Brno, 5.11. sobota a 6.11. nedele

142 nepřečtených
  • Paja

    Vse je receno v nadpisu, oba dny silnice/teren – podle domluvy, odjezd nejdriv v 10hod(radeji 10:30:-), navrhy tras…?

    0 0
    •  

      Pokud budu zdravá, tak jedu.. bajk… :o)

      0 0
    • FunTom  

      To bych možná jel. Chce to pořádnej terén. Dokud je sucho.

      0 0
    • mastihuba  

      bych se jel v neděli kochat, ale už tak v 9:00. :)) ,ale kochat!!! žádný chr?árny.

      0 0
    • Meedja  

      No super. :) Ma byt hezky, zacina nova sezona, ja bych jel! :) Je mi jedno, jestli bike nebo silnice. Klidne jeden den tak a druhy onak. Vyrazil bych ale rozhodne co nejpozdeji, az bude aspon trosku normalni teplota. :)

      0 0
    •  

      Kdy a v kolik? Zítra valím do škole :o(( Nejsem k.o.

      0 0
      • Meedja  

        Navrhuju sobota 10:30 v Zabrdovicich u kostela (U vojenske nemocnice) a pokud nebude prset i par dni pred tim, tak bika. Mohl by mi nekdo ukazat nejake super traily okolo Brna. :)

        0 0
        • FunTom  

          Co takhle? Zábrdovice – Maloměřice – Hády – údolí Říčky – Ochoz – Křtiny – Rudice – Nový Hrad – Vranov – Útěchov – Bílovice – Maloměřice. Celkem cca 55 km. Dá se to prodloužit i ořezat.

          0 0
          • Paja  

            Konecne konstruktivni navrh:) nebo by mohl Rock uplatnit svou trasu udolim Bobravy, kterou jsme mu posledne s tou silnici prekazili (nebo varianta na nedeli)

            0 0
          • Karaya  

            Presne tuhle trasu jsme jeli 28. ve slozeni Lisak, Skokan, ja a Slou. Tak nějakou jinou please.. Ackoli zajeli jsme do piskovny co je pred Rudicema a je to tam uplne super…a tak o 5 stupnu teplej nez okolo, uplne na plavky :-)

            0 0
    • Splinter  

      Ja jeduuu takyyy:o) Ale jel bych někdy k ránu…

      0 0
      • FunTom  

        Dělí se nám to na 2 tábory! Jeden chce jet ráno, druhej v deset. Pro mě je ráno v deset.

        0 0
        • Splinter  

          Pro mě taky:o)

          0 0
          • Meedja  

            No dobre, tak v deset. :) Me to je fuk, si vezmu palcaky a jedu. :)

            0 0
            • Paja  

              Takze shrnuto, sobota 10:00 zidenice u kostela trasa viz funtomuv prispevek. A nedele, zatim jenom ranni ptace mastihuba?-)

              0 0
              • FunTom  

                OK, platí. Ta neděle taky není úplně marná. Je to ale ještě hrozně daleko. Na kolo jedu zítra ráno, v pátek na celej den, pak samozřejmě v sobotu. Vím já jestli ještě v neděli (navíc v 9 ráno) budu akceschopnej. To se dá tipovat snad v neděli večer.

                0 0
              • Karaya  

                Nebyla by jina trasa, viz muj prispevek vyse…-)

                0 0
                • FunTom  

                  No ponecháme-li místo startu, tak se dá vyrazit ještě třeba na Bílovice – Babice – Adamov – … Ta trasa byla jen návrh. Není to potřeba řešit konkrétně, dohodnem jen start, směr, délku a charakter terénu. Zbytek doladíme na cestě. Nějak se určitě domluvíme. Pokud ale máš nějakej svůj extra tip, tak sem s ním.

                  0 0
                  • Splinter  

                    Mě je to fuk… Hlavně do lesa, ještě nevím jesi so nebo ne…

                    0 0
                  • Lišák  

                    My sme nejeli přesně tu trasu, co je nahoře, ale takovou stěžejní část: Bílovice, směr Babice-odbočka na Křtiny, Rudice, Olomučany, Mácháč, Nový hrad, Adamov, Útěchov, Lelekovice, podél Ponávky, Brno.

                    0 0
    • Splinter  

      Ja jeduuu takyyy:o) Ale jel bych někdy k ránu…

      0 0
    • rock  

      Chystá se někdo i v neděli, nebo se zatím všechno týká soboty ?

