UCI MTB WORLD CUP - HOUFFALIZE, BELGIUM 2012

78 nepřečtených
  • Tina

    Sveťák MTB ženy práve teraz tu

    Krásna a veľmi technicky náročná trať. Baby to jazdia na HT bajkoch úplne skvele.

    Škoda tej smoly Katky Nash :(

    0 0
    • Netbike.cz  

      http://live.redbull.tv/…e-xco-women/ už od 11.30 :-)

      0 0
      • Tina  

        dík, asi som nesprávne vložila link do slova „tu“

        0 0
    • vasek80  

      Netušíte někdo jestli bude přenos mužu co bude od 13.55 hodin na čt4 večer uloženej jako záznam na webu čt? Nebo jestli máte zkušenost s tím, že to třeba někdo šoupne na uložto?

      Chtěl bych se na to podívat zítra až budu šlapat na cyklotrenažéru.

      0 0
    • Darkson  

      co s stalo? nevidim ani Katku, ani Terezu, ani Janku Š…

      0 0
    • Kubiczech  

      Závod žen je opět „reklama“ na 29"… (:

      0 0
    • Tina  

      Krásny závod, úžasný výkon bajkeriek na super technickej trati. Za tie strmé dropy a kamenisté zjazdy by sa nehanbili ani AM/FR jazdci na kolách so 150mm zdvihmi a s „drop of“ sedlovkami. Tešíme sa na bajkerov :)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Hoďte sem potom někdo odkaz na bajkerov, kde se to dá sledovat online.

      0 0
    • Kubiczech  

      Nejsem staromilec, ale ta trať je naprosto šílená.

      0 0
    • JFtryall  

      Moc lidi beha ve sjezdech. :-( divne, ze jsou tam takove rezervy v technice.

      0 0
    • tommyD  

      ten kdo sleduje přímák,tak zrovna hovořil komentátor určitě o „BF“ :D:D

      0 0
      • Hank Moody  

        JJ, celkem často se tam o místních flamewarech zmiňuje. :)

        Trať zajímavá, ale taky mě celkem překvapilo, kolik jezdců ve sjezdech raději jde.

        0 0
        • tommyD  

          mě přišlo,že se tam jeden kousne a zbytek za nim pak musí taky sesednout..ale velice zajímavý sjezd na konci, chtěl bych ho vidět na vlastní oči..

          0 0
      • Kubiczech  

        Jen tomu dodává taková pohádková vyvrcholení. (:

        0 0
    • mr.kokos  

      Jardovi to zatím moc nejede, tak doufejme že ještě zrychlí..

      0 0
      • mandel  

        Co tomu Kulhecovi je? Se furt propadá. Ještě před chvílí to bylo 20sec a teď už má přes minutu.

        0 0
    • Dubys  

      Co tady ma ten Mejtsky za nik, netusite nekdo?:)

      0 0
    • JFtryall  

      Ten Peraud to je mazec!!!

      0 0
    • vasek80  

      Ten sjezd pře cílem vidět na vlastní oči, tak se mi asi rozklepou nohy a jedu krokem a on si Schurter ještě hledá jak to zkrátit.

      0 0
      • mr.kokos  

        Já bych si to docela rád projel některý ty trasy svěťáků, zajímalo by mě právě jak tyhle pasáže vypadají v reálu a jak bych je projel nebo neprojel. Takhle od televize to vyypadá všechno jednoduše:-D

        0 0
      • hctr  

        Tak on jezdil kdysi sjezd a tam jsou daleko vetsi pekla jak toto a to taky dela svoje a to jde i videt, ze ve sjezdu jede fakt pekne na jistotu, ale Absalon to zabil, jeho fyzicku bych bral.

        0 0
    • vinca  

      Škoda, že včera Slavík nebyl v přenosu vůbec nikde :-(

      0 0
    • JFtryall  

      Jak to neni v nohach a hlave tak vetsi kola nepomuzou.:-) Gratulace Absalonovi, 26 jede.

