• Pecuchet

    Stalo se vám někdy, že by vám ze zamknutého kola někdo ukradl alespoň to, co šlo snadno oddělat (sedlo, SPDčka, košík na láhev…)?

    0 0
    • borda  

      stalo, ale vetsinou takovy prkotiny jako pumpicka nebo nardi. ale i to na.ere

      0 0
    • blue  

      přední blikačku… když sem kolo v Tescu na Zličíně nechal hned vedle toho hlídače, co tam postává u dvěří s tím, že na něj občas mrkne

      0 0
    • MARIN  

      Nestalo a stat nemuze – kolo zasadne nenechavam z dohledu nebo spis dobehu a to ani zamcene.

      0 0
    • Sirenna  

      Nestalo, protoze na kole jezdim pro zabavu a ne na rohliky do obchodu :).

      0 0
      • RomanH  

        No to ja sice taky, ale obcas se pri te zabave stavim i pivo a tam se to stat muze (i kdyz mne zatim taky ne – vozim Camel a na kole krome tachace nic nemam a ten si vezmu s sebou)

        0 0
        • kOmE  

          Ja tam nemam ani ten tachac ,ale stejne bych ho nikde nenechal

          0 0
          • rhuman  

            no my, kdyz po vyjezdu jdeme na pivku, tak nechavame pred hospodou kola za ctvrt milionu, ale vidime na en, ale jsme tam nekolik hodin a alkohol stoupa, ale zatim zadny nezmizelo, tuktuk

            0 0
    • enjoy  

      mimu spoluzakovi,jeste kdyz jsem byl na stredni,ukradli ve skole z kola zadni rychloupinak,takze cesta domu byla velice zajimava.pry hradili kradeze od 200,– vys,ten upinak stal 199,– :-)

      0 0
      • Lucka  

        To je fakt asi docela o hubu (to jsem jeste nezkousela jezdit bez upinaku:-)))…A sponzor se hodi, to je fakt:-)

        0 0
        • blue  

          bez predniho upinaku jsem jel z Roztok do Prahy, kdyz sem ho po ceste tam prerval pri vymene duse… legrace :-)

          0 0
        • enjoy  

          no on s tim kolem samozrejme nejel:-) kdyz ho vyndaval ze stojanu tak to kolo tak nejak,ehm,vypadlo:-)

          0 0
          • Pavlos  

            Me sem tam napadne jake by to asi bylo kdyby mi za jizdy to kolo vypadlo :(

            Brrr radsi menim tema

            0 0
            • Lucka  

              To by se ti snad ani stat nemohlo. To by si musel mit to kolo asi sakra zadelany, aby se v patce ani nehlo pri nadzvednuti kola.

              0 0
              • Pavlos  

                No co kdyby ti proste prdnul rychloupinak za jizdy

                0 0
                • Lucka  

                  To se asi stat muze, ale jeste jsem o tom neslysela. Nebo aspon co se tyce meho okoli. A horsi by to bylo asi stejnak na predku, vzadu se to treba i da nak ustat ne?

                  0 0
                • RUMcajs  

                  Mě se stalo tohle: rozeberu po 20ti dnech přední nábu Shitmano Deore, že jí jen tak z nudy promažu, a ejhle. Sundám kolo a bác, osa co drží kónusy je prasklá a rozpadla se na 2ks. Jediný co drželo př. kolo ve vidli byla přítlačná síla upínáku a špína. Měla najeto 2500Km.

                  Jinak to fungovalo bezvadně, bez vůle, jako nový.

                  0 0
            • enjoy  

              cely by se to krasne zablokovalo a dopadl bys jako beloki na tour.

              0 0
              • Pavlos  

                ale treba predni a ktomu tak v 50 – 60 km za hodinu

                Clovek si to pekne frci nadskoci si a kolo…

                0 0
                • enjoy  

                  trochu to zavrkla,vecka to zachytej a kdyz se neposeres tak to mozna ustojis:-)

                  0 0
                  • Pavlos  

                    problem je to ze mam kotouce:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      joo,asi budes muset prejit zase na vecka,protoze jinak…:-) a vubec,jak je to mysleny ze podle vyrobcu kolo z vidlice nevypadne,diky nejakymu zahadnymu bezpecnostnimu systemu ktery jsem neobjevil?:-)

                      0 0
                      • Pavlos  

                        ze by airbag :) nee co to pisu

                        Tam je nejaky bezpecnostni system???

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          No u pevne osy mas nejakou tu nadeji bez rychloupinaku, ale u QR20 uz nemas ani tu. Normalni patky maji osazeni a v pripade povoleni upinaku ti kolo nevypadne (ozkouseno i v dost ostrym sjezdu:), ale pri pretrhnuti..... mozna nejaka ta podlitbicka.

                          0 0
                        • blue  

                          no to predni kolo mi vydrzelo bez upinaku z Roztok do Prahy diky usazeni patek ve vidlici… akorat sem si musel davat hodne velkej pozor, abych nebrzdil predni brzdou, jednou sem jenom trochu podvedome sahnul na paku a malem mi to kolo z patek vylitlo… no a samozrejme sem se nevracel terenem, ale po asfaltu

                          0 0
                      • Lucka  

                        To bude mozna tim, ze vyrobci predpokladaj, ze si upinak utahnes. Za jizdu s otevrenym upinakem ti nikdo rucit nebude.

