• notakale

    Ja vim ze je to trapny dotaz, ale stejne se zeptam, jake s tim mate zkusenosti :) Ja totiz zadne. Pri delsi ceste je to asi ale nevyhnutelne. Takze by me zajimalo treba jake piti si tam kupujete (ja nevypiju nic co ma bublinky) a v neposledni rade jak si ohlidate kolo? Byvaji na vetsine benzinek brigadnici co umyvaji okna aut? To me napada asi jako nejlepsi reseni dat jim to pohlidat..

    0 0
    • blue  

      kdyz nemam kde doplnit piti do kejmlu a je po ruce jen benzinka nebo nejakej kramek, tak kupuju dvoulitrovku caje, akorat vybiram nejakou co nejmin vychlazenou lahev :-)

      0 0
    • Tomcat  

      Jo doplňuju pití u benzínek ,kolo si tam snažím zamknout a furt ho hlídám. Kubupu energe?áky ,neperlivou minerálku ,nebo ledovej čaj.

      0 0
    • P.B.  

      Zkusenosti mam dobre, hlavne u nich stavim, kdyz jedu neco delsiho na silnicce, slupnu bagetu, koupim tycku, doplnim piti – sortiment je u tech vetsich vybornej. Behem rychleho nakupu uvnitr koukam skoro porad jednim okem na kolo, pripraven vybehnout. Resenim by bylo vozit zamek, za tu chvilku by to snad pres zamek nikdo nezkousel. Umyvaci se vyroji hlavne o prazdninach, asi by to reseni bylo

      0 0
    • x-mass  

      Co jsem si vsiml, tak vetsina benzinek ma celou celni stenu ze skla. Tudiz se to kolo da relativne dobre ohlidat. Co kupuju u benzinky? Jidlo moc ne pac se mi potom pri veci zatezi dela blbe. Nejradeji mam kombine 2 litry neperlive mineralky do Camelu + Erektus pred jizdou + Isostar (ten si dam v prubehu nejake delsi jizdy). Jediny problem je, ze mne to vse vyjde na 60,– Kc. Tkaze si to dopreji jen jednou za cas.

      0 0
    • Vrci  

      Kupuju neperlivou vodu a nějakou tyčku nebo malou čokoládu. Vždycky se zeptám jestli si můžu dát kolo dovnitř, protože ho nemám čím zamknou a ještě se mi nestalo, že by někdy řekli ne.

      0 0
    • PT  

      Jedině na benzinkách,mám o jejich místech dobrý přehled:)Kolo je vidě bez problémů a protože jedu na silničce,tak je to ideální krátká zastávka se slušným výběrem.

      0 0
    • K2  

      Jen tak pro info, kdysi jsem přišel o kolo tím způsobem, že jsem si o opřel o výklad obchodu a šel jsemn si jen něco koupit k pokladně a neustále jsem po kole pokukoval – no a oak jsem platil, hrabal se v peněžence a chvilku komunikoval s pokladní a když jsem se otočil, tak už tam kolo nebylo – jaké překvapení, když jsem zjistil, že si opravdu nikdo srandu nedělá – můj MTB Velamos byl pryč:( Dneska jsem poučen a kolo nikde nenechávám a pro případy, které tady popisujete (5 min na veřejném viditelném místě) vozím obyčejný spirálový zámek, který znemopžní zloději sednou na kolo a fičet pryč. Zároveň si můžete být jisti, že když vám někdo na nezamknuté kolo sedne a bude ujíždět pryč , tak i když ho zevnitř uvidíte, tak ho stejně pěšky nedohoníte. Pokud jsem pochopil některé souvislosti dobře, tak po krádeži nepojištěného kola venku nedostanete nic. Pokud nahlásíte, že se vám kolo ztratilo z domu/garáže (zřejmě bude poškozený zámek) tak to spadá do pojištění domácnosti a člověk měl právo i bez připojištění na max 6 tis. Jak je to dneska nevím.

      0 0
      • x-mass  

        Umim si predstavit, jak mi nejaky blb odnasi kolo a ja se za nim zenu v tretrach. Sotva v nich chodim:), natoz abych utikal:). Neumim si predstavit, ze by mi ho nekdo ukrad. To by byla tragedie:(.

        0 0
        • wroum  

          ja to delam tak ze: kdyz musi na chvily opustit kolo a nemam retez tak dam maly kolecko vzadu a velky vepredu ale na razeni to odcvakam co nejvic naopak (jako kdybych chtel preradit ale nepreradim – tzn prevody dle rapidfiru neodpovidaji skutecnosti) no a kdyz by na to nekdo sednul a chtel ujet tak ma problem protoze to zacne zbesile radit a hned tak se nerozjede a navic to dela kraval. kamos mi chtel takhle nenapadne ujet na kole a dal si silene na drzku. nic moc- ja vim ale je to aspon neco zrovna u ty benzinky to muze pomoct, tech par sekund nez se vzpamatuje teoreticky muze stacit

          0 0
          • Air  

            to je zajimavy… ja zase delam tohle: kdyz nemam zamek nebo si chci pojistit kolo i se zamkem (mam takovy stary), tak rozpojim obe rafkove brzdy. Kdyby na tom nekdo zacal ujizdet, tak drive nebo pozdeji bude muset zacit brzdit (a da se predpokladat ze pojede co nejrychleji), takze kdybych ho chtel dohnat, vim ze si v nejblizsim obtiznejsim useku nabije drzku a kdybych ho stejne nedohnal, tak si aspon ten hajzl pekne natluce…

            Ale je strasne dulezity abyste na to mysleli, protoze byste se tou obeti nebrzdiciho rozjeteho biku mohli stat sami vy, jeho majitele…

            0 0
            • wroum  

              no to je pravda NEZAPOMENOUT NA TO, jinak to muze docela bolet

              0 0
              • Dumbo  

                ono niekedy staci zatocit do nejakych kriakov alebo do protisvahu a clovek stoji :-) ja som ta robil ale v zime mal som iba jednu brzdu a to prednu V-cko ktore v mraze brzdilo na hovn… tak ked som bol v krizi stacilo zahnut do hlbokeho snehu a zastavilo to :-)

                0 0
        • Dumbo  

          si myslim ze kazdy kto na svoj bike tvrdo v praci drel si ho vazi a nieje tak blby aby ho nechal niekde osamote.. a tym som nechcel nikoho urazit no je to tak :-) ja napr. som svoj bajk skladal pekne dlho a este vela veci mi nanom treba vymenit. cele leto budem tvrdo driet aby som si doprial krasnu a nicim nerusenu jazdu… keby mi ten bajk niekto cmajzol asi by som sa zastrelil :-) vzivote ho nenecham sameho…

          0 0
    • MARIN  

      na benzince vetsinou doplnuju nejakou …Colu protoze kdyz uz k tomu dojde tak musim mit dost. Pokud nas jede vic nekdio vzdycky hlda venku.Pokud jsem sam jdu s kolem dovnitr. Jeste me niky nevykazali. Venku bych kolo nikdy nenechal i kdybych na nej videl skrz vylohu.

      0 0
    • ddd - andy  

      Kdyz uz u benzinky stavim tak zasadne pro litrovku coly a dve tatranky.. a na kolo koukam skrz sklo.. :-)

      0 0
    • Lensik  

      Kdyz musim neco koupit na benzince, tak si kolo beru sebou, opatrne opru o regal. Jeste mne nevyhodili, ale pokud by, tak benzinky jsou na kazdym rohu, tak jedu do dalsi! Delam to tak i v cykloobchodech.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.