Totalni OFF TOPIC - Jára Cimrman

48 nepřečtených
  • pos3k

    petice o zarazeni Jary do souteze o big czecha http://cimrman.nazory.cz/

    se mi nelibi ze muj hlas byl zbytecny :-(

    peace a zdar bajk

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Coze? Takze muj taky? No to bych se na to podival :) Stejne je to zajimava petice. Kdyz kouknu dolu. Tak mi to momentalne vychazi na 13 negramotnych :))

      0 0
    • Radek Broz  

      Tato soutez neni hodna takoveho velikana.

      0 0
    • Roman  

      Nechápu, proč jsi to dal do off topic!?

      Jára D.C jezdil po lese na biku, když Gary F. ještě tahal kačera s bubnama. Takže jeho osoba se přímo týká B-F!

      Vy, kterým je tento historický fakt známý, jistě připíšete jednotlivé detaily jeho vylepšeného biku, který byl určen svoji bytelnou konstrukcí na DH, a stejně tak i na XC díky hmotnosti 9,98 kg.

      0 0
      • Karaya  

        Je jasné, že na rám z bambusových trubek, rafinovaně třikrát zeslabovaný červotočem, se nedá zapomenout..

        0 0
        • pepino  

          Hlavně po třech týdnech vyžírání nezapomenout přistavit návnadná prkna,takzvané šmeknfošny:-)

          0 0
      • la-da  

        Me fascinoval tez jeho aerodynamicky velociped „Holubi prsa“,jehoz fotka je na obalu jednoho LP od cimrmanologu.

        0 0
      • BH  

        ano je to pravda. V technickemu muzeu v Brne je sekci dopravni prostredky v jednom zapomenutem rohu vystaveno kolo , ktere nese veskere znaky moderniho MTB, tedy rovna riditka, rohy, ahead rizeni,odpruzena vidlice (listovymi pery!)vpredu ctyrtalir a vzadu dokonce 12-ti kolecko! Kola maji prumer 26,5" a pneumatiky maji krasny tereni vzorek zvany bradavice, ram je vyroben z vlaken obalenych uhlikem.Kolo je naprosto funkcni a neuveritelne propracovane.U kola je cedulka s datem vzniku kola 1916,ovsem s poznamkou, ze autorem je neznamy cesky vynalezce,narozen patrne ve Vidni!Toto kolo daroval slavne c.k.armade jako mobilni prostredek pro vojaky na ruske fronte.Bohuzel,ne­jaky vrchni oficir prohlasil, ze takove kolo je nevhodne pro vojsko, nebot se na nem musi slapat, coz je fyzicky namahave.To by pak vedlo k oslabeni akceschopnosti armady, nebot vojaci by byli unaveni.Pokud vim, tak na ramu je napis cekia a na mufnach a koncovkach jsou videl znacky JC.myslim si, ze o vyrobci kola nemuze byt tedy pochyb.A tento velikan, ze nema byt nejvetsim Cechem? To je tedy bordel!

        0 0
    • pos3k  

      je jasne ze i v dnesni dobe bude mistr nepochopen

      0 0
    • Jogador  

      Tak už jsem se tam taky podepsal, protože i můj hlas by byl vniveč:)

      0 0
    • grafik  

      taky jsem se pridal :)

      0 0
    • robero  

      uz jsem tam taky… :-)

      0 0
    • tradic  

      i ja

      0 0
    • wroum  

      sem se taky podepsal. J C je jedina osobnost ktera si titul zaslouzi. kdyz ne on, tak nikdo.

      0 0
    • Eila  

      pry to dokonce vyhral, ale cenu nedostane prtoze pry nezil:-D ale nejake oceneni bude:-)

      0 0
      • Jogador  

        To je právě to. Mě to řikaj takhle lidi, ale kde ste to vzali, oni to maj zakázaný řikat, jak to dopadlo, ani na stránkách to nemaj, tak odkaš to víte? Podle mě to teda taky vyhrál, protože mu dal hlas každý, i já, ale oficiálně to podle mě nikdo nemá, jen domněnky.

        0 0
        • Eila  

          bylo to dneska v MF:-P

          0 0
          • Jogador  

            Fakt? No, já noviny nečtu. Ale já se jen ptal, mě to zajímalo, protože sem nevěděl, kde by se ta informace vzala.

            0 0
            • Eila  

              rikal to tam rovnou ten reditel te souteze.. nerekl viteze ale ze cimrman by to vyhral kdyby ho nevyradili to rekl

              0 0
              • Jogador  

                Njn, já sem jen včera slyšel v telce, že se v první stovce překvapivě objevili i takové smyšlené postavi jako je Cimrman a další…

                0 0
                • Eila  

                  jaka smyslena postava?????:-D dvoudilne plavky mam…:-)

                  0 0
                  • Jogador  

                    Hm, já taky umi počítat do dvou, ale plavky mi vždy stačili jednodílný, jen trojuhelniček dopředu a pár provázků:)

                    0 0
                    • JJ  

                      Tak to jsou tridilny,ne? Trojuhelnicek a dva provazky…

                      0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
      • Honzin  

        no možná že dřív nežil, ale dnes jich žije několik, namátkou vybírám z telefonního seznamu: Cimrman Jaroslav, Šikmá 27 / 161, Brno (Ořešín)

        0 0
    • fousek  

      No uz sem myslel ze budu muset zalozit threat, ja sem samozrejme taky hlasoval i podepsal petici

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Luka  

      Budoucnost patri aluminiu a proto jsem take hlasovala i peticovala. :)

      0 0
    • 384  

      Oh, jak klasicke. Nejvetsi cesky myslitel a vznalezce se zucastni souteze o nejvetsiho cecha. Bohozel zpuchrely mocnarsky rezim CT jej nepochopitelne vyradi ze souteze.

      Ja osobne bych byl zkaman, kdyby to dopadlo jinak :-))).

      0 0
    • JJ  

      Ja si myslim, ze by Cimrman mel byt ze souteze vyrazen. Protoze jako pravdepodobny vynalezce a zakladatel tehle souteze by mohl prubeh ovlivnovat…

      0 0
    • pos3k  

      to se nam tech podpisu seslo :-))

      0 0
    • Honzin  

      kdyz uz jsme u Cimrmana tak na cimrman.nazory­.cz/ petice za zarazeni Jary Cimrmana do projektu Nejvetsi Cech. Kdyz nic jineho, tak to stoji aspon za precteni (v této chvíli je tam asi 35 500 podpisu :).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.