• slyd

    hoj, sem tu poprve.. a chtel bych si koupit kolo.. co sem tak hledal byl novej egoist 2005 za 39990,–.. co byste mi tak jeste doporucili? jeste kdyby to melo nejakou hodnotu.. vazim 64 kilo

    dik

    0 0
    • MlokCZ  

      Egoista jsem bral loni (ale to jsem měl cenu ještě hodně pod 40k, ale to byla speciální pro mě). Za 40k se mi to zdá poměrně dost, když za 1500 euro je www.canyon.com/…tattung.html?b=47 XC5 je pravděpodobně ještě v Německu dostupný, ale je nutný koupit z Německa a co nejdřív, dokud ještě nějaký jsou.

      0 0
      • TheIF  

        Tak tak jedině CANYON :-)

        0 0
      • Pinocio  

        No, ale teď jsem se díval na HT od Canyonu a vypadá to hodně zajímavě:-)

        0 0
      • Jane  

        Asi chce nějakej hardtail. Tak to pak Canyon Elite: www.canyon.com/…tattung.html?b=63

        0 0
      • TheIF  

        Jinak termím dodání CANYONU z německa není tak strašný já budu čekat 5 týdnu.

        0 0
        • Marky  

          Tak to pak napiš jestli to skopčáci fakt dodaj do tý lhůty 5 týdnů. Jak jsem psala jinde, tak bych ho taky chtěla. Můžeš prosím napsat proč ES6? Jen mne to tak zajíma, protože já pokukuju po XC6. Rozdíl ve váze, ve vidli? No a ještě k tomu neumím německy, tak nevím jak to objednat.

          0 0
          • TheIF  

            Já chtěl ES7 ale ten je v XL vyprodaný. Místní fullaři by ti řekli, že i 150mm je málo :-) No já šel do ES hlavně pro ten zdvih (to kilo navíc je mi ukradený) a pak ten FOX jde za jízdy stáhnout na 95mm, případně uplně locknout stejně jako zadní tlumič takže kromě váhy jen plusy :-)

            Objednání je snadné – na webu hodíš kolo do koše in den Warenkorb a k vyplnění objednávky se dostaneš přes zum Warenkorb tam si buď vybereš velikost nebo si necháš sestavit kolo na míru/Perfect Position System/ (vyberou ti velikost rámu, představce, řidítek…)v tom připadě musíš zadat: výšku, hmotnost, věk, delku trupu, delku nohy, šířku ramen, delku paží + jaký preferuješ posed.

            Pak vyplníš adresu, způsob platby – kreditkou nebo převodem. Za poštovné se platí 35 Eur (učtují za každé kolo – já objednával ještě XC5 pro kámoše a naučtovali nám 70 Eur) + 13 Eur za krabici v které to kolo posílají.

            Do cca týdne ti přijde poštou dopis z potvrzením objednávky kde se dozvíš i termím montáže a až to budou mít tak ti pošlou na email+SMS z infem jak kolo uhradit (já to budu platit převodem = šílený poplatky, ale nemám embos kartu)

            Jasně dám vedět jestli to stihnou XC5 mám potvrzený na 24 týden 2006 = 12. až 18.6. a můj ES6 je zatím potvzen jen emailem asi zase pošlou dopis a sand bude montáž ve stejným termínu.

            0 0
            • Marky  

              Díky Ti moc za cenné rady. Fakt doufám, že se svého dream bajku dočkáš, co nejdřív. Taky se na něj moc těším, ale ještě šetřím.

              0 0
    • Lister  

      tak když seš tady poprvé tak ti hned musím říct, že na takhle položenou otázku se blbě odpovídá – specifikuj – co jezdíš, jaký terén, jestli jsi spor´ták nebo spíš pohodář, záleží ti spíš na váze nebo odolnosti........

      0 0
      • Lister  

        PS: a fakt cheš HT, za ty peníze už koupíš i funkčního fulla, ale to záleží právě na tom jak jezdíš????

        0 0
      • enjoy  

        no kdyz ma v hledacku authora egoist,tak mu nezalezi vubec na nicem:-)

        0 0
        • Lister  

          ......říká muž co jezdí na Visionovi :o)

          0 0
        • enrico  

          ako si to myslel?

          0 0
          • enjoy  

            ako som to povedal:-). no podle to neni ani vylozenej chrt,ani prilis terenni.. proste takovy kolo na pohodu,zadny vyhraneny urceni.teda kdyz na nej das vlastovky:-)

            0 0
            • Lister  

              no vzhledem k tomu, že si to psal ty, tak jsem to pochopil trošku jinak :o)

              Podle mě je ale Artur slušný sporťák, rozhodně ho nepovažuju za univerzála nebo dokonce hravé kolo, ale je pravda, že já jsem jezdil starší rošníky, tak se to třeba změnilo :o?

              0 0
              • enjoy  

                no rekl bych ze to neni az takovej zavodni skripec a ani v tuhosti neni genialni.. ale jede svizne,to zase jo.

                0 0
            • enrico  

              egoist je krčmový bicykel :-))) že?

