasne nerada jim. Tak jeste ty hvezdicky a semtam vanilkovej rohlicek. Ani kulicky z tatranek nejsou od veci, ale nevyhledavam.

      Jinak hned po Kubovi: br salatek, kureci rizecek, pak veprovej rizecek, obalena vinna klobaska a nakonec malej kousek obalenyho filatka… coz je prakticky nase stedrovecere, vynechala jsem jen polivku s jatrovyma knedlickama, kterou taky mam rada ale ne tolik jako to vsechno ostatni. Letos toho na me moc nezbylo… Kuby malo… dala bych si jeste nasup…

      0 0
    • yoggi  

      mne je to v podstate jedno hlavne aby som mal co vyjedat :))))))

      0 0
    • Werwolf  

      No teda bajkeři to nikdo neočesáváte vánoční stromky ?!

      To nejdřív berete nejmíň nápadnou část stromku od takovej mrňavejch sněhuláčků – výborná hořká čokoláda. Pokračujeme přes šištičky, to už se dostáváme k čokoládovím ježíškům. Ty sežrat v největším utajení. Neviděli jste rozuřenou mou matku.

      A potom následuje pohanské ukusování Ježíškových čokohlav. Kam se hrabe cukroví :-).

      A nakonec následuje rodičův monolog o nenasytném obžerství: Všechno to zase sežral.

      0 0
      • Radek Broz  

        Řekl bych, že kvalita čokolády těch figurek je dost mizerná:o(

        0 0
        • screamercz  

          ty figurky z kolekce jsou celkem dobry, ale ty mikulassky a velikonocni postavicky to je neda jist, to je opravdu jen pro ozdobu :)

          0 0
      • SoLaX  

        Mmm, cistou cokoladu radsi nejakou lepsi, ale ze stromecku vedou salonky a figurky plneny takovou tou bilou tekouci neidentifikova­telnou hmotou :-)

        0 0
    • sun7dots  

      Já mám nejraději pracny. Skoro nikdo to ale nezná, a jelikož babička už bohužel žádné nenapeče, tak v nich mám trochu deficit:) Ještěže mamča letos někde nějaký sehnala.

      A to ani nemluvím o banáncích. Nevím z čeho se to dělalo, ale byl to takovej „jakoby“ banánek, půlka zalitá čokoládou, druhá překvapivě žlutá:) Ale z těsta to bylo. A ve prostřed marmeláda. To jsem ale ještě nikde kromě naší domácnosti neviděl.

      No a z klasiky pak třeba ty rohlíčky.

      0 0
      • SoLaX  

        Ale jo, pracny sou znamy.. My je teda letos nedelali, ale dva kamosi je prinesli na predvanocni besidku. A bananky taky znam, i sem je videl nekde v obchode.

        0 0
    • screamercz  

      Cukrovi skoro nejim, posledni dobou sladky moc nemusim. Zas ho asi budem vyhazovat 2 krabice jako loni :)

      0 0
    • Jane  

      Mi asi nejvíc chutnajou ořechový pusinky. Je to kus oplatku vel. mince a na něm je nějaká ořechová blabla ve tvaru kuličky. Pak se to ještě celé namočí v polevě. Letos nejsou, pač babička stihla napéct jen rohlíčky a linecký. Nemusím perníčky, cukroví z „tmavého“ těsta a s větším množstvím krému, ale to vůbec neznamená, že si nevezmu :)

      0 0
    • goofy  

      VSECHNO! Ale letos jsou zasoby nejak bidne… uz mame asi tak pulku snedenou… :-(((

      Sem z toho cely nesvuj kdyz jsem to zjistil :-(

      0 0
    • Tomcat  

      Rumový kuličky B-]

      0 0
    • tomixx  

      Vosí hnízda vedou.A taky všechno co má kávovou příchuť.Jen letos moc cukroví nebylo :((

      0 0
    • cabbage  

      kua, došly marokánky:-(( to je snad každej rok…

      0 0
    • bassline  

      No neviem co vsetci vidia na tych hniezdach…je to suche…akurat tak vhodne na udusenie sa =)…

      …ovocna cokolada & zmrzlina rulez :-PPP

      0 0
    • Luka  

      koukam ze je cas vynad z mrazaku varku prebytku :)

      0 0
      • shark.A  

        :-DDDDDDD … kdyby množství přebytků převažovalo nad množstvím konzumentů, budu se obětovat :-DDDDDDDD

        0 0
      • goofy  

        Varku ceho??? U nas to zmizlo behem 2 tydnu… Dal bych si :-)

