• Czechmate87

    Ahoj,

    potreboval bych na stare kolo tip na obyc vydlici – odpruzenou – do 2000 CZK. At uz novou, nebo odkaz na nejakou z druhe ruky. A podstatna vec – na V-brzdy.

    Predem diky…

    0 0
    • Jakobo  

      Musis napsat vic podrobnosti o te vydlici. Treba barvu a tak.

      0 0
      • Czechmate87  

        na kola 26, Vecka, barva mi je jedno :-)

        0 0
        • Jakobo  

          Tak na kupkole koupis vidlici do 1000 Kc https://www.kupkolo.cz/…d-v_z101322/ nebo tam maji i o neco drazsi a pro zavitove hlavove a dalsi. Nevim jakou potrebujes, budes si muset vybrat sam, kdyz to sem nejsi schopen napsat.

          0 0
        • Vilém  

          Prumer krku, zavit / ahead.

          0 0
          • Czechmate87  

            https://kolo.cz/…sic-asl-2006 k tomuhle kolu

            0 0
          • Czechmate87  

            Zavit to neni. Ahead… A jinak zena vazi 50kg co na tom jezdi. Koukal jsem na odkaz a jasne… muzu vzit uplne nejlevnejsi vidlici. Spis mi jde o to, jestli je nejaky doporuceni do ceho v tehle shitoidni cenovy relaci jit. Nejaka suntourka, rst gila ci co…

            0 0
            • BLACK1E  

              Do cca. 5000Kč se bavíme o držáku předního kola bez žádných dalších funkcí. Můžeš si jen vybrat jestli bude těžká jako prase nebo jako kráva.

              0 0
              • Czechmate87  

                Ja se bavim o vidlici na kolo za par supu. Ne o kole za 20k vejs…

                0 0
                • Jakobo  

                  Kup pevnou vidlici a usetris hmotnost, penize i nervy.

                  0 0
                • oddie  

                  Tak záleží na tom, co chceš, jestli chceš FUNKČNÍ vidlici pro 50kg ženskou, tak se holt smiř s tím, že za 2tis nebude. Cena zbytku kola s tím nijak nesouvisí.

                  0 0
                • BLACK1E  

                  To mi došlo a právě proto to píšu. Koupíš vidli za 3 tisíce a furt to bude stát za prd. To už je lepší vzít na bazaru první rst za pár stovek.

                  0 0
                  •  

                    No ty jsi chytrý každopádně lepší nová třeba pružinová s olejovým tlumením než nějaký starý krám „po sezóně“ o kterém nic nevíš.

                    0 0
                    • Lišák  

                      Byl by odkaz na novou pružinovku s olejovým tlumením na „V“ do 2.000 Kč?

                      0 0
                      • Jakobo  

                        Ale tak XCM nebo podobnou sracku do 2000 s prehledem, ale stejne si tim vyrazne nepomuze. Ja bych koupil pevnou a je to vyresene. Mam ted nove na jedne plecce obyc ocelovou, hmotnost sie taky bida, ale aspon je bezudrzbova a je o neco mekci nez hlina, docela pohodlne kolo.

                        0 0
                        • Lišák  

                          S XCM a XCT jsem měl tu čest se seznámit. Pokud jsou to stejný jebky, jako před časem, tak fakt raději tu pevnou.

                          0 0
                          • Jakobo  

                            Tak ona ta soucasna cena u XCT 1000 Kc a XCM 1500 Kc o necem napovida. Kdyz i pevna Force hlina stoji 1500 Kc. To se pak proste moc od toho cekat neda.

                            0 0
                        • Slavik  

                          Jenže to dětem, potažmo manželce nevysvětlíš. Prostě odpružená vidle. Že sice zbytečně váží 3kila a je k hovnu, ALE JE ODPRUŽENÁ!!! – přes to nejede vlak, nevysvětlíš, nebudeš pochopen :-)

                          0 0
                          • oddie  

                            No zrovna manželce jsem odpruženou vidli vysvětlil jednoduše, akorát holt nestála 2tis, ale 5, no… :D Teda na měšťáku ji nemá, tam má pevnou, odpruženou má jen na mtb.

                            0 0
                          • gersa  

                            Na to je potřeba myslet už při výběru.

                            Mám na mysli výběr manželky

                            0 0
                            • oddie  

                              Ženská si bere chlapa s tím, že si ho změní – ale on se nezmění.

                              Chlap si bere ženskou s tím, že se nezmění – ale ona se změní… :D

                              0 0
                            • Slavik  

                              A taky při tvorbě dětí, jaký si je uděláš, takový je máš. Mohu Tě ubezpečit, všechny děti jsou stejné – bez odpružené vidle to není kolo. A tatí, proč mám jenom čelisťové brzdy a ty máš hydrauliky, já chci taký! :-)

                              0 0
                              • oddie  

                                A to platí pro jak staré děti?

                                0 0
                                • Slavik  

                                  6. letému jsem nedokázal rozmluvit odpruženou vidli, ale dokázal to pán v krámě při koupi rámu. Asi slyšel i jiný názor…

                                  0 0
                                  • oddie  

                                    U mě to zcela a naprosto bez problémů pobrali 6 i 8 letý, jako že se jim ta vidlice samozřejmě taky líbí, ale že všechno má svůj čas pobrali prakticky hned. Synovec 12 let s pevnou a V-čky jakbysmet… Mé děti mají slíbenou odpruženou vidlici na 26", ale ještě nevím přesně, jestli už na té první 13", nebo teprve až na druhé s 15" rámem, uvidíme.

                                    0 0
                              • gersa  

                                Děti mám 3 a ani u jednoho jsem nemusel řešit, co na kole budou mít

                                0 0
    • Czechmate87  

      Tak jeste jednou

      stare kolo pritelkyne. Pritelkyne vazi cca 50kg. Nove kolo to fakt nevyresi, pravidelne jezdit nebude. Ma ho jen na obcasne vyjizdky. Kolo ma V-brzdy a nechci to menit. Potrebuju novou vidlici do 2000 CZK. Chci aby byla odpruzena, pevnou proste ne. Ma smysl poridit neco z druhe ruky, nebo klidne treba Suntour XCM? Ano, radsi bych XCR ale ten se tezko shani s pivotem na V-brzdy.

      Predem diky za dalsi nazory…

      0 0
      • oddie  

        Tak tu inzerci zkus prozkoumat, jestli se něco použitelného nabízí. Občas se něco najde, ale lehké funkční i tak stávají více. Ale pamatuju v inzerci třeba staré Scareby někde okolo 3tis, to by pro lehkou ženskou nebylo špatné.

        0 0
        •  

          Třeba něco z čeho přes noc zmizí luft.

          0 0
      • nitraq  

        Odkaz z mého přispěvku jsi viděl?

        0 0
        • Vilém  

          To je tvuj inzerat?

          Osobne bych to teda za stareho otluceneho epicona s ocelovejma nohama nedal.

          0 0
          • nitraq  

            Není, jen jsem našel na bazaru. Dal, nedal.. já nevím. XCT, XCM nebo starý epicon, co je menší zlo?

            0 0
      • scota  

        ale v odkazu výše jsou odpružené vidlice do 2K

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.