Brno, 26.11. sobota, 27. 11. nedele

124 nepřečtených
  • Paja

    Tak nam krasne pada snih dokonce i okolo Brna a je cas vyrazit na nejakou snehovou vyjizdku:o), vzhledem ke slanymu bordelu na silnicich pokud mozno uplne v terenu. Zatim se zda, ze bych mohl oba dny. Napady na trasy sem, vyhrava ta, ktera vede kolem nejvice osvezoven:)

    0 0
    • rock  

      Já tento víkend určitě ne. Příště …

      0 0
    • ada  

      nooo, vyzera to ze by som mohla v sobotu i v nedelu, len musim este poriesit plaste do snehu. S trasou asi moc nepomozem… :o)

      0 0
    • Lišák  

      Předběžně se hlásím na sobotu, na trasu se mrknu.

      0 0
    • slou  

      Hmmm? To zní lákavě. Teda to, že vyhrává ta s těmi více občerstvovnami :)

      Jinak uvidím dle počasí. Teploty kolem 0, ±3stupně bez sněhu nemám moc rád.

      0 0
    • FunTom  

      Já bych vyjel v neděli. Problém bych měl jen s příliš časným startem. Musím ráno dojet autem z Vysočiny. Start v 11 je ideál, ale zvládnul bych to snad i na 10. Snad bude ten sníh.

      0 0
      • motylek  

        To je mi lito,ja nemůžu.Až ten další víkend.

        0 0
        • FunTom  

          Další víkend určitě vyrazím taky. Možná teda jeden den pojedu na běžky, rozhodne počasí.

          0 0
      • FunTom  

        A co třeba tato trasa na neděli: ZOO – Žebětín – Kývalka – Tetčice – Hlína (- Ivančice -) – Hlína – Silůvky – Radostice – Bobravské údolí – Bosonohy – Jundrov. Mockrát jsem tam nebyl, ale je to tam pěkný. S tím občerstvením to teda už tak slavný nebude (Tetčice, Silůvky?, Radostice?)

        0 0
      • FunTom  

        Pokud by jela Mar?ula nebo jinej vyhlášenej znalec východních provincií, tak by ani tenhle směr nemusel být k zahození.

        0 0
        • rock  

          Tak východní provincie !#@!@ … no počkej, příjde čas a vymyslím tam na vás nějakou zákeřnost :-) …

          0 0
        •  

          :D… znalec.. :o) trénuju za Hobby sport..od včerejška …a už teď nemůžu chodit :o((( Ráda bych jela..ale nevím jak to vymyslí trenér..:o(

          0 0
    • Karaya  

      Hlásím se na sobotu, trasu nevím :-) Sraz v 10:00 v Zábrdovicích u kostela?

      0 0
    • Lišák  

      Pokud by se jelo od kostela v Zábrdkách, tak co třeba trasa: Bílovice, Útěchov, Lelekovice, Kuřim, Drásov, Hradčany, po modré TZ Bítýška, Ríšova studánka, Prygl. Možné občerstvovny ve všech uvedených obcích. Trasu jest možno upravit dle povětrnostních podmínek, neb přání účastníků.

      0 0
      • FunTom  

        Z Útěchova do Kuřimi doporučuju jet radši přes Bábí lom, Podlesí. Protože je to prostě lepčejší :) a můžete si testnou dirtový muldy pod Podlesím :) Škoda, že nemůžu jet.

        0 0
    • Paja  

      O.K. nejakou trasu jsem taky vymyslel, ale necham si to v zasobe na priste:o) sraz v sobotu v 10:00 u kostela v Zabrdovicich a v nedeli v 10:30 (nebo az 11:00 Tome?) na mostku pres Svratku u OBI?

      0 0
      • FunTom  

        OK. V 10:30 na mostě. Mohl bys mě poslat na mail tvoje číslo na mobil? Kdybych třeba už v 8 věděl, že nabírám zpožďení.

        0 0
        • Paja  

          Mas ho tam, ale

          1. jako vzdy prijedu pozde:o)
          2. neni na 100%, ze pojedu…
          0 0
      • RomanH  

        Jeste to nevim jiste, ale pokud budu v nedeli v Brne, tak budu v 10:30 na moste (pokud bych to stihal az v tech 11, ozvu se Ti)

        0 0
        • motylek  

          Dneska jsem si udělal malou projíždku na přehradu.Nad Rozdrojevicema je 1–2 cm sněhu moc dobře se tam jede,Velka Baba nic moc,ale snih tam je.A na přehradě už je tenka vrstva ledu..

          0 0
          • motylek  

            A ještě,kromě té zimy,ono to klouže a je to strašně rychlý,tak uvolněte nášlapy.

            0 0
          • FunTom  

            Taky jsem se dneska trochu projel. Skončil jsem dřív ve škole a tak jsem nasedl na plečku co na ní jezdím do školy a vyrazil. Vyjížděl jsem tak ve 3 a jel jsem pěknou novou cestou do Jinačovic a pak zpět přes Rozdrojovice a kolem přehrady. Jede to fakt rychle, ale když jsem tam byl já tak přehrada zamrzlá nebyla. Tys tam byl ráno?

            0 0
            • motylek  

              Ne,ale jel jsem podobnou cestou o dvě hodiny dřív a opačným směrem.Z Komína přes přehradu do Jinačovic a až na tu Babu a zpátky do Komína.U prvního mostu tj.tam kde za Roklí je zastávka parníku cyklistická(nová zastávka)byl led od břehu ke břehu a házel jsem na něj kameny.Od tam vede cesta nahoru do Rozdrojovic.Na Rakovci led ještě není tam je to moc široký a voda hluboká.Škoda,že jsem neměl foták.

              0 0
              • motylek  

                To je mi moc líto ,že nejedu tam tím směrem bych chtěl jet.A má to blizko z Bohunic.Já zas pojedu,když bude sraz v Obřanech.

                0 0
                • FunTom  

                  No snad se nám tam bude líbit a nebude to poslední vyjížďka tímhle směrem :-)

                  0 0
        • Paja  

          O.K. pockame nekde u svaraku:o)

          0 0
          • motylek  

            O to nejde,jenom nezapomenout na ty občerstvovací stanice,budou nutností.

            0 0
    • MartinXC  

      Tak vážení, dávejte na sebe pozor, té snšěhové peřiny ještě není tak moc. Kámoš, který je na biku z kopce docela opatrný, se před pár dny vyklopil v úplně běžné točce z kopečka (jen to bylo trošku zmrzlé). Jak je zmrzlý povrch rychlý, tak lehce přibrzdil, šel na bok a výsledek je 4× zlomená klíční kost, ve dvou místech rozštípaná na cucky. Ještě že měl helmu :-(

      0 0
      • ada  

        aha, tak to s mojou technikou-netechnikou jazdy radsej ostanem pekne doma, v teple a budem si doliecovat narazene rameno a kolena z minula. :-) Pekne si pockam na mekulinku snehovu perinu, to potom bude ine papadanicko. :-)

        Toz, tak nech sa kamarat rychlo da dokopy. :-)

        0 0
        • Lišák  

          Takže jsi měkoň? :-)

          0 0
          • ada  

            kua tak to teda nie…:-) uvidm zajtra, momentalne to v robote balim a odplazim sa domov vyspat. No…rano mudrejsie vecera :-)

            taze zajtra o 10hod v Zabrdovicich pri kostole, keby sa nieco zmenilo poslite mi sms na 605 271 910. dan­kešn a dobru noc :-)

            0 0
    • Lišák  

      Tak co? Pojedem? Ten mokrej, bílej hnus, co napadl není ten příjemnej prašánek o kterým se tady vždycky píše ve spojení se zimním bajkováním…

      0 0
      • slou  

        No do včerejške sem byl pro, teď je to na vážkách. Jde o to jak to bude vypadat v lese, ale to jinak než že tam pojedu asi nezjistím. No uvidím je to 50/50.

