• james11

    Zdravím lidi, chystám se koupit nového horáka, co mi poradíte kromě zn.author za kolo v poměru cena/výkon? Děnkuji

    0 0
    • Lister  

      poradím ti aby ses raději zeptal ještě jednou a trošku lepším způsobem, protože na takhle položený dotaz se smysluplně odpovědět nedá

      0 0
    • blue  

      udelej to obracene… projdi si nejdriv na netu ruzny nabidky, vyber si par kol v tvoji cenovy relaci a pak se sem s nima vrat a zeptej se, ktery z nich je na tom za ty penize s vybavou lip

      0 0
    • gobike  

      Co treba tohle? hmmmm? www.bagbike.cz/?…

      0 0
      • Lister  

        dávám hlas, tohle je dobrý a hezký :o)

        0 0
      • OCG  

        Ty jo, ze ty lobbujes pro Meridu, ze ty ses jejich placenej agent? Ja mam pocit, ze uz tu po treti tretimu ruznymu cloveku davas odkaz na nejakou Meridu! :o)

        0 0
        • gobike  

          Ja to delam dobrovolne a zdarma, za ucelem nabizeni lidem kvalitni vyrobky podle metody Horsta Fuchse:D

          0 0
          • CZiko  

            oproti Horstovi máš na sobě příliš málo zlata:-)

            0 0
            • gobike  

              Kazdej utraci svoje penize za neco jinyho, Horst za zlato, ja za kolo. Mam jeste do Horsta daleko, musim trenovat.. Nechces treba vysoce kvalitni ram za nizkou cenu POUHYCH 10k kc testovany armadou a na kterym se daji i smazit vajicka a kterej ti v zivote nepraskne a lak je odolny proti strelbe ze vzduchovky a ktery neuveritelne tlumi narazy? Pokud se ozves na icq do 10minut, dostanes druhej zam z vysoce kvalitniho hliniku jako bonus a kdyz si koupis jeste jeden, tak dostanes dalsi dva.. Tak co, myslis, ze muzu po Horstovi prevzit zivnost? :)

              0 0
              • CZiko  

                dá se do hlavovky zapojit víceúčelový mixér? :-)

                0 0
      • Páník  

        taky davam hlasek

        0 0
    • rock  

      … možná bych poradil, že se předpokládá, že upřesníš:

      • jakým způsobem to chceš používat (zkusit závodit, poskakovat po městě po lavičkách, toulat se jen tak přírodou, testovat a posouvat svoje hranice v náročných sjezdech …)
      • co jsi měl doteď a co se Ti na tom líbilo / nelíbilo
      • kolik na tom hodláš ročně najet
      • přibližně Tvoje postava (pro 60kilovou třísku je možné zvolit něco jiného než pro metrákového pořízka)

      A pokud máš konkrétní představu, zkus prolízt e-shopy a hodit sem linky na pár kandidátů. Místní odborníci to podrobí neúprosné kritice a doporučí Ti něco jiného :-) …

      0 0
      • james11  

        Chci možná v budoucnu zkusit maraton, měl jsem crosse Authora, levnější model za 10.000Kč, moc se mi to nelíbilo, takový málo tuhý rám-nic moc. Ročně tipuju že najedu tak kolem 2000Km (posuzuju podle toho bývalého crosse) měřím 175, vážím nějakých 77kg…Líbí se mi Kellysy, Meridy..

        0 0
    • Lister  

      Reba.........tedy vlastně Canyon :oD : www.mtbs.cz/katalog06.html?…

      0 0
    • rock  

      Přemýšlel bych třeba o www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… anebo www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Lister o kus výš navrhuje Ravo Racing XC AX …

      0 0
      • Lister  

        Ne tak úplně, jsem tím hlavně myslel ať si projde ten katalog. Ten Superior je moc hezkej, kdybych hledal spíš sportovní sveznení tak tohle by byl jasný favorit – má slušný rám, je na Sramu a hlavně je červenej a barva jezdí :o)))))

        0 0
        • rock  

          Se mi ten Superior taky líbí, akorát by mne to stálo ještě malou investici navíc: je červenej a protože barva jezdí, dostal by nový lak :-) …

          0 0
          • Lister  

            no jo každý nemůže mít tak skvělý vkus jako já :o)))))

            0 0
        • Janes  

          Trochu se s dovolením přiživím,myslíš,že by ten Superior uvezl mých 185/115(jezdím všechny povrchy, ale žádný extrém)A nestačila by 840ka? Díky za odpovědi.Big Ben

          0 0
    • Pekáček  

      Sice stojí trochu víc, ale celkem se mi líbí (za tu cenu). pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=10254

      0 0
      • rock  

        :-) viz můj tip z 15.03.2006 21:06:02 … byl jsem dřív, heč :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.