              0 0
              • Blade  

                jeste ze te neslysi tvoje mlada :)

                0 0
                • enjoy  

                  vzdyt se ji snazi hajit:-)

                  0 0
                  • enrico  

                    priznám sa aj ked by som nemal, ja jej ten bajk niekedy aj dost závidím. A na tu adpoved na otazku Jake kolo do 40000,– ? asi by som tiež išiel do toho fulla, ale jedine s inteligentným SPV tlmením, to blbe pohupovanie by ma asi dost sralo :-) ale to za 40 klackov asi nezoženieš

                    0 0
                    • enjoy  

                      no tak ted si zjstil ze ti sedi 17",takze uz neni zadnej duvod si biky nevymenit:-)).a mohl bys ji ukecat na to,ze cervena je pro ni lepsi:-))

                      0 0
                    • fousek  

                      Me by zas dost stvalo ze sem si koupil fulla a ono to porad drnca, proste uhly pohledu

                      0 0
    • JMT  

      JEDNOZNACNE FULLA

      0 0
      • JMT  

        tohle se mi az na tu vidli docela libi

        0 0
        • Lister  

          takový nenápadný :o))))))))

          0 0
          • JMT  

            mel tam bejt odkaz na spesl fsr za 40…

            0 0
            • Lister  

              tohle???? www.specialized.cz/…fsrxc_ce.jpg jo to bych si nechal líbit, jen jsem nějak nepochopil proč nejsou i STJ FSR v podobné výbavě, protože ten by se mi líbil ještě víc :o)

              0 0
              • enjoy  

                tohle za 40 tisic?tady se nekdo zblaznil!myslim ze se tu melo mluvit o funkcnich kolech..

                0 0
                • fousek  

                  no myslim ze zadni stavba bude o dost funkcnesi na na vsech tvejch bikach dohromady:-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    hm:-) a predni stavba bude o dost min funkcni nez jakakoliv vidle kterou jsem kdy mel.

                    0 0
    • riku  

      HT do 40.000? PELLS RAZZER RACE!

      0 0
    • enrico  

      to ani nemusím skušať, teraz ked som kúpil nový mensí ram mi ho uz asi ani nepozicia :-((( výhovorky typu „mna s tej devatnastky bolia kríže“ su uz v čudu, ale zase sa nemoze vyhovarat, ked za mnou nestiha do kopca ze má horši bicykel, to bola totizto jej klasická výhovorka :-) PS: tá pošta sa ale fláka, posledný krat som nieco posielal postou, odterez len UPS. Je to tam banda idiotov, nechápem ako to mohli ******, ked raz napísem SK tak je to SK a nie CZ ak si tú krabicu este nevyhodil, tak je tam tá suma napísaná jednoznecne v SK, mozes si to overit.

      0 0
    • grafik  

      jak pise lister, tezko se radi, kdyz nevime co presne jezdis.Z meho pohledu – kdybych mel k dispozicici 40t, tak bych v zadnem pripade nekupoval authorackou seriovku, potazmo seriovku vubec, ale snazil bych se postavit a sperkovat kolo sam … tak jako moratti :)

      0 0
    • Lister  

      teď jsem viděl v časáku dobrou nabídku: RB CR1500, MX Comp Air, kompletní XT disk, doplnky Ritchey, Mavic, cena kolem 37 tis. Ale vzhledem k tomu, že to je zakázková stavba, tak nebude problém dát cokoliv jiného, třeba do téhle kombinece šoupnout Rebu a do 40 tis se vlezeš :) Skládá to Velo Plzeň. Kdybys chtěl vědět víc, tak se zkus obrátit na Omara tady s fora, ten tam dělá.

      0 0
      • enjoy  

        proc si to neslozit sam?vyslo by to taktak.

        0 0
        • Lister  

          ty pořád musíš remcat, jsem myslel že s tíhmle se ti zavděčím :o))))))) no ale je to vlastně jen CR1500 není tam Fox a neHopuje to, tak co se divím :o)))))

          0 0
          • enjoy  

            takze nesouhlasis??:-))

            0 0
            • Lister  

              nevím, počítat jsem to nezkoušel, ale myslím, že by to asi šlo, já bych za ty prachy asi taky stavěl, je to rozhodně lepší než seriovka, klidně bych dal kombinaci třeba CRX + Revelation a dal tam „jen“ LX nebo X.7, přijde mi to lepší než bajk na XT s Torou nebo Splickou :)

              0 0
              • fousek  

                Uz si jel Toru, ze se ti tak nelibi?

                0 0
                • Lister  

                  nebylo myšleno, že se mi nelíbí, jen že bajk v téhle hodnotě bych osadil něčím lepším. 25–30 % z ceny HT je na vidlici tak akorát :o)

                  0 0
              • enjoy  

                jako tora „smrdi“,tim ze je to takovej low end,dejme tomu.ale chod ma paradni.

