• moskyt

    Cau Chtel bych koupit kolo a potrebuji poradit.Můj limit je 21000Kc MTB SX. Můj výběr je: Rock Mashine Tsunami MR Author Modus Wilier 18 Carati deore Merida Matts speed-v Ravo racing XC 4EVER Hazard El Mongoose Meteore comp

    0 0
    • zac  

      Ravo

      0 0
    • Meesha  

      Ravo

      0 0
    • JJ  

      Ted ve vyprodejich se da sehnat vsechno levnejc, treba Twister Pro pod 20kKc. Docela pekny kolecko

      0 0
    • Lister  

      z těhdle nabízených bych si vybral tenhle :-)

      http://www.marinbikes.cz/index.php?…

      0 0
      • Lister  

        tak dobře vzal bych Meteora :-) http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

        0 0
        • moskyt  

          Nevim co je tak uzasneho na Marinu Palisades,ale konkretne!Jinak je to kolo samozrejme moc hezky.Problem je v tom,ze z tech kol,který jsem napsal je pro me Ravo Racing prave to nejmin hezky,ikdyz namitnete,ze to neni dulezity.Ale kdo by si kupoval kolo,ktery se mu vylozene nelibi.

          0 0
          • Lister  

            Na Marinu je úžasný to, že je to Marin :-) nic víc nic míň.

            Tak si to Ravo nekupuj a vem toho Meteora, ne ??

            0 0
          • architekt  

            ja bych si nikdy nekoupil kolo, ktere se mi nelibi… teda ja bych si nekoupil nikdy nic, co se mi nelibi… nekdo napise ze jsem divnej, ale kazdej jsme nejakej :-)

            0 0
      • Darkson  

        souhlas, jdi do Marina

        0 0
    • Vodys  

      Mně so osobně líbí to TSUNAMI MR. Chci do něho jít totiž taky :o) http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Máte někdo nejakej názor kterej by mě od tohohle kola měl odradit ???? Díky

      0 0
      • Meesha  

        je tezky

        0 0
        • vlk  

          už se pomalu zlepšují, jak začnou dávat lepší kola a kliky, tak ty modely nebudou tak špatný.Ty vyšší jsou už dnes supr-ty catastrophe apod.Nižší RM je lepší si sám složit, vyjde to cenově nastejno, je to lehčí a máš tam jen takové komponenty jaké chceš ty.Navíc mi zatím geometrie CPS přišla vždy o něco lepší než ty levnější sériová složená kola RM.

          0 0
      • dada  

        hnusny kliky.

        0 0
      • pegal  

        ja mam model 2004 a uz bych si dalsi takovy nekoupil

        0 0
      • wlk  

        sám ho mám a že je těžší, za toho si nic nedělám. je to krasavec a s marcochou naprosto ideální spojení. Nemám žádný negativa, jen můžu doporučit-pravda, poskládal jsem si ho sám..

        0 0
    • Tomino  

      A co třeba zkusit Amulet 11,1.Jsou to super kola s dobrým vybavením a skvělou váhou.Je ale asi o 900 kč držší.Zkus o tom popřemýšlet.

      0 0
    • dada  

      ravo!

      0 0
    • Hnoj  

      ravo…

      0 0
    • bivoj  

      Ravo

      0 0
    • pavelr  

      Merida má teď slevy na kola, takže proč ne meridu.

      0 0
    • pegal  

      podif se sem .. obcas to vyplivne zajimavy ceny .. http://cyklo.superkauf.cz/

      0 0
    • Manas  

      Jamis Exile ? :-)

      0 0
    • cmelak  

      Ravo, má ho kamarád a super. Co se ti na něm nelíbí?

      0 0
      • moskyt  

        Na RAVU se mi opravdu nelibi jenom jeho barva,jinak je to vyborne kolo.Kdyby byl v barve minuleho roku,tak neni problem.A druha vec,velikosti ramu jsou taky trochu mimo moji vysku postavy,183cm,88k­g.19 je uz moc maly a 21 zase trochu velky.Ale to si asi nevyberu.AMULET 11,1 je velmi lakavy,bohuzel mnoha lidem se jezi vlasy jenom pri vysloveni nazvu AMULET.MERIDU taky nechci,horsi pomer cena,vykon i po slevach a na tech levnejsich jezdi pulka republiky.Muj favorit je zatim TSUNAMI MR, tak me zkuste presvedcit,ze si ho nemam kupovat.Mimochodem RM TSUNAMI MR vazi asi 13kg,coz je v tehle cenove kategorii slusny.Za druhe co je spatneho na klikach TRUVATIV FIREX,ale konkretne???Daji se srovnat s klikami SHIMANO a s jakymi??DIK

        0 0
        • pegal  

          BYh radsi sel do toho Amuletu, je neskutecne lehkej .. ma ho bracha a to jezdeni je uplne o necem jinem nez na Tsunami, ktery mam ja .. nechapu proc by se meli jezit vlasy.

