• rich

    ked uz sa zacalo tak do hlbky! :-) 11%

    0 0
    • fousac  

      tuk nevim, ale alkoholu standardne kolem 4% … :))

      0 0
    • mastihuba  

      92kg se u mne rovná tak 24%tuku. Takže tenký nožičky a velkej pupek. Ještě že se vyrábí tepláky a volný svetry.

      0 0
    • Lister  

      Po roce a půl strávených nad přípravou na státníce to tak odhaduju na 30%. Momentálně jsem na svém hmotnostním max co si pamatuju. Mám o asi o 20kg víc než když jsem na tu školu lezl a o 10 než loni v tuhle dobu :-( Ale práce to snad spraví :-)

      0 0
      • Air  

        taky tak… prvnich tri a pul roku na skole jsem vazil okolo 85 kg… a za posledni rok a pul studia jsem pribral skoro 20 kg :( takze ted to davam postupne dolu… z maxima 102 kg jsem ted na tech 95 a taky si rikam, ze prace to zpravi :)

        0 0
      • misj  

        nespravi, kdyz jsem sel na skolu – 72 kg kdyz jsem koncil solu 80 kg, po peti letech v praci 100 kg

        0 0
        • Lister  

          Tak vzhledem ke stáří mého původního příspěvku musím přiznat, žes měl pravdu, je to čím dál tím horší, a že prý to ze mě ty noční služby dostanou, houby, makám víc než rok a pořád lezu s váhou nahoru :o( No ale co naděláš, furt lepší sportující tlouštík, než hubený pecivál :o)

          0 0
    • ravo  

      Dost na to, aby mi v zimě nebyla zima…

      0 0
    • Eila  

      naposledy kolem 15% skoda ze na to nevypadam:(

      0 0
      • biker007  

        Zdravim novou tymovou kolegini:) kdy se konecne nekde ukazes:)?

        0 0
        • Eila  

          nekdy v novem tydnu uz snad:) ale jen ukazu, mam zlomene zebro:)

          0 0
          • biker007  

            to je porad to zebro o kteryms tady psala uz pred.. ..tak dvouma mesicema? ale do sauny nevadi, ne:)?

            0 0
      • blue.sun  

        Zase si v té postavě nevěříš???

        0 0
    • vozejk  

      něco kolem 5

      0 0
      • Mamutt  

        To už je na hranici anorexie, ne?

        já 186cm, 73,5kg a 10,3% tuku

        0 0
        • vozejk  

          rozmezí pro vytrvalostního sportovce se udává 4–8 a mě to teda jako anorexie nepřipadá.jinak 183cm,67,5kg a 5% tuku.profíci maj tak kolem 3%…

          0 0
        • gummo  

          ja sem 180 cm 65 kg a mam 9,1 a minimalni doporucenej je 9!! fakt bych chtel zahlidnout frajera co ma 5!! hh

          0 0
          • ddd - andy  

            183cm 72kg a 3,5% v sezoně :-)) ale ted nic nedelam a hodne jim, takze mam tak kolem 10%

            0 0
            • gummo  

              hele nevim kdyz koukam tak sem sice vo kousicek mensi ale vazim vo 7kg min a fakt sem hodne hubenej!!! tak mi prijde dost divny ze mas tak malo!!

              0 0
              • McBlacky  

                jak hubenej! štíhlej si chtěl říct ne, já mám taky 183/72 samozřejmě že to nejsou parametry řezníka, ale je to celkem konfekční postava :-)

                0 0
                • gummo  

                  hm to jo no mne do konfekcni postavy chybi nejakech 5 kilo

                  0 0
                • lempl  

                  konecne lempl na foru:)))) sem zacal plavat- 4× v bazenu… 3kg dolu:) 185/73 ty procenta?? tak to netusim ale muj typ je??? 13%?

                  0 0
              • ddd - andy  

                Nezalezi na tom jak moc si „hubenej“, ale kolik z tvoji telesny vahy tvori tuk, podkozni tuk.. Nechci aby to vyznelo nejak blbe, ale tam kde ty mas tuk, ja mam svaly.. :-)) To ze jsi hubenej, totiz samozrejme neznamena to, ze mas malo tuku.. Uz si trochu rozumime??

