• Beeda

    Aby rec nestala tak jarinovkej dotaz ze:-) Vcera stoupnu na vahu, v zari 70kg a ted 79kg. Ve stredu se na laktatu dozvim tuky i W/kg. B.

    0 0
    • wroum  

      pres leto cca 67–9, ted 70–1.

      0 0
    • tradic  

      Ja shodil 6 kilo. V zari jsem mel 88 a minulej tyden jsem stoupl na vahu a ejhle 82 kg.

      0 0
    • Daf  

      Teda nechapu jak jsi to dokazal. Vzdyd na tom kole sedis kazdy den asi rostou svaly :) Ja se mimo i v sezone pohybuju porad stejne mezi 63–65kg.

      0 0
      • Beeda  

        Hele a nejhorsi je, ze si pripadam furt stejne, sadlo skoro nikde a 8kg svalu taky nevidim, jsem zvedavej co u Martinka, musim se spon rano poradne vyprazdit:-) B.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky jsem na tom furt stejne. Nekdy jsou to tezsi svaly jindy vic lehciho sadla, ale hmotnost je porad stejna. Jen nekdy na podzim jsem mel strevni potize tak jsem par kilo schodil takrka pres noc, ale pak to bylo za dva dny zpet. Podle me na hmotnosti vubec nezalezi (pokud nevazis 400kg) a ani ve spojitosti s vyskou se z toho neda nic poznat.

        0 0
        • Beeda  

          jasan proto ten jarin, navic to odladim, jeste 6tydnu je cas:-) B.

          0 0
      • tradic  

        Taky nevim jak jsem to dokazal. :) Na kole sedim cca 2× tydne. Ale na rotopedu kazdej den hodinu. Svaly trochu rostou. Prumer lejtka jsem mel nejakejch 34 cm :( a ted 39–40 cm, takze tam neco narostlo. :)

        0 0
        • Mucha  

          prumer? hmmm … tak to jsou opravdu slusny „lejtka“ :D

          0 0
          • tradic  

            Myslis? To je v tom nejvetsim miste. Ale smerem dolu se to rapidne suzuje. Nad kotnikem mam prumer 24 cm. Hlavne tam bych to chtel nejak rozsirit. Tak asi tak nejak vypadaji moje nohy. :(

            Jak jste na tom vy?

            0 0
      • miťo  

        No to se nedivim, proc ti na Sudetech tak bouchly saze, kdyz jsi takova vrcharska blecha :) To ja to mam se svejma 79–82kg do kopce horsi… :))) …to nepocitam o kolik mam tezsi kolo…

        0 0
        • hydrant  

          tak to seš skoro tak tluszej jako já ( cca 83,5 kg ). Ale tuhle zimu držím letní váhu jako nikdy dřív. A když přestanu žrát čokolády, tak by mohlo být dobrý jaro. Pivo ale vynechávat nebudu. Musí mi z toho života něco zbýt…

          0 0
    • RomanH  

      Leto 75–76, ted 78–79

      Tuto vahu mam jiz cca 5 let s vyjimkou vyletu do Asie – nejdrive doma priberu na 80–82kg a vracim se s vahou 68–70kg

      0 0
    • mastihuba  

      listopad 92kg prosinec leden 86 konec února 89–90

      0 0
    • KrtekLe  

      Braska Beeda ma pravdu, toto pondeli jsem ho videla a nemohla poznat, ty kila navic jdou znat na prvni pohled..Bracho, mas co delat…!:-)

      0 0
    • tjuren  

      Asi pet kilo. To je vic nez vloni, ale obavam se ze min nez za rok :( Je to rok od roku horsi, no blizi se hold ctyricitka.

      0 0
    • martt  

      postavim sa na vahu pred svadbou – 60kg postavim sa dnes rano (par rokov po svadbe) 102kg :-(

      0 0
      • aku  

        dobre :))

        0 0
      • Lance  

        svatba s d?:) reknu si svatba, slysim d pisu t, svatebni kytice:))

        0 0
        • tradic  

          jen tak mezi nama. Byla tam kosile

          0 0
          • Lance  

            ze jo? sem si rikal,ze mi to nejak hapruje,ale tady nemam strach,ze by se nekdo neozval:))))

            0 0
            • Pebe  

              Že by to bylo tím, že je ze slovenska? :-)

              0 0
              • martt  

                pebe, spravna odpoved, po slovensky je svatba svadba.

