• bikaf

    Zaplatil jsem startovný, tak je na čase začít zjišťovat o co půjde :o)

    Fakt je to tak hustý, jak jsem tady v jiných threadech četl? Startujou tam jen megachrťáci, nebo je tam občas i nějakej hobík? Kam byste tenhle závod zařadili na žebříčku náročnosti v rámci XC maratonů v ČR?

    0 0
    • MARIN  

      Jen doufam ze se tam dostanu

      0 0
    • jecnak  

      Mas rad koreny, sutry, koreny s sutrama, sutry s korenama a k tomu jeste pripadne bahno s sutrama a korenama? Pokud jo, tak si budes chrochtat blahem. Podle me to je/bude nejnarocnejsi zavod v CR.

      0 0
    • bikaf  

      neber osobně :o)

      0 0
    • bikaf  

      Koukal jsem, kolik je přihlášenejch a je tam s bídou dvacka lidí, s čísly od 49… Takže zatim 70? zdá se mi to dost málo… Kolik tam bývá lidí? Omezení mají na 500.

      0 0
      • jecnak  

        Minuly rok se to jelo jako nezavodni vyjizdka s tim, ze jsme si to lehce zkratili, ale stejne to bylo solidne vyzivny. Kazdopadne to ze tam je tak malo lidi prihlasenych jen potvrzuje, ze vedi vocogo. Organizatori slibovali, ze letos bude zavod i kdyby se prihlasil jen jeden ;-)

        Ja netusim, jestli budu v tom terminu v CR, takze se prihlasim az na miste. Pokud to ale bude jen trochu mozne, tak pojedu, opravdu to stoji za to.

        Trat bych trochu prirovnal k pasazim Malevilu co jsou v Nemecku.

        0 0
      • MARIN  

        Loni se nejelo a predesle roky byli na kratsi trati mrkni na jejich stranky www.bike-brdy.cz – neni to zadna masovka ale takova pohodova akce

        0 0
    • Páník  

      jojo,leto jsem chtel jet,pac na to mam konecne i kolo…bohuzel mi do toho vlezla dovca ve Slovinsku:/

      0 0
    • Peslezedirou  

      Hoj, nechcete si někdo v příštím týdnu trať projet? Nebo aspoň nějakou část? Tempo pohodové, Easy :)

      0 0
    • Daf  

      Drive se jezdily kratsi tusim 80km. I tak to byl velice vyzivnej maraton. Minimum mist na odpocivani. Dlouhe drncave useky po korenech, a sutracich. Neni tam moc mista na odpocinek. Jinak trasa je opravdu pekna. Ten zavod bude tezsi nez legendarni Sudety :)

      0 0
    • Darkson  

      já už jsem taky přihlášenej. jak říká Daf, výživná byla i kratší verze 85 km. podle mýho názoru jeden z nejhezčích maratonu co jsem jel, celá tras vede poctivým terénem, výjezdy, sjezdy, kořeny a šutry…už se těšim! jen to počasí musí vyjít. pamatuju, jak jsem se před 2 lety chvílemi brodil bahnem s kolem nad hlavou;

      0 0
      • Darkson  

        jde to říct i takhle: Sudety bych jel na HT, když bude. Bikebrdy určitě na fullu:)

        0 0
        • JIRA  

          Jel bych na FS obojí, ale Sudety si to podle mne žádají víc. Nezlomil jsi náhodou loni při té nezávodní projížďce rám (GIANT AC)?

          0 0
          • Darkson  

            jj, to jsem byl já:-). ale na novým už jsem jel i Držku plešiveckou

            0 0
    • Trojci  

      Hele kluci..

      jestli tam někdo z vás pojede a má volný místo v autě a pojede z Plzně, napište mi prosím na icq 336 466 439 nebo na mail.. Rád bych se přidal.

      Díky!

      0 0
    • Bulda  

      priprav se na poradny maso :)) uz se tesim, sem si kdysi dle profilu toho drivejsiho (bylo to tusim 87km) rikal, vyjezd na hreben, tam pohoda skororovina – pojezdeni a na konci dolu :)) a jake bylo me prekvapeni z jizdy korytem potoka, bazinou a pesinama, kam snad ani houbari nepachnou :)))

      0 0
    • ¨MZ  

      No nestačim se divit, jaký respekt mají drsní bajkeři z tohohle závodu :-)) Já spíše silničář se na tenhle závod těším už od jara, přihlášený jsem od května. Bude to super závod, BikeBrdy jsem jel asi dvakrát a nemělo to chybu. To býval nejpohodovější závod, který jsem kdy jel. Žádná tlačenice, krásná trať, nemělo to chybu.

