• orca

    Ahoj , kdo jedete a jakou ? Jaká je to tra? pro nováčka na této trati ? je tam nějaká záludnost ? díky… http://tdb.aktualne.cz/

    0 0
    • lenochod  

      jak je vidno z nicku, jsem pomalej :o)) co je VZP Brdy 2005. Bydlím téměř pod Tokem a nic o tom nevím :o(

      0 0
      • orca  

        pro pomalé – oficiální název závodu , a je tam i odkaz na kliknutí :-)

        0 0
        • lenochod  

          no tak to je nářez, to mě ten oběd vzal víc než jsem čekal :o((

          0 0
    • Daf  

      Je to lehkej a pomerne rychlej zavod. Za sucha to bude brnkacka :) Pokud jedes jako novacek postav se dozadu at se tam nekde v davu hned po startu nesmotas. Start je skoro vzdycky nejnebezpecnejsi misto a pokus nejsi zavodnik a nemas na to se trhnout hned po startu je lepsi startovat zezadu a pak postupne sjizdet. Taky jsem si to parkrat vyzkousel a je to docela zabavne :)

      0 0
      • orca  

        jelikož jedu delší tak budu prorážet ze zadu , na škoda-bike jsem to taky tak praktikoval a úspěšně (pro mně)

        0 0
    • McBlacky  

      zatím jsem jel oba ročníky. Povrch je lehkej, ale nějaký kopečky tam jsou :) jak psalDaf za sucha easy, za mokra je už v září trochu zima :)

      0 0
      • racker  

        Máš pravdu, jedu to sice letos poprvé, ale byl jsem si projet tra? – první velkej kopec po najetí do dlouhé trasy a následný k vysílači jsou opravdu výživné.

        0 0
    • lenochod  

      pěknej podvod, krásný Brdy to jenom lízne :o( Jinak Křivoklátsko taky OK. Nedávno jsem jel s kámošem na Kladno a do cesty se nám připletla Lánská obora. To bych Vám přál vidět. Nádhera. Měli jsme jen hodně stažený řiti. No bíkovat prezidentovi na zahrádce :o((( Ale stálo to za to :o) Po druhé ale již raději ne.

      0 0
      • mspalek  

        Povídej, přeháněj. Momentálně bydlím kousek od obory (zhruba 4 km vzdušnou čarou), hodněkrát kolem ní jezdím, ale nikdy se mi nepodařilo proniknout dovnitř (pokud jsem dobře pochopil tvůj příspěvek). To jsi lezl přes plot nebo byly vrata otevřený a pak na druhý straně (jaká to náhoda) taky?

        0 0
        • lenochod  

          Vrata zavřená, pokořili jsme plot – cca 3,5 metrů vysokej. Z obory jsme se dostali zase plotem. Ven to bylo ale o hodně horší, to jsme těch plotů udělali několik. Viděli jsme tam hodně zvěře a krásnej čistej les. Jezírko bylo taky fakt moc pěkný. Jo jo, paráda. No nevim jestli je lepší to skrejvat pro pár vyvolených, nebo to ukázat všem a riskovat že tam lidi udělaj bordel.

          0 0
          • mspalek  

            Ono je to těžký, když to otevřou, zvěř tam neuvidiš a les taky nebude zrovna čistej. Jinak seš teda pěknej kousek :-) Já bych tam nevlezl ani kdyby ty vrata byly otevřený. Nepotřebuju, aby po mě stříleli nějaký bodygardi.:-) Ale kdyby se to otevřelo, byl bych pro, ulehčilo by mi to ježdění. Mě totiž ta obora blokuje skoro celou západní stranu.

            0 0
    • orca  

      Jeste nekdo jede ???

      0 0
    • McBlacky  

      už jsem to psal do jinýho threadu, vypadl mi spolujezdec a tak hledám někoho kdo by mě odvezl v sobotu z Prahy, případně kdo by se chtěl přidat ke mě do auta.

      0 0
    • pegal  

      jaky je prevyseni na obou trasach?

      ja pravdepodobne pojedu tu kratsi, pac ta ruka od Budejic neni jeste stoprocentne v poradku ..

      0 0
    • crom  

      :-((((proc vsechny zavody vzdycky vychazej na sobotu,kdyz musim do prace:-(((no co alespon usetrim za startovne

      0 0
      • orca  

        a třeba i to zklamání si ušetříš , což nás ostatní nemine . Konfrontace s realitou bude úděsná :-(

        0 0
    • vozejk  

      je to lehky,hodne rychly a nedivte se treba ze mate v cili o 15km vic.tim nemyslim ze by byla trat spatne znacena ale minulej rok to bylo trochu delsi.jestli chcete neco zajet tak se natlacte po startu na ty asfaltce dopredu,tam to de krasne.hned po startu je celkem dlouhej kopec a trha se to hned do skupin.tendle rok nejedu,mam jiny zavody,ale posilam aspon tatku.