      0 0
      • FunTom  

        Pokud by nevyšla sobota kvůli počasí, zkoušel bych to v neděli. Zatím ale dávám přednost sobotě.

        0 0
        • Meedja  

          Ja bych jel v sobotu i nedeli. Pripadne jenom jeden den, kvuli jiny akci, ale jeste nevim kterej. To se dozvim zitra. :)

          0 0
      • Paja  

        Ja jedu i v nedeli, cas a misto srazu a trasa jsou zatim otevrene:o) (mastihuba chce v 9:00, ale to je moc brzo, max. pokud bych na sraz nemel moc daleko, jsem ochoten ustoupit na 9:30:-)

        0 0
        • RomanH  

          Mastihuba je s tim casnym srazem muj clovek, ale ted uz bohuzel nastava cas pozdejsich startu (mezi 10:00–10:30), jinak s sebou musis vozit sakra velkej batoh, kam budes odkladat nepotrebne svrsky. Onehda jsem vyjel kolem 8:30, navliklej a s neoprenovyma navlekama (bylo kolem +2) a odpoledne jsem se v tom pekl pri +17.

          Skoda, ze s Vama tento vikend nemuzu, budu opet bikovat za Tisnovem, pac musim ke tchyni :(

          0 0
        • mastihuba  

          tak jsem si na sobotní večer vymyslel akcičku ve sklípku a v neděli s váma nikam nejedu. :))

          0 0
    •  

      Tak jaká je konečná verze?…Prosím o odepsání. Dík. Ma?a

      0 0
    • Roman  

      Pořád čekám na informaci, estli taky bude polííífka ? :o)

      0 0
      • Paja  

        Jaky si to udelas, takovy to mas…:)

        0 0
      • RomanH  

        Ooo, vitej na netu. Kde jsi se tak dlouho flakal ?

        0 0
        • Roman  

          Já to na netu monitoruji furt, ale společné sobotonedělní akce mi k mé nelibosti unikají bo musím na švih vyrážet po rozednění abych byl rychle doma a přes týden jezdím po tmě s halogenama, ale už mě to po tmě tolik nebaví bo na mě furt od někad startujou noční psi :o)

          Ale tuhle sobotu kolem 14–15hod a v neděli od rána bych se přidal, tak čekám na ostatní, jak se jim to hodí a přidám se na výlet

          0 0
    • Splinter  

      Vypadá to, že vyrazím též… Tak definitivne v kolik zítra u té Svitavy?

      0 0
      • Paja  

        V 10:00 a doprovod Martulu:)

        0 0
        • Splinter  

          No esi bude chtit segra doprovod tak klidně:o)

          0 0
        •  

          Už jsme sa domluvili… snad nezabloudíme.. už bude večerníček, tak všici spat !! :o)) néé, dělám si kozačky..

          0 0
    • slou  

      Mno pokud se proberu a nebude kentus tak bych se přidal. A bude to pohodofka nebo fofr? :)

      0 0
      • Meedja  

        Bude mazeeeeec! Dame trenink.

        0 0
        •  

          Trénink v čem..má to hodně významů… :o)

          0 0
          • Meedja  

            No to je jasný! Nejdřív se zahřejeme, dáme nějaký to tempíčko a završíme to pořádným špurtem na ceduli! :)

            0 0
            • Paja  

              Su zvedavej kde ty cedule budem v lese hledat:-) neleze ti ta ziletka trochu na mozek?-)

              0 0
              • Meedja  

                Kdepak. :) Jenom musim postrasit ostatni, aby se meli na pozoru, setrili sily a my vsichni tudiz nikam nehnali ;)

                0 0
              •  

                :o)

                0 0
    • Roman  

      Sakra, opět mi vybuchlo hlídání ratolestí, tak pojedu zasejc za rozbřesku a bez polívky.

      V neděli budete mrtví z té soboty co?

      0 0
    • slou  

      Tož jak, všici dojeli v poho? :) Mě doprovodil posledních pár km taký drobný deštík, ale jinak vše ok. Zaftra asi rozhodne počasí. Včil zahřívám vnitřek těla tou 18-ti letou Whisky ;)

      0 0
      • FunTom  

        Jo, ty poslední 2 km co jsme se neviděli jsem už nějak dojel :-). Pro zítřek ruším sraz v Bystrci (stavím se tam až při zpáteční cestě) a navrhuju v případě aspoň trochu slušnýho počasí sraz v 11 hod v Řečkách na konečné jedničky. Pak bych to vzal na Babu a do Kuřimi na nádr na tu 12-tou.