                0 0
                • Mamutt  

                  Ty máš svaly, já mám čáry! :-)

                  0 0
                • rich  

                  pravdupovediac – ked som videl fotku R.Sibla z Crocodile Trophy vo VELO-e, ved ten chalanisko uz nevyzera zdravo! :-) kombinacia – „aj nejake svaly“ sa mi zda rozumna :-) co tam po jemne vyssej vahe

                  0 0
            • PT  

              Ahoj.Mě by zajímalo,jak rychle jsi schopný z těch deseti se vrátit na 3,5%?A naopak.Jaký trénink při tom máš?Dík

              0 0
          • Beeda  

            me 182,5cm 71kg a 4,2% a znam nekolik dalsich..B.

            0 0
          • Baracuda  

            No, vcera mi namerili 3,5% Merim 186cm a vazim 73kg, sem stihlej, ale nejak vychrtlej si nepripadam, jim uplne normalne…

            0 0
            • PT  

              Ahoj.tak jsem tě prokouknul.XCR.Hele až budeš mít vidli,tak se mi ozvi a někam pomalu vyjedem.Jsem v Brně do cca 17.12.

              0 0
    • Karaya  

      něco okolo 8% a po Drasalovi mi naměřili 4% (194cm, 70kg)

      0 0
    • Manas  

      19% , sem fakt tlustej – 178cm, 78kg, ale pracuju na tom, premenim to ve sval :-)

      0 0
      • DanX  

        ja mam nejakych 8% , 185cm na 77kg…ale nejlepsi sou takovy ty mereni na ulici, strcis tam zapesti a ono to ukaze, ze mas 2%tuku, kez by

        0 0
    • biker007  

      179, tak 70–75 podle rocniho obdobi. procent me namerili naposled asi 12%. aspon me v zime neni zima:)

      0 0
    • robin!1  

      To jste všichni, co jste psali hodnotu vašeho tuku byli u doktora na vyšetření tuku? Nebo to máte z toho nesmyslného měřila, který se snaží pomocí slabého proudu změřit Váš tuk a jeho hodnoty jsou nad 20% tuku orientační a pod 10% není schopný měřit vůbec. Jinak já mám 184cm v sézóně 64kg, teď 68kg.

      0 0
      • Manas  

        Jasne, testoval jsem to na tech ruznejch vahach ktery ti do tela perou proud :-)

        0 0
      • vozejk  

        mě to měřili na sportovnim vyštření.dělali to oždibováním nebo jak tomu řikaj.

        0 0
        • wraftler  

          Kto mi to spravi? Obvodny lekar asi ne… A boli to?

          0 0
          • Mamutt  

            Nebolí! Nebolí! Pořád si to opakuj. A raději zavři oči. Nebolí!

            :-)

            0 0
          • vozejk  

            nebolí.vezme takový kleštičky a voždibuje tě na různejch částech těla.pak to nějak přepočítává.možná ti to změří i normální doktor.

            0 0
          • martt  

            neboli to.

            Robia to na katedre telovychovneho lekarstva (alebo nejak podobne sa to vola). Vysetrenie, teda kompletne sportove vysetrenie stoji ale asi 2500,–SKK. Viem to presne lebo teraz to robili obom mojim detom.

            Ak chces viac detailov a tusim si spomenul ze si na GJH, tak si vymakni toho chalana co aj teraz v zime jazdi na biku do skoly, to je moj syn.

            0 0
            • Mamutt  

              Obávám se, že pak se i ratrům ze Slovenska vyplatí cesta do Prahy a zpět – Casri 750,– za první vyšetření a 650,– za každé další..

              0 0
              • Mamutt  

                Tímto se omlouvám ratrům ze Slovenska, myslel jsem samozřejmě „Bratrům“ :-)

                0 0
                • martt  

                  Tiez ma zarazilo ake je to u nas drahe. Viem o tom, ze v CASRI je to o dost lacnejsie. Robili im kompletne testy: biologiu, zatazove EKG, analyzu plynu, meranie tuku atd. Vo vysledkoch ale nie je uvedeny AP len ANP, takze neviem, co si mam o tom mysliet. Rozhodne je to dost penazi

                  0 0
              • vozejk  

                hele co všechno ti tam dělaj?u nás v Plzni za to chtěj 1300,–

                0 0
                • Mamutt  

                  Zváží tě, kleštičkami změří podkožní tuk, následuje zátěžový test s měřením laktátové křvky na ergometru. Pak sprcha a podle potřeby kratší či delší povídání s panem doktorem o všem, co tě zajímá a potřebuješ vědět :-) Eeee, ale snaž se držet jeho oboru sportovního lékařství :-)

                  0 0
                  • vozejk  

                    hele a dělá i max výkon,spotřebu kyslíku,kolik čeho vydechuješ při jakym výkonu,zátěžový EKG,atd?