      0 0
      • Bulda  

        tak tohle opravdu nebude tlačenice, myslim, že ke konci trati tam projede závodník, pak 10minut nic, pak dva turisti, pak 5minut nic, pak zádodník … :)) dyt je prihlaseno 18lidi, rek bych, ze na startu bude tak 50

        0 0
    • Honzas  

      musim rict, ze tak jako lonskou vyjizdku misto zrusenyho zavodu jsem si jeste na kole nic neprotrpel. abych zdrzoval jenom hodne a ne strasne moc, tak se mi povedlo se utavit uz na tricatym kilometru a pak uz jsem jenom trpel. trat krasna, narocny to bude ukrutne. ale to ma bolet;-) ale na zavod jsem se tesil, bohuzel mi koliduje s dovolenou a tak holt asi az priste.

      0 0
    • McBlacky  

      byl jsem na 100% rozhodnutej jet, ale bohužel v týdnu před závodem mi teprve vyndaj stehy z nohy takže by to asi nebylo úplně zdravý tomu pak naložit :) ale do cíle se přijedu podívat

      0 0
    • Hanato  

      Tak jsem se prave prihlasil. Je tu jeste nekdo kdo to planuje jet turistickym tempem s cilem dojet? :-D

      0 0
      • wroum  

        uzvazuju o tom. co je turisticky tempo? :-)

        0 0
        • Hanato  

          No to je trosku pomaleji :-) Ono pro kazdyho je to neco jinyho…

          0 0
          • gargamel  

            Já jsem taky turista a jedu.

            0 0
            • bikaf  

              Turistický tempo je tak jak jedu já. První polovina trochu energičtěji než babička jedoucí na ranní nákup a pak silou zbytků vůle rychlostí chůze.

              0 0
              • gargamel  

                Tak, tak. Ale při součanym počtu přihlášenejch jezdců, je velká šance dostat se do první šedesátky:-D

                0 0
                • Hanato  

                  Jo muj cil dojet v prvni stovce je skoro jistota :-D Teda pokud to nekde cestou nezabalim nebo se neprihlasi moc lidi na miste ;-) Jinak zatim krasne pocasi co :-D

                  0 0
        • cabbage  

          pojedeš?

          0 0
      • cabbage  

        se hlásim…(teda jestli to vůbec pojedu)

        0 0
      • BB  

        já bych to chtěl projet jako celodenní výlet, přihlásím se na místě, doufám, že se vejdu do limitu, kolik vlastně je ?

        0 0
        • Hanato  

          No limit nevim ale vyhlaseni vytezu je v 17, takze predpokladam ze i takovy nejaky bude limit. Taky doufam ze se do nej vejdu :-D

          0 0
      • bikaf  

        No, tak se na chvostu sejdem… Chystal jsem trochu tréninku posledních 14 dní, ale mých nynějších 38,4 z pondělní vyjíždky, kdy jsem podcenil sílu a teplotu větru mi bohužel nedovoluje než tady krafat…

        0 0
      • Twister  

        Pokud se mi zadaří vrátit se včas do Prahy,tak jsem to chtěl jet, taky tak na dojetí. Ale mám předělávanou krosku, tak nevim, jestli to s tim neni blbost… Pak jedně na zimáku.

        0 0
    • emkaa  

      No zajimavy veci tady pisete, zacina me to lakat. Je fakt, ze kdyz jsem jel kdysi ty puvodni kratsi bike-brdy, tak jsem si nekde na dvacatym kilometru rikal, ze jestli to takhle bude pokracovat, tak to snad ani nedojedu. Nastesti druha pulka uz byla pohodovejsi. Ale nikdy v zivote jsem asi nevidel tolik korenu pohromade.

      0 0
    • petebike  

      mozna pojedu, jestli bude jeste kolo, no at muzu srovnat Sudety,Drasala a Beskydy…

      0 0
      • Gung-Ho  

        To bys měl, abys viděl, jak parádní trať de v Brdech postavit :-))

        0 0
        • petebike  

          no nevim, koreny a kameny mi neprijdou moc paradni, zatim vedou z ty trojky jednoznacne Sudety…a okoli

          0 0
          • wroum  

            se ani nedivim. vzdyt v profilu nemas jediny kolo do terenu.

            0 0
            • petebike  

              a taky proc? na to co je v cechach bohate staci ht+80cm

              0 0
              • wroum  

                proc? abys nepsal tohle: no nevim, koreny a kameny mi neprijdou moc paradni.

                proti 80 dopredu nic nemam, ale 0 vzadu nestaci ani na cesky silnice.

                BTW: cesta je takova, jakou si vyberes.

                0 0
                • petebike  

                  psat to budu, protoze mam radsi rychlejsi povrch nez koreny…ale nikde sem nenapsal ze se to neda jet, u nas snad v cechach vozej jen dva spickovy lidi fulla na maratony, Trunda a Fojtik…

                  0 0
    • jecnak  

      Nejaky info z trate? Treba ze ve sjezdu do Jincu je zas bahno po kolena? ;-)

      Jelikoz jsem si v patek udelal vyron na holeni, tak nechavam prihlaseni az na misto – podle toho jak se bude tvarit noha. Pokud se bude tvarit blbe, tak vam pojedu udelat nejaky pekny fotky, povzbuzovat, kibicovat a tak.

      0 0
      • vt  

        Bahno bude urcite … prselo vcera, dneska silny dest od rana. Ta ‚okolopotokova‘ trat u Jincu nevyschne ani v lete, natoz tedka :-) BikeBrdy chcem projet ve ctvrtek, tak pak napisu.

        0 0
      • Gung-Ho  

        Byli sme projet skoro celou trasu minulou středu a vzhledem k tomu, že bylo po deštích sme byli překvapený, jak bylo sucho. Jasně že usek, kterýmu řikáme džungle suchej nebyl, ale ten snad bejt ani suchej nemůže. V neděli sme byli omrknout taky část a je to fakt až překvapivě vpohodě. Zejtra kus omrknem zase, tak večer v hospůdce poreferujeme :-))

        0 0
    • Mike TB  

      Ahoj lidicky, trasu budeme znacit ve ctvrtek a v patek. Ten usek nad Vsenory musime trochu zkratit (cca o 4km). Vite jak tam miluji cyklisty (viz. DH) a proto nebudeme drazdit hada bosou nohou. Zavod tedy bude dlouhy cca 105km. Startujeme od Sokolovny v Letech (kde se na TB myjou kola) v 8.30. Prezentace je v pa 16 – 22 a so 6 – 8. Nocleh je mozny v Sokolovne (telocvicna – spacak, karimatka) nebo ve stanu tamtéž.

      Tesime se na vsechny odvazne. Vice na maratony.spor­tbusiness.cz

      (V priloze je Plesivecka fotecka, tady na vas bude cekat fotograf at mate pamatku)

      Cus Michal

      0 0
      • bikaf  

        Je nějaké časové omezení, nebo počkáte i na mě, až k večeru dojedu do cíle??? :o)

        0 0
        • Mike TB  

          Časové omezení pro letosek není. Budeme tam, dokud bude pivo a dokud nepadneme. Myslim, ze od 8.30 do 22.00 by na dojeti posledniho asi melo stacit :)

          0 0
          • Medunka  

            Dekuji :-) to mi bude stacit, doufam

            0 0
            • lubos  

              Nejpozdeji v sest v cili budes .. a to i kdyz budes dusledne kontrolovat stav obcerstvovacek ;o))

              0 0
              • Medunka  

                Jedes? Kdyz bude prset tak radsi budu dobrovolne pomahat nez zavodit ;-(

                0 0
                • lubos  

                  No, priznam se, ze jsem o tom docela dost uvazoval, ty koreny se mi tam dost libej. Kdyz jedu na endure se zdvihem 15/15 :o)))) Ale jedu na maraton do Kosic.

                  0 0
                  • Medunka  

                    To je skoda Doufam, ze neberes Selmiru s sebou ;-)

                    0 0
                    • lubos  

                      Proc? ;o)

                      Jinak me neco chytlo a drzi /nevim jestli viroza, nebo co/ a porad nejsem si uplne 100% jist, jestli pojedu.

                      0 0
          • lubos  

            Jen aby to pivo vydrzelo ;o))))

            0 0
    • jecnak  

      Aaa bude chca ehm prset. Tak to urcite jeduuuu. Jen houst, lokalni povodne, prutrze mracen – kdyz extremni, tak extremni ;-)

      0 0
      • McBlacky  

        na zimáku co :)

        0 0
      • Hanato  

        no ale zase se to nesmi s tim extremem prehanet :-D

        0 0
        • McBlacky  

          naopak když je extrém tak to více přeje drsnějším bikerům s technikou a ne silničářům co daj 95% ročního nájezdu km na silnici. A u závodu typu ExBB to bude hodně znát od volby plášťů přes znalost terénu a techniky šlapání v bahně a samozřejmně sjezdy a zatáčky na kluzkém povrchu kořenů a kamenů. jen škoda že to pořád zkracujou a z 120 je už jen 105 :(

          0 0
          • lubos  

            V tom se mi libil letosni Horal vic, a taky treba jsem si ted vzpomel na jeden sjezd na bike-challenge, sutraky takove, ze jsem to radeji tlacil dolu /a porad jsem myslel na sve enduro :P/

            0 0
            • jecnak  

              Tak to by se ti asi libila cast sjezdu, kterou uz nekteri zacli duverne nazyvat „dzungle“, Plesivec podruhe dolu atd.

              0 0
              • lubos  

                sakrys … by to chtelo se nejak rozpolit. Jeden svuj kus bych poslal na zavod na jednu stranu a druhej na koreny na tu opacnou :o)

                0 0
            • McBlacky  

              jak se ti mohl líbit víc když jsi ExBB nejel :) ono na HT se dá s excelentní technikou sjet to samé co na xc fullu, akorát otázka je jak rychle a jaká bude ztráta energie/únava protože to vyžaduje více síly i soustředění

              0 0
              • lubos  

                Spatne jsem to napsal .. myslel jsem jako letosni Horal ve srovnani s tim, co bylo loni. Narocnejsi teren, min bezne sotoliny a asfaltu a tak. Vic trialu a podobnych vecicek. S tim HT/XC full souhlasim. I kdyz .. Pomalu bude za XC fulla 15cm enduro :P

                0 0
                • McBlacky  

                  jasně ale závodní full pro špičku přes 100/100 nepůjde ještě pár let.

                  0 0
                  • lubos  

                    Asi ne. I kdyz kdo vi … Epic sel z 90 na 100, a Santa Cruz Blur /nevim jestli je to full jak mas na mysli/ ma 115 :) Ja jsem nakonec nabyl si myslim docela spokojenost s tim co mam, pac ten Sugar je dost chrti full, takze vlastne si uzijes i neco z techniky nutne pro jezdeni s HT, a pritom si nenicim zada /nevim jak to soudruzi udelali, ale proste je to uplne pro mne super, to prepakovani, tlumic canecreek a tak/, a kdyz chci pohodli a asfalt v lese po korenech a sutrech tak reign. No, ale to uz hodne odbocuju od temy, tak se omlouvam.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      já ti rozumin, až nebudu mít ambice chrtit někde na pěkným místě tak budu klidně jezdit na 120/120 i víc protože už mi to bude jedno, hlavní bude si to užít. Ale závody jsou zatím pro mě místem kde se snažím jezdit na umístění a na užívání mám „vyjíždky BF“ :)

                      0 0
    • Darkson  

      Bajkr jede taky!

      0 0
    • Mike TB  

      Kdo dnes jede na trat, tak Tomas ted znaci sipkami usek kolem Plesivce. Zitra to projede motorka s GPSkou a konecne bude profil. Ale az pred startem na nastence, aby nikdo nemohl vycouvat :) Vecer napisu jak to na trati vypada.

      0 0
    • Smepet  

      Ja jedu taky. Tise doufam, ze nebude moc prset. Vzhledem k poctu prihlasenych to vypada, ze kdyz to dojedu nebo dojdu, tak to bude do krasneho 100 mista :-)

      0 0
    • Bajker16  

      Tak lidi, máte se na co těšit. Bydlim tady v Letech a právě se tady koná průtrž mračen. Předtím to nebylo taky suchý, ale teď to bude síla. Brdy jsou svým terénem různý, protože nějaká místa na trati bývají suchá a nějaká zase nevyschnou ani v tropických vedrech. Takže si to užijte já zůstanu jen jako technický zázemí :-P

      0 0
    • vt  

      projeli sme vcera skoro celou trat – bylo to extremne suchy, i bahniste v zelenym sjezdu do Jincu je vyschly, coz znepamatuju. Jen ve sjezdu do Cenkova bylo vlhko, ale ani tam to neni co byvalo. V Pb prselo jen pres noc, nic moc vydatne, ted uz nevypada, ze by padla dalsi voda pres den – jestli nebude spatny pocasi v sobotu, tak to asi pujde.

      0 0
      • Darkson  

        v Praze se oblačna roztrhala…naštěstí. už jsem začínal řešit dilema:)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Že by přeci jen náčelník dostal šanci…ale myslim, že to nehrozí:-)) je tam fakt krásně sucho a nějaká ta přeháňka to zas tak změnit nemůže

          0 0
          • vt  

            cece, to se si taky myslel, kdyz sem se v pondeli vracel z Tremosny … a a kdyz sem pak myl kolo, tak uz sem si to nemyslel. Ale snad to nebude tak hrozny.

            0 0
            • Darkson  

              my byli ve středu projet část ze Všenor až do Jinců a bahno fakt téměř vůbec, byl jsem mile pekvapenej. jelikož je teď venku pěkně a zítra mají být maximálně přeháňky, bude to dobrý:-)

              0 0
              • McBlacky  

                hele jed na HT at to můžeš kudlit… na fullu si užiješ ještě dost

                0 0
                • Darkson  

                  ani omylem. zaprvý mám ojetou kazetu a občas to střílí a zadruhý jsme si s Náčelníkem ještě úplně nepotykali,chce to čas, je to jiná geometrie;

                  0 0
    • Meesha  

      vite o nejaky predpovedi pocasi? (teda krome Jecnaka, pze ten ma ty jeho katastroficky – klasika :-) ) Na CHMU.CZ je oblacek, slunicko a kapicky – takze proste netusej jako obvykle… Abych rano nemusel zbytecne brzo vstavat. Dik

      0 0
    • Tomas_001  

      Pojedete tam nekdo rano na kole z prahy, nebo se setrite na zavod :)

      0 0
      • Gung-Ho  

        No nepíšu Ti to zrovna brzo, ale pokud si to ráno přečteš a stihneš to, tak se můžeš přidat. Sraz máme v 6:45 u sjezdu z Barandáku na smíchovský straně. Tam jak se ted sjíždí po tý druhý stezce na Barandáku, hned u vody. Ale už sem nás byl dneska zaregistrovat, takže máme čísla a jedeme až na start, takže je dost pravděpodobný, že do Let dorazíme po osmý:-)

        0 0
        • McBlacky  

          taky se hodně vyspíš koukám :) hehe vy a hodinu a čtvrt do Let jo, no spíš bych řekl že přes osmou tam budete :)

          0 0
    • jecnak  

      Kdyz vas tak posloucham, tak si snad vezmu s sebou jeste nejaky slicky. Vypada to na nejakej poustni zavod nebo co ;-)

      0 0
      • McBlacky  

        píše se slajky :) ale to bych neriskoval… ne pro sjezdy ale spíš pro „rovinky“ vždyt to tam znáš :)

        0 0
      • petebike  

        dej tam fast fredy a objedes to :-))) ale ty tlustsi tusim ze 2,25

        0 0
        • McBlacky  

          tak objedeš to i na silničce, viz lempl, ale otázka je jak moc to bude závodní a komfortní :) přecijen trošku vzorek potřebuješ na záběr na podkladu jakej tam je

          0 0
          • petebike  

            tusim ze Lempl by to objel i na jednokolce :-D ale ty fast fredy maj i dobrej zaber, a 2,25 i pekne tlumej jen moc nevydrzej – to je proste minus dobryho zavodniho plaste :-(

            0 0
    • Meesha  

      V hospode se proste zavody nedomlouvaj a uz vubec ne s Darksonem…

      Rano sem o dve hodiny zaspal (kdo by taky byl zyklej startovat v pul devaty) takze na ctyrech kolech dobry kule abych stihal. Diky Gung-hovi za zaprezentovani. Byla pohodicka, trat do 50km nadherna – skoncilo to prvnim asfaltovim vyjezdem na plesivec. ten terenni psychicky vygumoval a vubec me to nebavilo. Nejet s Medunkou, tak na 60km nabiram smer zkopce a nejkratsi asfaltova trasa do Let. Pak mi to prislo hrozne nezazivny, furt dokopce a kdyz to nahodou bylo zkopce tak drncacka, ze sem tam lovil riditka vsude okolo. Vyjimkou bylo poslednich 5km po tom „bonusovem“ kopci na Babku kterej bych necekal v nejhorsich snech. Jinak gratulace vsem (dvoum) B-F bednarum.

      0 0
      • cabbage  

        vítej v klubu fullařů posazenejch na HT;) taky na HT preferuju asfalt;-P

        0 0
        • Meesha  

          o to tady nejde. na fullu by me mozna tolik neboleli zada, musim si zvyknout i na jinej posed. Kazdopadne osm hodin sem na kole snad este nesedel – ani na fullu. Proste ja si budu zavodit svoje dve hodinky a klidek :-)

          0 0
        • jecnak  

          Nekdo ma techniku, nekdo potrebuje fulla ;-)

          0 0
    • jecnak  

      Nejdriv foto pak kecy: www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Pokud nekdo mate foto, tak mi napiste na icq nebo mail, rad je dam na web.

      Tenhle den by stal minimalne za povidku – rano nestihacka na start, prijezd cca 10 minut pred startem, lemplova znicena prehazovacka, zihadlo do zadku, muj 3. flek v kategorii a 7. celkove, cesta domu, kde nas malem sejmulo auto (ne nasi vinou), to zas bylo :-D Kazdopadne bezva zavod, i kdyz uz dost hardcore (dokonce i bez deste :-)

      0 0
    • SNAIL  

      Takže gratulace Ječňákovi za 3.místo, Medunce za 1.místo a taky Gung-Ho za 5.místo v jejich kategoriích. Fotky pošlu Ječňákovi (pokud se mi to podaří tak ještě dnes). Jinak počasí bylo úžasný.

      0 0
    • Darkson  

      tak to máme za sebou. moje dojmy-perfektní akce. organizace v pohodě. značení dostačující, jen v Letech před cílem někdo ukrad šipku, tak jsem tam chvíli váhal. občerstvovačky taky dobrý, celkově z tohohle závodu sálá příjemná, skoro až rodinná atmosféra, čemuž napomáhá i nižší počet účastníků. trasa je naprosto úžasná, společně se Sudetama asi nejhezčí, co jsem jel. spousta technických singtrailů, kamenité výjezdy na Kuchyňku a Plešivec, pralesní sjezd zvaný „bažina“ hustým lesem s několika brody potoka. prasárna byl poslední výjezd po šutrech na Babku, tam jsem si máknul, pač jsem měl na dohled dva trápící se bikery přede mnou. počasí navzdory předpovědi vyšlo skvěle, bahno nebylo a za celý den jsem nezmoknul, dokonce i slunce svítilo. se svým výkonem i časem jsem taky spokojenej, i když 2 lidi jsem zaříz jen díky tomu, že zabloudili. jedním z nich je Caad, s kterým jsme absolvovali 2/3 trati a tímto mu děkuji za spolupráci a pokec:-).

      0 0
      • Greyhound  

        …dodávám, že moje sjetí z trati nebyla chyba značení, ale výhradně vlastní blbost a zřejmě spravedlivý trest za to, že jsem chvíli předtím celkem zbytečně a netakticky poodjel Darksonovi – taky díky za spolujízdu! :-) Trasa skutečně parádní, myslel jsem, že Brdy docela dobře znám, ale v sobotu jsem objevil několik nových zajímavých úseků – je vidět, že si pořadatelé dali s výběrem trati opravdu záležet. Je paradoxní, že často se člověk žene bůhvíkam autem na „maraton“ (namátkou Budějovice…), aby tam prolítnul nudnou rychlou trať a přitom po všech stránkách perfektní akce se koná prakticky za humny, kam se dá z Prahy ráno pohodlně dojet na kole. Díky organizátorům a radši už víc chválit nebudu, aby se to moc nerozkřiklo a „rodinný“ charakter byl zachován – kde jinde se příjemná paní na občerstvovačce sama nabídne, že vyčistí špinavé brýle?! ;-)

        0 0
    • Smepet  

      Tak ja taky pridam s troskou do mlyna. Do 40 km OK, pak jsem vjel ze silnice do terenu se zamklou vidli. NO a jak jsem se pro ni natahoval ze si ji odemknu, tak jsem vjel do doliku a trochu vic zmackl predni brzdu a uz jsem mel letecky den. Odrena kolena, boule na hlave a praskla helma. Jak jsem dopadl na zem, chytla mne krec do lytka a natahl jsem si sval. Od 70.km jsem se na korenech dost trapil se zadama. Po doplazeni se do cile z toho bylo 5. misto v kategorii, 21. flek. Ted jsem k.o. a lizu si rany :-)

      0 0
    • Mike TB  

      Diky vsem odvaznym za ucast. Vysledky jsou zde: maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=zavod&zavod_id=3&zac­tion=vysledko­va_listina a dalsi fotogalerie je zde: www.active4.cz/index.php?….. Diky, diky. michal

      0 0
      • jecnak  

        Diky za organizaci a vse s tim spojene, vim jaka je to nevdecna prace. Moc se vam to povedlo. Nashledanou na WTB.

        0 0
      • bikaf  

        Nejlepší akce, kterou jsem zatím jel. (i když během závodu jsem chvílema i sprostě nadával tomu, kdo to vymyslel->sorry :o) Super trasa, organizace, lidi … Jen tak dál a na WTB na viděnou :o)

        0 0
        • jecnak  

          Jeje, ja si taky zanadaval (a ze to muselo byt slyset hodne daleko:-), kdyz jsem zjistil jak pekny je posledni stoupacek. Ale trat je proste super, nic naplat.

          0 0
          • Meesha  

            taky sem myslel, ze si z nas dela pan prdel… Riditka automaticky jeli klasicky Transbrdy, ale pan a mliko byly jineho nazoru. Jeste sem si delal srandu a rikal pani ze nas chtej vyhnat este jednou na hreben. Pousmala se :-)

            0 0
            • Darkson  

              jj, taky jsem zahejbal doleva a najednou mlíko. zrovna v tomhle výjezdu jsem byl za fulla opravdu rád. a v následujícím sjezdu taky:-)

              0 0
      • Egon  

        Díky za super akci. Do soboty sem netusil ze muze existovat tolik ruznejch variant kombinaci korenu a kamenu a korenu a tak…proste uzasny :o) Jinak organizace (hlavne zabezpeceny prejezdy silnic), znaceni, obcerstvovacky (hlavne ta stim jidlem mi prisla vhod:o))naprosto bezchybne.

        0 0
    • goood  

      Krasna a tezka trasa, skvele zazemi, rodinna atmosfera, zadna megahromadna akce. Proste parada. Na zacatku jsem to trosku prepalil, takze jsem byl rad, ze jsem se doplazil do cile, proste mi to vubec nejelo. Jinak gratulace Jecnakovi a Medunce, stejne tak i Darksonovi za skvele umisteni, zda se, ze mu to hodne sedlo :) A Gung-hovi taky, skoda tech 6 minut…ale priste to uz bude bedna !:-)

      0 0
    • Medunka  

      Bylo to pěkně vypečený. Chtěla jsem to hlavně dojet s časem do 8:30. To se mi podařilo i s malým problémem na trati. Na 35 jsem odbočila do prava a místo do lesa jsem jela po asfaltu, že jedu úplně mimo mi došlo až se proti mě vyřítili další jezdci. Zjistila jsem, že jsem přišla o 2 km a páč jeli po asfaltu, domnívala jsem se, že to bylo celé po asfaltu jen jinudy vedeno, až doma jsem zjistila, že jsem se omylem vyhnula Kazatelně. Na 40. na občerstvovačce jsem to ohlásila starostovi, nadělila si trestné minuty. Chtěla jsem počkat až projede první baba a pak vystartovat, ale starosta mě vykop na trať, že i Elita to tam nějak zvrtla, že tam stáli 2 minuty a jeli. Tak jsem šouoravým tempem vyrazila, vyjela na Kuchyňku, užila si potok – ten fakt byl skvělý ;-) Skoda, ze Meesha neměl foťák ;-) V druhém stoupání na Plešivec se za mnou vyřítíla Eva, tak jsem zastavila, pustila ji a pokračovala dál na vrchol, kochala se výhledem. Ve sjezdu k občerstvovačce jsem ji nevědomky předjela, což mi pak řekl Meesha, že si myslel, že se ji něco stalo, že byla mimo trať – jen malá zastávka, tak jsem opět zpomalila a zjišťovala, kde je. Předjela mě po pár km. Docela jsem pobavila slečny na jedné občerstvovačce, hlásily, že 1. je kousek přede mnou a já na ně s úsměvem, že vím, že mě před chvilkou předjela. Jet Kazatelnu, možná bych ji časem dojela, ale takhle mi to bylo jedno, o nic nešlo. Dorazit do cíle před ní, řeknu si, že chci mít čas sekundu po ní ;-). No s Meeshou jsem nějak dorazili až pod poslední kopec. Řídítka chtěla doleva a ne rovně ;-(, tak jsem se snažili přesvědčit pořadatele, že trasa vede po TB a ne nahoru, neúspěšně. Bylo to peklo ;-( Do cíle jsme dorazili za necelých 8 hodin.

