• giant

    Zdar rideři,už jsem snad vyzkoušel vše (kromě škopku)co lít do camelu.Začal jsem obyč.vodou,pak čajem s cukrem i bez,ion?áky,mul­tivit. ředěný vodou a teď si liju vodu s hroznovým cukrek ochucený trochou sirupem.Jak kste na tom vy?

    0 0
    • Thorn  

      Neresim, jezdim. Kofola, voda, iontak… co pride. Nie som taky vykonny, aby mi na tom pri obycajnom svihu zalezalo :-)

      0 0
    •  

      no zkoušel sem vodu, a ruzny sirupy, zustal sem u vody, neni žadnej pocit pachuti a nepřijemny hleny v krku a navic voda osvěží, ruzny ion?aky sem nezkoušel, nebo? je na me vyjezdy nepotřebuju. no myslim, že ten škopek by nebyl vubec dobrej napad, co2 dělá svý, par větších kořenů pak žízeň a je docela pravděpodobný, že bys lovil pivo v nose…

      0 0
      • pali  

        potreba organizmu je nanič počúvaj.....a pi vodu zo sirupom :)))

        0 0
        •  

          No ja kdyz si o polocase pri fotbalu dam perlickovou vodu, tak ty hleny sou k nevyflusnuti. Neco tak hnusnyho muzu zazit fakt jenom po tomhle:) Na kole piju nejradeji cas, obcas stavu nebo vodu

          0 0
    • caker  

      já sem koupil sirup IONTSTAR a jsem sním vcelku spokojenej a žádná extra hnusná pachu? po něm nezůstává.

      0 0
      • Mamutt  

        Co je to zač? Myslím, kdo to vyrábí a kde to můžu koupit? Zatím všechno co jsem zkoušel bylo v prášku. Rozpouští se to líp? Teď jezdím na Penco ED long a až na tu chu? spokojenost – křeče už nechytám, takže účel splňuje ;)

        0 0
        • biker007  

          dela to Aminostar. taky to ted piju, nema to moc agresivni chut(treba z nutrendu regge me „palila pusa“), slozeni posoudit nemuzu ale snad by tam melo bejt vsechno potrebny. stejne ale beru navic horcik, popr. Guaranu.

          0 0
        • mastihuba  

          v posledním ne bo předposledním velu jsem zahlídl srovnání různých ion?áků.

          0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Si vařim svuj Jon?ák. Do bidonu vodu nebo čaj, 3 větší špetky soli, tabletu šumivýho kalcia nebo magnesia nebo multivitamínu a plnou poléfkovou lžíci Dextropuru. Chutná to super, nemam zalepenou hubu a nestojí to skoro nic. Poměr cena/výkon super :-).

      0 0
    • kupce  

      já si nalívám kofolu do bidonu…osvěží, a je to dobrej stimulant výkonu..

      0 0
      • Pavlos  

        A nicitel zaludku:)

        0 0
        • Honza-HK  

          Máš recht. Kofolu jedině v cíli, ale to zase prohraje nerovný souboj s pěnivým mokem. Míchám si š?ávu vymačkanou z citronu a pomeranče s magnézií a fruktózou. V druhým bidonu vozím hořký čaj. A v báglu RedBulla pro případ vytuhnutí.

          0 0
    • RomanH  

      V Camelu vodu a v osvezovnach pivo nebo kofolu

      0 0
      • ivovi  

        Taky tak. V bidonu jen vodu, v osvezovne pivo, kofolu, v zavode na obcerstvovacce iontak pokud je.

        0 0
    • MARIN  

      Iontovy napoj G30 a ted se chystam tam jeste pridat maltodextrin.

      0 0
    • blue  

      vetsinou trochu slazenej cernej caj, nejlip earl grey od teekane (ten mi chutna z earl greyu nejvic :-))

      0 0
    • Vymi  

      vetsinou si davam multivitamin… kdyz je vetsi prestavka a je blizko hospudka tak jedno maly… :-)

      0 0
    • moriarty  

      RUM :) Ale ne, vážně, ve flašce mám vodu trochu ochucenou mul?ákem. Ten hroznovej cukr zkusím.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na vejlet pokud není jó vedro tak cokoliv co teče. Je-li vedro, popřípadě chci-li závodit, tak džojn?ák, penco ionogen. Ale asi zkusim něco inšího pro změnu, možná g30… energii dohánim rozinkama… :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.