Které z těchto kol do cca 17 000 ?

17 nepřečtených
  • MizdaJoker

    Čau, sháním kolo okolo těch 15 000 a přemejšlím o mezi těmito koly.

    Díky za každou radu a budu rád, když přidáte i jiná kola.

    Canyon Yellowstone Al 4.0

    Cannondale Trail SL 29'er 4 2012

    Specialized Hardrock Comp Disc 29 2013

    Specialized Hardrock Sport Disc 29 2013

    Cannondale Trail SL 4 2012

    GT Karakoram 2.0 29'er 2012

    0 0
    • Chlebovnik  

      Za 17k už bych si nechal něco postavit. Jinak ten Canyon stojí i s dopravou 18.5k.

      A taky se rozhodni jestli 26 nebo 29. Vzhledem k ceně bych silně inklinoval k menšímu rozměru kol.

      0 0
      • MizdaJoker  

        Já jsem na 29' ještě nikdy nejel a nevím, jaké to bude. Momentálně mám cca 185 cm v 15ti letech ,ale kolo plánuji i do budoucna a měl bych vyrůst přes 190. Co jsem četl tak při vyšší postavě je lepší 29. Měl bys nějaký návrh i z už postavených kol?

        0 0
        • Chlebovnik  

          Nebo se zkus domluvit tady s (pánem?): http://www.bike-forum.cz/…-prodat.html

          X-Caliber je pěkně vybavené kolo. Velikostně ti sice teď bude o chlup větší, ale do toho, jak říkáš, dorosteš.

          0 0
          • MizdaJoker  

            A jaký máte názor na toto kolo ? http://www.jizdnikola.net/…l-2012-p2993?…

            0 0
            • vojta1212  

              Vybral sis poměrně drahý značky.. Za stejný peníze dostaneš jinde lepší ;))

              0 0
              • MizdaJoker  

                To asi jo. Ale GT je pro mě srdcovka a asi půjdu do Zaskara, ale díky moc za odpověď.

                0 0
                • vojta1212  

                  Jo, neni zac.. U Zaskara je hodne dobra vidlice.. Jen to razeni a presmyk je horsi, ale jezdit se na tom da urcite pekne.. ;)) At Ti to slape! :) PS: nikdy neni problem dokoupit nejaky komponent z vyssi rady.. A ani to neni finacne moc narocne ;)

                  0 0
                • vojta1212  

                  Jo, neni zac.. U Zaskara je hodne dobra vidlice.. Jen to razeni a presmyk je horsi, ale jezdit se na tom da urcite pekne.. ;)) At Ti to slape! :) PS: nikdy neni problem dokoupit nejaky komponent z vyssi rady.. A ani to neni finacne moc narocne ;)

                  0 0
                • vojta1212  

                  Jo, neni zac.. U Zaskara je hodne dobra vidlice.. Jen to razeni a presmyk je horsi, ale jezdit se na tom da urcite pekne.. ;)) At Ti to slape! :) PS: nikdy neni problem dokoupit nejaky komponent z vyssi rady.. A ani to neni finacne moc narocne ;)

                  0 0
                • vojta1212  

                  Jo, neni zac.. U Zaskara je hodne dobra vidlice.. Jen to razeni a presmyk je horsi, ale jezdit se na tom da urcite pekne.. ;)) At Ti to slape! :) PS: nikdy neni problem dokoupit nejaky komponent z vyssi rady.. A ani to neni finacne moc narocne ;)

                  0 0
                  • Milvus888  

                    no teda HODNĚ dobrou vidlici si představuju jinak :)

                    0 0
                    • MizdaJoker  

                      Je špatná ?

                      0 0
                      • Blazer  

                        Není, i řazení je v pohodě.

                        0 0
                      • Dave-geo  

                        Raidona jsem nejel, jen jsem ho měl v ruce. Podle to není vidlice, jen držák předního kola. Nemá to tlumení, takže je vlastně jednonohá :)

                        Lepší pružinovka od Suntouru (pokud sedne tvrdost pružiny na hmotnost) bude asi lepší :D

                        0 0
                      • Azmir  

                        Tak vidle nic moc, ale zase musíme brát v potaz cenu a s ohledem na ni, je to kolo včetně vidle celkem rozumně sestaveno, individuální stavbě se to nevyrovná, ale není to vůbec zlé.

                        0 0
                        • MizdaJoker  

                          Díky všem za rady. Zatím nechci nic dokupovat,protože by na to asi nebyly peníze,ale do budoucna bych samozřejmě kolo vylepšoval a dokupoval komponenty.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.