• fousac  

      ani omylem.. ale mozna se prijedu mrknout a poridit par fotecek..

      0 0
    • Darkson  

      no už se fakt těšim, bude to příjemná vyjížďka. nejraději bych se cestou stavil ve Lhotě na oběd, ale to bych asi na Plešivec nevyjel:).

      0 0
    • Daf  

      Mam to v planu. Doufam ze se povede pocasi. Bude to tezke, ona byla hodne tezka i ta 80km trasa.

      0 0
    • kralovek  

      v sobotu jsem si to projel a nejak moc extremni mi to teda neprislo. Skoro celou dobu tak 80% jsem jel po trase transbrdy … tak nevim

      0 0
      • Daf  

        To uz je oznacena ta 120km trasa?

        0 0
        • alfons007  

          Co jsem slyšel, tak nové úseky (odlišné od původní 90 km trasy Bike Brdy) budou značit až těsně před závodem.

          0 0
        • kralovek  

          http://www.transbrdy.cz/…me/trasa.htm

          Jel jsem podle tehle mapy. Vynechal jsem

          1. kousek kolem vsenor,
          2. ten „podpatek“ … nejjiznejsi misto … nejak jsem zabloudil … myslim ze tahle kudrlinka oznacena nebyla
          3. pak tu „bublinu doleva“ co je hned nad tim … tam uz sipka vedla, ale nejel jsem tam
          4. a nakonec ten „palec“ … to jsem taky vynechal i kdyz to bylo oznacene
          5. Poslednich 10 km jsem vzal po zelene do Revnic … tam uz jsem taky nejel presne po trase.

          Oznaceni bylo spka ve tvaru uzkeho zluteho trojuhelnik tak 20cm

          Krome toho „podpatku“ jeste byla/nebyla oznacena ta „boule na "litku“. Proc byla/nebyla? protoze znaceni vedlo jednak primo porad rovne … tedy bez te boule a jednak castecne, ale ne presne podle mapy po ni … tj. asi promichani znaceni z ruznych rocniku.

          Tj. projel jsem tak cca 70–80% planovane trati (kolem 100 to bylo) … no a z toho dobrych 90% po znaceni.

          Ze to bylo znaceni trans brdy vim proto, ze jsem tam potkal jednu holku co to jela a rekla mi to a pak taky tam byla jedna „krizovatka“ s textem Trans brdy kratka/dlouha … priblizne tam co konci ta boule na tom „litku“

          No zkratka ta trat bude asi stejna, akorat se na ni sem tam prihodi naka ta „bublina“

          Pro zabednence: ta trat pripomina tvarem botu … proto ta anatomie :o)

          0 0
          • kralovek  

            kdybyste nekdo chtel, poslu vam track-log z gpsky :o)

            0 0
          • fousac  

            tak treba zrovinka ten „kousek“ kolem Vsenor nebude moc easy… slapat nahoru na jiloviste a pak na cernolice je rekl bych slusna zabiracka… hlavne oproti transbrdum je tam nekolik „bonusu“ – treba Kuchynka, nebo kus pred Revnicema ne po siroky sotoline rovnou dolu ale znova na hreben.. a celej kus od Hostomic vlevo (na mape) je navic..

            myslim, ze toho bude az dost..

            0 0
            • kralovek  

              to je mi celkem jasny, ze ty chutovky prijdou zrovna tam, kde jsem se tomu vyhnul … taky udela svoje, bude-li prset … na jednom miste bylo asi 30m cesty zahazeno vetvema … pochybuju ze to nekdo odklidi :o)

              Je mi ale divny, ze udelaj 2 zavody v podstate po stejny trati. Ale je fakt ze brdy neznam … skoro vsude jsem byl v sobotu poprve.