          K tem Firexum, ja je mam a zatim nemuzu na ne rict krivyho slova, najeto na nich asi 9000 km a az ted zacinam pozorovat, ze trosku smatlaji prevodniky, jinak verim ze existujou lepsi kliky, jako jsou Shimano XTR, priste do nich jdu ..

          0 0
          • Gatier  

            Xtr? Tak to je pekne blato co sa prevodnikov tyka…

            0 0
          • moskyt  

            Ale ja potrebuju vedet v cem je AMULET 11,1 lepsi nez TSUNAMI MR,jinak se tezko muzu pro neco rozhodnout.Je to pro tu jeho hmotnost nebo v cem???

            0 0
            • pegal  

              Kdyz to reknu zjednodusene, tak ve vsem .. ale ma DC jestli ti nevadi .. a ta vaha je docela podstatna .. jizdni vlastnosti ma taky mnohem lepsi .. ja bych rozhodne sel do Amuletu ..

              0 0
              • Martyss  

                U amuletu je ta váha nahnaná celkem dost různým hraním si s čísly…:-/

                0 0
                • pegal  

                  ????

                  0 0
                  • Martyss  

                    Nu jsou tam lehké pláště. Váhu udávají ve velikosti 17. Předpokládám, že standartně se udává v 19. A chlubit se váhou rámu bez laku taky trošku smrdí. Jinak netvrdí, že je to špatné kolo. Osazení je super.

                    0 0
        • Pijer  

          Při vyslovení názvu AMULET se mi vlasy ani nehnou, šel bych do něj.

          0 0
    • R.1  

      Honda je Honda

      0 0
    • Flais  

      Dávám hlas pro Ravo. Pěkný vzhled i komponenty, vidle je teď trochu tužší než dřív tak by měla stačit.

      0 0
      • moskyt  

        Opravdu se vám tolik libi to RAVO?Ja mam asi divnej vkus,ale uz si zacinam na to RAVO zvykat,treba me jeste zlomite,ale potrebuju vic argumentu pro RAVO proti RM TSUNAMI MR.Tak pište!!!

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Já bych ti teda taky doporučil ten AMULET, teda esli ho eště vůbec někde maj. To že se lidem ježí vlasy je nesmysl a přežitek. Dneska už je Amulet mnohem dál než tomu bejvalo a dělá pěkný kola. 2. bych ti samozřejmě doporučil to RAVO. Je to krásně poskládanej a na prní pohled rychlej stroj což to tvoje RM fakt nebude. Má kliky a střed Race Face, kdežto u RM je „pouze“ TRUVATIV (nic proti klikám TRUVATIV Firex), kde mi střed ISIS nikdy nevydržel ani štvrt roku. 3.kup si RM, ale nejdřív si obě kola svez a možná si to pak rozmyslíš. RM má z mýho pohledu výhodu pouze vidlice, i když i to by mohlo bejt diskutabilní.

          0 0
    • Siddha  

      jednoznacne mongoose a jeste ti zbyde na bublifuck!

      0 0
      • Siddha  

        mozna ne jednoznacne, ale kdyz ho koupis za 15 tak ti jeste hoodne na dalsi serepeticky a vylepsovani zbyde. ram je prej slusney…

        0 0
    • wlk  

      kup tsunami, je to dobrej pomer cena vykon.

      0 0
    • Vitimil  

      Kámoš si koupil modus 2004 a je s ním nadmíru spokej, dá se sehnat i za 18 a půl litru, sám sem ho zkoušel a šlape jako hodinky

      0 0
      • moskyt  

        Tak jsem si vybral Ravo v 19 rámu.Zlomily me vase odpovedi. Doufam,za jsem neudelal volovinu.Diky za odpovedi

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.