• Starda91

    Dobry den, Jezdím na kole, pells thor Pro, s měněnou vidlicí Rock Shox tora 302 u turn s pop-lockem. V prodejně mi bylo řečeno že tato vidlice snese drobné skoky a sjezdy…momentalně na ni skaču (cca metrdo mirneho svahu) a zatim je to v klidku, jen nevim jestli to snaší. … Spadá pod kategorii XC, ale někteří mají nazor že je spíše All mountain…a někteří dokonce že je lehce ke skakaní určena… nevim si rady. take jsem narazil na malinky problem. od novoty se kolem lockoutu..(tim nemyslim na pop-locku na řiditkách,ale na vidlici) oběvuje trošku oleje jen malinká vrstva(spíš jen mastnota)… většinou po naročnem sjezdu nebo cestě. je to normální? předem diky za info

    0 0
    • Martin0004  

      Ahoj. Zadnej olej se mi kolem lockoutu neobjevuje, ani nikde jinde. Co se tyce jezdeni, tak si myslim, ze vidle urcite nejaky to endurko snese, alespon ho na tom jezdim :) Sem tam si dropnu max. 1m na beton – vic se bojim :); a zadny problemy s jsem nezaznamenal. V lese ji taky nesetrim. Toz prakticky zkusenosti. Teoreticky prenecham nekomu jinymu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.