              0 0
              • pedrod  

                Ano, ty větve za Plešivcem jsou dobrý špek. Jinak myslím, že BB budou výživný až dost. V sobotu jsem jel z Řevnic do Jinců a zpět 85 km z větší části taky po žlutých značkách. Ty kořeny jsou v Brdech tradičně hnus, ale jinak se mi to líbí. Pokud jedeš, tak si fakt neodpočineš. Ale ta vyhlídka na Plešivci za to stojí:-)). Pokud bude blbý počasí, tak to bude zase survival game (je to dlouhý)

                0 0
          • alfons007  

            Chystám se to projet tento týden, ale podle mapy tam jsou oproti BikeBrdům (90 km) docela výživný úseky. Výjezd ze Všenor na Jíloviště neznám, ale pak po červený se musí asi 2× tlačit, kopec na Černolice je slušný utahovák, další je přidaný u Dobříše, na Plešivec se stoupá 2× a výjezd na Babku se 100 km v nohách asi budu tlačit. Přijde mi to extrémní hlavně tím, že si nemáš moc kde odpočinout.

            0 0
      • filipes  

        no vzhledem k pomeru vzdalenosti to nejak nevychazi, ne?

        0 0
      • Darkson  

        nevim, nevim, TransBrdy měří 62 km, BikeBrdy 2005 120 km, tys jel z 80% po trase TransBrd…tady něco hapruje:-)))

        0 0
    • HonzaV  

      Trans Brdy jsem nikdy nejel, tohle pojedu. Docela se tesim. Hlavne by tam nemelo byt moc lidi, coz se mi libi.

      0 0
    • frof  

      Uz se tesim.Trat je to moc pekna.S pritelkyni mame krasne zimni zazitky na Kuchynku a Plesivec a vubec okoli.Ta Kazatelna s Babkou smerem nahoru bude taky mnamka.

      0 0
    • McBlacky  

      zkusím se ukázat, ale rozhodnu se až v pátek :) Po průjezdu loňské trasy jsem sice prohlásil že tohle už nikdy, ale už jsem to zapoměl a docela se i těším jak někde chcípnu…

      0 0
    • frof  

      Doufam ze to nezrusi.To by byla skoda.Je nas k aktualizaci 15.08.prihlaseno zatim 25.

      0 0
      • Bulda  

        nezrusi to, mluvil sem s jednim z poradatelu ted na MTB casovce v Revnicich a ten rikal, ze na prvni sudety prijelo taky jen par lidi a tak taky necekaj zadny dav(f)y :))

        0 0
      • Daf  

        Ono na Bike Brdech nikdy neni moc lidi mam pocit ze jich tam byva kolem 60. Diky tomu ze to neni masovka jako Trans Brdy trasa muze vest atraktivnejsima mistama Brd.

        0 0
        • frof  

          Jsem klidny.Mas pravdu pustit pres chran.oblastKuchyn­ka,Hradec 1tisic zavodniku to by jsme mohli bikovanim na Brdech a vubec vsude skoncit.

          0 0
      • kralovek  

        hodlam se prihlasit az na startu, tak doufam ze se maximalni povoleny pocet 500 nenaplni

        0 0
    • Daf  

      Prave mi prisel email od poradatelu ze zavod se pro malou ucast rusi :(

      0 0
      • Darkson  

        tak to je hustý…nejeli by jste se aspoň projet? rád bych zkusil tu delší plánovanou trasu, jen nevím, kudy přesně vede a značená nejspíš taky není…

        0 0
        • goood  

          V sobotu se kona projizdka s organizatory po trati 110 km, viz jejich web http://www.transbrdy.cz/…me/index.htm ja si to byl projet vcera, ale na 40km u Kuchynky jsem si to zkratil na Malou Babu, protoze zaclo lejt. Zbytek jsem dojel po zlutejch sipkach (asi trasa Trans brdy) a prijel uplne zasranej do Letu :-)

          0 0
        • Daf  

          Ja jeste nevim. Asi se rozhodnu az podle pocasi.

          0 0
        • JirkaD  

          Využiju nabídky a projedu si trasu 110 km s organizátory, start v 10.00.