                A napr. aj svadobna hostina

                0 0
    • sraldo lattrinny  

      Jsem jako prase :-)

      0 0
    • Darkson  

      no já to musim zaklepat, od října zatím –7 kg. snad to vydrží:-)

      0 0
      • Homer  

        no ja to musim zaklepat, od rijna zatim +7 kg, snad uz to vic nebude :)

        0 0
    • honz@  

      Ještě v polovině prosince 76kg, ted 81kg. Ale už jsem začal.

      0 0
    • LukasX  

      v rijnu nastup do prace→ sedavy zamestnani, zadny pohyb z 66->na 70 zacatkem ledna. Potom napad snih→ pravidelne bezky (4× tydne) a jsem na 67 ;o) Za mesic/dva .. az spadne snih tak kolo a budu zpatky na optimalce ;o)

      0 0
    • Siddha  

      +4kg

      0 0
    • Meesha  

      Koncem rijna: 68kg Ted: 73kg

      0 0
    • czertd  

      Na konci září 78kg, prsinec 88kg, únor 84kg a těď pracuju na snížení na 80kg

      0 0
    • BOREK  

      No ja to drzim tak celej rok kolem 72. Kolem Vanoc krapet vic, ale to snad kazdy. Nebo jsou tu nejaky vyjimky?

      0 0
      • mastihuba  

        My co jíme celej rok, tak si na Vánoce potřebujem trochu vydechnout. :))

        0 0
    • rock  

      V září 87, teď 79 :-) …

      0 0
    • fousac  

      na podzim +12kg, po novym roce –2kg.. este aspon 10kilicek dolu to bude chtit.. :/ teda ne ze bych to nejak hrotil.. kdyz nebude, tak holt nebude.. ;)

      0 0
    • Honzas  

      na podzim 72, prelom ledna unora 78, ted snad nekde kolem 75… cil je zpatky na 72, ale sedave zamestnani je tak trochu proti;-)

      0 0
      • Peslezedirou  

        Září 74kg tak akorát, prasinec 78, teď 69 – 70. Musím trochu nabrat pač mi lezou žebra.....výška 184 cm.

        0 0
    • Lance  

      Jak to vsichni delate takove rozdily? To jde? ja furt 78–80 kg a nepriberu a nepriberu, ale snad ani uz nechcu

      0 0
    • ravo  

      Strašně moc. A to jsem byl obézní už předtím…

      0 0
      • martt  

        podla fotky v profile rozhodne nevyzeras obezne. Kukni si moju :-9

        0 0
        • ravo  

          No, zatím máš nás náskok, ale doháním tě:-)

          0 0
    • biker007  

      asi +4kg.. cekam na teploty min. 5°C, pak zacnu jezdit. tohle pocasi me uz fakt s**e..

      0 0
    • jonti  

      stale to iste, asi 69kg. Aj by som chcel pribrat, ale nejako nejde

      0 0
    • climber  

      Jás se vobul seriozně do diety a zhubnul jsem 8 kilo. A doufám, že to není konec.

      0 0
    • Eila  

      ani deko:-)

      0 0
    • Jenca  

      tak tohle nechapu jak to delate ja pres leto co jsem jezdil an biku tak 70–72kg ted pres zimu co jezdim jen vykendy a malo tak 61–63

      0 0
      • PEP/\N  

        To mas jedno, ja uz 3mesice systemove trenuju a mam klid. tepovku kolem 55. Kamos, jehoz zivotni styl od ranneho detstvi spociva ve vysedavani u TV a PC a ktery si obcas jde na prochazku nebo na fotbalek byl na EKG a namerili mu 44. Ptali se ho, zda neni nahodou sportovec a rikali ze ma rezervy…to k tem paradoxum. Jinak ja mam uz tak rok kolem 70, resp. 69–71

        0 0
    • tomsoyer  

      To já loni na jaře 77 kg pak sedavé zaměstnání navíc sem začal bydlet s přítelkyní = pravidelná strava + méně času na kolo a včera 90 kg na váze:-(( hnus ode dneška tvrdě začínám!!!!