        0 0
        • slou  

          Pokud mi do toho nic nevleze a ukecám zbytek těla tak tam budu. Teda kolem te 11 na konečné 1.

          0 0
      • Karaya  

        Jo v pohode, akorat v tom pivu bylo asi nejaky uspavadlo, neb jsem prijel, svlikl se a na hodku a pul uplne vytuhl :-) Jinak super, skoda, ze nemuzu i zitra..

        0 0
      • Splinter  

        Hlasím přijezd v půl 7.. Nakonec 70km… Až na to, že ségra jela bez světla celejch 25km ve tmě a mlze tak dobrý:o) Ale dojeli sme v pořádku… Zítra mám nachystanýho učení, že se z toho pos…

        0 0
        • FunTom  

          Já budu šrotit do školy dneska v noci. Byla by škoda zítra nevyjet.

          0 0
          • Splinter  

            A kde studuješ? Já na FEKTu prvním rokem…

            0 0
            • FunTom  

              Tak to chodím do baráku hned vedle. Jsu druhej rok na strojárně :) Občas k vám zajdu na oběd. Se těším, až se tam někdy potkáme.

              0 0
              • Splinter  

                No mě brzo asi vyhodí tak snad se potkáme do Vánoc:o)

                0 0
                • FunTom  

                  To sem si taky myslel, že v prváku neudělám některý zkoušky a teď mám pěkný stipendium :)

                  0 0
        •  

          To byla hrůza a děs..tma, mlha..a lidi bez světel..pak tam měli děcka nějakou noční hru..a kolem potoka svíčky.. :o) pocit, že nestihnu tu večerní spářku s kolistama… :o)

          0 0
      • Lišák  

        Dojezd v poho, odjezd na konzumaci nápojů obsahujících alkoho též, příjezd z akce před chvílí a ve 12 na nádru. Bude pěkně!

        0 0
    • FunTom  

      Na zavěr této debaty, která nám přinesla 2 pěkný projížďky mám dva postřehy:

      1. Prohlížel jsem si teď před chvílí fotky z Eurobiku. Samý krásný naleštěný mašinky. Design je dneska na 1. místě. A v tom jsem si vybavil Leošovo kolo omotaný izolepou. My jsme dva dny jezdily vedle přísně tajnýho prototypu pro sezónu 2007. Jsem zvědavej, co se z toho na příštím Eurobiku vyklube za senzaci.
      2. to Slou: Já to říkal, že mě taky prdla špice. Ale mám větší štěstí – není to u kazety :)

      Tak zdar, uvidíme se na Sportlifu.

      0 0
      • Splinter  

        Tak kolika lidem praskl teda ten drát?:o) Řešili sme se ségrou jaktože najela o půl km víc, dlouho sme na to nemohli dojít, až nás to nakonec trklo… Dy? vona přece objížděla tu hnusnou zelenou hlubokou kaluž blata:o)

        0 0
        •  

          To bylo hotový jezero.. nebo co?.. :o)))

          0 0
      • slou  

        No já nevím, zatím ve většině případů je to u kazety. Čili mám asi smůlu, ale to štěstí se někde kumuluje a až mě potká, tak to bude rána :)) No po nedělní projížďce asi budu muset poladit trochu techniku jízdy po kamenech, kořenech a jiné havěti zapadané listím a lehce namoklé :) Tož tak jinak v neděli to bylo pěkný.

        0 0
        •  

          BUDOU NĚJAKÉ FOTKY ? DĚKUJÍ… m

          0 0
          • slou  

            Mno to záleží jestli ten kdo měl fotopřístroj něco hodí na net :)

            0 0
            •  

              jj…snad jj

              0 0
              • Meedja  

                Ale jo, jenom na to zatim nemam cas. :) Ty fotky ale stejne nestoji za rec. :) Samej biker, samy kolo a zadna akce. :)

                0 0
          • Paja  

            Pred chvilkou jsem fotky poslal Adminovi. Bohuzel to podle nich vypada, ze sme jen zevlovali kolem hospody, prip. ocumovali vlastni kola:o) priste musime zachytit nejakou akci (ne jen pulku zadniho kola jak ma Meedja:)

            0 0
            • Paja  

              Fotky jsou ve foto/reportaze z akci.dik admine…

              0 0
              • mastihuba  

                jen tak pro zajímavost :) kde točí ten Hostan?