          0 0
        • Gung-Ho  

          Dost sem váhal, kvůli brzkýmu vstávání, ale pokud se pojede takhle v 10:00, tak myslim, že vyrazim. Zvláš?, když to bude takhle na pohodu, nikdo na mě nebude pokřikovát levááááá, pravááááá :-)

          0 0
        • SNAIL  

          Pokud nebude pršet, pojedu taky, napište sem v kolik se sejdem pod Barranďákem

          0 0
          • Gung-Ho  

            Konzultoval sem to s Darksonem a shodli sme se na 8:30 u Barandáku na smíchovský straně na tý stezce u Vltavy

            0 0
            • SNAIL  

              OK, budu tam

              0 0
            • Mike TB  

              Budeme radi, kdyz prijedete v sobotu na vyjizdku po trase eXBB. Cela vec nas moc mrzi, ale po letosnich TB jsme kladli duraz na kvalitni zabezpeceni trati a to bohuzel bez financnich prostredku nejde. Nebyli bychom pak schopni zajistit co jsme slibili. Dohodli jsme se, ze radeji pro letosek zavod zrusime a pristi rok zacneme pripravovat o mnohem drive nez letos. Proto jsme zvolili plan B. Radi uvitame vase pripominky z trasy. Kazdopadne eXBB nekonci. Za vsechny co zavod pripravuji – Michal.

              0 0
            • goood  

              Pokud nebude vylozene hnusne, tak tam budu taky

              0 0
            • jecnak  

              Udelejte si carku, objevim se (nebudeli prset).

              0 0
            • JirkaD  

              ich auch (když nebude vyloženě hnusně=pršet, kroupy,atak)

              0 0
            • fousac  

              jeeee sem si tak vzpomel, ze asi v sobotu jedu na sumavu… :(( chjooo

              0 0
            • tomaasz  

              Pokud bude šlušně tak se přijedu zničit, kolik bude na trase hospod?

              0 0
              • Darkson  

                my počítáme s obědem za Plešivcem ve Lhotě a asi se stavíme i v Halounech. A pak se samosebou zastavíme u Pigiho…dál je to ve hvězdách, ale já si beru světlo:-)

                0 0
                • fousac  

                  u pigiho je v sobotu Country festival..

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    V tom případě se já u Pigiho nezdržim, to by zase mohlo zabít mě :-(

                    0 0
                • McBlacky  

                  no tak pokud budeme obědvat ve Lhotě, tak pak už nikam nedojedem. Minule mě to málem zabilo :)

                  0 0
                  • goood  

                    To tam tak dobre varej ?;-)

                    0 0
                    • Gung-Ho  

                      JJ vařeji dobře – vážně. Ale minule jsme dostali každej na talíř snad půlku prasete. Vedle zdolání takový porce bylo vyjetí Plešivce naprostou maličkostí.

                      0 0
                      • SNAIL  

                        To máš pravdu, já se po tom obědě vůbec nemohl rozjet :-)

                        0 0
                      • cabbage  

                        hm, kdyz sem se tam doplazil, tak byl kuchar na nemocensky a dali nam jen polivku…:((((

                        0 0
        • JirkaD  

          Halóóó, hledá se nějaký tempař! Selmiro, Savah – kde jste?? :-)

          0 0
      • fousac  

        velka skoda.. aspon na pozici divaka sem se tesil.. :((

        co dat nejak hromadne tu organizovanou vyjizdku?? (teda pokud ta „pomala“ skupinka bude opravdu dost pomala…)

        0 0
      • HonzaV  

        Kdy ti to prislo? Ja jsem prihlasenej a nic jsem nedostal. Mohl bys mi to preposlat na mail?

        0 0
    • frof  

      Tak to me mrzi.Ja to nemel privolavat. ´Jede se maraton 45/90KM na Rakovnicku z Kralovic .Lokalita kolem kanonu reky Strely.Minuly rok jsme jeli z tohoto serialu Kellys zavod v Plasich,Trat araktivni super,ale znaceni trate bidne.

      0 0
      • McBlacky  

        jo tam je to cool. Závod jsem nejel ale doporučuju trasy jsou tam příjemný

        0 0
        • Beeda  

          Ja tam loni jel a byl to pekny zavod a bohata tombola…letos jedu ale s Petem zileky. B

          0 0
    • frof  

      Ja jedu taky+1 co jsme byli prihlaseni.