        0 0
    • Paja  

      Je bilo, mozna trosku mokro, ale neprsi, takze jedu (v nejhorsim, prvni hospoda v Bilovicich to jisti, zn. pohoda, klidek a svaracek)

      0 0
      • slou  

        Tak jo zkusim se dnes moc nepotlouct a stihnout to.

        0 0
    • rock  

      Tak jaká byla sněhová vyjížďka ? Já se dostal jen na pár hodin, ale docela to stačilo; klouzalo to moooc, dvakrát jsem si ustlal :-) …

      0 0
      • slou  

        Noo super, teda když pominu to že jsem si lehce došláp na led a trochu poškádlil kotník a při cestě z5 jsem si ustalal tak efektivně, že jsem si odstřelil sedlo od lyžin a jak sem tak na to koukal nevim nevim jestli to pujde spravit. Ale dojet se na tom dalo. Samo, že přes Brno to byl humus. Jinak se padalo dost.....všichni alespoň jednou :).

        0 0
      • Lišák  

        Rekapitulace: Jeden ulomený přední blatník, jeden ulomený zadní blatník, jedno ulomené sedlo, jedny rozedrané čapáky na zadku a nejvěší lubůstka jeden natažený kotník :-) Vyjížďka proběhla v SUPER atmosféře, osvěžovny byly fajn, pivo i svařák výtečné. Já mám 78km.

        0 0
        • slou  

          No ja na tom nejsem tak dobře pouze 62, ale i to stačí :)

          0 0
          • Lišák  

            Ještě 5,5 km a budu mít 4 litry. Sem myslel, že to nsk dám :-/ Tak příště-a bude to s malou oslavou-vezmu plácačku :-)

            0 0
            • slou  

              Tak sis měl objet Kuřas :) A bylo by to doma. No mě do 4k chybí trošku víc.

              0 0
              • Lišák  

                Sem byl rád, že sem zaplul do vany a hrnul do sebe pod tlakem grog! Ten zadní bla?as fakt chyběl…

                0 0
                • slou  

                  No vidíš, já sem narval bika pod sprchu – mezitím do sebe nalil něco štamprlí slivovice – no a potem se bavil s kotníkem :) Chce to tak 3–5 dní a bude to ok, to poslední lehnutí bylo osudné. Jsem zvědav jestli dopadnou fotky.

                  0 0
                  • Lišák  

                    Tak bajkovi sem taky dopřál komfort teplé sprchy :-) Se mě už nechtělo vylízat ven s kyblíkem a smetáčkem. Na kotník octan zevně a slivovici perorálně a bude zase fit! :-)

                    0 0
                    • slou  

                      Octan nevedu ale zase to nahradím slivovicí no a vlastně mám i 18-ti letou whisky … kurnik a to tady sedím a píšu, už si du nalít :)) Takže tak.

                      0 0
                    • Karaya  

                      Já jsem vyrobil nechutnou černou kaluž ve výtahu a na chodbě..Jinak s nim nedělám nic, přeci jenom je to jenom stroj, tak jakápak vana!!?, do vany jsem šel já :-) Doma na mě čekala teplá večeře, návštěvu jsme taky stihli, takže maximální spokojenost, už se těším na příští sobotu…

                      0 0
                      • Lišák  

                        Do vany sem šel taky napřed já, ale ten slanej nálev-to bylo jak na kvašáky a ne na kolo-to jsem mu prostě nemohl udělat! Teď už je vana zase úplně čistá, vydrhnutá a kolo je ustájeno v předsíni a pěkně osychá.

                        0 0
                      •  

                        No..dorazila jsem durch mokrá..páč u nás v nížinách pršelo a pršelo..a ten humus po Brně..ble ble :o( Chudák kolo..jsem ho čistila..všude černo..a solné stopy..fuj !!!