      0 0
    • stréc od piva  

      já vážím během roku 90kg.po vánocách mám 110kg.nejezdím,jen čumím na televizu a žeru..a čekám až to roztaje a budu moct jezdit autem do lesa

      0 0
      • miki  

        ono se dá ježděním autem do lesa zhubnout??možná v peněžence za benzín.

        0 0
        • stréc od piva  

          no do lesa jedu s tetou máňou autem..a tam jezdíme na kole..

          0 0
          • miki  

            do lesa jedu na kole apak už jenom jezdím po lese na kole a pak jedu z lesa na kole domů -jak prosté.

            0 0
            • stréc od piva  

              jenže když máš nejbližší les 50km..a už ti neslouží moc zdraví a chceš se projet po lese,tak není jiná varianta :(

              0 0
              • miki  

                Tak to jo některé části civilizace jsou docela dobře vybetonována ,vyasfaltována,prů­myslové aglomerace,velké širé rodné lány atd.....

                0 0
    • admxx  

      he he…chcete sundat kila?…doporucuju dva tydny na vysokoskolskych kolejich bez penez na jidlo ale zato se spoustou penez na pívo:-))))

      0 0
      • hydrant  

        se napiju piva a okamžitě dostávám hlad. Takže dám pár pěn, k tomu večeři, nějaký kafouny a je to v pr…i finančně i váhově.

        0 0
    • Manas  

      Pred zimou 77kg ted pred nastupem do prace 77,5kg :-)

      0 0
    • black.horse  

      v létě 101–103kg a nyní 112–114kg…

      chacha, ste samý hubeňouři :-)

      0 0
      • Darkson  

        tomu řikám váha:-). BTW, kolik měříš?

        0 0
        • black.horse  

          asi jen 192cm… no jo, sem holt drobeček;-) ale aspoň mám nad bikem silovou a váhovou převahu, když vidím jak na tom někteří vlajou:-D

          0 0
          • Darkson  

            já jsem si dal za cíl vážit i s kolem pod metrák a v současný době to dělá tak 99,5 kg bez camelu:-)

            0 0
            • black.horse  

              to se máš… hmm, kdybych to samý plánoval u sjezďáka, tak sem jak Twigy:-D To ne, ale taky mám letošní cíl… chci se na léto na sezónu dostat pod 100kg… tak drž palce, a? při tom neumřu hlady;-)

              0 0
            • fousac  

              koukam, ze z tebe na stary kolena roste peknej chrt… :))

              ja uz tohle davno neresim.. si dycky reknu, ze neco lehce pres 110kg i s bikem zase neni tak hrozny.. ;)

              0 0
      • nadrazak 2  

        Kolega z práce je takový turista,jezdí do/z práce celkem asi 60km a jeho parametry jsou cca 200cm/130kg možná i víc,on se nikdy nepřizná.Ročně najede kolem 7tkm jen do práce.No já jsem vedle něho podvýživa 193cm/82kg.

        0 0
    • KrtekLe  

      Porad stejne, 65 kg :-).

      0 0
      • Beeda  

        V lete jsi mela 62kg:-)B.

        0 0
        • pitelboy  

          nechápu, proč bych měl jako přes zimu přibrat ? To si snad většina cyklistů válej šunky, žerou cukroví, ovar, chlastaj pivo a čuměj na bednu, když nejsou ideální podmínky pro bikování ? Jestli jo, tak je mi vás opravdu líto .

          0 0
          • Darkson  

            umístit tuhle poznámku pod Beedův příspěvek je docela ironie…

            0 0
            • Mamutt  

              On se to řadit naučí.. trénuje to teprve chvilku 8oD

              0 0
            • Jogador  

              Naprosto trefné, já Beedovi taky pořád řikám,aby neseděl doma a šel se projet, ale on že ne, že ještě musí dokoukat Beverli Hills:)

              0 0
              • KrtekLe  

                ale ne, Beeda nekouka na Beverly Hills, posledni dobou sleduje Mariannu Kralovnu noci /Mexicka telenovela/.. pry je to emotivni.