      0 0
    • Mike TB  

      Budeme radi, kdyz prijedete v sobotu na vyjizdku po trase eXBB. Cela vec nas moc mrzi, ale po letosnich TB jsme kladli duraz na kvalitni zabezpeceni trati a to bohuzel bez financnich prostredku nejde. Nebyli bychom pak schopni zajistit co jsme slibili. Dohodli jsme se, ze radeji pro letosek zavod zrusime a pristi rok zacneme pripravovat o mnohem drive nez letos. Proto jsme zvolili plan B. Radi uvitame vase pripominky z trasy. Kazdopadne eXBB nekonci. Za vsechny co zavod pripravuji – Michal.

      0 0
      • SELMIRA  

        Na ja. Nás spíš mrzelo, že letos jste to naplánovali už moc hardcore.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Kdyx eXtreme tak EXTREME :-), myslim že snadných závodů je dost, takže v tom bych chybu určitě neviděl. Osobně se na sobotu moc těšim, zvláš? když takhle nezávodně stihnem i obídek :-)

          0 0
        • McBlacky  

          to je přesný, já se chtěl rozhodnout až v pátek podle počasí, hlavně proto, že bych to za jiných podmínek než za sucha asi ztěží přežil :)

          0 0
          • Darkson  

            že to řikáš zrovna Ty, že bys nepřežil…v 8:30 pod mostem, bábovko :-)))

            0 0
      • Honzas  

        snad se ukazu. jen jsem se chtel zeptat, co to znamena pomala skupina? no prinejhorsim nekde chcipnu… ;-)

        0 0
    • Meesha  

      kdyby byla nejaka fakt turisticka skupinka a hezky pocasi, tak bych taky na chvili dorazil – asi nejspis vlakem.

      0 0
    • Daf  

      Zitra bude krasne takze na projizdku asi pojedu. Je tedy zorganizovanej nejakej ten sraz v Praze? Asi bych prijel do Prahy vlakem a do Let na kole. Jak to vidite?

      0 0
      • goood  

        Jak psal Gung-ho sraz v 8:30 u Barandaku na smichovske strane na stezce u Vltavy

        0 0
      • frof  

        Vecer na pivku?

        0 0
        • Daf  

          Videl bych to tak na 19:00 a ne na moc dlouho. Zitra jedem s Buldou a snad i s brachou na kole smer Praha a Brdy uz v 6:45 muzes se pridet jestli chces.

          0 0
    • McBlacky  

      tak všechno klaplo podle plánu. Dokonce pořadatel přistoupil na výhodný obchod -návštěva hospody místo tří kopců (i tak jich tam je pro každého dost) :) trasa perfektní místy jezdivá místy hodně technická. Servis pořadatelů lepší než na některých závodech a to byla jen vyjíždka. V cíli pivko guláš grátis, několik občerstvovaček -napřesrok jedu zase.

      0 0
      • lempl  

        bylo to dost hodne moc dobry… takova pekna particka… jen me jebe ze sem mel problemy s vybavenim a darksona lituju:/ super akce dal bych ji 9/10 pac lepsi to muze bejt vzdycky… mimochodem organizace teto projizdky bych rekl ze byla minimalne o tridu vys nez na nejmeenovanem poharovem zavode beskyd tour!

        0 0
        • lempl  

          no napadlo me ze ty novy sipky mohli bejt treba takovy ty ruzove fosforeskujici ta zelena se obcas schovala v trave kde splinula… a par mist trochu doznacit pak myslim to muze bejt bez okolku poharovej zavod a treba i v ty bodovanejsi casti:-)

          0 0
      • SNAIL  

        Taky se přidávám, vyjížďka super, servis pořadatelů na jedničku. Moc hezká akce.

        0 0
      • jecnak  

        Neni co dodat.