        0 0
      • pos3k  

        aaa…tak jdu sundat tu krabici z lednice a soupnu to do kose :-/

        btw: kazdy rok vcetne tohoto vyjidam ulky, ostatni ignoruji

        0 0
        • goofy  

          Taky tomu rikame ulky. nechapu kde kdo vzal vosi hnizda…

          0 0
          • Radek Broz  

            To je zas nějaká moravština, ne? My máme Vosí hnízda a hotovo!:o)

            0 0
            • Andrzej  

              no u nas na morave vosy bydli nejcasteji v zemi, tam je tezko definovat tvar hnizda, tak se cukrovi vyrabi ve tvaru vceliho ulu, zrejme nejcastejsiho typu pouzivaneho v historii… :-DDDDD

              0 0
            • Kryton  

              U nás – V Čechy – úly :)

              0 0
          • SoLaX  

            My tomu taky rikame ulky /nebo spis „uliky“/, ale to nejspis proto, ze jsou rodice puvodem ze Slovenska. Kdyz sem to tak nazval pred kamosem, tak se taky divil co to placam, ze to sou pry Vosi hnizda..

            0 0
          • Biker jak Pes  

            úlky = úly = vosí úly = vosí hnízda

            0 0
      • cabbage  

        nepozveš jednoho mrzáka?;-)

        0 0
        • goofy  

          Ja se taky hlasim, ikdyz nemam sadru na noze ;o)

          0 0
          • cabbage  

            to já už 3 měsíce taky ne;)

            0 0
            • goofy  

              No.. tak to uz nesjsi mrzak, ale lanka… …sice krapet este nerozbehana, ale to je jedno ;-)

              0 0
        • Luka  

          :) to mam poradat cukr-párty nebo co?? :D Zbyly jen nepopularni druhy: nejaky slepovany dorticky ve tvaru kralicku, vanilkove rohlicky a nejaky hvezdicky a slehackove pecivo… uvidime jaky to bude az to rozmrzne. v nejhorsim vezmu v sobotu na sportprag :D

          0 0
          • cabbage  

            tak třeba ty rohlíčky obvykle nepovažuji za smrtelně jedovaté;-)

            0 0
          • rock  

            Co máš proti vanilkovým rohlíčkům ??? (resp. proti DOBŘE udělaným vanilkovým rohlíčkům)

            0 0
            • Luka  

              nic. jen ze zbyly.. ja jim prakticky jenom linecky… nic jinyho mi moc nechutna. ja tomu sladkymu o vanocich moc nedam :) Clovek to pece, uzdibuje a pak to nechce ani videt

              0 0
              • rock  

                To zní jako dobrý recept, jak přežít vánoce. Já nepeču, ale celý prosinec všude okolo vznikají další a další laskominky, každá z nich na mne mává imaginární tlapičkou a volá „Pojď, koukni se blíž, přivoň, ochutnej, sněz …“. No a protože jsem od přírody měkkosrdcatý, tak je prostě nemohu urazit lhostejným přehlížením :-) …

                0 0
    • Radek Broz  

      Kdo to, sakra, vytáhl? Teď na to mám chuť! :D

      0 0
    • Trojci  

      čerstvá travička.. mlask

      0 0
      • cabbage  

        tohle ti jako vánoční cukroví neuznám…

        0 0
        • Trojci  

          jezte trávu: budete zdraví, šťastní a spokojení :)))

          0 0
          • goofy  

            Ja travu radeji kourim. Prece jenom je to osvedcenejsi zpusob, a jak tady nekde rikal wroum, THC se uvolnuje az pri vyzsich eplotach…

            0 0
            • cabbage  

              takže jenom pro 4% menšinu:-P

              0 0
              • goofy  

                Muhahaa :-DDD

                Kazdy ma jine osvedcene zpusoby na zvyseni teploty, ze… Ja treba pouzivam zapalovac ;-)

                0 0
    • cabbage  

      Přišla vydra k tygrovi: Já mám ráda cukroví, co láká vás tygry? Chramst, Mňam – maso z vydry!

      0 0
    • raceman  

      Poslední vánoční zásoby dnes padnou… :-P

      0 0
    • cabbage  

      Ha! byla objevena jedna zatoulaná krabice s cukrovim;-) linecký, pracny a kdovícoještě:)

      0 0
    • cabbage  

      Letošní várka marokánků má něco do sebe:-)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No, my sice marokánky neděláme, ale zato jsme letos upekli medvědí tlapičky, ve kterejch není cukr, ale sůl :-P

        0 0
    • Pavel  

      TIP NA LETOŠNÍ VÁNOCE!!!!!!!!!!