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Ano. Vyšetření vydechovaných plynů atd atd jsou ale vedeny samostatně. Normálně stačí právě jen ten test na zjištění laktátové křivky a AP/ANP. Mrkni se na www.casri.cz všechno si tam najdi.

                      0 0
      • gummo  

        no ja nevim jak vostatni ale mne na to mnereni poslal trener!!! stejne jako celej nas tym!!

        0 0
    • Standa  

      Nechci nikomu brát iluze,ale pokud měříte tuk na váhách,tak ve většině případů podměřují čtyři až deset procent.V současné době je nejpřesnější metoda DEXA(duální energetické rentgenové záření)Jinak já mám okolo 10%,v létě se snažím mít víc.Důvod je jednoduchej,když mám pod 10% vydržím v létě ve vodě max.10minut a pak prochladnu.To moje děti prostě nechápou.Příští rok to asi vyřeším neoprénovou vestou.

      0 0
      • till  

        To je přístup:-) Vesta jenom brání v pohybu, lepší to je řešit tělesnejma dispozicema:-)

        0 0
        • wraftler  

          Ne, to neni riesenie… Potom ti to brani pohybu furt a ked vylezes z vody, nemozes to dat dole ako vestu…

          0 0
    • VAHA  

      No já mám 187, 68kg a 8,7%tuku – měřeno na váze.

      0 0
    • MARIN  

      Pri nedavnym vysetreni v Casri mi namerili 15%. Uz ale precuju na snizovani a v breznu to doufam bude kolem 10%

      0 0
    • jpl  

      175cm, 80 kg, tuk pri polsednim mereni loni na podzim tesne pod 8%. Jinak samý maso …

      0 0
      • Darkson  

        konečně někdo normální:-))). já mám 178 cm, 88 kg a 10%.

        0 0
    • dave lister  

      cca 11 % zmereno v casri („ozdibovanim“) zhruba pred mesicem. kdyz mne v 16 prijimali do TSM, tak jsem mel 5,4 % (taky mereno „ozdibovanim“ na sparte u sportovniho doktora).

      0 0
    • PietroUL  

      6%, ale nevypadám na to :) Měřeno v Casri klepetama.

      0 0
    • Air  

      ja kdyz jsem se meril pri cca 97 kg a 187 cm, tak mi rekli okolo 12 %, je to mozny? A to na sobe vidim, ze mam neco navic (tedy ta vaha neni zpusobena „tezkyma kostma“ protoze jsem drive vazival okolo tech 85 kg a bylo to tak akorat)

      0 0
    • ferda  

      Na zacatku kazde sezony musime chodit k doktorovi…mam 185cm, 90Kg a 11–12% to bylo po letni priprave a rekl bych,ze ted jsem tak o 2–3kg lehci…ale jak s tukem,to nevim

      0 0
    • robin!1  

      4,8% a to je mimosezónu, kdy vázím o 3kg více.

      0 0
    • Daf  

      Tak jsem vcera byl na vysetreni a 7.4% jojo Vanoce :)))

      0 0
      • Beeda  

        Caf Daf, tak dame v so nakej 4h svih ne? Ma byt pekne… B

        0 0
        • Daf  

          Klidne bych dal i dyl kdyz bude tak teplo jak slibuji. Mas najakej napad kam?

          0 0
    • climber  

      Pánové nejhorší je kancelář. Po 7 letech sezení v kanclu se dostavilo zvýšení váhy o cca 15 kg proti stavu když jsem tady začínal.

      0 0
    • Daník  

      Jak to tady čtu, tak tady některým asi při jízdě pěkně chrastí kosti, ne?Ještě že jsou jiné sporty, kde se za svých 182/82 nemusím červenat, nějak si neumím představit, že bych se 60kg hrál hokej:). Co takhle trošku pojíst, „pánové“?

      0 0
    • kankrlicek  

      Vcera Casri – 175,5 cm, 73,1 kg, 13% tuku. Pry by to chtelo tak 1 kyblik sadla vylit :)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak já na 177cm a 59 kg, mám pod 4% a to v zimě mimo sezónu. Teď se ale snažím spíš přibrat, nebo pak během sezóny ze mě nic nezbude… :))

      0 0
    • Medunka  

      166cm – 61,6kg – 14,5% ;-(

      0 0
      • enjoy  

        neboj,ty to mas na spravnejch mistech:-)

        0 0
      • lubos  

        jenom klid, takovej sval jako mas na stehne na fotce, jooo to bych bral hned.