        0 0
    • Gung-Ho  

      PARÁDA !!!!!!!!! Fakt skvělá akce. Moc tak vydařenech sem letos nejel. Upřimě řečeno závodu jako takovýho bych se s největší pravděpodobností nezúčastnil, protože start v 8 by na mě byl moc terror, pokud chci na start z Prahy přijet na kole, tak jak sme dnes jeli, musel bych vstávat v 5 :-(. Co se organizace týká dávám maximální počet bodů!!!

      0 0
    • Honzas  

      souhlas s vyse uvedenym a pochvala poradatelum… jen to tempo nebylo pro mne nijak moc vyjizdkove;-)

      0 0
      • lempl  

        no mel to bejt.. puvodne zavod, tak si pocital s tim ze tam prijdou lidi jako je bulda ne?:-))

        0 0
    • goood  

      Taky se pridavam, super akcicka! Poradatele maji maximalni pocet bodu za to zazemi. Mel jsem tusit, ze tam pojedou sami chrti. V prvnim kopci nam ujeli a my jsme presne nevedeli kudy jet, nebyla tam sipka, tak sjezd po zluty do Vsenor jsme vynechali a napojili se az na cerveny. Pak uz jsem se drzel chrtu, kteri jeli sve pohodove tempo, abych o neco neprisel. Takze myslim, ze ten zavod bych asi jel pomalejs :-)) Trat je super, jezdiva, jen par useku kde se musi slezt. Pristi rok urcite jedu!

      0 0
      • SELMIRA  

        jsem se cestou na chalupu svezla taky kousek s vámi. Bylo to sympatické, akurát jste zwýrzata kosmicky narvaný. /Zejména jsem nechápala z těch tandemistů. Jsou hustýýý!/ Byla jsem fakt ráda, že se na Hradci odpojuju. Celý bych to nepřežila. :o))

        0 0
        • JirkaD  

          No ty jsi taky zrovna nevlála na chvostu :-)

          0 0
          • Honzas  

            jj, hlavne kdyz se zavelelo, cekame na ne v hospode na skalce… to byl panecku kalup;-)))

            0 0
            • SELMIRA  

              Na ja. Spíš jsem umírala, páč páteční posezení nad vínem až do soboty a batoh, kde jsem táhla věci na 2 denní pobyt na chalupě, to jsem trocha cítila. Mě ti dvojkolisti předjeli v kopci! Jako směrem nahoru. Tak to teda smekám. Hlavně před tou něžnější 1/2 tandemu. :o))

              0 0
              • kralovek  

                jo jo … ty me predjizdeli vsude mozne :o) tebe jsem poznal podle moratky :o)

                0 0
              • JIRA  

                To je tak když Ti někdo řekne: „dneska jedeme na kolo, sedíš vzadu a těšíš se!“ :)

                Všem co jeli na pevných kolech přeju a? se jim jejich prXXX vrátí brzy do normálu. ;) Mě by na ty kořeny nikdo na HT nedostal!

                0 0
    • JirkaD  

      Ke chvále se také přidávám, Trans Brdy Team se vytáhl. Tra? je protažená do míst, kde jsem ještě nikdy nebyl a třeba výjezd ze Všenor je úžasný. Jen ta hospoda na nás nebyla jaksi připravená, ale nasytit přibližně 20 bikerů chvilku trvá. V každém případě příště jedu znova!

      0 0
    • Daf  

      No jo udelal jsem si peknej celodenni vylet :) Poradatele se snazili a vysledkem byla opravdu povedena akce. Co ce trati tyce v Brdech je krasne, trasa pekna. Podle me pokud zustane takova jaka je, tak pod 6h ji zajede asi jen elita. Narocnost je opravdu extremni a pokud toto byl zamer organizatoru tak se jim to povedlo. Ale troufnu si rict ze pro vetsinu bikerstva nebude dost dobre stravitelna, takze masovka se z teto akce asi jen tak nestane.

      0 0
    • JirkaD  

      Viděl jsem, že někdo měl sebou fo?ák a během vyjížďky ho i používal. Nebudou někde k prohlídnutí?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.