                        0 0
                        • ada  

                          Neboj, i my s Lisakem a Pajou sme pekne zmokli. :-) Doma som bika chcela nechat ako je, ale ked som vyliezla z vane a videla ho na chodbe chudatko zmoknute, posolene, cierne, tak som vypustila z vane vodu tak, aby sa nedostala do nabojov a Maznacik sa okupal vo vani pekne po mne. :-) este mu tam hadam nabuduce prikupim kacicku. :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            Moc ho nerozmazluj, aby nechtel jit priste prvni:o)

                            0 0
                            • ada  

                              To nie, Modracik je gentleman, rad pocka. :-) Navyse teraz ma tazke obdobie, pac prisiel o svoju modru druzku silnicku, tak su nan hodna. :-)

                              0 0
                              • rock  

                                Tý jo, to mně nikdy nedošlo, jakých starostí jsem ušetřen, když mám jenom jedno kolo. A propos, jste všichni úžasní poctivci; já v sobotu tak akorát počkal, až z něho odtaje sníh a okape voda a máznul jsem lanka, řetěz a vnitřní nohy vidle. Tím skončila očista a údržba … ale je pravda, že u nás se nesolí a na asfaltě jsem za celou dobu pobyl asi 200m …

                                0 0
                                • Paja  

                                  My sme z pod Hadku jeli prakticky potme, ikdyz se svetlama na snehu a s prisvitem projizdejicich aut bylo docela videt, ale v brne prselo a na silnicich bylo soli azaz. Muj milasek se musel spokojit s dukladnou kyblikovou koupeli sladkou vodou, zato v nedeli rano sem mu to vynahradil, uz si zas chrochta:@)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Tedy tim, ze sme jeli potme sem chtel rict, ze sme byli radi, ze na te klouzacce jedem po silnici, byt svetlo, taxe taky soli pokusime vyhnout…

                                    0 0
                              • Paja  

                                Ajeje a copak se ji stalo?

                                0 0
                                  • ada  

                                    ale Maznak sa zase nema tak zle, este s nami doma byva jedna fesna fialova ocelova trekova Dema. Ta by mu prevodmi a celkovym osadenim mala vyhovovat viac. Uvidime :-) Doteraz bola vacsinou v kocikarni a este sa k sebe moc nemaju… :-)

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Tak to je dokonala destrukce…co se ji stalo? Takhle asi nedopadla po nejakym Tvym vyletu na zem, z toho by nebylo jenom nabourany rameno…

                                    0 0
                                    • ada  

                                      nestalo sa jej nic. Uz dva roky stala nevyuzita v chodbe a nemala som viac odvahu na nu sadnut. Na jar si poridim novu krasavicu :-)

                                      0 0
                                      • motylek  

                                        Nechci být drzý a vlezlý…ale kolikrat si se proletěla???

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Tentokrát myslim, ze nejvic zarezu mel slou, kazdopadne diky tomu sedlu vyhral na cele care:o)

                                          0 0
                                          • slou  

                                            No alespon v necem vyhravam :) Ale nektere zarezy bych si radsi pro priste odpustil.

                                            0 0
                                            •  

                                              jj.. chňápu Tě :o) To asi každý..

                                              0 0
                                  • Lišák  

                                    Masakr…

                                    0 0
                                    • ada  

                                      Pivomil skusal svoju novu flexku :-) dufam, ze mu stacil ten favorit a nepusti sa v zapale nadsenia aji do mojich ostatnych bicyklikov :-)

                                      0 0
                                      • Pivomil  

                                        No to jeste nevim,pohled na metr letajici jiskry neco probudil v me destrukcni povaze.. :)

                                        0 0
                                        • ada  

                                          ani omylom, panacku! Mas u seba doma dva zlte skarede kusky, ktorym by sa hodlio vylepsit „geometriu“ :-)

                                          0 0
                                          • motylek  

                                            To myslíš toho žlutyho Forta???

                                            0 0
                                            • ada  

                                              To myslím 2 škaredé žlté Forty :o) bika a silničku. Nic proti zltej, ale modra je dobra, teda krajsia. :o)

                                              0 0
                                        • motylek  

                                          Jiskry mohli být paradní,ale kde jste ho potom zakopali??