        0 0
      • Sly  

        Holky mají už od přírody více tuku. Tak když to porovnám s chlapem tak si na tom skvěle.

        0 0
        • JancA  

          zas tak skvely to neni, se zeptej SavaH kolik ma:)…optimum je kolem 10. Ja mela v rijnu 13%, ted doufam, ze to bude tak 11%:)))

          0 0
          • Darkson  

            ono taky záleží na ambicích. ne každej chlap, co jezdí pro radost, musí mít 5% a ženská 10%:-)

            0 0
            • Pebe  

              Děkuju, začínal jsem mít komplex :-))

              0 0
            • JancA  

              no jasne, ale nejde jen o kolo, ja ma mmezi tema 11–13 a speku mam habadej, myslim ze i 8 bych v pohode unesla, kdybych nezrala jak prokopla…jde taky o cholesterol, vysokej krevni tlak, ucpavani tepen:))))…

              0 0
          • brantec  

            mno nevim..v nejakym starsim cisle muscle&fitness sem cetl, ze optimalni pro normalni zenu je 15%..pokud je to nejaka joo sportovkyne tak samozrejme min www.aazz.info/linie/rysdi.htm Pro ženy je množství podkožního tuku také určitá kontrola ve spojitosti s menstruačním cyklem. Lze totiž důvodně předpokládat, že pokles podkožního tuku pod 10 % (u žen!) může vést k poruchám cyklu nebo až k amenorhee. www.stihla.cz/…i_clanku.php?… I zdatné sportovkyně, např závodnice fitness, mají v nesoutěžním období hodnoty kolem 13% a pro vaši hrubou představu, hodnoty pod 20% spadají do kategorie „štíhlá".

            ja mam 197/90 a 10% podkozniho tuku, v lete sem mel 83kg, takze sem hezky pribral:)

            0 0
            • brantec  

              sem si trocha cm pridal:) 187/90

              0 0
            • Manas  

              Ja momentalne 178/81 18% a rekl bych ze kondickou jsem na tom lip nez kdykoliv predtim. Ale rezervy tu jsou :-)

              0 0
            • JancA  

              jsem rada ze pouzivas kvalitni zdroje:)k vyh­ledavani informaci…na www.stihla.cz uz nedam dopustit:)))…ty merice co maj v lekarnach sou uplne na hovno, zmeri ti 20, ve skutecnosti mas 14, tak pak chapu, ze pod 10 povazujou za zdravi skodlivy…

              0 0
    • cernoch1  

      186cm/84kg/cca 7% sádla

      0 0
    • petebike  

      4,2% v lednu pri 184cm/68,7 kg

      0 0
      • JancA  

        nojo,spekoune:)…ja mam po dnesku 11.5%, 175/60,5..jde to pomalu, ale bez omezovani:)

        0 0
        • petebike  

          no jsem zvedavej na Savu az prijede a pujdem na testy, zatim nejsme od sebe moc daleko ale taky uz je to nejaka doba..no uvidime, hlavne na Bikechallange…uz to mame zaplacny :-)))

          0 0
          • JancA  

            vy snad jite korinky nebo co:(…nojo,sedet u compu a sezrat vanu arasidovyho masla asi neni dobry,herdek:(

            0 0
            • petebike  

              no to ja tedy nejim, bleeee :-) hezky testoviny,kureci maso,hodne zeleniny,coko­ladu,upeceny buchty – od zeny,a ruzny jiny neresti :-D

              0 0
    • Twisp  

      191cm/80kg/10,4% sadla – mereno Martinkem kdyz padnul prvni snih

      0 0
    • default  

      Helejte, a kdyz uz je tu rec o tucich, netusite nekdo jak presna je BIA analyza? Resp kdyz je obsah telesneho tuku a vody je pocitan pomoci elektrickeho mikroimplusu, ktery meri vodivost v ruznych typech tkani? U digitalnich vah, ktery to maj se uvadi rozliseni tuku a vody 0,1%…

      0 0
    • Komi  

      Bych rád viděl fotky všech tady, aby se to tak nějak dalo porovnat. Váha u tohoto není asi až tak důležitá, protože dost záleží na tom kolik má člověk svalů :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.