• dieegoo

    Tak projel sem hodne diskuzi z fora, ale vsude sou takovy polovicaty info, ze z toho stejne nejsem moc chytrej… Chtel bych novou vidlici na kolo, mam ted rockmachine thunder s MOZO R150, ale uz je takova divna… jezdim tak pul napul po silnici a lehcim terenem, vazim 86kilo… koukal sem na Manitou Axel Elite. Nebo jestli mi doporucite do tech 4000 neco jinyho. Vic do toho davat nebudu, jednak na to nemam a na moje jezdeni je to zbytecny. Tak predem diky za rady

    0 0
    • pepa_16  

      SR Duro, ale na to tvoje jezdeni…:)))

      0 0
    • dieegoo  

      Tak jeste nekdo nejaky navrh, zkusenost? Zase se to tady zvhrlo a skoro nic sem se nedozvedel :)

      0 0
      • Lister  

        Myslím že se dozvěděl že RST ne, Suntour ti taky asi moc lídí doporučovat nebude, Marušky v téhle cenové hladině snad ani nejsou, Fox, Pace apod jsou naprosto jiná liga – tak co ti zbývá – RS, Indián. A když si projdeš weby tak zjistíš že je to už dost probrané, tak budeš rád když vůbec něco seženeš.

        0 0
        • Kol.ista  

          Bral bych Indiana, mam Axel Comp, to samy co Elite ale ma zamikani misto na korunce na riditkach a sem 100% spokojenej!! Ta RS je sice taky pekna ale nema Lock Out coz se do kopcu dost hodi. Navic me se Manitou libej vic nez RS tim ze maj reverse arch.

          0 0
          • Volf  

            Myslím si, že má spíš zamykání. Jo kolik váží ve skutečnosti. Žena má Axela Super a rozhodně váží o dost víc, že uváděnejch 1950 g.

            0 0
      • Kol.ista  

        Proste se mrkni na tohle a posud sam. TEn Indian je technicky lepsi (si myslim). www.koloshop.cz/index.php?… nebo jeste http://www.koloshop.cz/index.php?…

        0 0
    • Darkson  

      dost dobrej nick…

      …ber toho Axela

      0 0
    • dieegoo  

      Akorat se porad trosku bojim toho, ze bude na me moc mekka, jak se tady dost pise.. mam ted namysli toho Manitou. Kolik pak stoji kdyz tak ta nahradni pruzina? BTW, jako zacatecnikoj v tomhle, muzete mi nekdo rict, jak moc se projevi ta „mekkost“?

      0 0
      • wroum  

        mekkost se projevi tak, ze ji budes davat na doraz a sag bude vetsi nez tech klasickych cca 20% zdvihu. pruzina do blacka stoji cca 600 kc, do Axela to bude podobny.

        0 0
        • dieegoo  

          A razem je to i s pruzinou 4700 :/

          0 0
          • wroum  

            kamosove pritelkyni sem kupoval na koloshopu Axela Elite se stelovatkama a lockem z riditek za 3300, takze i s novou pruzinou to mas za 3900. ale uz je to dyl a kolik stoji ted nevim.

            0 0
        • Toams  

          hmmm, tak keby mal niekto nazvys makksie (stred a nizsie) pruziny do bleka, tak by ma to vcelku zaujimalo, lebo tie, co mam teraz nemaju sag ani 1 cm a celkovo su nejake tvrde:-( … na mojich 70 kg sa mi to ale zda cudne, mali by tam byt stredne …

          0 0
      • petik  

        pokud nemáš 100 kilo tak měká nebude.Letošní axely(Elite)asi trošku přitvrdily.Já mám 90 a přijde mi dost tvrdý.Vlastně obecně s tou vidlicí nejsem moc spokojený mám na ni kotouč a pod brzdou se noří parádně ale když přijde pár po sobě jdoucích ostrých rázů,nějáká hrubší šotolina nebo tak,tak je to na vazoneurozu.Už pomalu chytá vakl,ale to se dá asi čekat při průměru vnitřních nožek a délce pouzder(cca1500­km).Nemám moc možností srovnání(exvidle sr sun)ale extra rozdíl to není.Osobně si ale myslím že za tu cenu asi lépe vybavenou vidli nekoupíš,ale měl bys počítat stím že to asi nebude úplně ono.Už pomalu pokukuju po RS Reba tak doufám že ta mě už nezklame.

        0 0
    • dieegoo  

      No, za podobnou cenu je pak i tahle vidlice Rock Shox J-4 U-Turn Poploc 2006

      http://www.koloshop.cz/index.php?…

      co vy na to?

      0 0
      • Gatier  

        Nooo super. Ak by ti nevadil mensi zdvich, Sfinx vyraba celkom fajn vidle a par ludi si ich tu pochvalovalo.

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.