                                          0 0
                                    • Paja  

                                      Tentokrat ne motorovou pilou, ale flexkou:o)

                                      0 0
                                  • rock  

                                    Až příště budete chtít dostat kolo do autobusu, zkuste použít spíš tohle

                                    http://www.online-kola.cz/index.php?…

                                    0 0
          • Paja  

            Ja dokonce 56km, kdyz je to na sraz kousek…nastoupali sme 750m, fotky stahnu a poslu. Na zitra je stejne blba predpoved jak na dnesni vecer, par stupnu nad nulou a dest:o(, prekvapive od pondelka ma srazek ubyvat a vratit se to na kolem 0 pres den, do –5 noc…takze zitra s nejvetsi pravdepodobnosti nejedu.

            0 0
            • Paja  

              Fotky jsou na http://album.volny.cz/…a/browse.php?…

              0 0
              • FunTom  

                Tak to vypadá, že to bylo fakt parádní poježdění. Škoda, že se první sníh zrovna kryl s oslavou, na kterou jsem prostě jít musel (byly to hold moje narozky). No ale na vysočině bylo taky moc pěkně. Snad mě to výjde příště.

                0 0
                • motylek  

                  Ahoj,mě to taky štve,že jsem nemohl jet.Ikdyž když čtu o těch pádech a urazech …Doufam,že budete do příštího víkendu zdraví?A že pojedete,já už se nemůžu dočkat.Hned zítra si začnu chystat štávu.

                  0 0
                  • ada  

                    To myslíš ten dobrý svařáčik? A to Ti do soboty ako vydrží? :o)

                    0 0
                    • motylek  

                      To nevím,ale vařím toho hodně a podělím se.A jak to tak vypadá,tak se cítíš moc dobře a těšíš se na další..

                      0 0
                  • FunTom  

                    Já půjdu otestovat terén už ve čtvrtek a pátek – snad. Pokud se o víkendu uvidíme, rád bych tu š?ávu ochutnal. A? vím jak daleko byla moje víkendová napodobenina od originálu. Každopádně dík za recept.

                    0 0
                • Paja  

                  Aaaa mame sponzora dalsi vyjizdky:oD

                  0 0
        • slou  

          No tak jenom taková připomínka k tomu sedlu. Dostalo šupu z pravé strany, je tam procvaklá kůže. No potom to nevydržel úchyt lyžin a ten praskl a současně je tam more prasklin pod ním dál. Se divím, že to neruplo jak jsem na tom jel dál. To by teprv byla prdel :) No a vpředu se urval takovej bazmek co drží lyžiny u sedla. Tož ochranné plasty na boku sou fajn, ale todle asi už nezvládnou. Jo a fotku jsem prdnul na http://album.volny.cz/slou/browse.php?…
          bo s tím nechci plácat místo tady na BF. Takže mám vyřešeno jestli nové sedlo jo či ne. Tož už nebudu pružit s fi'zi:kem :(

          0 0
          • Lišák  

            Tak to je mazec-solidně rozsekaný… Ale dojel´s a to je hlavní! Sem při vyslíkání se přímo do pračky zjistil prodřenou p*del na čapákách-při kterým pádu se tak stalo nevím :-)

            0 0
          •  

            Ups..stejně máš štigro, že jsi to nedostal přímo.. ale válečka to byla pěkná… málem jsme se s Karayem uchechtali..na cestě Pod Hádek…tam jak jsem sebou migla i já :o)..mám nějak naraženou zadní část..a to mám dnes trénink..a posilovnu..jejda jejda..ale nemělo to chybu :o)

            0 0
            • slou  

              To mám určitě za to, že jsem tvrdil o RR že to jsou držáky na sněhu :) No kdo ví, třeba tam byl kusek ledu? Výsledek je, že sedlo které se mi docela líbí nikde namaj. A když nepříjde do vánoc tak až v březnu. Takže další akce jedu Full :)

              No a já si myslel, že si vykládáte vtipy ;)