      0 0
    • orca  

      Máteli kdokoliv foto a je možno ho označit jako free dejte prosím link

      0 0
      • Wiktor  

        Neco jsem nafotil na dlouhej trase nahore v kopci za obcerstvovackou na Habru (dlouha sotolina…), je toho 230 + 70 ks, uz jsem to predal webmasterovi zavodu, co nevidet to bude na strankach zavodu, originaly mozno zaslat mailem, bude tam kontakt…

        0 0
    • Beeda  

      Tak to musim pochvalit, organizace fajn, i bylo znaceni mnohem lepsi. Ty zavory byl problem, ale mluvil jsem s poradatelem a loni je meli otevreny a nekdo jim je zaviral, takze to bylo nebezpecne. Daf to zajel suprove :-), marna byla moje prvni pulka, ale prihlasil jsem se do dobreho teamu, takze mam pohar i fernet :-) Krasna akce, nemelo to chybu. B.

      0 0
    • Daf  

      Paradni pocasi, dobra organizace. Skoda ze jsem nic nevyhral v tombole :) Je to ale pekna tecka za sezonou. Zitra jedu na vylet uz se tesim…

      0 0
      • till  

        Podle kola bych rek, ze si byl semnou ve skupince!:-) Tahal si fakt pekne!:-)

        0 0
        • Daf  

          Podle kola bych rek, ze jsi jel kratkou, nebo neuvisel :)

          0 0
          • till  

            Jel sem kratkou, ale mrzi mi, ze ste mi v tom poslednim sjezdu trochu cukli a ja uz pak jenom dohanel…nakonec bedna utekla o 14s :-( Skoda, kdybych si vas nenechal poodjet, mohlo to bejt treba jinak:-)

            0 0
            • Daf  

              Libilo se mi ze jsem jel ve skupince, kde vetsina jela kratkou. Ja jsem se mensimi nastupy jen staral o to aby se tam nikdo neflakal a jelo se tempo. Posledni kilometry si to kratkari docela davali, tak jsem je nechal at se perou a ja se za nema krasne vyvez do dalsiho okruhu. Pak jsme pokracovali ve trech, pozdeji ve dvou a do cile jsem nakonec dojel sam, ponevadz po zkusenostech vim ze nema cenu spolehat na spurt :)

              0 0
              • Wiktor  

                Myslim, ze jsem jsem vas videl z pozice fotografa, uz jste jeli jen ve dvou, kopec za obcerstvovackou na Habru, desne vas zajimalo, na jakym jedete fleku… ;-) Zavodnici… ;-)

                0 0
                • Beeda  

                  Tos byl ty s tim fotakem za tim smrckem, nebo ten co stal asi 20m pred tebou u trasy?:-) B.

                  0 0
                  • Wiktor  

                    Ja byl ten prvni, ten za smrckem byl bracha a pokousel se s tim kompaktem o „umeni“… ;-) Vysledky naseho snazeni budou brzy na webu zavodu…

                    0 0
              • till  

                Akorat sem nak nepochopil, jestli byly rozliseny cisla… Vim ze byly cerveny a modry, ale kdyz sem dojel, tak sem videl pokracovat lidi s obouma barvama… To jediny mi prislo jako chyba, ale jinak organizacne super! Zdalo se mi to, nebo se ta nase skupinka postupem casu trochu rozsirovala?:-)

                0 0
                • Daf  

                  Cervana cisla byla pro kratkou trasu, modra pro dlouhou. Jenze ti co se hlasili v den startu na dlouhou, tak dostali take cervena :) Taky jsem v tom mel trochu hokej tak jem se lidi ptal :)

                  0 0
    • McBlacky  

      kdyby mě nějakej magor nesundal zezadu ještě před ostrým startem v cca 35mk/h asi bych si to užil víc :/ ale jinak parádní akce, nakonec jsem spokojenej i s výsledkem :)

      0 0
      • frof  

        Super den .Pocasi zavod i s vysledkem jsem spokojeny.Na to co jsem letos jezdil to ujde.

        0 0
    • pegal  

      kratka .. 22. celkove a 8. v kategorii .. celkem spokojenost, ztracel jsem ve sjezdech, pac jsem je jel pomalu, pac ta ruka jeste neni uplne v poradku ..

      0 0
      • Pardál  

        krásná akce zvládnuto jak pořadatelsky tak počasím.v celkovém 136.a ve své skupině 51. na to že jezdím mněsíc dobrý.má skupina byla B.

        0 0
    • orca  

      Tož se také „pochlubim“ s výsledkem 120 celkově a 47 ve svém na dlouhé. Rekapitulace : Celkově super zvládnutá akce – trasa velmi lehká , snad jen první občerstvovačka v půli kopce drobet neš?astné. Své možnosti vidím hlavně v kopcích (ač prvních 50km jsem stále někoho předjížděl) na rovinkách umět držet tempo , no a s kopce už to pro mně nějak rychleji nejde – bojíšek jsem . Takže za rok opět :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.