                0 0
                • Lister  

                  enjoy se vrátil z noční :o), vysvětlení jak jsem to myslel výše :o)

                  0 0
                  • enjoy  

                    enjoy se vratil z prace a dneska jel na kole:-).ikdyz vedel,ze maji byt poradni chcance,tak rano jel.a vecer,OSVETLENY!!! jel pekne zpatky… a zmoknul jako prase:-DDD.ale bylo to bajecny,to se proste musi cas od casu zazit..,pak uz ty hluboky louze vyhledavas,ne­vyhybas se.achhhh:-))

                    0 0
            • Lister  

              CR1500 + hlava – cca 8tis komplet sada XT – cca 18tis vidle Reba – cca 11tic

              a chybí toho ještě dost tak nevím do 40 to asi nebude..... :o(

              Marušku jsem našel za nějakých 6 a půl tis takže ani s ní se do těch 37 tis asi nevlezem, ale můžem to zkusit, já se totiž nudím :o)

              0 0
              • grafik  

                slevil bych z kompletu xt – ja bych nakombinaval deore /naba/, 535 hydry, lx kliky, prehazka lx, presmyk deore, vyslo by to urcite levneji levneji …

                0 0
                • Lister  

                  já bych na tom taky netrval, mě šlo o to porovnat kolik bude stát to kolo co jsem napsal nahoře pokud to koupí komplet a pokud si to poskládá sám :)

                  0 0
                • JSt  

                  tak z deore bych na kolo dobrovolne nedaval ani sroubek, natoz smyk – nejhorsi, co sem vozil. i ta acera smyka lip…

                  0 0
                  • enjoy  

                    jo?:-).a co dela presmyk tak zazracnyho ze muze bejt tak silene spatnej?:-).to asi bude necim jinym ne?opravte me,ale objimka-paralelogram-voditko,to se da zkazit jo?:-)).o vzniklych vulych nemluvim,ale kdyz nekdo rekne jak o moc je lepsi acera,tak proste nemuzu:-)

                    0 0
                    • JSt  

                      :) treba ve sjezdu i pres dobre nastavene dorazy padal retez. pri razeni na vetsi placku obcas retez sukoval. nemyslim, ze by to bylo spatnym nastavenim, pac tu aceru si nastavim kdykoliv ke sve spokojenosti. ale uz je to za mnou, na x-gen si nestezuju. nezvelicuj ;), slova i ta acera smyka lip neznamenaji, ze acera je o moooc lepsi. p.s.: vule je podle vzoru ruze ;))

                      0 0
                      • enjoy  

                        jo kdyby tak byly misto vule v presmykaci ruze:-)) sukoval se ti retez?za to teda muze voditko jo?tezko verit:-).a padajici retez,tim myslis slaby paralelogram?

                        0 0
                        • JSt  

                          ja nemyslim nic :). ja jen vim, ze mi to fungovalo nejhur ze vsech smyku a tim to pro me hasne. nikomu bych si nedovolil doporucit smyk deore (top-swing pro upresneni, s down-swingem zkusenost nemam). stejne tak deore brzdove paky stoji za houby, maji tvar jako mucici nastroj…

                          0 0
                          • enjoy  

                            to maji obecne shimano paky. a ten zbytek..:-),kdyz clovek neni tak vybiravej,tak to prezije.me top swing nikdy potize nedelal(LX),nevim co proti nemu vsichni maji..

                            0 0
                            • Lister  

                              mám hojně kritizovaný Deore topswing a furt řadí, jinak páky se taky dají, je to o zvyku :o)

                              0 0
                            • JSt  

                              dobre, tedy ke zbytku… :)) radici paky sou spatne utesneny, dostal se mi pisek a blato az do ukazatelu kvaltu (o mechanice skoda mluvit). naboje sou taky spatne zatesneny (hlavne zadni u orechu). s saltrem, klikama ani brzdama nemam vlastni zkusenost (urcite nejake nedostatky najdes v historii ;). ale, jo prezit se to da, jen ten smyk sem musel vymenit ;). to ovsem nemeni nic na tom, ze bych si nic z teto sady nedal na kolo s rozpoctem 40k. a co maji vsichni proti top-swingu obecne? mne konkretne vadi, ze za blata musim hazet na malou nohou, nebo ho kazdou chvili necim prostarnout :/

                              0 0
                              • enjoy  

                                nedal.vidis:-).a pak ma nekdo rikat,ze full do 40 tisic je realita:-))

                                0 0
                                • JSt  

                                  ted tady byla rec o cr1500, ne o fullu ;). ale i tak se mi nelibi davat na fulla za 40k deore (ale oni obcas na podzim zlevni, a za 30k to uz neni takova hruza ;)

                                  0 0
    • pepino  

      Norco Sixe teď za 39.990,–

      0 0
    • pepino  

      www.mtbs.cz/…t050624.html Pro Enjoye to asi neni:-)

      0 0
      • goofy  

        Pokud mi sezenes tohodle SIXe za 40000, tak ti dam klidne i pusu… :o) Jinak ty letosni by mely byt uz trochu odlehcene, takze by to nemely byt takove kovadlinky. Tohle bych si koupil na tokove pohodlne jezdeni po Beskydech ;o)

        0 0
        • pepino  

          Já nevim,jestli je to ten samej,každopádně Tačmůd má Norco Sixe za 39.990,–howgh:-)

          0 0
        • pepino  

          Sem jel jen kolem,vybavení jsem nezkoumal.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.