                        0 0
                        • Pavlos  

                          To vim ze se to ma utahovat

                          Proste je to hnusna predstava

                          0 0
                          • Lucka  

                            Ja te z zadnejch takovejch chyb nepodeziram, to bylo mysleno obecne.

                            0 0
                      • Palo TT  

                        Niektore vidly maju koniec vidlice kam sa nasuva oska naboja mierna vyhnuty smerom von (alebo tam maju vyfrezovany kruhovy plochu pre rychloupinak). Takze aj ked je rychloupinak trosku povoleny (skor by sa dalo povedat nie je uplne dotiahnuty), tak koleso teoreticky nevypadne. Ale v praxi by som to neskusal.

                        0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Musis si pri vyskoku pribrzdit, abys tam to kolo pridrzel :)

                      0 0
    • Lucka  

      Me tak jeste napadlo. Kdyz jsme jezdili jedno leto k nam do hopsudky, tak nakej clovek vymyslel to, ze predni kolo si sundaval a bral si ho sebou do hopsy, aby mu na kole nikdo neodjel. Vypadalo to dost vtipne.

      0 0
      • Pavlos  

        no zajimave reseni:)

        0 0
        • Lucka  

          Jo, ale az do te doby, kdy mu naci kluci schovali to kolo do stromu pred hospodou, kdyz si sel pro pivo. Docela chudak, kdyz ho hledal a vsi na nek koukali. Byl to nakej dedula.

          0 0
    • krabica  

      Mě uradly kolo za 22 papírů přímo z auta, teď už si kolo beru i do hospody ke stolu. :)

      0 0
      • Pavlos  

        lidi sou sv…

        0 0
      • krabica  

        A to má cenu cca 2 tis. :-)

        0 0
        • Lucka  

          Ani se nedivim, hodne zlodeju si na drahy kolo ani netroufne a kdyz uz troufne, tak nema tucha kolik stoji. Kamosovy ukradli kolo asi za padika a po case ho nasel v bazaru za desitku, tak si ho zase honem koupil.

          0 0
          • enjoy  

            dost bych zvazoval odcizeni.

            0 0
            • krabica  

              Myslíš z bazaru? 8-O

              0 0
              • enjoy  

                presne tak.kdybych byl v takove situaci tak bych na nejaky zpusob urcite prisel.a vubec bych z toho nemel vycitky.

                0 0
                • Lucka  

                  Nebo vzit zarucak, cislo ramu a pokusit se dokazat vlastnictvi. ALe myslim, ze by to stejne neproslo. Neb bazarnik, jako nezaujata osoba, ma pravo si ponechat zbozi, do ktereho vlozil svuj kapital. Kdyby se ale podarilo dokazat, ze vedel o tom, ze kolo je kradeny, tak pak uz je to jina. Ale krast si svoje vlastni kolo…to uz bys mel prusvih ty a nikoho by nezajimalo, ze bylo driv tvoje.

                  0 0
                  • Pavlos  

                    dotahnou tam prislusnika ale to je na hodne dlouho

                    0 0
                    • krabica  

                      Já bohužel neměl kde hledat, protože v Ostavě žádnej bike bazar není, kolo bych poznal hned nebo? bylo skládané.

                      0 0
                    • Lucka  

                      Ver mi, ze prislusnika tam nedotahnes, pokud to neni tvuj kamarad.

                      0 0
                  • enjoy  

                    ja vim ze je to silne naivni,ale vzit si svuj majetek at uz se nachazi kdekoliv(pokud neni zabaveny:-)) snad neni trestne,ne?:-)

                    0 0
                  • zdenal  

                    kdyz je to kolo moje a dokazu to papirama, tak nevim proc bych ho nedostal zpet.. Jemu ho zabavi a nikoho nebude zajimat ze v tom ma nejaky penize

                    0 0
                    • Pavlos  

                      nebo si pozvat Obcaske judo:))))

                      0 0
                    • enjoy  

                      jenom abys tam neprisel s papirama a on by rekl tak fajn ale prijd s policajtem a nejak to udelame a vratis se a kolo nikde:-)

                      0 0
                  • ravo  

                    Pokud prokážeš, že věc v bazaruje je tvoje a byla ti odcizena, je tím namydleným bazárník. Nezbude mu ani to zboží ani ten kapitál, má jen možnost občansko-právní cestou ty peníze vymáhat po tom, kdo tu věc ukradl…

                    0 0
    • Meesha  

      No vidis, kdyby sis ho nezamykal…

      0 0
    • MartinXC  

      Nestalo, kolo nikde nenechávám – když na ně sednu tak jedu, jedu až z něj na konci (doma) spadnu. Jediné škody jsem si způsobil sám tím, že jsem různě poztrácel láhve, computery, atd.

      0 0
    • Tomcat  

      Hmmm… asi amatér nebo vožralej jinak by ti lohnul celý kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.