              0 0
              •  

                Kurňa, ty máš na výběr :D Vtipy…no blížilo se jim to hodně..málem jsme se poskládali oba dva a Pod ten Hádek nedojeli :o).. ale nic ve zlém,bylo to bezva ! Ma?a

                0 0
              • rock  

                Jseš barbar. Jestli chceš, mohu (alespoň an mezidobí) poskytnout vyřazený Fizik Nisene http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… (to černý nahoře)

                0 0
                • slou  

                  Noo dík, ale na meziobdobí budu používat fulla a doufat že ho nepoložím takovým způsobem abych si odrovnal sedlo i na něm. Výhoda je v tom, že na něm mám SDG i když jak si teď vzpomínán tak na na HT co jsem měl před Kulou jsem odrovnal taky sedlo po pádu, ale to bylo v létě a celý kolo šlo přezemne rovnou asi na sedlo. Sice to bylo SDG, ale na rozdíl od fi'zi:k tam nic neprasklo puze sem zbortil vzpěry. Takže výsledek je: 1:1 SDG – po pádu K.O. ale pohromadě. fi'zi:k – po pádu (hrubší položení na bok) K.O. rozštípané, ale dojet se dalo.

                  Uvidíme co na to Specialized (až bude) :)

                  0 0
        • motylek  

          Jestli můžu poradit,tak blatniky lepím stavebním lepidlem.

          0 0
        •  

          Úplně obržděný špalky… :o( já !..Teďkom pudu do BBB :o)

          0 0
      •  

        Jo a jak se Vám líbilo na Bukovince ? :D

        0 0
        • Lišák  

          M Ň A M :-)

          0 0
        • slou  

          Řekl bych, že Lišák to vyjádřil přesně :) Klidně bych si tam dokázal představit i delší posezení, škoda že juž je tak brzo tma.

          0 0
          • mastihuba  

            sem si myslel že tmy se bojí jen běžkaři :)))

            0 0
            • Paja  

              A bikeri, co si vzali jen blikacku, prip. nekteri ani tu:o)

              0 0
              • mastihuba  

                hm. vy máte blbý že jedete přes město. to je bez světel špatný. My co vyjedem z lesa téměř u baráku máme o starost míň. :))

                0 0
                • Paja  

                  ve meste staci blikacka, zatimco potme/s blikackou v lese je to o hubu (ikdyz je nasnezeno nebo taky prave proto, ze je nasnezeno? jaxe to vezme:o)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ja mám jinou teorii. Když jede víc lidí, tak tomu bez světla vždycky někdo posvítí. V praxi to funguje relativně dobře. Teda až na jednoho přejetýho jezevce, ale ten už tam stejně ležel. :)

                    0 0
                    • Paja  

                      V sobotu z Bukovinky nas jelo 6, svetla jsme meli 2 opacne ta teorie bohuzel nefunguje:o)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        o:) tož to se od Prcka máte ještě co učit.

                        0 0
                        •  

                          ..děkuji za podporu :o)))

                          0 0
                          • mastihuba  

                            :) co s tím držákem? namontujem ho tam hned nebo to necháme na jaro až budeš míň padat. :)

                            0 0
                            •  

                              Děkují moc..nemusel jsi to kupovat…při nejhorším..postačí izolačka :o)))

                              0 0
                        • Paja  

                          ???

                          0 0
          •  

            To jsem ráda…je to tam bezva i pro studenty..kteří nevydělávaj :D… třeba se tam zase sejdem(sjedem):o))))

            0 0
            • Paja  

              Zvlast kdyz jedou v cajich:o)

              0 0
              •  

                Na co tím narážíš? :o) ..hold čaj je čaj a podporuje nespavost :o)))) Jo a máš správnej KUKUČ

                0 0
                • Paja  

                  Nenarazel jsem na nic, jen jsem doplnil to o studentech, co jedou v cajich, ehm. nevydelavaji:o) kukuc, myslis v profilu? tam mi to slusi:-D

                  0 0
                  •  

                    Nejen v profilu ty tři vlásky… :o)

                    0 0
        • Paja  

          :@)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.