• Kohout

    Nevíte někdo, jak dopadl závodník s číslem 101? Měl ošklivý pád na Smrčku, volali jsme mu záchranku. Byl hodně pomlácený, nekomunikoval s náma vůbec, takže ani jméno nevím. Jen mě zajímá, jestli je v pořádku…

    0 0
    • Pebe  

      co říkal Míra Zbuzek, který tam čekal, tak se probral, roztržené obočí, odřená brada, ruku prý měl jednu až na kost odřenou a asi i nějaké další šrámy. Míra prý jel za ním, prý mu na nějakém hrbolu vylítla řidítka z rukou a šel k zemi

      0 0
      • budha  

        Zdar.Taky jsem tam byl a zajímalo by mě jestli je vpořádku.Co jsem tam byl tak začal i komunikovat.Pak jsem jel čekat na sanitu dolů, takže nic víc nevim.

        0 0
    • marhoc  

      Byl odvezen do nemocnice ve Frýdku-Místku. Měl otřes mozku, odřeniny, už je v pořádku, doma. Ještě, že měl přilbu.

      0 0
    • marhoc  

      Chtěli bychom všem, kteří pomohli zraněnému závodníku, panu Opletalovi, poděkovat za jejich vstřícné chování při záchraně závodníka.

      Pořadatelé Beskyd tour

      0 0
    • Smazaný účet  

      nechcem zakladať novú tému, včera už moja 6-ta účasť na dlhej na Beskyde, v noci poriadne lialo, ráno aj vykuklo slnko tak sme sa rozhodli štartovať…účasť bola trošku slabšia, asi 60 na dlhej, určite to počasie urobilo svoje, avšak trať bola perfektná, blata málo, na tých kameňoch to bolo fajn, trať po nedávnych povodniach riadne rozbitá, šutrov 2× tolko, v priebehu trate sa striedali takmer všetky druhy počasia… :-) opäť sa však trošku blúdilo, nejaký dobrodinec na križovatke v stúpaní na Radhošť povešal mlieko na stromy na zlú odbočku, išli sme doprava, namiesto toho aby sme prudko zatočili doľava…cca po 500 metroch sme sa ale vrátili a pokračovali správne…z môjho pohľadu to bolo celkovo super, pochvala organizátorovi a jeho tímu dobrovoľníkov… :-) o rok znovu, Libor Hrdina hovoril na štarte niečo o novej, modernejšej trase, necháme sa prekvapiť…

      0 0
      • Pedro  

        Jel jsem krátkou a na sjezdu z Pusteven jsem ještě s jedním někde uhnul a dorazili jsme do Dolní Bečvy. Oba jsme to jeli poprvé a v „zápalu boje“ jsme sledovali jiné značení. Od té doby jsme to jeli jako turistickou jízdu s konečným skore v cíli 61km. „Závod“ to byl ale pěkný. ;-)

        0 0
        • onik  

          haha hoši že vy ste na mně řvali v dolní bečvě že jedu zpátky a ja nadšeně rval do kopce nahoru buhví kam?:D ujel sem pak ještě asi 5km až na vrchol a si řikal že je to nějake divne když nebyla ani šipka ani vyjeté stopy :D

          0 0
      • bosmilan  

        tak jsem si to včera vyzkoušel a premiéra nedopadla dobře,na 21 km dlouhé tratě jsem prořízl plášť a tak jsem si to v klidu na prázdném zadním kole pěkně užil abych se dostal do Ráztoky k autu a přitom jsem musel urazit ještě 24 km

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak ako, chystáte sa tento rok niekto? počko zatiaľ vypadá lepšie ako minulý rok :-)

        0 0
    • Milen23  

      Ahoj všem. Včera při závodě 30-tky jsem v lese kousek od cíle půjčil klučinovi v dresu Merida pumpu a páky, ale do cíle se mi už artifakty nedostaly ;o(. Pokud o tom něco víte, tak dík za info. P.S. Snad mu nářadíčko posloužilo.

      0 0
    • pjv  

      Cau taky sem vcera jel dlouhou a bylo to super dojel sem sice posledni ale bomba:-)) akorat mam jen vymklej prostrednik z jednoho padu jinak dodreny koleno loket klasika :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.