• carlos

    Pro kamarada shanim odpruzenou vidlici. Nyni ma na kole SUNTOUR XC 60 a je z ni na nervy, protoze po 1000km uz ma ohromny vakl. Shani tedy neco noveho a hlavne spolehlivejsiho. Jezdi XC, Maratony (nezavodne). Bohuzel jeho cenovy strop je max. 4000Kc. Je mozne za tuto cenu poridit opravdu neco lepsiho nez to co ma ted?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Bazarovou Marzocchu.

      0 0
    • Cejlon  

      Pokud nemůže přes 4000tisíce,tak at koupí o Rock Shox Judynu,nic jiného mi nenapadá.Nebo tedka nějakého nového Axela od Manitoua!

      0 0
    • vlk  

      A? si počká na axel 05 nebo si přihodí asi 100–1500 za marzocchi exr.Dokonmce jsem někde na netu viděl exr pro za 5500.-ta má nastavitelný změtný útlum.-to jsou možnosti, pokud bude chtít mít vidli novou.K té judy bych se nepřikláněl i když jsem zastánce rockshox.Nové judyny raději ne.

      0 0
    • mavic  

      nech sa pozrie na RST omega. RST nani nic moc ale za 4000,– ma aj olej a nastavovanie zdvyhu alebo zamok.

      0 0
    • mavic  

      ja som teray kupil MANITUE splice,new model 2005 a stal ma 6500sk, ale na čk to bude urcite menej.som s nou zatial spokojny.

      0 0
      • wroum  

        jak chodi, jak tlumi, je tuha?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Chodi dobre – v predozadnim smeru. Tlumi dobre – kdyz se ohne Tuha je dost – obzvlast smerem dolu

          :) Jen kecam, ale nedivil bych se :)

          0 0
          • wroum  

            :-)

            0 0
          • radek z BF  

            pudlista: možná kdybys ten poslední řádek 4× opsal a ty první 3 vynechal… :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nebo mozna nepsal vubec, udelal bych lip. Ja vim :(

              0 0
              • gomolka  

                … Pádlisto, co ty míníš o tom axonu ???

                0 0
                • McBlacky  

                  takhle nahrát na smeč, to zas bude :-)

                  0 0
                  • gomolka  

                    taky čekám :o)))

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Chi chi :) Dobre pomlcim. Na Suntour tu uz bylo napsano tolik hanby, ze si to snad ani nezaslouzi…ba ne zaslouzi :)

                    0 0
                    • gomolka  

                      ok … díky za očekávanou odpověď :o)))

                      0 0
                      • jakub  

                        ahoj obnovuji toto forum, sháním vidlu do 4000 klidně i bazarovku zdvih 100–120 krk 22cm vzduchovku

                        0 0
                        • W.Muchov  

                          do 4k můžeš mít Raidona od Suntouru, pokud je to teda na 26.

                          0 0
                          • bluma  

                            Klidně i Epicona…

                            0 0
                            • jakub  

                              jj radion je pro me teda trošku out, ale už jsem zamluvil Epicona.. není to žádná hitparáda, ale musí to stačit

                              0 0
                              • Vilém  

                                Nic moc lepsi na vecka stejne nesezenes. Takze bych byl rad za toho epicona, ktery az tak zle nechodi.

                                0 0
                                • jakub  

                                  aha, spatne jsem se asi vyjádřil, Véčka už x let nejezdím…

                                  0 0
                                • jakub  

                                  aha jsem se nevyjádřil úplně přesně, pochopitelně Véčka už najaký ten rok nejezdím…

                                  0 0
    • cvalda69  

      Ahoj, mám RS Recon (Solo Air) na Véčka, zdvih 100mm, po servise, za stav vnitřku ručím, zvenčí pár škrábanců, kluzáky čisté. Do ceny se vejde. Kdyžtak mail.

      0 0
    • LU2_781  

      Ohledně vidlice toho to vlakna, co říkáte na vidlicxi FOX32 FLOAT 29 FIT TERRALOGIC, uvažuji o koupě tohoto kola a tuto vidlici montuji na canyon al slx 9.9 a chtěl jsem se zeptat jesti je tato vidle už kvalitní nebo problémová..? díky

      0 0
      • scret  

        prestoze jsi ve spatnym vlakne, nevadi:)

        Nepochopil jsem tvuj dotaz – myslel jsi to tak, ze chces koupit Canyona a tam bude tahle vidle?

        Novy Terralogicy by mely byt uz snad min problemove… Ale je treba pocitat s tim, ze je to nejaky kurvitko, ktery omezuje chod, tzn. jestli neznas vidli s takovym inteligentnim systemem zamykani, doporucuju vyzkouset, abys vedel do ceho jdes…

        0 0
        • LU2_781  

          mužeš kdyz tak doporucit kdyz se podívas na canyon al hartail ktera fox by z nich stacila?

          0 0
    • LU2_781  

      jo jsem ve špatným vlákně..sem to napsal i jinam, snad se nic tak hroznýho neděje :) Každopádně díky za radu…doufam ze na for bike bude canyon a tam mi k tomu nekdo neco řekne a vysvětli.. díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.