batoh velo (=doldy zion 23L) / doldy flash 18L ???

14 nepřečtených
  • pavelr

    Chci si koupit středně velký batoh na kolo, přizpůsobený pro vodní vak, s dobře odvětranýma zádama, cenový strop 1200Kč. Máte některý z těchto batohů? Jaké s nimi máte zkušenosti? Díky.

    0 0
    • Fenous  

      Mam Ziona, spokojenost, jediny co mi vadi, tak ze nejde vyndat ta vyztuha zad aby to slo narvat do pracky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jaktože ne? Kterou výztuhu máš na mysli? Ty trubky vyndat jdou, ten karton nebo co to je, ten nejde, no. Jinak Zion co mam (od vánoc 2005) má sice odvětraný záda tou síťovinou, ale ty dvě výstelky nahoře a dole jsou z pitomýho materiálu, pod nima sem dycky mokrej. Nevím proč na ně nepoužili takovej ten síťovanej matroš co je třeba na popruzích. Asi že je to odolnější na oděr.

        0 0
        • Fenous  

          No trubky vyndat jdou, ale bojim se, ze kdyz to narvu do pracky tak ta deska vzadu se zlomi. Nevim jestli to je karton nebo nejakej plast…

          0 0
    • Aiax  

      Ja bych z osobni zkusenosti doporucil tenhle: hudy.cz/goodsde­tail_ls.asp?nGo­odsID=45857&nL­anguageID=1

      0 0
    • Elwing  

      koupila bych nějaký deuter, sama mám trans alpine 25, perfektně vymyšlený, záda parádní, sedí skvěle. Jenže je to jiná cenová, ale já si za kvalitu připlatila. Mají i menší a přímo dělané na kolo, které by mohli být levnější. Zion se mi vůbec nelíbí kuli těm zádům, na které ti na kole pak pěkně potáhne…

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, o to právě jde, ne??? :o)

        0 0
      • 0702  

        Nevyhazuj prachy zbytečně a pokud seš spokojená s transalpem (30l) tak neváhej a kup si hydro 12. Stejný styl odvětrání, milion kapes, možnost rozšíření báglu, pláštěnka, úchyt na helmu atd…, i v sobotu a v neděli v tom pařáku bylo pitivo v rezervoáru docela chladný.

        0 0
    • easyrider  

      Mam ten veláckej, je good akurát: jak už někdo řek, ty plochy sou fak velký, batoh je kvůli prohnutí hůř přístupnej a nerozumí si s Camelovskym vakem – dá se, ale optimálnější bude ňákej placatej -třeba od hydrapacku…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse