• kralovek

    jede nekdo, nebo nikdo?

    0 0
    • Daf  

      Jedu to poprve tak jsem zvedavej na trasu. Tesim se.

      0 0
    • kovar  

      jedu, doufám, už se těším na melouny a broskve. douffám, že zas budou.

      0 0
      • Vrci  

        Pokud se od tohohle víkendu nic nezmění (silnice), tak tě, co se týče broskví, zklamu. Byly klasické banány, pomeranče, jablka a melouny. Jinak buchty, salám, sýr, hrozinky, vývar a něco bílýho v kelímcích, ale netušim, jestli to byl hroznovej cukr nebo sůl. K pití žlutej a červenej jon?ák a naštěstí i voda.

        0 0
      • hydrant  

        „…o melouny boj, o melouny boj…“ :-)

        0 0
    • Marry  

      Jo ja jedu taky…taky poprvy…tesim se na Radhost…nevite kudy se tam stoupa …podle profilu to asi neni po asfaltu co ?

      0 0
      • wertigo  

        Treba zaver je cca 400m je po lyzarske sjezdovce :-) Cele soupani z Pinduly asfalt nepotkas. Uz jsem se lekl, ze se jede z pinduly po modre, no by byl zahul, minuly tyden jsem to malem nesjel smerem dolu…

        0 0
        • zirecek  

          Jo, modra je krutak, ale jet se da. Dneska jsem si dal sjezdovku nahoru a vyskrabal jsem se, :-). Ale je to hodne na psychiku.

          0 0
      • Martinkaa  

        Vyjezd (vyslap) je to pekny ;-)

        0 0
    • kralovek  

      ja jedu podruhy … jel jsem akorat ten prvni rocnik … ten me dost zklamal … v cili jsem zjistil, ze jsem si zkratil cestu asi o 10 km :o/

      0 0
    • Pekáček  

      Jedu já i Mi?o a přivezem Vénu Hornycha :o) Ale netuším co dát za pláště, domorodci, poraďte mi prosím, dík ;o)

      0 0
      • Pinocio  

        nějaké co snesou hodně bahna, pač tu prší jak z konve a nevypadá to, že by chtělo přestat:(

        0 0
      • kovar  

        vem si Pythony:-)

        0 0
        • Pekáček  

          Pythony nebrat! :o)))) Já už je nemám, jsem je nahradil RR 2,25"… Mám ještě Big Jima 2,25", WTB Motoraptor 2,1", Hutčíka Mosquito 2"… Teb Big Jim by se ti asi líbil nejvíc ;o)

          0 0
          • kovar  

            :-) Na jakém kole jedeš? Ht nebo planže?ákovi?

            0 0
            • Pekáček  

              Planže?ák je po smrti, jedu na novém HT, Duratec Career. Když bude hodně hnusně, na zimáku :o) (Duratec Vagrant). Ale Beskyd a Sudety jsou závody spíš na fully.

              0 0
          • EL  

            Ty RR 2,25 jedu taky – poprve. Jsem na ne zvedav

            0 0
      • Pospa  

        Byl jsem si projet prvních 40 km, které jsou nové – Veřovické vrch a mohu říct, že to trošku přehnali, je tam jeden sjezd po metrové pěšince dolů mezi kořenami a máš vlevo i vpravo spád pět metrů, jedna chyba tvoje nebo toho před tebou a jsi v pr.. Sjedeš ten sjezd a čeká tě tlačení kola tak 200 metrů, Sklon takovej, že máš řidítka nad sebou jak tlačíš kolo a prokluzují ti tretry. Jinak sjezd s Krátké resp. dlouhé šutry jak je v Beskydech všude, takže hlavně si vem pláště, co jsou odolné proti píchnutí.

        0 0
        • Pinocio  

          přesně vím o čem mluvíš:).....­...něco podobnýho je ještě výjezd na Radhoš?

          0 0
          • Pospa  

            A ještě dobrej sjezd je ten poslední s Pusteven po zelené do Kunčic pod Ondřejníkem. Šutry jak prase, vím že minulej rok byl opsipaný bajkerami co spravovali píchlý kolo

            0 0
            • Pinocio  

              jojo, včera jsem ho jel a fakt si s tím nevim rady…asi tam budu válet sudy:)

              0 0
    • mira  

      tak jsem něco málo přes týden projel a bude dost bahna Řádí lesáci a to počasí tomu pomohlo, ale takový humus jako byl letošní Drásal to snad nebude. Jo a taky bacha na značení, bylo dost mizerné, ale možná to dodělají nebo natáhnou mlíko.

      0 0
    • Corbett  

      Po fiasku na Drásalovi, kterého jsem pro jistotu ani neodstartoval si jedu spravit chu? sem, tak doufám, že na té dlouhé neumřu. S Pospou jsem byl projet ten začátek a abych byl upřímný, na tak drsné sjezdy já z Hostýnků nejsem zvyklý. A to značení pokud nebude doplněno přadatelskou službou a mlýkem, tak budem bloudit, všichni.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.