                0 0
                • Paja  

                  Ta hospoda je U Farliku ve Krtinach, ale maji tam Starobrno a Gambrinus(fotka 18), pokud je to na c.20 Hostan, tak ten tam pokud se pamatuju nemeli (mozna ho meli driv)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    hm. té cedule jsem si nikdy nevšiml :)

                    0 0
                    • Paja  

                      ??? a o ktere hospode sis teda myslel, ze tam maji Hostan?ja myslel, zes to vylustil z te cedule na fotce c.20 (ja to na te fotce neprectu a nepamatuju si co na ni bylo).

                      0 0
                      • mastihuba  

                        už chápu, vono všecko co začíná na HOST… nutně nemusí být Hostan. Ještě když pod tím začíná U Fár… :)

                        0 0
                        • Paja  

                          Ted uz zase chapu ja:o) ty myslis napis nad dverma hopody – Hostinec U Farliku a ja furt, co je na te pivni zatce na stejne fotce kousek nalevo…:-) (mozna to je stara cedule starobahna)

                          0 0
              • FunTom  

                Odkud je ta poslední fotka? Od partyzánskýho památníku?

                0 0
              •  

                Bezva…

                0 0
            • Splinter  

              Pěkný fotky:)

              0 0
        • mastihuba  

          bych dal u kazety silnější špice, tak 4–5mm :)))

          0 0
          • Splinter  

            To ne by pak jezdil dokolečka, jak by to táhlo doprava…

            0 0
          • slou  

            No není třeba také dráty, na HT mám 1,8mm sic radial či jak se to zove a ten drží juž druhým rokem bez centrování a praskání. Holt klasické křížení drátů je asi málo :) Jináč letos juž 6tý drát, kurňa.

            0 0
            • Splinter  

              6tej? tak to sme na tom stejně… A všecky na zadním kole:(

              0 0
              • mastihuba  

                měl bys shodit, nějaký to kilo mě žádný dráty nepraskají :))

                0 0
              • rock  

                Jak se dá dosáhnout toho, že praskne drát ? Já je měnil 2× v životě: to když jsem do zadního kola namotal přehazku a o něco později do předního klacek …

                0 0
                • Splinter  

                  Kdybych to věděl tak by mi nepraskaly.. Ale je to asi tím že nějakej „servisák“ je přetáhne tak, že teď praskaj v tom ohybu k náboji…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    nebo když je načneš řetězem spadeným za kolečka :), to pak servisák nechápe proč mu při centrování praskají.

                    0 0
                • RomanH  

                  Jak pise Mastihuba – nejcasteji po te, co je nacnes retezem. Dale pak unavou – v zadu mi zacinaji praskat po 3–4 letech jezdeni, pripadne kdyz jezdis moc casto s brasnama „na tezko“.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    mě teda nepraskaly ani ty hrubě načlý, ale když jsem v Krkonoších brutálně navalil ráfek a kamarád se ho snažil aspoň trochu zprovoznit, tak začly. sem se musel pochlubit osobní zkušeností :)

                    0 0
                • slou  

                  Mno jednoduše, takhle si jedeš a najednou ti něco vzadu cinká a kolo se začíná učit čísla :) Jinač již mi jich prdlo tak 9. 6 kousků teď a 3 na HT. vše na zadním kole.
                  Z čehož na HT 2 během 80km, což zrovna moc příjemné není. Řetěz do kola nemotám a ráfku moc zabrat nedávám, ale asi mám to štěstí i za ostatní :)

                  0 0
                  • motylek  

                    Nevím, kdo a kde ti to vyplítá,ale je to dost podezřelý.Mě praskly bud starý nebo načatý řetězem,jinak nikdy nic.Mám tam dráty po 4,–jeden.

                    0 0
                    • slou  

                      Jsou to vše origoš kola koupená s kolem. Takže to asi flákají někde za velkou louží. Ten 6tý drát byl poslední co mi praskl. Kolo pofrčí celé přeplést.

                      0 0
                      • motylek  

                        No ,já ted doma zkouším přeplést silničku a je to fuška.Koupil jsem nové dráty a ráfky a pletu.Dneska jsem se byl zeptat u Hanáka,jestli mi nahodou neprodali špatné ráfky…Tak ne ,přeplítám znovu.A až mě to nasere tak to odnesu do servisu. tak pokud to byly tak starý drátky tak to bylo unavou materialu.To se divím,žes je tam měl.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.