• Manas

    Zdarek,
    Nema nekdo z ctenych P.T. doma alba skupiny Grinspoon ? Jedna se o „trochu“ tvrdsi rok, doprovazi to vetsinou bikove/snb/mx vi­dea.

    0 0
    • Toams  

      DC++ riesi kazdy tvoj problem:-)

      0 0
      • Manas  

        Tento neresi. :-)

        0 0
        • fousek  

          No ja bych rek ze resi zadal sem do vyhledavani grinspoon a zobrazily se mi asi 4 lidi co to maj

          0 0
          • Manas  

            ok, v tom pripade bych rad, a pripadne proplatim postovny nebo treba pivko nekde za tyhlecty alba: Thrills Kills And Sunday Pills Guide To Better Living New Detention Grinspoon
            :-)

            0 0
    • Pá-dlista1  

      Mas pravdu. Letosni rok byl obzvlaste tvrdy ;)

      0 0
    • jecnak  

      Zkus napsat Gung-Ho, ten se timhle zabva.

      0 0
      • cabbage  

        zabva – taky nevim jaky i(y) se tam pise…:)

        0 0
        • universal  

          StrongDC++ ..doporuceno 4 z 5 posluchacu mp3 8-)) zdravi kratky universal

          0 0
          • Pivomil  

            cim se lisi od klasickeho DC++ ?

            0 0
            • Manas  

              Segmentove stahovani – jedine vec ktera za to stoji. Ale ne docela dost hubech to nemaj radi. Pry to poskozuje soubory. Taky jim to vytvari jiny TTH klic a tak se to obcas spatne hleda.

              0 0
              • MlokCZ  

                Soubory to rozhodně nepoškozuje, TTH to vytváří stejný. Na všech velkých českých HUBech se Strong smí. Na zahraničních Strong opravdu nemají rádi, je to z důvodu obsazení více slotů najednou. V zahraničí má skoro každý rychlou linku, takže tam segmenty nikdo nepotřebuje.

                0 0
                • MlokCZ  

                  A Strong je vhodný pouze pro rychlé linky, pomalá segmenty nevyužije a navíc segmentové stahování je o něco málo pomalejší, protože má navíc nějakou režii. Na pomalé linky je to tedy zcela nevhodné.

                  0 0
                • Manas  

                  Aaaaha. Diky za opravu :-) Aspon jsem o kousek chytrejsi, ale jak se rika neco krat nula je dycky nula :-)

                  0 0
    • jihra  

      Zadal jsem „grinspoon“ do vyhledávače Kazza a vysypalo se mi toho spoustu. Je otázka, jaka je kvalita, ale kdo má rychlou a neomezenou linku, tak si stáhne všechno a z toho pak něco vybere.

      0 0
      • Manas  

        Kazaa mi nesmi do pocitace, horsiho trojskyho kone abys hledal :-) Nicmene hodne toho na Kazae je, ale vetsinou je to okolo 128kbps. Coz je malo. Nicmene jsem nasel originaly v shopu, takze timto je hledani u konce :-) Jeste abych predesel spekulacim. Originalky stojej okolo 300 – 400.

        0 0
    • zbynek1  

      Jednu vesnici od nas byvala hromada sterku. a vzdy kdyz jsem jel z vyjizdky dom, jsem ji prejizdel. Uz to bylo tak samozrejme, ze by me ani nenapadlo zkontrolovat druhopu stranu hromady, jestli se s ni treba neco nestalo. No a jednou jsem takhle jel z vyjizdky – v zime – mel jsem cepku a proto jsem nemel ani helmu. No Vjel jsem na hromadu a jak jsem uz byl nahore a zacal sjizdet dolu jsem si tesne pred padem vsiml, ze tam nejaci parchanti vyhloubili jamu presne tak velkou aby do nej suplo predni kolo. Vse bylo tak rychle, ze jsem pred sebe nestacil dat ani ruce a priletel na sterk rovnou na tlamu. Byl jsem tak v soku, ze me vubec nic nebolelo, pak jsem zjistil, ze to cervene, co mi teklo z cela byla ma krev :-) vecer me docela bolel nos a krk :-) ted uz si ale davam pozor.

      0 0
    • Bafoon  

      narazil jsem na hudbu od Bena Howarda http://www.youtube.com/watch… – fantazie :-) mohl by mě někdo prosím nasměrovat na další podobně laděné nebo tak nějak zaškatulkovat abych věděl co hledat? Jeho album Every Kingdom už sosám :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.