beskyd tour MTB - nejsem ve výsledcích

9 nepřečtených
  • neviditelny

    Tak jsem se zůčastnil Beskyd Tour MTB dlouha tra?.Závod to byl pěkný, ovšem nejsem ve výsledcích a do cíle jsem dojel(dle mého computeru čistý čas (5:51:xx).Když jsem to reklamoval na místě po závodě tak se mě pořadatel zeptal na číslo a můj přibližný čas, podíval se do notebooku a pak pravil „..jo…jo..jasně.To opravíme“.Zatímco ostatní si chodili pro listiny s umístěním, tak já ji oželel a jel domů.V pondělí přijdu do práce a hup na internet…a ejhle ve výsledcích pořád nejsem.Po emailové a telefonické korespondenci mi pan Libor Hrdina sdělil,že mě v žádných svých výsledcích nenašli. No není to žádná katastrofa , ale ser(píp) štve mě to.Za 500,–Kč nic moc. Stalo se vám něco podobného?

    0 0
    • Pepazdepa  

      nestalo, ale je to smutný.. :/

      0 0
    • fousac  

      neco podobnyho… T-MOBILE SENZOR PEDAL 2004.. nejsem ve vysledcich… zacalo prset, tak to organizatori na cilovy lajne zapichli a sli se schovat.. nezajem… :( nic sem nereklamoval (nebylo sil), ale jsem smutny…

      0 0
    • vasil  

      stalo se mi to před pár lety na silničním bt nic jsem nevyřídil taky mě to štvalo, dojel jsem jen s vypětím všech sil v křečích, musel jsem zahánět posádku sběrného auta pro mne bylo dojetí výhra, ale ve výsledcích jsem nebyl

      0 0
    • kungpao  

      Stalo sa to tento rok aj dvom mojím kamarátom… Zaplatili 500 Kč, čo je cca 650 Sk, trmácali sa cez čiaru, s maratónom boli spokojní, ale sponzorský predmet (brašnička pod sedlo zn. Kelly´s – pre ortodoxných fullistov s camelbakmi!) a neexistencia reálneho dokladu o účasti ich mierne rozladila. Teda dos?…

      0 0
      • neviditelny  

        Mluvíš o letošním MTB Beskyd tour, krátký nebo dlouhý, mě pořadatelé tvrdili , že jsem jediný co jim unikl?!

        0 0
    • Thorn  

      Mne sa to stalo na Dubnicaku v 2001 – dosiel som hard, cca 115 km, polomrtvy po 7.5 hodinach a vo vysledkoch nie som… stava sa.

      0 0
    • zdenek  

      Stalo se mi to kdysi na Králi Šumavy. Projel jsem cilem, odevzdal číslo a ve výsledcích jsem nebyl. Zase jsem měl ale štěstí, že mi nevykradli auto jako kolegovi vedle.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.