• sir_mike1

    Zdravim, potreboval bych menit USD, ale nevim, jestli tyhle co mam doma jeste plati. Nikde jsem obrazky ani popis platnych USD nenasel. Omlouvam se za off topic…Dik

    0 0
    • sir_mike1  

      Tady je jeste pohled na tu bankovku zezadu.

      0 0
    • Radek Broz  

      Pokud vim, tak USD jsou platny uplne vsechny, ktery byly kdy vydany.

      0 0
      • sir_mike1  

        Jo? Takze mne tyhle za cesky vymeni? Tak to by bylo v pohode… Bude to pouzito k vyladeni biku:)

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja myslim, ze jo. Neni nic jednodussiho, nez to zkusit. Ale myslim, ze jsou platny fakt vsechny kvuli tomu, ze je jich znacna cast rozptylena vsude po svete a zruseni nekterejch by bylo dost komplikovany.

          0 0
    • McBlacky  

      platej všechny… asi proto že už nikdo neví a nepozná který jsou falešný, při tak slabý ochraně a za ty roky :)

      0 0
      • bajkr  

        by ses divil :-) já sem měl problém v thajsku :-( vracela mi je zpátky a kroutila hlavou a ukazovala na ty čísla naštěstí to byla nějaká malá bankovka a já měl sebou i € tak mě to netrápilo :-)

        0 0
        • McBlacky  

          opravdu plati všechny v obehu papirový, u mincí to ale tak není

          0 0
    • Mamutt  

      Přesně tak, bankovky jsou platné fšechny. Mám doma památeční 10 a 20 USD z roku 1934 :o)

      0 0
      • sir_mike1  

        tak ty uz musi byt pekne zazloutly:) to ja mam tak akorat papirovou dvacku:)

        0 0
        • Vrci  

          Ne ne je v nich díra a na nich hnědočervené skvrny.

          0 0
          • sir_mike1  

            zrejme pokrocilejsi stadium rozkladu:)

            tak tenhle topic se vyvedl – diky vsem, ze poradili! Po deseti prispevcich mame vyreseno;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.