• Motyll

    Chci si k Vanocum udelat radost a koupit si vidlu. Ale popravde nevim, jaka je pro mne nejvhodnejsi. Taxem vas chtel poprosit o vase doporuceni. Vazim 77 kg, merim 180cm. Rocne najezdim 5–6tis km. Vse XC, ale spise technictejsi, minimum silnice. Kolo je HT, koutocovky XT. Doted jsem vozil SID team, ale ten se mi pri sjezdech zacina kroutit a ma maly zdvih. Cenove bych se chtel motat kolem ± 10 tis Kc.

    0 0
    • scret  

      Manitou R7,Black,mozna nejaka RS Reba apod.

      0 0
    • Darkson  

      asi záleží i jaký si představuješ zdvih, ale třeba loňská Reba má od 85 do 115 mm, kroutit by se neměla a prý se dá díky Motion Control pěkně vyladit, ale osobní zkušenost s ní nemám:-)

      0 0
      • Motyll  

        Zdvih tak kolem te 100ky. Takze ten rozsah je OK.

        0 0
      • Martyss  

        MC nebrat…nedá se zamknout…

        0 0
        • kesu  

          promin ale todle je blbost,jestli sem to pochopil spravne tvrdis ze Motion control se neda zamknout.Ale zamknout se normalne da,akorat zustane i po zamceni cca 15mm vidlice funkcnich ale ty si pod zatezi stejne sednou..Vzal bych rebu ale tu letosni protoze ma nastaveni zdvihu..

          0 0
          • Martyss  

            Když jdu se sedla, tak v zamčeném stavu a s MC na minimální citlivost asi 1–2 cm chodí. Mám tedy Duka, ale předpokládám, že u Reby to bude stejné. Tohle považuji u vidlice této cenové kategorie za chybu…

            0 0
            • kesu  

              no to je sice pravda,na mem psylu je vidlice zamcena uplne a nehne se ani o pid ale je to dany jen nakym plastovym okrouzkem kterej se pri prujezdu prvniho kanalu stejnak poskodi a pak to chodi jak popisujes(do novejsich vidlic zt se ten okrouzek nedava),je no dany trochou vule v systemu tlumeni,zalezi na naplneni.Nicmene sy myslim ze to neni na skodu

              0 0
              • Meesha  

                mas stejny Psylo jako ja (akorat min vosoupany :-) ) a to s tim lockem se dozvidam prvne?! Obcas to zapomenu zavreny a nekam s tim vlitnu, nekdy tak absolvuju i celej sjezd a zatim v pohode… Nejaka ochrana proti prorazeni LO tam ma prej bejt.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nerikam, ze je Psylo nejaka perfektni vidlice, ale ze by sis ve sjezdu nevsimnul, ze je zamcena? :-D

                  0 0
    • McBlacky  

      já bych šel do reby. Možná i do nových air Blacků, ale to by musely mít jinačí chod než ten letošní :)

      0 0
    • MartinXC  

      Už to tu je nahoře: ze ze SIDa na REBU bude pro tebe nejmenší rozdíl ve štelování a projevech, vyšší tuhost poznáš hned. Jen ji neseženeš na V-čka. Do 10t se vejdeš, když by ne, dej mi vědět mailem.

      0 0
      • Martyss  

        Reba se tenhle rok dělá i s navářkami na véčka…

        0 0
        • MartinXC  

          Áha – tak to jí bude svědčit líp jak kotouče.

          0 0
          • Motyll  

            Jezdim kotouce XT. Prave kotouce jsou jeden z duvodu proc pujde SID pryc – respektive na kolo pritelkyne.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.