                0 0
              • KrtekLe  

                ale ne, Beeda nekouka na Beverly Hills, posledni dobou sleduje Mariannu Kralovnu noci /Mexicka telenovela/.. pry je to emotivni.

                0 0
              • KrtekLe  

                ale ne, Beeda nekouka na Beverly Hills, posledni dobou sleduje Mariannu Kralovnu noci /Mexicka telenovela/.. pry je to emotivni.

                0 0
                • Beeda  

                  a ty prestan uz pit, to sem davas 3×:-) B.

                  0 0
                  • KrtekLe  

                    to vis, nekolikrate potvrzene=pravda (a za Mariannu se nemusis stydet, moje maminka u toho take place :-D) …Blbne nam Proxyna..:-(

                    0 0
                    • Beeda  

                      jo u poslednich tristadvaceti dilu jsem musel taky zamacknou slzu:-) B.

                      0 0
          • Rychlej turista  

            Protože v zimě se jezdí méně a tak je více času na jídlo.

            0 0
            • Beeda  

              teda ty jsi vyhrabal tread:-)) aktualne 76,5:-)

              0 0
            • rimka  

              Přiznej se kolik Ty, času jsi měl opravdu moře :-D

              0 0
              • Rychlej turista  

                +6 kg na 76 kg, minulý týden jsem to začal stahovat, ale už to zase leze nahoru. Ješte je čas :-D

                0 0
            • nadrazak 2  

              To jsi řekl přesně,já kolikrát v létě přijedu po celodenní vyjížďce,na které toho někdy moc nesním a doma se jen lehce najím a jdu spát.To v zimě se furt láduju a není to zapotřebí,není to hlad je to jen chuť.

              0 0
    • Sethi  

      diky chripce jsem –2kg 72kg

      0 0
    • zac  

      diky chripce z nejakejch 90 na 85.. :) jeste trosku by to mohli jit dolu… :-/

      0 0
    • cabbage  

      4Kg, to na ta 3 šrouby neukecám..:-/

      0 0
    • MlokCZ  

      srpen 69kg konec září 63kg (to díky zlomené čelisti v druhé polovině srpna při pádu) říjen 67kg listopad 68kg prosinec 69kg teď 68kg

      pokud nedojde ke zvláštním okolnostem jak ten pád, tak se trvale už leta držim mezi 67–70kg.

      0 0
    • Krutor  

      No, vloni v lednu 83, letos 87. Tak nějak nenápadně krůček po krůčku. A poznal sem, že je zle, když sem nemohl (naštěstí) na ples – prostě se nedopnul kalhoty :-))))

      0 0
    • Blade  

      Se mnou se to má tak… normálně během sezóny 80, mimo sezónu 76–77, ale protože tuhle zimu se jaksi konec sezóny nekonal a jezdím pořád dál, tak se ani fáze hubnutí nekonala a mám pořád 80.

      0 0
    • Fuck8r  

      Listopad 06 … 84 Kg Únor 07 … 72 Kg

      jo, mít doma trenažér se vyplatí 8-)

      0 0
      • Krutor  

        To mě *****! To na něm trávíš celý odpoledna ne ?! :-)

        0 0
        • Fuck8r  

          no dalo by se říct že od jeho koupě v listopadu jsem z něho ještě neslez :-D

          0 0
          • Krutor  

            Tak to jo :-)))

            0 0
            • Fuck8r  

              když mě viděla doktorka tak mě poslala na vyšetření pač si myslela že mám nějakou těžkou chorobu :-D … nechápe co je to silná vůle a tvrdý trénink :-o

              0 0
              • šlapatko  

                Jo jo prý jsem taky na cvokařa.Co dělat když není sníh tak pořád jezdím:)Váha je zlá věc!V sezoně mám kolem 87kg před 3emi týdny 97.Bo rát jím a byl jsem nachcípaný.Teť 92Kg a pude to dolů:)