      0 0
      • Smazaný účet  

        +1

        0 0
      • JakeF  

        Ten by jim to natřel i na tříkolce dneska… Celou dobu jsem mu moc nevěřil, jak každou chvíli musel dotahovat, ale ten závěrečnej nástup byl neskutečnej…

        0 0
    • mathosh  

      1. 26" 2. 27,5" 3. 29" – Znamenie !

      0 0
    • Sooree  

      Co tomu Jardovi je letos?

      Ne že by celkové umístění bylo nějak tragické,v podstatě je výborné,ale po tom co Jára předváděl minulý rok se docela divím..

      Myslíte ,že je to nějaká speciální příprava na olympiádu?

      0 0
      • mr.kokos  

        Na první neměl, ale na MTBS píšou, že měl defekt a kvůli tomu šel v posledním kole k zemi.

        0 0
        • Sooree  

          Ano,myslim to teď spíš z hlediska výkonnosti.Při­padalo mi jako by se celej závod propadal..

          Nicméně,gratu­lace,po defektu 12,taky dobrý..

          0 0
        • JakeF  

          V posledním kole už bylo dávno rozhodnuto, i kdyby měl defekt, tak pořád ty na špici jeli prostě líp… Ono těžko říct, částečně to může bejt i psychika, že mu to nejelo ze začátku, třeba proto, že mu nesedlo to chladný počasí a rozbolely ho svaly a odpadnul z tý první skupiny… Já bych z toho nedělal žádný drama, ještě má čas se do toho dostat.

          0 0
        • Tina  

          Myslím, že ten defekt prebrali od komentátora, ktorý si to vymyslel

          0 0
      • Darkson  

        třeba mu jen chybí závodní rytmus, pokud vím, moc závodů poslední dobou nejel. věřim, že se mu to nejpozdějc na Vysočině rozjede:)

        0 0
      • padlos  

        Mě přijde, že zimní příprava tady v Čechách v těch mrazech co se tím Jarda chlubil, byla pěkná kravina. Jezdec jeho kvalit by měl trávit celou zimu přípravou někde v teple, zvlášť v olympijské sezoně.

        0 0
        • McBlacky  

          tak on si tady vyjel párkrát, ale musí to dobře prodat že ano. jinak taky jezdil v teple

          0 0
    • DeeDee71  

      pls. jak byla trať dlouhá, nikde jsem to nenašel …

      0 0
    • Fru.fru  

      Zajímalo by mě jestli nevíte o nějakých stránkách kde jsou fotce ze světáků. Ať už letošní nebo třeba i starší. Na googlu se toho moc najít nedá. Většinou je to na jedno brdo. Pár fotek, malých. Kvalita nic moc.

      0 0
    • marco  

      No pěkný závod tak trochu mě to připadalo že to jeli na nějakém zatravněném smetišti nebo haldě z dolů. Ten kopec dolů do cíle to bylo z toho pohledu ze shora pěkný sešup. No Jaroslav bude asi do olympiády a MS jen do počtu, ale na celkovou klasifikaci už to má možná ztracené. Chlapci ze špičky dost přes zimu potrénovaly a mají Jardu přečteného. Možná je to Jardova taktika nic moc výsledky tvářit se že je mimo formu a potom ostatním na OH ukázat záda jako to předvedl Alberts v cyklocrossu.

      Na tom záznamu žen jak to Kateřina pouští z kopce po té skalce díky, které zasukovala je později vidět v pozadí u depa trenér Zapletal v červené bundě zvnějšku za páskou jak se snaží v depu najít naši Kateřinu Nash. Ostatní naši jezdci mě moc nepřekvapily jeli si to svoje. Příště bude Škarny stát víc vepředu pokud se to řadí na startu podle akt. pořadí v SP. No Tereza je už se svou historkou s řetězem a další technikou víc než známá.

      0 0
    • capo  

      Já jsem dneska koukal ještě na záznam eliminatora. Lopez jel fakt neskutečně. A jak měl na ně připravený kolo. Jeden převodník, zato hydraulická sedlovka, a fakt to při závodě použil. Borec.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Naši olympionici na ČT4

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.