      Gratuluji Meeshovi k ujetí první stovky a děkuji za společnost na 65 km trati ;-)

      0 0
      • Medunka  

        Taky se omlouvám Evě, chtěla jsem s ní v cilovém prostoru mluvit, že jsem se před ní objevila omylem, ale někdo si na mě léčil zlost a ona mi zatím ujela ;-( Takže pokud ji někdo znáte, tak ji to vzkažte. Ale třeba ji to motivovalo k většímu výkonu ;-)

        BTW – víte někdo něco o Šelmíře? Já ji v sobotu volala, psala a nic ;-( Prý měla nejaký problémy s ořechem.

        0 0
        • alfons007  

          Šelmíra cílem projela, sice už bez časomíry, ale zato s úsměvem. Jako čtoucí a výjímečně přispívající člen B-F hlásím 16. příčku celkově a 3. v kategorii (první bedna v životě). Jeden z nejkrásnějších závodů co jsem kdy jel.

          0 0
        • SELMIRA  

          Čau Medunko! :o) Viděla jsem ŠELMÍRU v Hostomicích v hospodě. :o)) A pak v cíli místo guláše házela do sebe rumy! A prej už se velmi těší na WTB KATZEN

          0 0
          • Medunka  

            ;-) to sem rada ze zijes…

            0 0
            • SELMIRA  

              zatim eště trochu jo, ale možná to už nepotrvá dlouho páč mi právě řekli, že na Sudetech jsou moc častý a dobře zásobený obžerstvovačky…tak vážně zvažuju svou účast v tej zábavě… :o)) Co děláš Ty? Nechceš se též trochu projet a najíst? Jíra myslim ještě má místo ve voze. ;o)

              0 0
              • Medunka  

                Budu tam, penize na startovne beru s sebou, ale druhy vyjezd na Jested, eXBB behem 14ti dnu mne totalne znicil. Takze spis to dopadne tak, ze te blejsknu na Hvezde ;-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  Yé, super. Ale dyž už tam budeš a budeš mít ty penízky… já jsem taky uplně to…a eště nevim, jestli pojedu. Ale myslim, že dyž bude hezky, tak to je ZNAMENÍ, že máme jet! Přece mě v tom nenecháš! Jak mam sama zmáknout tolik koblížků a housek? :o)))

                  0 0
                • lubos  

                  Treba takhle ;o)

                  0 0
    • Daf  

      Koukal jsem na výsledky, bikeforum uspesne :) Gratuluji.

      0 0
    • ¨MZ  

      nevim, kam jste všichni koukali, že jste bloudili. Trasa byla značená dobře, já neměl sebemenší problém, jenom kousek před cílem na konci louky u kolejí jsem chvíli váhal, nevím, jestli jsem cedulku přehlíd, nebo tam nebyla. Trasa byla super, překvapilo mě množství pořadatelů, bylo jich snad víc než jezdců :-)) Těm patří dík, že pro nás připravili tak bezvadnou akci, příště jedu určitě znova.

      0 0
    • bikaf  

      Mrkněte sem, reportáž ze závodu, kde se chlubí několika našimi komentáři závodu z B-F.

      www.mountainbike.cz/clanek.shtml?…

      Neměli bysme za to něco dostat???

      :o)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.