Jaký z těchto Haibaiků ?? příp MTB okolo 25000kč

9 nepřečtených
  • bikemarty

    prosím o radu MTB okolo 25tis. zatím mám vybrány tyto mašinky:¨

    1. Haibike Q SL 2011 cena 19900
    2. Haibike Light SL 2011 (karbon. rám) cena 25500
    3. haibike Q RC 2011 cena 25000

    prosím o radu pokud někdo máte zkušenosti s těmito koly tak mi je napište, a ještě skušenosti s karbon rámem, jestli se matroš oproti klasice dřív neunaví. Zatím mám Dominátor disc pro a na něm najeto cca 40 000km tak doufám že nové kolo vydrží stejně. Za rady děkuji

    0 0
    • VzB  

      od jara mám Q SL 2011 a spokojenost – ta tvá cena je dost dobrá a dá se říct outuje z výběru RCčko. Teď záleží na tobě jestli hodláš investovat do karbonu či ne…

      0 0
      • bikemarty  

        děkuji za reakci mezi modely Q SL 2011 a Q RC 2011 je dle mne rozdíl hlavně ve vidly a lx nebo xt výbavě

        0 0
    • ClAyD  

      Ani se neptej a vezmi toho lighta, za karbonovej rám a normální vzhled se ty peníze navíc vyplatí.

      0 0
    • siafu  

      karbon, na rám je záruka, nevím, co řešit…

      0 0
      • Tomcat  

        jenže oni lidi myslej carbon = zázračná kosmická technologii a bude mít ten rám 10let

        0 0
    • tomc  

      Za mě Light SL. Nevíš, kde by se dal sehnat Light SL 2011 ve vel. 44? Díky.

      0 0
    • koniq  

      Mam do jara Light SL a zatím spokojenost. Na rám je 5 let záruka, rád bych ho ale měl o něco dýl :-)) Jo a počítej s tím, že ti každej bude všude očumovat tu masivní hlavu rámu :-) Jediný problém, co jsem měl byl nějaký špatný řetěz, protože jsem ho 2× přerval během 400 km, teď mám nový a je to ok.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.