                0 0
    • Páník  

      ze zarijovych 72kg jsem nastoupal na 83kg…ale uz zase pracuju na sestupu

      0 0
      • šlapatko  

        Mazec nejsem sám prasátko:)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Mám za to, že nabrat přes zimu okolo 10% ke své závodní váze je úplně v pohodě. Stačí se podívat třeba na Ullricha, jak na jaře vždycky vypadá :-D

          0 0
          • Páník  

            no reknu ti,ze pri mych 173cm vysky je tech 11kg vahy sakra znat…rad jim,coz by nebyl takovej problem,ale ubytek pohybu je moje „metla“

            0 0
    • kámen úrazu1  

      Přes zimu se držím na váze nebo trochu zhubnu. Jak začnu víc jezdit v terénu, přiberu. Asi svaly. Bo kalhoty na stehnech bývají najednou užší. :-)

      0 0
      • alveta  

        presne,sem na tom stejne…pres leto podle vsech jaksi hubnu,ale vaha to vidi asi jinak:-)

        0 0
    • petebike  

      cece letos to je dobry :-) v lete 70 a ted 69,5 – 70,5 takze spokojenes, forma stoupa :-) dokonce to vypada na dobrou sezonu mezi nejlepsimi :-D smlouva uz je nachystana :-D

      0 0
    • rimka  

      Loni na jaře 56, do léta to šlo dolů samo, až na 51 kg, pak jsem ale začala ztrácet i na rychlosti, tak jsem začala rychle baštit a do vánoc to šlo nahoru taky samo :-), takže letos na jaře začínám tam co loni ;-)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja zacal na 100 kg a ted 97 kg a tak to v celku jde … , ale oproti vam ehm teda neco vazim takze vase starosti jestli 70 ci 72,5 .. bych chtel mit ;)..

      0 0
    • Pebe  

      loni na jaře 105kg, na konci sprna 06 to bylo 90kg, teď kolem 95, snad se dostanu koncem léta na 85 :-)

      0 0
      • ydaho  

        to pude, neboj – zejtra v 19.00 te cekam u cedule Uhříněves, svetla sebou :)

        0 0
    • mitch  

      Neřešim, jezdim :-D

      0 0
    • mastihuba  

      no klasika 92 přes zimu. Na čarodejnice bych měl být na 84.

      0 0
    • marapara  

      Já v sezoně 71–73 kg, teď 72–74 kg. Takže jsem celkem v normálu. Dřív jsem míval tak 74–75 kg a v zimě kolem 80 kg

      0 0
      • Hurka  

        Ty jseš jak Saturnin, když se ho ptali na tělesnou teplotu – „Děkuji, mám již 10 let 36,4, předtím jsem měl 30 let 36,6“ nebo tak nějak…

        0 0
    • Irena  

      I ma vaha sla dolu…ne moc, ale sla ;-) Z 59 na 55…

      0 0
    • Manas  

      Moc :-) Nastesti vahu nemam …

      0 0
    • johny.h  

      Tak po troše snahy z 80 v listopadu na cca 75 teď a testy za měsíc.

      0 0
    • fary  

      ted asi 125, jinak pod 120!!! smlouva uz je napsana a staci ji jen podepsat!!!!

      0 0
    • frof  

      Jo tak to je spravny uchylacky tread.Ja pribral 6kg.Vazeno na testu v Casri.12.1.07­.Watty samozrejme byly v trapu.Zensky si ze me delali prdel.Jeeeee pan se nezda :-))).Daf, ktery tam byl se mnou pukal smichy.:-)))Ale uz je mam zase dole.Ufff.:-)))Takze zase na 65kg.

      0 0
    • black.horse  

      no, při pohledu na břišní oblast mám pocit, že jsem bohužel asi nabral všechno to, co jsem v loni shodil:-((( tak aspoň mám motivaci k dalšímu ježdění:-)

      0 0
    • rock  

      Na podzim cca 87 kilo, teď asi 81 :-) …

      0 0
    • Medunka  

      3 kg a jmenuji se Pepa

      0 0
    • dancing dog  

      Všichni, kdo maj nad 70kg jsou ohavná prasata a nemají právo žít!! Nebo pod 70?

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.