      CUKROVINKOVÉ PRDELINKY

      Ingredience: Těsto: 240 g hladké mouky, 100 g másla, 80 g cukru moučka, trochu prášku do pečiva, špetka soli, 2 žloutky nebo 1 vejceBílková poleva: 2 lžíce prosátého moučkového cukru, kousek bílku (asi jako hrášek), lžička citrónové šťávyPostup přípravy: Vše smícháme v hladké těsto, dáme na půl hodiny odpočinout do chladu. Pak vykrajujeme srdíčka, kterým odřízeme asi 1 cm špičky (záleží na velikosti vykrajovací formičky).Pečeme ve vyhřáté troubě na 170 °C horkovzduch asi 8 minut. Po upečení slepujeme po dvou pikantní zavařeninou a bílkovou polevou nakreslíme dle fantazie kalhotky.Tvary můžeme dělat z jakéhokoliv lineckého těsta. Jen doporučuji hladkou mouku a velmi jemný cukr, jinak budete mít prdelky rovnou s celulitidou. Až teprve foto dotvoří hodnotu tohoto receptu

      0 0
    • visions  

      UŽ MAM NAPEČENO :-)

      0 0
    • raceman  

      aaaaaaa doba vanilkovych rohlicku je tu :-)

      0 0
    • dancing dog  

      Nejraději mám vanilkový rohlíčky a vosí hnízda a k tomu domácí vajčňák, když se povede… vzhledem k tomu, že se fakt snažím něco zhubnout, tak mám ale v plánu si letos před vánocema nechat u kamaráda stomatochirurga nechat zadrátovat držku a dráty nechatt přestřihnout až někdy v půlce ledna…

      0 0
      • Honza729  

        Masochismus.

        No nic, kazdej mame neco.....:-))

        0 0
        • kudlanka32  

          to neni zadny S-M ale BONDAGE…jak chces s takovejma neznalostma balit zensky…nechapu…ona bude chtit svazat a ty ji misto toho zpraskas…

          0 0
          • dancing dog  

            :-) nebo počůrat hlavu a on jí místo toho po.aká…

            jinak- není to masochismus, je to žel nutnost :-((

            asi jako když dal Odysseus špunty do uší svým námořníkům a sám se nechal přivázat ke stěžni, Sirénám by jinak neodolal… .-)

            0 0
          • Honza729  

            No, ono je to presne naopak, mas to popleteny ty :-)

            cs.wikipedia.or­g/wiki/Sadismus_a_ma­sochismus

            precti si definici masochismu, tak jsem to myslel. O bondage, cili svazovani TELA skotacici pes nepise :-)))

            0 0
    • Luka  

      tak, koukam, ze kdyz uz se to tu vytahlo, tak hold nebude zbyti a uz budu vazne vazne muset zacit… uch!… tak jo…

      0 0
    • Lumpy  

      Vosí hnízda jsou fakt nejlepší!! mnohokrát ověřeno…:-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Předevčírem půl kila lineckého, včera kilo lineckého a dneska o kilo a půl miň na váze. :-D Miluju Vánoce! :-D

      0 0
    • magdina  

      kokoso-kakaový střápáče, ale letos zatím docela statečně odolávám :)

      0 0
    • Rychlej turista  

      Už je to aspoň 5 let, co jsem si nechal poslat formu na ruské ořechy plněné karamelem poté, co jsem je ochutnal. Tehdy ještě stály 30 Kč za 10 dkg, což mi při mé předpokládané spotřebě připadalo zbytečně moc. Takže forma přišla, ale bez receptu.

      Až včil jsem si pár ořechů ke kaviáru zase nechal poslal a slina mě už neopustila. Takže jsem pár ořechů dal kolegovi z práce, ať je vezme domů k analýze a přiveze recept. No, jeho paní (výborná pekařka) udělala to to nejjednodušší, co se udělat dalo a našla recept na internetu :-D A podle chuti, že prý je to přesně ono.

      Takže už mám formu, mám i recept, ale v životě jsem kromě masa a brzd nikdy nic nepekl a vánoce na krku. Zvládnu to nebo na to musí být nějaké speciální školení?

      0 0
      • plzakj  

        Zvladnes. Recepty jsou vetsinou dost primitivni, aby to zvladla i kdejaka teta. Rozebirat kolo je daleko slozitejsi.

        Pripadne mas duvod, jak nalakat nejakou mladou hezkou na vypomoc ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.